Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

129 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [filmy] Co Ostatnio Obejrzeliśmy, cd

nadzieja
post 17.11.2004 22:45
Post #51 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




A te żebra to czyje? Watts (kto to w ogóle jest?płeć nie wzbudzająca zainteresowania, więc psze wybaczyć) czy Hugh? Bo jak grantowe to ja chętnie i zawsze;P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 17.11.2004 22:47
Post #52 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Ludzkości żebra;p


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cat
post 17.11.2004 23:19
Post #53 

Unregistered









Ja jestem najładniejszą aktorką, o! I to żadnej dyskusji nie podlega. Możemy wracać do tematu Hju tongue.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 17.11.2004 23:23
Post #54 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



no powiedzmy;p ale na Hju się nie zgodzę... poprzestawiać literki i będzie, cham i prostak;p


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 17.11.2004 23:49
Post #55 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
A mi się rewelacyjnie, niezwykle i w ogóle...No, cudo! Chicago. O ludziach, którzy dla sławy zrobią wszystko.

Ej stary dobry Kabaret Boba Fossa to tez jest kawal dobrego musicalu. Bede mial sentymnt do tego filmu i do postaci tego konferansjera user 

posted image A za Chocago mialem sie zabrac bo mam na dvdku z jakas tandetna gazetka (kocham je za to! bierzesz cedeka a sama gazetka lci do syfu i za 10 zlotych masz plyte cd + makulature) ale z czasem gorzej.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 20.11.2004 02:10
Post #56 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



druga czesc ghost in the shella. w sumie mozna powiedziec, ze zajebistosc pierwszego filmu zostala przeniesiona w drugi. fabula i krecha na poziomie przynajmniej bardzo dobrym (co do tego drugiego - kwestia gustu, mnie sie podobala) jak to u oshii'ego plus kapitalna muzyka (kawaii).
daje 9-/10
edit: tym ktorzy zapragna skorzystac z dobrodziejstw torrenta uprzedzam, ze na suprnovej jest kilka syfnych kopii (jakosc...nie wiem cos pomiedzy zgrywaniem z kamery a spieprzeniem rip'a z dvd).radze z osloskopu.
vold - ogladalem ghost doga. nie zawiodlem sie, choc hm...a nie wiem, niewazne. film byl fajny i to sie liczy ;D

Ten post był edytowany przez GrimmY: 20.11.2004 02:18


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 20.11.2004 17:20
Post #57 

Unregistered









hm the thing. kurt russel walczący z czymś. zajebisty film, troche wątktów było wykorzystanych w grze Half Life. świetny film, serio polecam wszystkim. chory klimat. na podstawie Kinga. 7/10

barbershop z ice cubem. zajebista murzyńska komedia, którą mogę polecieć równo każdemu. sprzedaż zakładu fryzjerskiego, który jest całym życiem niektórych jest złym pomysłem. a jednak? jak odkręcić? śmieszne przedstawienie życia czarnych. fajne dyskusje i obserwacje. 6/10

8 mila - eminem w filmie ze scenariuszem na podstawie własnego życia. świetna rola aktorska białasa, śmieszny film, pokazuje też prawdziwe czarne życie. zaraz, czarne? nie ale wśród czarnych ;d naprawde ciekawe obserwacje, pokazuje z czego naprawdę rap się wywodzi. plus świetna gra aktorska. 6/10



Ten post był edytowany przez voldius: 20.11.2004 18:39
Go to the top of the page
+Quote Post
mayi
post 20.11.2004 19:16
Post #58 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 190
Dołączył: 18.06.2004
Skąd: poznan




Trio z Belleville
Klasyczna animacja (3 nominacje do Oscara)Fabula jak dla mnie do najbardziej lotnych nie nalezy ,ale jest kilka fajnych ,wrecz bardzo fajnych pomyslow np co zrobic gdy zlapiecie gume na jakims odludziu:dac psu gume do zucia i przyczepic do samochodu ,albo niezawodny sposob na polow zab(mozna tez wykozystac do innnych organizmow wodnych) nalezy zabrac krzeslo parasol wiadro i granat.Siadamy na krzesle wystawiamy wiadro otwieramy parasol wrzucamy granat do wody i czekamy... po chwili wiadro napelnia sie zabkami(rybami)
A pozatym wspaniala muzyka i swietny final polecam 8/10


