Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Tezaurus Harry Potter, Warto? Nie warto?

Kit_fan
post 09.12.2007 19:45
Post #1 

Prefekt


Grupa: Prefekci
Postów: 344
Dołączył: 24.07.2007

Płeć: Kobieta



Ja także o tej książce nie słyszałam, ale skoro już jesteśmy przy literaturze potteropodobnej, to mam pytanie: Kto czytał leksykon, napisany przez pana Polkowskiego, zawierający wszystkie nazwy postaci, miejsc, stworów, zaklęć i rzeczy, jakie pojawiają się w pierwszych CZTERECH książkach o przygodach młodego czarodzieja, zatutułowany "Tezaurus"?
user posted image
Powiedzcie, jest to książka warta przeczytania, interesująca? Bo obiło mi się o uszy, że nasz ulubiony tłumacz wink2.gif zamierza stworzyć nową wersję Tezaurusa, rozrzeszoną o informacje z trzech kolejnych tomów, także w pełni kompletną. I teraz zastanawiam się, czy opłaca się to kupować więc jeśli ktoś zechce podzielić się wrażeniami po lekturze "Tezaurusa", to będę wdzięczna smile.gif.


--------------------
user posted image KONIEC... Dnia 17 lutego o godz. 22.45 zakończyłam moją literacką przygodę z Harrym Potterem. To były wspaniałe lata i jestem szczęśliwa, że na mojej drodze stanęło owe siedmiotomowe dzieło Joanne K. Rowling. :)


członkini Klubu Luny Lovegood
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
Irmelin
post 04.01.2008 17:38
Post #2 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 20
Dołączył: 03.01.2008
Skąd: Jelenia Góra

Płeć: Kobieta



Książkę dostałam od kumpeli na urodziny. Poczytałam kilka najciekawszych haseł, a potem wrzuciłam na półkę i o niej zapomniałam. Teraz oddałam Tezaurusa innej koleżance potteromaniaczce.
Raczej nie warto jej kupować. Zdecydowanie szkoda kasy, bo przecież i tak to wszystko znajdziemy w internecie.


--------------------
"Nie ma czegoś takiego, jak dobro i zło, jest tylko władza i potęga, i mnóstwo ludzi zbyt słabych, by to osiągnąć"

[Tom Marvolo Riddle]

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 01.05.2024 04:01