Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

11 Strony « < 3 4 5 6 7 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Equus, rany boskie...

Ronald
post 31.01.2007 18:47
Post #101 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



Ok...powiedzmy, zę mnie przekonałaś wink2.gif


BTW: Czy Twój nik, droga Owco, wiąże sie z nazwą dzielnicy Gdańska, w której mieszkasz? Bo właśnie trafiłem na to na wikipedii.

Ten post był edytowany przez Ronald: 31.01.2007 18:49


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 31.01.2007 19:03
Post #102 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Dodatkowo nie zapominaj, że Daniel też ma swoich "speców". Na miejscu są jego rodzice (oboje z branży, jego tata jest współproducentem filmów o HP). Nikt go nie wykorzysta, spoko wink2.gif. To nie średniowiecze.

A, nie. Mieszkam w Gdyni, to raz, a dwa, że mój nick jest starszy niż ta dzielnica Gdańska i wziął się od kolekcji owieczek Nici, które kiedyś z upodobaniem kupowałam w każdej dostępnej formie wink2.gif. Plus "owca" to już od barana na mojej głowie. Ale koniec offtopu.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hito
post 31.01.2007 22:10
Post #103 

Magik


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 751
Dołączył: 11.10.2005
Skąd: Częstochowa/Wrocław

Płeć: Mężczyzna



Ronald>>17? Nie 16? No, w każdym razie, wolałbym, jakby co, żeby dziewczyny trochę podrosły :]

Avada>>nic dziwnego. Nie jestem pewien, ale być może w sztuce panna straci całą garderobę. (dlaczego - patrz niżej)
Scenarzysta tej sztuki ma bujną wyobraźnię.

Aylet>>kim jest ta facetka? To Jill, ,,stable girl", której Alan na tyle się podobał (chyba z wzajemnością w sumie), że ta chciała pokazać mu, że dziewczyny są jednak lepsze od koni (wiadome zdjęcie pochodzi pewnie z tej sceny). Jak zachowa się Alan - to byłby spoiler, zatem milczę :] Ale Jill sama jest sobie winna...
Zdaje się, że Jill gra Joanna Christie mająca 24 lat.



--------------------
Mój nowy fic

One in Fire Two in Blood
Three in Storm Four in Flood
Five in Anger Six in Hate
Seven Fear Evil Eight
Nine in Sorrow Ten in Pain
Eleven Death Twelve Life Again
Thirteen Steps to the Dark Man’s Door
Won’t be turning back no more
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 31.01.2007 22:13
Post #104 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



Jeśli chodzi o wiek, to ja lece rocznikowo. Jeśli patrzeć kiedy ma urodziny, to Emma ma jeszcze 16.

To moze wtej sztuce jednak bedzie coś dla panów biggrin.gif

EDIT: Tak sobei jeszcze raz obejrzałem te zdjęcia ze strony drugiej i zastanawiam isę, czy Wam też nie wydaje sie, ze na tych dwóch pierwszych zdjęciach w dżinsach daniel nie ma zbyt duzej głowy w stosunku do reszty ciała?

Ten post był edytowany przez Ronald: 31.01.2007 22:15


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 31.01.2007 22:15
Post #105 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



kurde, teraz będzie mnie zżerać ciekawość. proszę, powiedz (mi) ;D jak nie tu to na PW, proszę cheess.gif


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hito
post 31.01.2007 22:20
Post #106 

Magik


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 751
Dołączył: 11.10.2005
Skąd: Częstochowa/Wrocław

Płeć: Mężczyzna



Mam okazję, by przećwiczyć przypisanie czcionce innego koloru, niż czarny :] A zatem: (nie ma białego?)
Jill jest sama sobie winna, gdyż to ona wybrała stajnie na miejsce miłosnej schadzki (Alan był niechętny). Alanowi nie wyszło - nie potrafił się wykazać przez wzrok koni, szczeólnie Equusa, jego boga. Wtedy zaczęło mu poważnie odbijać (chociaż już wcześniej wykazywał niezdrową fascynację końmi, scena szczytowania chyba ma miejsce przed tą z Jill) i konsekwencją tego było oślepienie koni.

Mam nadzieję, że nikogo nie wprowadzam w błąd (sztuki naturalnie nie widziałem).