--------------------
szkoła :( :( :(
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 21.11.2004 14:29
Post #59 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



ze wczorajszego nonego seansu:
Darkness Falls - super hiper mega wypas ulatra gites film ;) ok ok juz mi przeszlo, moze troche przesadzilem, ale film mi sie podobal i uwazam ,ze jest przynajmniej przyzwoity.akcja filmu zwiazana jest ze zwyczajem panujacym w USA, a mianowicie z podkladaniem przez wrozke monety na miejsce ostatniego mleczaka. tak na oko to jest to cos pomiedzy thrillerem a horrorem, z nastawieniem na ten drugi. mozna obejrzec jak jest sie samemu w domu. have fun!

ong-bak
no takiego filmu to moje oczy nie widzialy juz od czasu "pana tadeusza" wajdy. w skrocie mozna by powiedziec, ze film to jedna wielka napie...khem to jedno wielkie mordobicie, bohater obija mordy w stylu muay thai jesli sie nie myle. niby nic ,ale khem "realizm" tego filmu jest straszny. powiem tylko tyle, ze dominuja uderzenia z lokci i kolan, a to co sie dzieje z przeciwnikami...ugh nie raz sie skrzywilem, jakbym laczyl sie w bolu. dodatkowy plus - muzyka, kapitalna! polecam, choc moze nie wrazliwym, bo kilka scen jest naprawde przesadzonych (pila wbita w reke i tym podobne klimaty). mi sie podobalo. mua! :Q


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ellie
post 21.11.2004 15:42
Post #60 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 236
Dołączył: 16.05.2003
Skąd: Nowy Dwór Maz.




QUOTE
A co, Hju ci się nie podoba? Gdzie ty masz oczy;]?

E tam ja wolę Colina Firtha =)

A mi się podobałą dwójka, ot akurat film, na który można iść po zakupach i się odstresowałam. I dla mnie całkiem śmieszna była. Może mam dziwne poczucie humoru?


--------------------
As happens sometimes a moment settled...
... and hovered and remained for much more than a moment.
And sound stopped and movement stopped?
... for much, much more than a moment.
And then the moment was gone.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 21.11.2004 18:25
Post #61 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



Notting hill ;]

Zgadnijcie kiedy ;p

No w kazdym razie - taka sobie lekka komedja romantyczna w dobrym stylu z oczywistym happy endem. Film o perypetiach miłosnych między sławną aktorką Anną Scott a nieco nieśmiałym facetem o imieniu William który niewiele się interesuje całym tym medialnym szumem i byajmniej znaną postacią nie jest. Film troche komediowy, słodki do granic możliwości i jadący na tak oklepanym schemacie jaki tylko można sobie wymyśleć. Co nie przeszkadza mu być filmem całkiem niezłym ;] O ile uprzednio nastawimy się właśnie na taką nie odkryczą produkcję, jaką widziliśmy już wiele razy a teraz dostaniemy ją jeszcze raz tyle że z nowymi twarzami i kilkoma motywami pobocznymi.
Mozna zobaczyć ;]
wielki + za scene pocałunku w ogrodzie :] zaden ze mnie romantyk ale tego typu sceny w tego typu sceneriach jakoś tak lubie ;]
"...P..."


