Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

8 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> mundurek

Margot
post 24.03.2004 17:29
Post #51 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 21
Dołączył: 16.11.2003
Skąd: Ooo długo by pisać XD




U nas w szkole to tez trzeba zmieniać obuwie... Hmm dla mnie to jest coś normalnego . Podstawówka ma takie boksy w szatni XD(takie zakratowane pomieszczenie w którym są wieszaki, każda klasa ma osobny boks XD), no a gimnazjum ma takie żółto-granatowe szafki XD I tam zostawiamy kurtki i buty . U nas w szkole to można chodzić w tenisówkach na niskiej, buałej podeszwie, inaczej Cię spiszą :/ Zresztą sportowcy i tak tego nie przestrzegają i latają po korytarzach w halówkach albo w adidasach XD


--------------------
user posted image
user posted image
"Nie bój się cieni... oznaczają one , że gdzieś obok jest jakieś świateło"
"To, że ktoś umarł nie znaczy wcale ,że odszedł"
Come come my lady be my butterfly... SUGAR XD
"Wszystko co ma poczatek ma także i koniec"
Moje życie... porozrzucane w nieładzie kartki papieru
Moje szablony...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mroffka
post 24.03.2004 21:59
Post #52 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 111
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: tam ,gdzie rosną poziomki

Płeć: Kobieta



U mnie trzeba przebierać buty od grudnia do marca bo wtedy jest błoto. W pozostałych miesiacach nie musimy. Ale w czasie kiedy zmieniamy musimy miec białe podeszwy. Kutrki nosimy ze sobą bo w szatniach kradną. Ale za to są inne głupie zakazy takie jak np. Na studniówce chłopcy nie mogą sciągać marynarki bo to nie kulturalne (według dyrektorki), jeśli ktoś na studniówke chce przyjść z kimś starszym od siebie to musi go osobiscie przedstawić dyrektorce, nie mozna przyjśc na studniówke z kucharzem, żołnierzem i górnikiem (pewnie jakies uprzedzenia dyrektorki) itp. Cała masa głupich zakazów. Aha- najgłupszy chyba to taki ze nie mozna chodzić w czerwonych ubraniach do szkoły =/


--------------------
Członkini KLL
Gryfonka

Boisz się śmierci?
Nie wiem, nigdy nie próbowałem .
Cobra Verde
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Motorolcia
post 24.03.2004 22:15
Post #53 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 29
Dołączył: 28.02.2004
Skąd: z Szafy XD




u mnie w podstawówce nie można było dziewczynom nosić rozpuszczonych włosów... w gimnazjum, co poniedziałek jest "dzień elegancji" i dziewczyny zakładają strój galowy i krawatke z logo szkoły. Chłopcy równiez strój galowy i krawat z logo... i do tego nie wpuszczają do szkoły bez identyfikatorów. smile.gif można sie jednak przyzwyczaić bo na mundurki nikt przewaznie nie zwraca uwagi. ( po wejsciu do szkoły identyfikatorki skrzętnie chowamy smile.gif )


--------------------
"Baśnie są bardziej niż prawdziwe: nie dlatego, iż mówią nam, że istnieją smoki, ale że uświadamiają, iż smoki można pokonać."

Z naszej trumny trup jest dumny! (Zakład Pogrzebowy "Game Over")...
Oferujemy również wmontowane pozytywki z melodią "Wstań powiedz nie jestem sam"... Skusiusz sie? :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mroffka
post 24.03.2004 22:20
Post #54 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 111
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: tam ,gdzie rosną poziomki

Płeć: Kobieta



QUOTE
w gimnazjum, co poniedziałek jest "dzień elegancji"

Ale fajne biggrin.gif Ja też chce coś takiego. U mnie nie ma mundurków sad.gif a fajnie by było...