Ten post był edytowany przez Hito: 31.01.2007 22:21


--------------------
Mój nowy fic

One in Fire Two in Blood
Three in Storm Four in Flood
Five in Anger Six in Hate
Seven Fear Evil Eight
Nine in Sorrow Ten in Pain
Eleven Death Twelve Life Again
Thirteen Steps to the Dark Man’s Door
Won’t be turning back no more
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 31.01.2007 22:24
Post #107 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



Łoj, tak opowiadacie, że normalnie coraz bardzije mam ochotę w imieniu rodziców wziąć pożyczkę i tam pojechać... Nawet nie znając zbyt dobrze angielskiego... Ta sztuka musi byc genialna... Ciekawe, czy TVP jeszcze raz by to pokazała...


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 01.02.2007 14:29
Post #108 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



A mnie jakoś nie ciągnie do tej sztuki... Jak na moje oko idą na komerche jak nic... Ale może sie nie znam... blink.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 01.02.2007 14:57
Post #109 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



a wlaśnie mnie ciągnie, nie wiem, czy wogole będę miała okazję to objeżec, ale bede sie starac, nie tylko ze wzgledu na Daniela, ale ogolnie temat mnie, szczerze mowiac, zaciekawil. i tyle.
i tak wogole, tej jego Equus tez byl oślepiony??

Ten post był edytowany przez Aylet: 01.02.2007 15:01


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 01.02.2007 22:12
Post #110 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



Aylet>Nie, chyba nie był.

Zastanawiam się, jak się wymawia tytuł tej sztuki. Tak mi to francuski i jakimś "ekłi" zalatuje.

Ją chcę to obejrzeć, gdyż mozę ona byc bardzo interesująca pod względem psychologicznym. Neistety nei będzie mi to dane, gdyż jak piszą w dzisiejszym "Dzienniku", na sztukę będa wpuszczane tylko osoby pełnoletnie.

BTW: Jak chcecie, to Wam mogę w jakiś sposób wrzucić skan tego artykułu smile.gif


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
smagliczka
post 02.02.2007 00:54
Post #111 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 638
Dołączył: 21.10.2005
Skąd: Warszawa

Płeć: Kobieta



Hehe... keidy wystawiali "Equusa" na deskach polskich teartów nikt nie grał nago (przynajmniej nigdzie nie natkęłam się na taką fascynującą wiadomość). No ale lata 70. to co innego niż XXI wiek smile.gif

Abstrahując już od samego "nagiego super ciałka Danielka" - wokół któtego toczy się temat - myslę, że oglądanie nagości w teartrze odbiera się jednak nieco inaczej, niż teraz wszyscy sobie wyobrażamy. W sumie nie wiem, bo nigdy na "rozbieranej" sztuce nie byłam, ale sam fakt, że wszystko odbywa się w teratrze i jest częścią poważnej opowieści, być może przez tę nagość właśnie wymusza na widzu głębsze spojrzenie na sztukę. Wątpię czy taka nagość wywołuje ślinotok i uczucie napalenia... Wydaje mi się, że oglądając nagość na scenie w całkiem poważnym ucięciu, odbiera sie ją jednak nieco mnie emocjonalnie niż teraz nam sie wydaje. Chyba jak coś normalnego. I raczej bez erotycznego nakręcenia - raczej tak, jak ogląda się bardzo piękne wykonane akty albo rzeźbę przedstawająca nagiego człowieka.

Oczywiście tu mamy żywy model tongue.gif Ale samo miejscie, gdzie ta nagość się pojawia, determinuje sposób patrzenia na nią. Wątpię, czy na widowni będą śliniący się ludzie - no, chyba że wpuszczą na sztukę jakichś nastolatków z buzującymi hormonami.

Jak tak sobie to wszystko przemyślałam, doszłam do wniosku, że bez względu na to jak ponętny jest aktor, samą nagość odbiera się w teatrze w raczej mało podniecający sposób.
A nawet jeśli ktoś się ślini w zwyczajnym odruchu - to robi to chyba bardzo powściągliwie, mając na uwadze miejsce w którym się znajduje. Napięcie erotyczne na widowni jest chyba mniejsze niż myślimy - w końcu to nie striptiz tylko teatr. Nikt tam nie idzie, żeby sobie obejrzeć to i owo... no... w każdym razie nie idzie tam z takiego założenia i raczej nastawia się na jakieś głębsze doznania duchowe związane ze spektaklem, a nie na doznania czysto cielesne związane z ogladaniem odłoniętych intymnych cześci ciała aktorów.