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cat
post 21.11.2004 18:28
Post #62 

Unregistered









Ue, dla mnie w Notting Hill najlepszy był wątek Spike'a XP
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 21.11.2004 19:54
Post #63 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




Filmy obejrzane w przeciągu ostatniego tygodnia.
1.To właśnie miłość
2. Bridget Jones
3. Bridget Jones 2
4. Notting Hill,
a w wideło czekają już Cztery wesela i pogrzeb:]
Ktoś zauważa prawidłowość:D?
Ja nie wiem, ale chyba zaczynam wykazywać oznaki obsesji. W ogóle w jakimś takim romanstycznym nastroju jestem, zupełnie nie wiedzieć czemu smile.gif .
QUOTE
E tam ja wolę Colina Firtha =)

On taki jakiś zimno głazowaty bywa. Standardowy komentarz mojego małego prywatnego kółeczka filmowego "Za grosz przystojny, ale co tam. OWWWW. Widziałaś jak całuje?"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cat
post 21.11.2004 20:06
Post #64 

Unregistered









Nadziejo my dear, ja obesesję w pełni podzielam *.* Z twoich ww to w "love actually" zdecydowanie Hugh był najsmakowitszy. Ahhh.
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 21.11.2004 20:43
Post #65 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




Nie ulega wątpliwości! A konkurencje miał niczego sobie, kolędnik kamerzysta, profesor Snape, Jaś Fasola i napalony prawie amerykanin. Gdyby nie te oczy to może bym się nawet i wahała;]
I mi nikt nie wmówi, ze się zestarzał, że ma zmarszczki, że w 4weselach jakiś taki ładniejszy był, czy że broń Boże, na emeryturę może już powoli zacząć przechodzić. Czy ja przez przypadek nie zaczynam lecieć na starszych facetów...;]?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 21.11.2004 20:51
Post #66 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



A tak.. bridget jones 2- mam zamiar w najblizszym czasie na to do kina isc (wiecie, normalnie mnie kleje sie do takich filmow, ale akurat mam pewien plan ;p) jakas mioni recka? bez spojlerow, albo nawet ze spojlerami w stylu najciekawszy moment ;p
"...P..."

Ten post był edytowany przez Pawelord2: 21.11.2004 20:53


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sihaja
post 21.11.2004 23:27
Post #67 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: czysta krew..
Postów: 1716
Dołączył: 12.06.2003
Skąd: Z Nibylandii

Płeć: Kobieta



QUOTE
E tam ja wolę Colina Firtha =)


Elluś, Księżniczko-Siostro, to mój ukochany aktor. Ja go wprost ubóstwiam smile.gif Zwłaszcza po "Dziewczynie z perłą", ale także za wiele innych kreacji. Wreszcie ktoś, kto na nazwisko "Colin Firth" nie odpowiada "Ke?"

Też się na Bridget wybiorę. smile.gif Bo kto tam gra...? wub.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 22.11.2004 13:49
Post #68 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



Ja żadko chodzę do kina... telewizji tez nie oglądam zbyt czesto... ostatnim filmem jako oglądnełam ( biggrin.gif ) byl Garfield na DVD jak lezałam w łozku i byłam chora
Pozdro! biggrin.gif


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cat
post 22.11.2004 14:15
Post #69 

Unregistered









Zakładam, ze w wolnym czasie czytujesz słownik ortograficzny.
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 22.11.2004 21:55
Post #70 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



Cat -> kocham Cię za te delikatne komentarze (:

i ja też ostatnio Notting Hill. nie no, nie liczy się, bo nie podobała mi się fryzura Hugh Granta. i w ogóle był tak nieładnie naiwny, że to aż niemożliwe było- ona go rzucała, a on jeszcze za nią latał. bleh. miałam akurat nastrój, w którym lubię komedię romantyczne, ale nie takie.
swoim zwyczajem daję: -
[[;


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vigga
post 23.11.2004 20:46
Post #71 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 489
Dołączył: 06.07.2003
Skąd: Olsztyn




Dirty Dancing II - niesamowity film. taki... klimatyczny (: i pikny. a teraz to muszę dorwać jedynkę, bo podobno ona to jest sto razy pikniejsza.