--------------------
Członkini KLL
Gryfonka

Boisz się śmierci?
Nie wiem, nigdy nie próbowałem .
Cobra Verde
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Agrado
post 24.03.2004 23:57
Post #55 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 112
Dołączył: 16.01.2004
Skąd: Bydgoszcz




U mnie nie ma mundurków, ale za to dwa razy w tygodniu w kucharskim kitlu trzeba łazić (Gastronomik w końcu biggrin.gif) i jeszcze durnowata czapa i zasłonka. Wściec się można, jak trzeba w tym po szkole łazić, ale się budzi respekt przed młodszymi biggrin.gif


--------------------
"300 Minut" - Amatorski Serial Sensacyjny

Me llaman la Agrado, porque he intentado siempre hacer cada uno ojos formados una almendra más agradable de la vida (...), 80 miles, silicón en labios, frente, mejillas, caderas y el asno... el litro cuesta sesenta mil Pesetas... que usted lo agrega para arriba, porque paré el contar... Tits? Dos. No soy ningún monstruo. Setenta por cada uno, pero éstos se han despreciado completamente. Me costó mucho para ser auténtico. Pero no debemos ser baratos en respeto a la manera que miramos. Porque una mujer es más auténtica más ella mira como qué ella ha sońado para se.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hagrid
post 25.03.2004 00:29
Post #56 

Historyk Forumowy


Grupa: czysta krew..
Postów: 1222
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szczytno/Olsztyn (Apliakcja Radcowska)

Płeć: Mężczyzna



Kiedyś mundurki źle się kojarzyły - teraz wręcz podkreślająa indwyidualność każdej szkoły. W żadnej z moich szkół ich nie było więc trudno mi powiedzieć jak wygląda to w praktyce.


--------------------
Dobro zawsze zwycięża, bo zło niszczy się samo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriiuszka
post 25.03.2004 09:51
Post #57 

Laska Szatana XD


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 643
Dołączył: 12.05.2003
Skąd: z nienacka.

Płeć: Kobieta



esz, a ja bym bardzo bardzo chciała mundurki. Nareszcie w mojej głupiej szkole skończyła by się mania na małe zbuntowane dziewczynki ( lat 11, styl Arvil Lavincoś tam ^^") i może skończyłoby się też ubieranie za wszelką cenę w markowych sklepach... Dreams, sweet dreams...

U nas nie trzeba zmieniać butów. Za to szatnie są obowiązkowe, dla każdej klasy osobny boks, teoretycznie zamykany na kłódkę - u nas akurat takowej nigdy nie ma, bo ktoś ma zabawę i nam zabiera ___^______"


--------------------
user posted image
yeah.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 25.03.2004 10:15
Post #58 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



Motorolcia -> a u mnie trzeba nosić identyfikatory przez cały dzień. tzn. niby 'trzeba'. praktycznie to jest tak, że pilnuje tego dyrektor, ale jak ktoś widzi go na drugim końcu korytarza to zawraca. śmiesznie to wygląda- kiedy nagle wszyscy znikają z zatłoczonego korytarza. dodatkowo większość ma na wierzchu identyfikatory na lekcjach muzyki, bo uczy w/w pan dyrektor. a na pierwszej lekcji w tym roku wyrzucił tych, którzy nie mieli. więc na następnej nie miał nikt, ale zmienił już decyzję i nas wpuścił ^^'
a co do butów to nikt tego nie pilnuje, sporadycznie ktoś się czepnie. właściwie taka zasada jest, ale tylko żeby była.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luthien
post 25.03.2004 11:48
Post #59 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 74
Dołączył: 18.01.2004
Skąd: Kraina Zero

Płeć: Kobieta



W mojej szkole nie ma mundurków. Natomiast musimy nosić kołnierze [śliniaczki XD] z logo szkoły na każdy apel, a chłopcy mają takie krawaty. Wszystko jest koloru granatowego i nawet dobrze to wygląda, ale ja wolałabym, aby dziewczyny też nosiły krawaty. W tych marynarskich kołnierzach dziwnie się czuję...
Za to jesteśmy sprawdzani, gdy jest ważna uroczystość, czy wszyscy mają te badziewia. Inaczej - albo się "leci" do domu po kołnierz/krawat, albo pożycza się z sekretariatu, gdzie jest tego pod dostatkiem.
A co do mundurków: podobają mi się one, chętnie bym w nich chodziła. Ale wtedy nie wchodziłby w grę WF i po 8 lekcji dziennie - ześwrować możnaby było.