Chętnie bym obejrzała "Equusa" w takiej współczesnej odsłonie (heh nawet w starej nie ogladałam). Dzięki nagości sztuka na pewno mocniej przemawia do widza, jest przez to bardziej prawdziwa.
Nie twierdzę, że jest pozbawiona zupełnie erotyzmu (bo byc nie może, w końcy dotyczy miłości i fascynacji... pewnie i pożądania), ale spektakl jest przecież psychologiczny i najprawdopodobniej trudny - nagość więc będzie tu tylko odpowiednim tłem, a najważniejsza jest opowieść i chyba na problematykę odgladający "Equusa" zwróca główną część swej uwagi, a nie na nagiego Dana Radcliffa. A i dla niego sprawa pewnie jest bardzo poważna - rola w teatrze to jednak co innego niż film, no i rola raczej trudna (już nawet bez względu na nagość) więc jest to dla niego artystyczne wyzwanie.

Mam w kadżym razie nadzieję, że większość spojrzy na to z tej strony. Cuś mi się jednak wydaje, że media wszystko rodmuchają i bedą mówić o sztuce i kreakcji aktorskiej Dana w większości w kontekście "gołego tyłka". Jakieś to takie niedojrzałe jeśli chodzi o teatr.

Ten post był edytowany przez smagliczka: 02.02.2007 00:58
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 02.02.2007 20:12
Post #112 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




Przepraszam bardzo, ale jestem w stanie absolutnego szoku i zdążyłam przeczytać jednynie trzy strony tego tematu. Mam palpitacje serca.

Aylet, patrzę na Twój avatarek, myślę: fajny facet. Jakaś znajoma twarz. Potem wchodzę na ten temat, widzę całość i szczęka mi opadła. Matko, ten chłopak ma dużo testosteronu ^^" Będzie łysiał? Nieważne, ale ja myślałam, że to fotomonataż! Wiedziałam! Jak tylko zobaczyłam I część filmu, że w przysłości będzie (jak ja lubię to słówko) HOT. Chociaż wolę go w bardziej "chłopięcej" postaci, jak w III filmie. Trochę nieśmiały, ale to tylko pozory...Bo tak i twarz i ciało... Matko, gadam jak napalona starsza pani. Cóż, te hormony.

Mniejsza, na mniej zwięrzęco-instynktowe tematy. Nie lubię nagości w teatrze, a przynajmniej nie takiej kiedy aktor ma się masturbować nago na grzbiecie konia. Już czuję w powietrzu tandetę i głęęęębokie przemyślenia egzystencjalne i pretensję do świata i widza, bo życie jest cruel i full of zasadzkas. Teatr to zbiór symboli, niedomówień, umówna rzeczywistość. Sztuki nie widziałam, więc nie będę się wymądrzać. To trudny temat, na co może pozwolić sobie reżyser. Mnie nagość na scenie często niesmaczy. Nie czuję się zgorszona, ale mam odruch typu "łooo matkooo, no i po co? KICZ". Chociaż są zespoły, takie jakie teatr "Wierszalin", gdzie stosuje się różne chwyty, ale jakość widzom nie przeszkadzają ich pomysły. Może dlatego, że zazwyczaj ich sztuki trzymają się jednej konwencji. A mam wrażenie, że "Equus" ma szokować na siłę. Po co? No po co?

Lecz de gustibus non disputandum est , a napalone panienki i tak pójdą na sztukę. Dobrze, że Radcliffe próbuje udowodnić, że ma talent i nie jest Harrym Potterem, ale czy na początek nie powien wybrać mniej...szokującej roli? Jasne, postać trudna do zagrania, ale jeżeli zależy reżyserowi i aktorom na przemówieniu do publiczności, czy nie lepiej by było, gdyby owa publika skupiała się raczej na treści, a nie na przystojnym ciele super popularnego aktora. Heh, kasa. Do tego ta sesja zdjęciowa. Chyba że bilety będą tak drogie, że tylko kulturalne panie będą mogły do teatru wejść, a ślinić się będą dyskretnie w koronkowe chusteczki.


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 02.02.2007 20:16
Post #113 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



najtańszy bilet kosztuje 19 funtów z kawałkiem cheess.gif


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 02.02.2007 23:05
Post #114 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



QUOTE(Aylet @ 02.02.2007 21:16)
najtańszy bilet kosztuje 19 funtów z kawałkiem cheess.gif
*





blink.gif blink.gif


Ożesztywmordejeża.......


