Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony  1 2 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Rysuneczki Zedi

ZedeKiaH
post 06.07.2003 17:52
Post #1 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 28
Dołączył: 05.06.2003
Skąd: Z Amorelium




Później to dokończę,bo mam trochę dość malowania tych kamieni,może coś innego jeszcze dziś namaluje,a to jutro się dokończy. Tylko że tego mnicha malowałam z pamięci,więc nie wiem czy tak wygląda, najwyżej powiedcie co źle i poprawie.
mnich
Moge dać jeszcze rysunek przed 2 lat,czyli jak miałam 11 lat,czyli nie najlepsza.


--------------------
Nasze życie jest tym, czym czynią je nasze myśli
Aureliusz
---------------

Kiedy się kocha, wszystko dookoła nabiera coraz głębszego sensu.
Paulo Coelho
---------------

Kwiat szczęścia najpiękniej rozkwita, gdy opromienia go światło miłości.
---------------
Miłość jest piękna, piękniejsza od słońca, lecz tylko wtedy, gdy wytrwa do końca.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Norriśka
post 06.07.2003 18:02
Post #2 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 155
Dołączył: 07.04.2003
Skąd: currently riding the lightning




hmm....niezłe. całkiem dobre. dobrze cieniujesz. podoba mi sie. i pokaz tamten sprzed dwoch lat


--------------------
user posted image
hiiil de łooooord, mejkit beter pleeeeejs, for juu end for miii end di entaaaajr hjumyn reejs!

-Zapraszam na moje Forum Motoryzacyjne-

WinAmp zapodaje:
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 06.07.2003 18:12
Post #3 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Po pierwsze, od strony technicznej =)
Rysowals z pamieci? Ni o dobrze... a co to za wyczyn przerysowac cos z obrazka?

Ladnie pocieniwane, przypomina mi to cieniewanie na rysunkach pewnej mojej kolezanki.
Nie wszedl Ci efekt glebi pokoju... krzywe jest to wszystko i trzeba sie przypatrzec gdzie jest jaka sciana...moze bedzie lepiej wygladac jak dokonczysz.
Rysunek jest dobry, osobiscie nie lubie takiej miekkiej kreski, ale moej osobiste odczucia sa tu najmneij wazne. Zameisc stare rysunki dla porownania, zobaczymy czy sie rozwijasz artystycznie =)


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ZedeKiaH
post 06.07.2003 18:25
Post #4 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 28
Dołączył: 05.06.2003
Skąd: Z Amorelium




Artystycznie rozwijać to ty się nie martw,tylko pod względem ołówka,może nie uwieżysz,ale to jest moja druga w życiu skończona praca ołówkiem, ja najwyżej ołówkiem coś szkicuje szybko,albo nim piszę,ale nie maluję,w tej starej jest za pusto, nic się nie dzieje,a ten mnich też zauważyłam ten błą, wogóle zanim zaczęłam malować tło to fajnie wychodziło,ale ogólnie zepsułam. Może kiedy indziej umieszczę jakiś kolor,bo w domu nie mam bo prace robię na konkursy( dlatego ołówków nie robię bo na konkursy ołówkowych się nie wysyła) No i mogę dać parę z kompa prac.
łabędź
smokTo jest ta stara
Tom RiddleKoń
łabędź 2
Konie
Wilkołak

Wzięłam pierwsze z brzegu bo muszę niedługo kończyć.


--------------------
Nasze życie jest tym, czym czynią je nasze myśli
Aureliusz
---------------

Kiedy się kocha, wszystko dookoła nabiera coraz głębszego sensu.
Paulo Coelho
---------------

Kwiat szczęścia najpiękniej rozkwita, gdy opromienia go światło miłości.
---------------
Miłość jest piękna, piękniejsza od słońca, lecz tylko wtedy, gdy wytrwa do końca.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 06.07.2003 19:21
Post #5 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta




Stwierdzic musze, ze rysowanie wychodzi Ci dosc sprawnie.
Smok bylby piekny gdybys ladniej wykonczyla olowkiem, ale skoro malo olowkiem rysujesz to moshe jeszcze sie poprawisz
Te czarno- biale konie tesh sa calkiem calkiem, zainteresowaly mnie... a to cos.

Ale tak w sumie to nie lubie komputerowych artow... a tutaj kilka takich bylo ( co do koni i wilkolaka to sama nie wiem jak byly rysowane, wyglada jak paint, ale jak skaner sie psuje to kazdy rysunek tak wyglada =)

Rysuj wiecej olowkiem bo masz cos w tej lapie dobrego... nie wiem czy to talent, za malo widzialam i nie rzucam tym slowem, w kazdym razie rysujesz dobrze. Pozdrawiam.


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lena
post 06.07.2003 19:45
Post #6 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 52
Dołączył: 20.05.2003
Skąd: gdzieś tam błądze myślami ...




