Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> List Od Jk Rowling, Parę słow o mnie oraz news.

Piotrek
post 03.09.2004 15:30
Post #1 

Kandydat na Maga


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 84
Dołączył: 31.08.2004
Skąd: Kraśnik

Płeć: Mężczyzna



Cześć! Na początek coś o mnie i mój pierwszy news.

Nazywam się Piotrek Dyguś. Mam 12 lat i od dzisiaj będę umieszczał newsy na stronie. Interesuję się przyrodą, historią, i oczywiście Harry'm Potterem! Newsy będę podpisywał swoim imieniem "Piotrek".

A oto news pochodzący ze strony TheSnitch

Strona thesnitch dostała list od Rowling, w którym możemy przeczytać:

"Obecnie ciężko pracuje nad 6 książką i podoba mi się to pisanie bardziej niż wcześniej! Mam nadzieję, że i Wam książka się tak będzie podobała! Jednak mam świadomość, że zbliżam się już do końca serii. Dwie ostatnie książki są tak ze sobą powiązane, że wydają się być dwoma połówkami jednej książki, ponieważ wiele z tego co dzieje się w książce 6 jest powiązane z tym co wydarzy się na końcu. Jeżeli chcecie znaleźć kilka wskazówek na temat 6 książki zalogujcie się na stronie www.jkrowling.com".

Ten post był edytowany przez Piotrek: 27.12.2004 16:06
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pottero
post 03.09.2004 16:49
Post #2 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 24.04.2003
Skąd: Rybnik




Czy nowi redaktorzy nie mogą się przedstawiać w „hyde parku”, a muszą robić to w newsach, czasem poświęcając temu całą jego treść? Naprawdę niewiele mnie obchodzi, co lubicie, a czego nie, jak macie na imię, ile macie lat itd. Oczekuję konkretnych informacji z potterowskiego światka, a nie informacji o jakichś bubkach, którzy zasiadają w redakcji. Osób w redakcji przybywa, a newsów nadal jest jak na lekarstwo. Ja chcę Lotos, ona to potrafiła dodawać newsy! To ma być najlepsza polska strona o Harrym Potterze? Kiedyś była, nie przeczę, ale teraz powoli schodzi na psy. Możecie mnie bluzgać, takie jest moje zdanie – od kilku lat codziennie odwiedzam tę stronę, od pewnego czasu obserwuję tendencję spadkową. Ostatnią osobą w redakcji, która naprawdę coś robiła, był Je'rahl. Radzę wziąć się porządnie do roboty, bo niedługo możecie stracić monopol na „polski internetowy rynek potterowski”.

Ten post był edytowany przez Piotrek: 03.09.2004 17:40


--------------------
„Jeden, dwa - Freddy idzie po ciebie.
Trzy, cztery - zarygluj dokładnie drzwi.
Pięć, śześć - krucyfiks w rękę weź.
Siedem, osiem - czuwaj do późna w noc.
Dziewięć, dziesięć - nie zaśniesz nigdy już!”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Piotrek
post 03.09.2004 17:00
Post #3 

Kandydat na Maga


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 84
Dołączył: 31.08.2004
Skąd: Kraśnik

Płeć: Mężczyzna



A skąd wiesz Pottero, że ja, czyli ktoś, kto właśnie dostał się do redakcji, nie zrobi czegoś takiego jak Lotos czy Je'rahl? Ten, kto nic nie bedzie robił, zostanie z redakcji usunięty. A, o ile wiem, oni zrezygnowali. Mam nadzieję, że spełnię Twoje oczekiwania. A Marta, która niedawno zrezygnowała z dodawania newsów, a Hipopotamus, który jest jednym z głównych redaktorów, oni nie spełniali Twoich oczekiwań? Przykro mi, oni robili i robią, co tylko mogą, aby ta strona była jak najciekawsza i jak najczęściej odwiedziana. Chcesz przykład? Proszę: Kasia dostała się do redakcji przez konkurs. Napisała wspaniały felieton o Departamencie Tajemnic. I widzę, że ona naprawde się stara dodawać ciekawe, newsy, oprócz tego aktualizuje ff, a robi to po to, aby strona się podobała!!! A potem na forum wchodzi ktoś, kto krytykuje wszystko i wszystkich, a sam pewnie nie zrobiłby tego lepiej.

Ten post był edytowany przez Piotrek: 03.09.2004 17:09
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 03.09.2004 17:42
Post #4 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



OOOOOOO popieram(chodż nie jestem w redakcji laugh.gif ) Nie czepiaj się jeśli nie masz o co. A Piotrek mądrze gada:P
No dobrze, że jest ktoś nowy w redakcji. Może częsciej będą newsy??

