Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

15 Strony  1 2 3 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Coś O Tym..cos O Tamtym..., wszelkie możliwe postacie :D lol

ren.Asiek
post 08.12.2003 18:15
Post #1 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



Znaczy tak...chciałabym żebyscie na tym topicu opisali swoich ulubionych bohaterów, ich cechy, wady i zalety, to co w nich lubicie i to co was w nich zraża...chciałabym zebyscie równiez napisali wasze książkowe antypatie...chodzi mi oczywiscie o serię HP...

Więc tak moją ulubioną postacię...albo raczej w liczbie mnogiej są:
Harry, bo jest odważny, sympatyczny, skromny, wrażliwy, zdolny, ma wysokie ambicje, dobre serce i honor...to tak wg mnie te jego najlepsze cechy, a co do tych złych...hmmm....myślę ze czasami za bardzo ryzykuje co kiedys moze sie dla niego źle skończyc, chociaz to ryzyko podsyca atmosfere książki...uważam jednak ze nie ma on tych gorszych cech bo przeciez to główny bohater wink.gif

Syriusz, bo dotrwał do czasu kiedy mógł wreszcie uciec z Azkabanu i udowodnić swoją niewinność...bo pragnie obdarzyć Harry'ego opieką i poczuciem bezpieczeństwa...bo jest dobrym człowiekiem nie chcącym nikogo skrzywdzic...bo jest dobrym przyjacielem, godną zaufania osobą...bo wspaniałym człowiekiem<a raczej postacią książkową biggrin.gif >...jego wady...hmmm... myślę ze chęc zemsty która o mały włos a zostałaby dokonana, co by z powrotem wróciło go do Azkabanu...głupi żart na Snape'ie którego skutki objawiają sie do dziś...a dalej nie wiem sami powiedzcie wink.gif

Mam nadzieje ze spodoba wam sie to co napisałam i ogólnie cel tego topicu...prosze o nie potępianie go, bo sądzę że powinno sie opisywac takie rzeczy a raczej zdanie a takich rzeczach tongue.gif

Ron...bo jest postacią wesołą, z uśmiechem na twarzy, bo lubi marzyc podobnie jak ja, bo jest wiernym przyjacielem, bo zrobiłby wszystko dla rodziny i przyjaciół jesli by tylko mógł, bo nie daje sie poniżeniom Draca i nie zwraca na to uwagi, bo wbrew pozorom ma mocną osobowosc choc moze ine bardzo to widac.....wiec teraz jego wady...za bardzo zazdrosci Harry'emu jego osiągniec w Quitchichu( nie mówie tu o zawiści), niekiedy za bardzo przejmuje sie tym ze ma szaty po bracie i takimi tam rzeczami...

Hermiona, bo równiez nie daje sie obrażac przez Malfoya( ale mi sie podobało jak w 3 czesci wyplaskała go po twarzy za cos tam), bo chętnie poomaga innym, bo jest wierną przyjaciółką i oddała by dla przyjaźni wszystko, bo jest rozsądna, bo wysoko stawia sobie poprzeczkę...jej wady: za bardzo pochłania ją nauka, nie wysypia sie wręcz przez nią, za duzo obowiązków na siebie bierze.

Hagrid, bo jest przedobruskim człowiekiem a w sumie pół olbrzymem, przesympatycznym...równiez dla przyjaźni zrobiłby wszystko, dba o swoich podopiecznych, ma dobre i wielkie serce, nie zawodzi Dumbledora, dotrzymuje danego słowa, gdy ma cos zrobic stara sie aby wypadło to jak najlepiej bez względu na wszystko. Jego wady: za bardzo bierze sobie do serca wybryki Malfoya, moze ma zbyt nietypowee hobby.

Jest jeszcze paru sympatycznych bohaterów. tongue.gif
A lubie nieco mniej postacie takie jak:
Draco, bo wydaje sie dwu licowy, potępia szlamy i ludzi z gorszych czy biedniejszych rodzin, nie szanuje innych, ma szyderczy uśmieszek po ukaraniu jakiegos ucznia,śmieje sie z cudzych porażek a swoich nie zauważa.Jednak z pewnością ma swoje zalety których nie dostrzegam.