Identyfikatory? Nie, nie mamy. Jest to stosunkowo małe gimnazjum - coś ponad 300 osób, każdy zna każdego, panie woźne czuwają [XD] i nie potrzeba nam takich rzeczy.

Ale buty u nas są tępione - trzeba zmieniać w szatni i tam zostawiać kurtkę. Gdy kogoś przyłapią na lekcji w "buciorach" to mogą nawet kazać zdjać buty i siedzieć w skarpetkach.
Trudni ludzie...

A to, co napisała Mroofka o swojej szkole - nie zazdroszczę. Trafiło by mnie.


--------------------
nie patrz nie patrz w te oczy bez serca.

dobrze by się szło
gdyby nie to szkło.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Paris
post 25.03.2004 15:27
Post #60 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 25
Dołączył: 05.04.2003




u nas w gimnazjum są identyfikatory czyli za rok będe je nosiła =) nie wiem czy to plus czy minus. aha, jest tam też ochrona. <to podobno po aferze z dilerem narkotyków>


--------------------
Chciano za szczęściem rozpisać listy gończe, lecz nikt nie umiał podać rysopisu. - Wiesław Leon Brudziński
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 25.03.2004 15:35
Post #61 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



Heh też mamy identyfikatory ale teraz to tylko nosimy już tak żeby ochroniarzowi pokazać.

Ochrona w szkole...heh ten nasz ochroniarz to wygląda jak sprzedawca cukierków. Jakby grupa wyrostków chciała wejść to by sobie biedaczyna nie poradził. Jedyną ochronę jaką może nam zaoferować to obrona przed naszymi rodzicami, którzy wchodząc do szkoły uważani są jako potencjalni dilerzy, których natychmiast trzeba wylegitymować.



--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mroffka
post 25.03.2004 15:40
Post #62 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 111
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: tam ,gdzie rosną poziomki

Płeć: Kobieta



QUOTE
A to, co napisała Mroofka o swojej szkole - nie zazdroszczę. Trafiło by mnie

Nie Mroofka tylko Mroffka prosze smile.gif


--------------------
Członkini KLL
Gryfonka

Boisz się śmierci?
Nie wiem, nigdy nie próbowałem .
Cobra Verde
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Evana
post 26.03.2004 13:33
Post #63 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 20
Dołączył: 14.02.2004




U mnie są mundurki. Popielate... Kamizelka i spódnica, chłopcy tylko kamizelka. Zakładamy je na specjalne okazje, chociaż i tak nikt tego nie przestrzega. Niby są wyciągane konsekwencje, ale niektórych ujemne punkty z zachowania nie ruszają, więc i tak robią swoje. Kiedyś był przepis chodzenia w mudnurku w każdy czwartek, ale jak szybko postanowili, tak szybko odwołali. I dobrze.


--------------------
Dwie rzeczy nie mają granic: wszechświat i głupota ludzka.
Einstein

Albo znajdziemy drogę, albo ją wytyczymy.
Hannibal
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luthien
post 26.03.2004 14:01
Post #64 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 74
Dołączył: 18.01.2004
Skąd: Kraina Zero

Płeć: Kobieta



Mroffka, pardon smile.gif

A ochroniarze? laugh.gif Nie wyobrażam sobie w naszej prowincjonalnej szkole ochroniarza. Po prostu nie mogę laugh.gif


--------------------
nie patrz nie patrz w te oczy bez serca.

dobrze by się szło
gdyby nie to szkło.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriiuszka
post 26.03.2004 14:35
Post #65 

Laska Szatana XD


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 643
Dołączył: 12.05.2003
Skąd: z nienacka.