Dobra dobra do tematu... Czyli co dowiedzieliśmy się tego co już wiedzieliśmy(przynajmniej ja biggrin.gif )


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pottero
post 03.09.2004 19:08
Post #5 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 24.04.2003
Skąd: Rybnik




Cóż... Tak, jak już powiedziałem, odwiedzam tę stronę bardzo długo i mogę stwierdzić, iż obecna redakcja robi niewiele w porównaniu z poprzednią. Kopiujecie newsy z serwisów filmowych, często już jakiś czas po ich pojawieniu się. Zawartość dziewięćdziesięciu procent newsów, które obecnie się pojawiają, znam już przed wejściem na stronę. Jedyne, za co mogę Wam być wdzięczny, to tłumaczenie tekstów z angielskiego, bo mnie osobiście nie zawsze chce się je tłumaczyć.
Również mam nadzieję, że spełnisz, Piotrku, moje oczekiwania. Reszta redakcji – niestety – ich nie spełnia.
Nie wiem, czy zrobiłbym lepiej. Może i bym zrobił, ale mi się nie chce. Prowadziłem kiedyś stronę, ale kiedyś mi się w końcu znudziło. Teraz pracuję nad kolejną, to jest wielki megaprojekt, mój i kilku kumpli. Zobaczymy, jak sobie z tym poradzę.
Luna – mam się czego czepiać, uwierz mi. Nie wiem, od jak dawna Ty odwiedzasz tę stronę, ale ja robię to już długo, więc uwierz mi, że naprawdę mam powody do czepiania się. Brakuje mi tych wielkich redaktorów, którzy poświęcali tej stronie wiele swojego czasu, którzy nawet kilka razy dziennie dodawali newsy itd.
Wejdź pod http://www.happs.ys.pl/ i zobacz, co to jest solidna dawka newsów. Co najmniej tyle oczekuję od obecnej redakcji.


--------------------
„Jeden, dwa - Freddy idzie po ciebie.
Trzy, cztery - zarygluj dokładnie drzwi.
Pięć, śześć - krucyfiks w rękę weź.
Siedem, osiem - czuwaj do późna w noc.
Dziewięć, dziesięć - nie zaśniesz nigdy już!”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Piotrek
post 03.09.2004 19:33
Post #6 

Kandydat na Maga


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 84
Dołączył: 31.08.2004
Skąd: Kraśnik

Płeć: Mężczyzna



Pottero - postaram się. Jak może zauważyłeś, dodałem dziś kolejne dwa newsy, jeden o Garym Oldmanie, drugi o Zakonie Feniksa po chińsku. Dzięki za link do wspaniałej strony. I jeszcze coś dla wszystkich, którzy to czytają: mój mail to: piotrek_d1992@op.pl . Tam śmiało kierujcie wszelką krytykę, bo na forum mogę nie zobaczyć. laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 03.09.2004 20:11
Post #7 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Pottero - ja powiem tak: nie wiem, ile tym masz lat, ale może masz więcej czasu od nas - redaktorów. W wakacje było rzeczywiście mało newsów, bo się leniliśmy - za to przepraszamy wink.gif W roku szkolnym... jedni pracują, inni mają szkołę. A jak wiesz, szkoła zajmuje wystarczająco dużo czasu. Ja nie będę wymieniać innych zajęć swoich czy Piotrka. Ale naprawdę - osobiście naprawdę dużo czasu mam w weekendy, ale też nie zawsze. Na tygodniu jest czas na szybkie przeglądnięcie internetu, forum... Można wrzucic gotowego newsa z jakiejś polskiej strony. Tłumaczenie angielskich tekstów troszkę mimo wszystko zajmuje.

Redaktorów nie jest dużo, dlatego mało jest newsów. Niektorzy nie dodają czegoś całymi tygodniami, ja staram się napisać coś kiedy tylko mogę.

Tyle ode mnie.


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 03.09.2004 20:43
Post #8 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




Krytyka to rzecz zdrowa,ale moze nie tutaj? ^^" Tutaj moze skomentujemy newsa, a nie redakcje? A tak w ogole, to ja nie mam czasu na przegladanie tysiaca innych stron i moim jedynym zrodlem informacji jest ta strona, to forum i strona pani Rowling.