NIe przepadam równiez za Crabbem i Goylem, ktorzy są jedynie osiłkami Malfoya i trzymają sie mocno jego nogawki nie wyrażając włąsnego zdania, poglądów .

W ogóle nie darze sympatią ślizgonów.

Ten post był edytowany przez ren.Asiek: 20.08.2004 12:55


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Marion
post 08.12.2003 18:25
Post #2 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 8
Dołączył: 29.11.2003
Skąd: ...




No cóż, OK...Co do Harry'ego i Syriusza się zgadzam:)
Przyznam, że pewną sympatią darzę też Snape'a
Snape- ironia z niego przebija, czarny humor, posępność... smile.gif
wady- przesadza z tym wszystkim biggrin.gif


--------------------
JESTEM

Nie mów, że ludzie dzielą się na lepszych i gorszych...
...może nagle okazać się, że należysz do tych drugich...

Zobacz :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 08.12.2003 20:56
Post #3 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



hihi przesadza...mało powiedziane wink.gif ale Snape tez kryje w sobie tajemnice, albo raczej kogos na ogół miłego tylko zlekceważonego w dzieciństwie, któremu do dziś pozostało to w sercu smile.gif


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nea
post 08.12.2003 21:46
Post #4 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 162
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Kostrzyn

Płeć: Kobieta



Ron - bo w przeciwieństwie do Harry'ego nie jest taką drugoplanową "szablonową" postacią. Ma wiele zalet, lecz i wiele wad. Przypomina mi mnie, może dlatego go lubię.

Snape - postać z charakterkiem. Zupełnie nie stereotypowy obraz nauczyciela. I taki gog mi się podoba.

Dumbledore - kontrast cech. Z jednej strony mędrzec, wielka osoba, z drugiej strony trochę zakręcony i roztrzepany. I nie dziwię się, że jest jedyną osobą, której boi się Vol.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 08.12.2003 22:15
Post #5 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



DUmbledore...zakręcony staruszek dobre wink.gif też go lubie :-]...kurcze tylko ja sie tak rozpisałam? tongue.gif No trudno :-)


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dudleyek
post 09.12.2003 18:01
Post #6 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 28
Dołączył: 25.11.2003
Skąd: Dekapolis, Zawód: odcinacz łbów durnych goblinów, KRASNOLUD




Hagrid zdecydowanie jest to podczciwy, dobrotliwy olbrzym, majacy niewyparzony język, kochajacy zwierzatka zwłaszcza smoczki


--------------------
Moja prawdziwa ksywa brzmi BRUENOR

"Królem jest człowiek o silnym charakterze i zdrowym osądzie, który świeci swym własnym przykładem i naprawde troszczy sie o swój lud (...) Nie zaś brutal, który włada po prostu dlatego, że jest najsilniejszy."

Drizzt Do'Urden
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 09.12.2003 18:33
Post #7 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



Nio z tym nie wyparzonym języczkiem to traFILES...sama zapomniałam o tym szczególe, bo w sumie to również jest jego wada, ale malusieńks na szczęście wink.gif


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dudleyek
post 09.12.2003 18:35
Post #8 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 28
Dołączył: 25.11.2003
Skąd: Dekapolis, Zawód: odcinacz łbów durnych goblinów, KRASNOLUD




Gadatliwy to nie jest mały problem, tylko wielki jak sam Hagrid ta wada mogła spowodowac odrodzenie wczesniejsze Voldemorta


--------------------
Moja prawdziwa ksywa brzmi BRUENOR

"Królem jest człowiek o silnym charakterze i zdrowym osądzie, który świeci swym własnym przykładem i naprawde troszczy sie o swój lud (...) Nie zaś brutal, który włada po prostu dlatego, że jest najsilniejszy."

