Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> W Mojej Sprawie - Coś W Rodzaju Pożegnania, j.w.

kkate
post 19.08.2006 14:09
Post #1 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Postanowiłam w końcu raz na zawsze wyjaśnić sprawę mojej nieobecności na stronie. A co dalej? Cóż, nie będę ukrywać, że nie są to pomyślne wieści.

Widzę, że inni redaktorzy, szczególnie Patix, całkiem nieźle radzą sobie, jeśli chodzi o newsy. Ja niestety raczej nie będę w stanie zajmować się tą sprawą. Powody? Wiele. Od września do czerwca natłok zajęć szkolnych (a teraz zanosi mi się na ciężki okres), a przede wszystkim brak entuzjazmu. Harry'ego dalej lubię, ale to już nie jest to samo. A jaki jest sens robić coś na siłę?

Kiedyś współpracowanie z hp.org.pl sprawiało mi dużą przyjemność, robiłam to chętnie, z dużym entuzjazmem, a co za tym idzie, jak najlepiej. Wydaje mi się, że teraz by już tak nie było. Dlatego też myślę, że lepiej będzie, dla dobra wszystkich, jeśli pożegnam się z Wami jako redaktorka tej strony.

Dodam, że dzięki niej oraz Magicznemu Forum przeżyłam wiele miłych chwil, poznałam wspaniałych ludzi, i przede wszystkim bardzo dużo się nauczyłam. Dziękuję za wszystko innym redaktorom, Guardianowi i tym, którzy odwiedzali i wciąż odwiedzają tę stronę!

Myślę, że będzie mnie można spotkać na Magicznym Forum, mogę też służyć redaktorom strony wsparciem i poradami, od czasu do czasu może napiszę jakiś felieton czy artykuł.

Jak możecie przeczytać w dziale "Redakcja", wszelkie pytania w sprawie strony kierujcie na mail: redakcja@harry.potter.org.pl. W tym miejscu chciałabym również przeprosić za maile, na które nie odpowiadałam, ale dosyć rzadko korzystałam ze starego adresu e-mailowego k_kasia13@wp.pl.

W innych sprawach możecie pisać na kkeyt@tlen.pl. Od razu mówię, że na mało interesujące pytania dotyczące książek o HP czy spraw technicznych na stronie nie odpowiadam.

Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam i do zobaczenia!

kkate


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hagrid
post 19.10.2006 18:43
Post #2 

Historyk Forumowy


Grupa: czysta krew..
Postów: 1222
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szczytno/Olsztyn (Apliakcja Radcowska)

Płeć: Mężczyzna



Dzięki wielkie za Twoją prace kkate! Każdy przezywa taki moment przejścia, na drugą stronę, pisz nadal na forum=)


--------------------
Dobro zawsze zwycięża, bo zło niszczy się samo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 18:27