A co do wypowiedzi autorki i nastepnego newsa, bodajeze o lustrze i dacie 2005. Jezeli obrazek nie jest fotomontazem, a slowa Rowling szczere, to nie widze powodu dlaczego nie miec nadziei na Pottera juz w pierwszej polowie 2005 roku? Dlaczego lustro mialoby oznaczac cos odwrotnego??

W kazdym razie, mam przeczucie,ze nastepne dwie ksiazki beda najlepze z calej serii. Oby tylko!

Ten post był edytowany przez Pszczola: 03.09.2004 20:44


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vigga
post 03.09.2004 20:46
Post #9 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 489
Dołączył: 06.07.2003
Skąd: Olsztyn




Pottero --> juz na wstepie chce Ci powiedziec, ze wchodze na stronke od okolo hm... no nie wiem tak prawie dwa latka, tak na oko, wiec ogolnie to wiem jak wygladala wczesniej. wies,z sama rowniez zauwazylam, ze stronka nie jest juz taka wspaniala jak kiedys. moze to wina tego, ze ci najlepsi redaktorzy niestety 'wyrosli' z zabawy w magie. ale spojrz ci redaktorzy takze naprawde sie starają. zrobili przynajmniej czesciowe odswiezenie stronki, czasem dodaja pare newsow.


--------------------
mądrzejsi mówili nie rób
mówili
trzymaj się z daleka
nie pozwalali mi
sam się dowiedziałem
czym jest kłamstwo
zło i krzywda
dziękuje Wam
za okaleczenie mojej duszy...


all we see or seem is but a dream within a dream
*************
nierealne jak bajka...prawdziwe jak bajka...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 03.09.2004 21:01
Post #10 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



A ja powiem tak!! A O CZYM ONI MAJĄ NIBY PISAĆ?? Żadna ksiązka nie wyszła zaden film. Przecież w sumie o potterze nie jest tak dużo. A co do tego to ta strona jest moim jedynym żródłem. Więc se kopiujcie ile chcecie mi to nie przeszkadza.
A po za tym odwiedzam stronke od dwoch lat nie wiem (albo jeszcze wczesniej) a na formu, to za kilka miesięcy bedie rok.



Ten post był edytowany przez Luna Lovegood: 03.09.2004 21:03


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pottero
post 05.09.2004 23:20
Post #11 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 24.04.2003
Skąd: Rybnik




Luna – ja odwiedzam tę stronę od października 2001 roku, więc jest ona związana z niemalże całym moim życiem potterowskim. Na początku wszystko, co chciałem wiedzieć o Harrym Potterze i o tym, co z nim związane, znajdowałem na tej stronie. Teraz muszę przeszukiwać Internet, aby czegoś konkretnego się dowiedzieć. Tak jak mówiłem – to, czego się dowiem, dopiero kilka dni później pojawia się tutaj.
„O czym oni mają niby pisać?”? Wejdź na stronę, do której odnośnik podałem kilka postów wcześniej. Jak to się dzieje, że na tej stronie codziennie pojawia się kilka newsów związanych ze światem potterowskim, a na tej redaktorzy nie mają o czym pisać?
Kkate – mam 17 lat, głową sięgam już sporo ponad stół, chodzę do drugiej liceum, za rok czeka mnie matura, a mimo wszystko po przyjściu do domu mam czas, aby poszperać trochę w Internecie, porozmawiać z kimś na czacie czy Gadu-Gadu. Dziwię się, że Wam czasu jakoś nie starcza. Chyba że pracujecie, to Was usprawiedliwia w moich oczach – ja po ciężkim dniu pracy też nie miałbym na nic ochoty. Tylko piwo, coś do zjedzenia i spać, żeby wreszcie odpocząć.

Ten post był edytowany przez Pottero: 05.09.2004 23:21


--------------------
„Jeden, dwa - Freddy idzie po ciebie.
Trzy, cztery - zarygluj dokładnie drzwi.
Pięć, śześć - krucyfiks w rękę weź.
Siedem, osiem - czuwaj do późna w noc.
Dziewięć, dziesięć - nie zaśniesz nigdy już!”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Piotrek
post 06.09.2004 15:29
Post #12 

Kandydat na Maga


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 84
Dołączył: 31.08.2004
Skąd: Kraśnik

Płeć: Mężczyzna



Pottero - masz rację. Ja przez ten weekend nie dodawałem newsów, bo w ogóle nie byłem w domu, ale teraz postaram się (chyba sie powtarzam) jeszcze bardziej. Może widziałeś następnego newsa, którego dodałem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 16.04.2024 21:50