Drizzt Do'Urden
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 09.12.2003 18:38
Post #9 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



no tak wtedy mógłby byc problem, ale na szczęscie wszystko sie dobrze skończyło,a Hagrid dostał nauczke...ale tak w sumie to on i wszyscy inni są cząstką tej książki, z których tych cząstek się składa...z ich charakterów, cech itd wink.gif Nie sądzisz? smile.gif


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dudleyek
post 09.12.2003 18:41
Post #10 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 28
Dołączył: 25.11.2003
Skąd: Dekapolis, Zawód: odcinacz łbów durnych goblinów, KRASNOLUD




Od sadzenia sa sądy, oczywiście ale on wciąz sie kumpluje z dziwacznymi stworami


--------------------
Moja prawdziwa ksywa brzmi BRUENOR

"Królem jest człowiek o silnym charakterze i zdrowym osądzie, który świeci swym własnym przykładem i naprawde troszczy sie o swój lud (...) Nie zaś brutal, który włada po prostu dlatego, że jest najsilniejszy."

Drizzt Do'Urden
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 09.12.2003 18:47
Post #11 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



No ale może on to po prostu lubi?, moze to po prostu lubi...to tak jakby ktos powiedzial ze Twoje zainteresowania są dziwaczne i dlatego Cie nie lubie albo cos w tym stylu...ta książka mysle ze dzieki Hagridowi, Harry'emu, ROnowi i Hermionie pokazala nam prawdziwą przyjaźn...oni kumplują sie z Hagridem mimo jego upodobań, z Hermioną mimo jej wysookich ambicji i rodziców mugoli, z Roonem mimo jego starych szat i takich tam, noi z Harrym którego los doświadczyl i który wiele przeżyl.Pokazuje nam ze do prawdziwej przyjaźni nie potrzeba ideałów, ale paru ludzi którzy maja do siebie zaufanie,są godni zaufania i wierni...czy to tak wiele? mysle ze Hagrid na to zasługuje:-) wink.gif


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dudleyek
post 09.12.2003 18:52
Post #12 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 28
Dołączył: 25.11.2003
Skąd: Dekapolis, Zawód: odcinacz łbów durnych goblinów, KRASNOLUD




Cóż ale on sam jest dziwny w zachowaniu do tych "zwierzątek" Norbet (ble), on ma ciekawe usposobienie do Hareggo traktuje go jak syna


--------------------
Moja prawdziwa ksywa brzmi BRUENOR

"Królem jest człowiek o silnym charakterze i zdrowym osądzie, który świeci swym własnym przykładem i naprawde troszczy sie o swój lud (...) Nie zaś brutal, który włada po prostu dlatego, że jest najsilniejszy."

Drizzt Do'Urden
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 09.12.2003 19:03
Post #13 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



No ale to chyba dobrze ze chce cos w stylu ogarnąc Harry'ego opieką...jemu to sie sprzyda, bo życia nie mial i ie ma łatwego. A chcę zauwazyc ze Hagrid nie ma krewnych bo rodzice nie zyją...a przyjaciele...ludzie czy stworzenia...są dla niego przypuszczam napierwszym miejscu. Bo wreszcie ma dla kogo zyc i kim sie opiekowac wink.gif


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 10.12.2003 17:47
Post #14 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



no więc tak.
mam dwie ulubione postacie. Ron i Dumbledore.
dlaczego Ron?
po prostu fajny chłopak. a przy okazji taki zwyczajny, normalny. ze swoimi wadami i zaletami. nie jest kryształowy. jak każdy z nas zresztą. dla przyjaźni zrobiłby wszystko. chciałabym miec takiego kumpla (: na dobre i na złe.
a Dumbledore... po prostu niezwykła postać. bardzo mądra. i dobra.

do reszty mam raczej neutralny stusunek.


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 10.12.2003 17:49
Post #15 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



chyba mamy podobne opinie Kira :-) tez bym chciala Rona za kumpla...moze sobie takiego wyczarujemy?...masz moze pozyczyc różdzżke??...chociaz lepiej od razu dwóch dla mnie i dla Ciebie smile.gif wink.gif


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 10.12.2003 17:58
Post #16 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



haha. okej, noł problem ((:

a tak poważnie, to szkoda, że taki Ron na przykład to tylko twór wyobraźni Rowling. szkoda, że nie istnieje...