--------------------
mądrzejsi mówili nie rób
mówili
trzymaj się z daleka
nie pozwalali mi
sam się dowiedziałem
czym jest kłamstwo
zło i krzywda
dziękuje Wam
za okaleczenie mojej duszy...


all we see or seem is but a dream within a dream
*************
nierealne jak bajka...prawdziwe jak bajka...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 24.11.2004 00:53
Post #72 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



OMFG

Wlasnie skonczylem ogladac film mało w Polsce znany - "Miasto Boga"

O czym? o slumsach dookoła Rio, o biedzie, bezwzględności, narkotykach, mafii, życiu które kończy się po 20 latach. Film wstrząsający, a już najbardziej to że cała historia jest na faktach autentycznych (jak lecą napisy to są nawet zdjęcia autentyczne głównych bohaterów pokazywane)

Coś o filmie?
Wyobraźmy sobie że naszym miejscem do życia jest getto - właściwie to slumsy - dookoła wszędzie gangi, ludzie mordują już od podstawówki. Razem z chłopakiem który przedstawia się jako "Rocket" żyjemy tam przez kilkanaście lat - zmienia się okolica, zmieniają się narkotykowi bossowie (i to bardzo szybko) I w całym tym gównianym życiu coś sprawia że Rocket nie chce stać się gangsterem...nie chce albo nie potrafi. Widzi że to do nikąd nie prowadzi - żyjesz krótką chwilę, zabijasz wielu ludzi i giniesz zanim zdążysz wydać zarobione pieniądze, zastrzelony przez kogoś takiego samego jak ty. Nieuzasadniona wściekłość...czyli tak jak nasi polscy kibole i dresy tyle że na większą skalę...znacznie większą...

Polecam ten film gorąco! Uwaga - jest dosyc brutalny.
Absolutny must have
9+/10
"...P..."

Ten post był edytowany przez Pawelord2: 24.11.2004 00:54


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 24.11.2004 15:30
Post #73 

Unregistered









tak fakty autentyczne ;] nie ma faktów nieautentycznych ;d

a imho film jest świetny. tak również go polecam, w starym topicu o nim napisałem.
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 24.11.2004 17:20
Post #74 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



Skoro są plusy dodatnie i plusy ujemne to i fakty nieautentyczne się znajdą...

enyuej - dzisiaj sobie zobaczyłem "Bridget Jones : w pogoni za rozumem"
I co?
Dokładnie to czego się spodziewałem. Lekka komedia z zauważalnym romantycznym akcentem (chociaz nie jest on aż taki jak w np. Notting Hill).
I przez cały film miałem w głowie ta jedną mysl - takie właśnie są kobiety....
Bo główna bohaterka widzi wszedzie zdradę i romanse, robi niepotrzebne awantury, wszem i wobec oświadcza ze ma nadwagę no i oczywiście naokrągło myśli o sexie ;]

Historyjka zgrabnie opowiedziana, troszeczkę schematycznie (w niektórych sytuacjach dosłownie czujesz co aktorzy powiedzą, albo jak się wypadki potoczą...to było już tyyysiace razy), ale da się przezyć(Miłość, konflikt, happy end).
Kilka razy można się też usmiechnąć (chociaz mnie bawiły głównie komentarze i te sceny na jakie nikt inny z widowni chyba nie zwracał uwagi ;] ehh)
Króluje tutaj scena walki pomiędzy takimi dwoma mężczyznami ;]
-to co, utopisz mnie teraz w 16 cm wody?
-...w sumie niezły pomysł (i jazda ;])

Przyznam że mnie to ubawiło.

Czyli jak z tym filmem?
Nie jest ambitny, nie jest pouczający, nie jest wuglarny ani sprośny (chociaz scena w której taki jeden dobierał się do pani Jones troche mi do gustu nie przypadła...mogli tą aktorkę troszkę ładniejszą dać, a co ;])
Można iść i ogladnąć, potem wyjść i zapomnieć. Na wypad z dziewczyną znajdą się lepsze filmy, ale od biedy ten też ujdzie ;]
5/10
"...P..."


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 24.11.2004 22:24
Post #75 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Jedno stwierdzenie mi sie nasuwa (okropnie damsko szowinistyczne ale co tam)
QUOTE
I przez cały film miałem w głowie ta jedną mysl - takie właśnie są kobiety... [...] oczywiście naokrągło myśli o sexie

Jak byscie wy o czym innym mysleli ;d


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

129 Strony < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 20:43