Płeć: Kobieta



Mroffka, a czy ktoś ten czerwony kolor jakoś logicznie uzasadnia? O_o'


--------------------
user posted image
yeah.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Motorolcia
post 27.03.2004 13:09
Post #66 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 29
Dołączył: 28.02.2004
Skąd: z Szafy XD




jeśli chodzi o ochroniarzy to przez czas mojego pobytu w 6 klasie podstawówki ( tylko wtedy byli ) wywalili 8 pilnujących panów smile.gif coż... podobno zbyt "spoufalali się" z uczennicami... bo raczej nie przystoi żeby siadały im na kolanach nie? biggrin.gif

a co do zmiany obuwia... w gimn. podobnie jak u Luthien trzeba cały dzień łazić w skarpetkach... Sadyści czy Masochiści? blink.gif


--------------------
"Baśnie są bardziej niż prawdziwe: nie dlatego, iż mówią nam, że istnieją smoki, ale że uświadamiają, iż smoki można pokonać."

Z naszej trumny trup jest dumny! (Zakład Pogrzebowy "Game Over")...
Oferujemy również wmontowane pozytywki z melodią "Wstań powiedz nie jestem sam"... Skusiusz sie? :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mroffka
post 27.03.2004 15:10
Post #67 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 111
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: tam ,gdzie rosną poziomki

Płeć: Kobieta



QUOTE (Syriiuszka @ 26-03-2004 14:35)
Mroffka, a czy ktoś ten czerwony kolor jakoś logicznie uzasadnia? O_o'

Tak. Dyrektorka powiedziała ze "w czerwonym w kolorze chodzą tylko prostytutki"
Pomijająć to że ja wcześniej chodziłam prawie cały czas w czerwonym kolorze i prawie wszystkie moje ubrania są czerwone a prostytutką nie jestem biggrin.gif nio ale ok trzeba sie było dostosować do pani dyrektor :/


--------------------
Członkini KLL
Gryfonka

Boisz się śmierci?
Nie wiem, nigdy nie próbowałem .
Cobra Verde
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zusia =)
post 27.03.2004 23:23
Post #68 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 258
Dołączył: 22.12.2003
Skąd: z jamaici




to z czerwonym- u mnie tez jest. Ale nikt tego nie przestrzega. Bo po jaką cholerę?
U mnie jest spokój, dyra się nie miesza i są luzy raczej. Ale makeup czy paznokcie- nie. Never. Albo bluzy z Mansonem i glany. nie wolno. idiotyzm? taak.


--------------------
borufki
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Perelka
post 28.03.2004 16:22
Post #69 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 24.03.2004




U mnie w szkole nikt się nie czepia, że ubieramy się na czerwono (mundurków nie mamy i dobrze bo są nudne), zresztą i tak większość chodzi w czarnych ciuchach, bluzach z Kurtem Cobainem i w glanach. Make up i paznokcie dozwolone, tak jak i farbowanie włosów tylko, że raczej nikt się nie małuje niekiedy ktoś se zrobi pasemka. A buty musimy zmeniać tylko w zimie, gdy jest mokro i błoto jest.

Ten post był edytowany przez Perelka: 28.03.2004 17:04


--------------------
Przyjaźń z osobą szlachetną trwa do śmierci, złość u takiej osoby trwa jedynie przez moment, a jej podarunki są bezinteresowne.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 28.03.2004 16:30
Post #70 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



co oni wszyscy maja do czerwonego? chyba tylko to, że to barwy rewolucyjne - i obawiają się, żeby do buntu nie doszło tongue.gif

QUOTE
większość chodzi w czarnych ciuchach, bluzach z Kurtem Cobinem i w glanach.