To ja dziękuję. Obejrzę zdjęcia. ph34r.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LilienSnape
post 02.02.2007 23:16
Post #115 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 579
Dołączył: 11.12.2006
Skąd: Roseau

Płeć: Kobieta



och . to ja sie pisze x D dementi.gif dementi.gif


--------------------
user posted image
what the fuck was i thinking?

Lenka.

chomik !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 03.02.2007 18:39
Post #116 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




Dla Brytyjczyka to taniocha. Zresztą i u nas są podobne ceny biletów na co lepsze przedstawienia (cóż...musicale).

Matko, jak to to urosło w ciągu 6 lat... Starzeję się.


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 03.02.2007 23:48
Post #117 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



QUOTE(anagda @ 01.02.2007 14:29)
A mnie jakoś nie ciągnie do tej sztuki... Jak na moje oko idą na komerche jak nic... Ale może sie nie znam... blink.gif
*



Anagda gołego daniela nie chcialabys zobaczyć? ;p

szczerze mówiąc w pierwszym mommencie mnie zatkalo;d Nie wiedziałam, że bęędzie zdolny do zagrania w takiej sztuce



--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 04.02.2007 14:29
Post #118 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



Na premierę bilety kosztuja tylko 50 funtów.

Pszczola> Miałem podobne odczucia, jednak zostałem lekko zbesztany przez owcę. Ale tak naprawdę to się z Toba całkowicie zgadzam.


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Avery
post 04.02.2007 23:23
Post #119 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 265
Dołączył: 06.07.2005
Skąd: Angband :>

Płeć: Mężczyzna



Jakoś tak przestał Harry'ego przypomiać. No ale to aktor musi sie rozwijać, i swoją drogą musi być albo odważny albo tam ludzie są normalniejsi i nie robią wielkiej medialnej hecy jak w teatrze pokazuje się "grecki kanon piękna" tongue.gif. Apropo rozbraja mnie fakt że wielu rodziców jest tym faktem zbulwersowana i że wielce będą unikać jego filmów :/, pewnie się tym Dan strasznie przejął tongue.gif

QUOTE
  Na premierę bilety kosztuja tylko 50 funtów.

Mam wrażenie że to nawet dla przeciętnego Brytyjczyka nie jest to tak mało smile.gif, ciekawe czy Rowling zaszczyci to przedstawienie swoją obecnością, aby zobaczyć "swojego Harry'ego" w nowej roli


--------------------
Quidquid agis, prudenter agas et respice finem

user posted image
Z popiołów strzelą znów ogniska,
I mrok rozświetlą błyskawice,
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król tułacz powróci na stolicę




User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 05.02.2007 22:39
Post #120 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




... Jeżeli Rowling nie zareagowała na zdjęcia Dana tak jak większość bab na tym forum, to musi być z nią coś nie tak ;P. Innymi słowy, ja na jej miejscu nie poszłabym na tę sztukę, bo po pierwszę czułabym się trochę zażenowana, a po drugie, nie chciałabym robić spektaklowi tak oczywistej reklamy.
Harry jest dzieckiem Rowling. Poprowadziła jego losy,pokierowałajego psychiką w okresie dojrzewania. To już nie tylko twór wyobraźni, ale realna postać, z którą utoższamiają się miliony. Radcliffe wcielił się chwilowo w tę postać, więc udanie się autorki na sztukę o tematyce i estetyce tak odległej wyobrażaniom o Potterze, byłoby chyba trochę nie na miejscu. To prawie kazirodztwo XD. No, w każdym razie Rowling zna i Daniela od dziecka, pewnie jest w szoku, jak to mogło tak szybko wyrosnąć i co jest w stanie zrobić na koniu ^^".
Radcliffe jest aktorem, ale w wielu rzeczach nie zagrał. Póki nie skończy się era Pottera z premierą VII filmu (no, może po wydniu VII książki, ale i tu musi trochę czasu upłynąć), pojawienie się Rowling na tej sztuce może być odczytane przez niektórych jak potwierdzenie, że Harry i postać odgrywana przez Dana w Equusie mają coś z sabą wspólnego, albo że Harry jest równie zmysłowy (ja tam nic przeciwko takiemu wyobrażeniu nie mam XD), więc jak to tak do dziecii bla,bla,bla... Brzmi absurdalnie, ale ludzkie pomysły nie znają granic absurdu.

A,no jak 50 funtów, to zwracam honor.