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 10.12.2003 18:12
Post #17 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



Ja najbardziej lubie Harry'ego, Hagrida i Syriusza:) Harry to wspaniały chłopak, nie uwazam, zeby byl szablonowy czy coś takiego. Chciałabym mieć takiego przyjaciela smile.gif Od Hagrida bije siakies takie ciepło...jest bardzo opiekunczy..miec takiego, wujka na przyklad:) A Syriusz..to po prostu supergość smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dra-Matha
post 10.12.2003 18:30
Post #18 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 36
Dołączył: 09.07.2003
Skąd: Rebirth forest




A mo że wreszcie niech się na tym forum pojawi jakiś nie-oklepany topic?


--------------------

Zaklęta w marmur czekam na kolejną burzę, chłodny wiatr
Zaklęta w marmur czekam aż znów mnie ktoś obudzi, cofnie czas
Zaklęta w marmur płaczę tak samotna wśród błękitnych skał
Zaklęta w marmur klęczę w mokrej ziemi

** ** **

PD are you ready???

** ** **
House:
Ravenclaw
Wand:
13c, Włos Jednorożca, Wierzba
Special: Herbology
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 10.12.2003 18:35
Post #19 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



a proszę bardzo (:


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 10.12.2003 21:26
Post #20 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



A o jaki konkretnie Ci chodzi? bo chyba nie zrozumiałam.... tongue.gif


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vigga
post 12.12.2003 19:57
Post #21 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 489
Dołączył: 06.07.2003
Skąd: Olsztyn




gdyby mialy byc tylko nie oklepane tematy

to w koncu by ich zabraklo. ciezko wymyslec jakis zupelnie nowy temat jesli

to jest forum o Harrym Potterze.

najbardziej lubie Dubledora,

Syriusza, troche mniej Hermione, Rona i Harry'ego a i jeszcze

Snapa
dumbledora za jego madrosc, poczucie humoru i za to, ze jest taka

tajemnicza postacia
syriusza za jego determinacje, opiekunczosc i jego

calego
hermione za to, ze czasami jest podobna do mnie
rona za to

wszystko co wczesniej pisaliscie
harry'ego za wiadomo co
http://socjolog.strefa.pl/



snapa za jego tajemniczosc i taki czarnowaty charakterek

Ten post był edytowany przez vampirka: 07.10.2016 12:25


--------------------
mądrzejsi mówili nie rób
mówili
trzymaj się z daleka
nie pozwalali mi
sam się dowiedziałem
czym jest kłamstwo
zło i krzywda
dziękuje Wam
za okaleczenie mojej duszy...


all we see or seem is but a dream within a dream
*************
nierealne jak bajka...prawdziwe jak bajka...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 13.12.2003 16:44
Post #22 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



nom Harry'ego sie po prostu lubi bo to głównaa postac :-)

A co myślicie np o Percy'm...nie powiem zebym za nim przepadała, ale to moze kwestia wychowania i w ogóle...zresztą jego ambicje taaaak wzrosły ze chciał byc po prostu najlepszy a przy tym stal sie okropnie zarozumiały......bo np w 1 części jak sie nie myle wydawal sie w porządu ;-)

A jak oceniacie powiedzmy McGonagall bo mi sie wydaje ze to taka kobieta która skrywa doskonale swoje problemy i uczucia....udaje twardą ale tak naprawde jest wrazliwa i ma dobre serducho smile.gif


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klaud ze Slytha
post 13.12.2003 17:00
Post #23 

Ślizgonka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 430
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Mazańcowice

Płeć: Kobieta



To ja się trochę rozpiszę. Moje opinie o postaciach.

Harry - Nie wiem czemu przestałam go lubieć. Poprostu przestał być dla mnie takim bohaterem, zdałam sobie sprawę, że WIELE (podkreślam, wiele, bo sam coś tam zrobił. Nie będę pisać co bo każdy wie, a jak nie wie to niech pomyśli, a jak mu się nie chce myśleć, to niech nie myśli smile.gif ) nie zrobił sam. Wspierają go przyjaciele, dyrektor i wogóle. W samym charakterze, też przestało mi coś pasować.