O_o - pewnie dlatego, że Nirvana grała metal XPPP Aha - Cobainem, nie Cobinem biggrin.gif [dobrze, że nie Kominem]


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Perelka
post 28.03.2004 17:09
Post #71 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 24.03.2004




Nie wiem co oni uwzięli się na ten czerwony huh.gif , jakieś głupie stereotypy i tyle.

Child of Bodom ==> przecież zjadłam tylko jedno "a" przez przypadek bo włązcyłam żeby zastępowało mi tekst, ale jak chcesz mogę używać formy komin wink.gif.


--------------------
Przyjaźń z osobą szlachetną trwa do śmierci, złość u takiej osoby trwa jedynie przez moment, a jej podarunki są bezinteresowne.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 29.03.2004 16:44
Post #72 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Ja miałem szczęście i w zyciu mundurków nie nosiłem, jestem przeciwny wprowadzaniu ich do szkół z dwóch powodów. Po pierwsze Polska to wolny kraj i kazdy ma prawo sie ubierac w to co chce... Po drugie mundurki są drogie, a wprowadzanie ich w Podstawówkach czy Gimnazjach kiedy taki dzieciak najwięcej rosnie to czyty idiotyzm bo taka matka bedziue musiała 4 razy do roku kupowac mundurek, i to miało niby wprowadzić to, że nie bedzie rozróżnienia na dzieci z rodzin biednych i z rodzin bogatych(przynajmniej brak rozriznienia pod wzgledem ubioru), a taki dzieciak który nie bedzie miał kasy kupi sobie jeden i bedzie chodził w zaciasnym i za krótkim więc i tak ten cały zamysł nic nie da..


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vampirka
post 29.03.2004 17:00
Post #73 

Renia


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 367
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



taaa.. u nas identyfikatory tez sa heheh bo jak nie ma to Z[etka]! ;p
ale zeby ktos nosil to nie zauwazylam.. ;p


no i sa straznicy ;D

i niby takie zakazy typu nie mozna farbowac wlosow [na kolor niezblizony do naturalnehgo.. :D znam to na pamiec ;p], malowac sie/paznokci itd to ja lamie wszystkie te punkty regulaminu.. heheh

wogole u nas nikt niczrego chyba nie przestrzega :D


--------------------
Morning, sunshine. How do you feel?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Meave
post 29.03.2004 18:00
Post #74 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 127
Dołączył: 07.07.2003
Skąd: Bydgoszcz

Płeć: Kobieta



Ach zupełnie zapomniałam, że u mnie w gimie też były identyfikatory:D W I i II klasie zakładaliśmy je tylko na godzinie wychowawczej, bo w tym czasie po klasach chodził samorząd i sprawdzał. W zeszłym roku dali sobie z tym spokój, ale i tak wszystkich uczniów teoretycznie obowiązywały identyfikatory, które najczęściej już większości służyły jako linijki na matematyce lub jako doskonałe miejsce na schowanie ściągi.

Ale i tak najlepsze było rozporządzenie dyrektora, w którym zabronił przyszenia uczniom cyrkli do szkoły (chyba, że były niezbędnę na matematyce). laugh.gif



--------------------
"Nazwanym i bezimiennym, pamiętanym i zapomnianym - wszystkim udała się ta sama sztuczka, niezależnie od tego czy zmarli natychmiast czy minutę czy godzinę póżniej. Hokus-pokus: z żywej istoty w nieboszczyka. Najszybsza przemiana na świecie."
/Robert McLiam Wilson, "Ulica Marzycieli"/

Champagne for my real friends, and real pain for my sham friends!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zusia =)
post 29.03.2004 18:07
Post #75 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 258
Dołączył: 22.12.2003
Skąd: z jamaici




u nas nie wolno markerów przynosić, bo cała szkoła jest już otagowana przez kolesi (w tym mojego byłego ^^)i wygląda obrzydliwie. Błeee...

Meave, cyrkle? Huhhuh... doobre. XDDD


--------------------
borufki
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

8 Strony < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 06.05.2024 05:13