Ten post był edytowany przez Pszczola: 05.02.2007 22:40


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 06.02.2007 18:59
Post #121 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



QUOTE
Anagda gołego daniela nie chcialabys zobaczyć? ;p


Heh... Może i tak... Ale trochę się obawiam, "co" mógłby pokazać. Albo raczej czego NIE mógłby... wink2.gif


Pszczola, ja myślę że akurat Jo podchodzi to tej sprawy najnormalniej na świecie. Czyli? Daniel jest aktorem. I tyle. A to że akurat gra jej ukochaną postać? Nic zrobić przecież nie może. Daniel nie ma zakazanego w angażu do filmu grania w innych produkcjach czy sztukach. Jakby zaczęła się jakoś burzyć czy co, to by wiele straciła w oczach osób mających więcej rozumu niż mamuśki 5-letnich fanów Harry`ego... Ponado, myślę również że i Daniel nie byłby zachwycony dyktowaniem mu warunków. Nie jest już małym chłopcem (o czym się przkonaliśmy po owych zdjęciach) i nawet jakby zrezygnował z Pottera to na pewno znalazłaby się dla niego jakaś robota w jakimś filmie. A jak nawet nie, to koleś ma tyle kasy że sobie do końca życia żyje w luksusie. Dlatego myślę, że bez względu na to co sądzi pani Rowling, dobrze robi jeśli nie wyraża swojego zdania. W końcu ona odpowiada tylko za książkę. A nie za film i aktorów w nim występujących.


EDIT: A co do ceny biletów, to nie wiem czy nawet u nas w najlepszym teatrze w kraju jakieś bilety kosztują ponad trzy stówki wink2.gif

Ten post był edytowany przez anagda: 06.02.2007 19:02


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 06.02.2007 21:50
Post #122 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




No, ale koncerty już tak ;P

Radcliffe dobrze zrobił, grając tę rolę (ale jaką! XD) i zapewne Rowling nic przeciwko temu nie ma. Nareszcie chłopak się usamodzielnił i może dzięki temu nie będzie już miał nic przeciwko kontynuuwaniu pracy przy Potterze. Ale tu o fanów, a raczej o wyczulone mamusie fanów chodzi. Po co prowokować przykre dyskusje? Rowling jest osobą publiczną i póki nie ucichnie szum wokół VII tomu, autorka musi uważać na to co robi i czemu daje reklamę. Cnotki i spółka tylko na coś takiego czekają.
Chociaż... w końcu Rowling nie kandyduje jeszcze na premiera Wielkiej Bytanii, więc mogą jej nagwizdać ;P.

Ten post był edytowany przez Pszczola: 06.02.2007 21:52


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nut
post 07.02.2007 23:33
Post #123 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 22
Dołączył: 14.04.2005




Emma Watson (Hermiona Granger) pozazdrościła swojemu koledze z planu, Danielowi Radcliffowi i najprawdopodobniej idąc w jego ślady również zagra rolę rozbieraną. Jednak nie w teatrze, a w filmie St Trinian. Emma uważa, że taka rola polepszy jej warsztat teatralny. Myśli również, że byłaby to dość nietypowy i śmieszny odskok od świata Harry`ego Pottera. Młodziutka aktorka miałaby zagrać przy boku Ruperta Everetta ("Artur - Król", "Zakochany Shakespeare"). Ta informacja nie jest jednak potwierdzona.

Źródło: eCanadanNow

źródło: http://www.deptajem.pl/deptajem/news.php

WRESZCIE biggrin.gif cheess.gif cheess.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LilienSnape
post 07.02.2007 23:43
Post #124 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 579
Dołączył: 11.12.2006
Skąd: Roseau

Płeć: Kobieta



no to się chłopaki ucieszą x D
jeśli tak będzie oczywiście . chociaż nie wiem czemu, ale w to wątpie xP

ech . ciekawe kiedy Rupert się publicznie rozbierze x D xP


--------------------
user posted image
what the fuck was i thinking?

Lenka.

chomik !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
szelma
post 07.02.2007 23:47
Post #125 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 83
Dołączył: 05.01.2006

Płeć: Kobieta



No... jak tak dalej pójdzie to cała obsada HP (a przynajmniej ta "młodsza") zacznie występować w filmach i sztukach z rozbieranymi scenami xP
To by zakrawało na owczy pęd (bez żadnych aluzji do Ciebie Owczarnio wink2.gif ).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

11 Strony « < 3 4 5 6 7 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 18.06.2024 09:01