Ron - Nie pasuje mi w nim jedna rzecz, a mianowicie - ta jego przyjaźń. Nie jest to dla mnie przyjaźń prawdziwa. W 4 tomie, ta jego "przyjaźń". Zazdrość nie przyjaźń. Gdyby nie Hermiona, to zakładam, że do końca turnieju, by się do siebie nie odzywali.

Hermiona - Ta postać jeszcze ujdzie. Trochę przypomina mnie. Ja też ciągle ganiam do biblioteki i uwielbiam czytać ^^ No i właśnie - bez niej Harry i Ron daleko by nie zaszli (w pierwszym tomie pomogła Harry'emu w tej zagadce z butelkami, w drugim tomie obu chłopcom z zagadką Komnaty Tajemnic, w trzecim ta tajemnica z czasem, ten "cofacz czasu" uratował Syriuszowi życie, a w czwartym nie odwróciła się od Harry'ego i pomogła mu w przygotowaniach do turnieju).

Dumbledore - Powiem, że chciałabym mieć takiego dyrektora. Jest wesoły, szczery i zarazem mądry. Zawsze można się do niego zwrócić z problemem.

Snape - Stronniczy, ale i odważny, w końcu odważył się opuścić Czarnego Pana (jeśli wierzyć Dumbledore'owi, nie do końca wiadomo, czy Snape opuścił swojego Pana, ale myślę, że tak). Czasem przesadza z tą nienawiścią do Gryfonów, ale dzięki temu książka jest ciekawsza. Osobiście go jednak lubię ^^

Draco - Typowy wróg Harry'ego, po przeczytaniu jednak parę razy wszystkich tomów moje uwielbienie do niego trochę spadło.

Lord Voldemort - w każdej opowieści musi być jakiś czarny charakter. Bezlitosny morderca, odnajdujący przyjemność w torturowaniu. Widać, że jednak nie poddaje się tak łatwo. Tyle lat czekać, żeby odzyskać władzę, to poniekąd trzeba być wytrwałym.


Jeszcze dopiszę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 13.12.2003 17:24
Post #24 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



Klaud dzieki za taką rozległą odpowiedz...włąsnie takie chcialam przeczytac, bo chcialam poznac opinie forumowiczów na temat postaci tej książki....

A tak przy okazji to równiez opisze Snape'a bo chyba go pominęłam biggrin.gif

Snape wydaje mi sie postacią ogromnie tajemniczą, sprytną i o silnej woli. Jest on nieustępliwy i wytrwale dązy do celu który obejmuje za najważniejszy. Lubi osoby podobne do niego , co mnie w nim denerwuje bo nie próbuje docenic tych dobrych uczniów których traktuje jak gorszych od siebie i innych od reszty społeczenstwa<takbym to nazwała:D>. Ogólnie jest postacią do rozpracowania i tych którzy chcą go rozszyfrowac z pewnością bardzo ciekawi jego osobowość. wink.gif

Kolej na Wooda...;-)

Więc postac Olivera Wooda wzbudza we mnie same pozytywne uczucia. Jest z natury osobą wrażliwą, wesołą, tolerancyjną i z wysokimi ambicjami. Za wszelkącenę dąży do swojego celu którym w książce byl Puchar w Quiditcha. Szczególnie cenie w nim tą tolerancje, bo od razu przyjął Harry'ego do druzyny, nie dlatego ze jest kims waznym i znanym ale bo ma talent. NIe traktował go jako reklame dla druzyny Gryfindru ale jak nowy nabytek ze tak powiem wink.gif

Jak mnie najdzie jakas wena to dopisze cos równiez :-]


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
neq
post 13.12.2003 21:32
Post #25 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 14
Dołączył: 10.12.2003




Ja tam średnio lubię HArr'ego, dlatego bo jest za mało zdecydowany. Najlepszy to jest Nevile smile.gif. MAlfoy jest spox i slytherin ogólnie. Szkoda, że HArry nie trafił do Slytherinu sad.gif . Fajna byłaby wtedy książka.


--------------------
BEZ TEGO BY SIĘ NIE OBYŁO :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

15 Strony  1 2 3 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 04.05.2024 19:17