Ładnie rysujesz , szczególnie mi się podobają te rysunki ołówkiem , bo widać na nich jak świetnie cieniujesz . Te komputerowe arty. też mogą być , chociaż wole bardziej rysnuki recznę , niż komputerowe . Rysuj dalej !!


--------------------
czarno mi i biało
uwierz w słowa z których
szydzi wiatr
uwierz w strach
uwierz oczom i spragnionym dłonią
obrazom pełnym barw
i zaklętego milczenia
uwierz w dotyk i głos
w muzykę i ciszę
uwierz w tysiące codziennych spraw
któregoś dnia uwierz
we mnie ...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ZedeKiaH
post 06.07.2003 20:11
Post #7 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 28
Dołączył: 05.06.2003
Skąd: Z Amorelium




Skanerem zeskanowałam tylko ołówkowe, uważam że to troche oszukane,brać zeskanowane prace,poprawiać na komputerze i mówić,namalowałam to na kompie.
Ja robię to za pomocą painta,oprócz tego pierwszego łabędzia, to zrobiłam na oekaki,nie różni się od painta,tylko tym że oekaki ma jeszcze funkcje rozmazywania.I wogóle dzięki za miłe słówka, bo niestety cierpię na depresję i siebie samej nienawidzę i uważam że wszystko robię źle,a na codzień tylko coś mnie dobija,a jak parę razy mamie powiedziałam że nie wierzę w siebie to powiedziała że ja jestem durna,że z tym co w ciągu 3 lat zdobyłam i wogóle, to powinnam być dumna jak nie wiem co, plus to co ostatnim czasem otrzymałam i o to co się staram. Ale nie wiem dlaczego,ale poprostu nie wierzę w siebie, może dlatego że myślę że znajomi mówią to aby mnie pocieszyć? Wiecie co, mam prośbę,jagbym komuś mogła powiedzieć lub wysłać to co osiągnęłam,powiedziałby co o tym sądzi? Tutaj nie chcę tego mówić bo niektórzy pewnie uważaliby to za chwalenie się,ale ja poprostu mam dość siebie i potrzebuję rady kogoś kogo nieznam,który wiem że mi powie szczerze bo i tak mnie nie zna.


--------------------
Nasze życie jest tym, czym czynią je nasze myśli
Aureliusz
---------------

Kiedy się kocha, wszystko dookoła nabiera coraz głębszego sensu.
Paulo Coelho
---------------

Kwiat szczęścia najpiękniej rozkwita, gdy opromienia go światło miłości.
---------------
Miłość jest piękna, piękniejsza od słońca, lecz tylko wtedy, gdy wytrwa do końca.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Raven
post 06.07.2003 21:23
Post #8 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 132
Dołączył: 06.04.2003

Płeć: Kobieta



Bardzo lubię rysunki zrobione ołówkiem. Najberdziej podobał mi
się mnich i smok. Bardzo dobrze operujesz światłocieniem (widać,
że nie jesteś amtorem) Życzę wielu udanych artów. wink.gif


--------------------
Świąteczne spotkania z osobami, którym nie ma się nic do powiedzenia, są opanowaną do perfekcji sztuką uników.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 06.07.2003 21:37
Post #9 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Jest amatorem... profesionalistka bedzie jak skonczy studia plastyczne, czego jej zycze.

A po co ty sie stresujesz dziewczyno. Skoro faktycznei duzo osiagnelas to po co sie martwic? Pierwszym stopniem do sukcesu jest wiara w siebie. Musisz sobie wmowic ze jstes dobra w tym co robisz. Po prostu, egoistycznie i chamsko wmow sobie ze jestes najleprza.. a nawet gdy ktos lepiej rysuje to przypadek... dorownasz mu szybko. Olewaj wszystkich, nie rozczulaj sie nad innymi talentami. Nie chwal sie ... po prostu wiedz o tym ze to Ty jestes najleprza i nik, abosolutnei NIKT ci tej swiadomosci nie odbierze... To nie jest latwe, ale staraj sie tak myslec.
Tylko nie myl tego z pewnoscia siebie... nie rozpowiadaj jaka to jestes cudowna, ale nie mow jaka jestes beznadziejna! Nic nie mow... badz cicho, najwazniejsze sa mysli, o o tym co masz myslec juz napisalam.


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ZedeKiaH
post 06.07.2003 21:42
Post #10 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 28
Dołączył: 05.06.2003
Skąd: Z Amorelium




Wybacz,ale dziś miałam okropny dzień,który jest przełomowym i na innym moim stałym forum wreszcie powiedziałam co sądzę,poprostu jestem dziś wściekła,poirytowana itp. W dodatku dziś mi kompletnie nic nie wychodzi,np. nawaliłam mnicha,a teraz zaczęłam robić inną prackę i nawet rąk i nóg nie umiem dobrze namalować! Ale jak już zaczęłam to skończe. I mam pytanko,bo jestem ciekawa czy ktoś tutaj zna się bardziej w dziedzinie plastyki(zwłaszcza mi chodzi o linoryt), Wie ktoś co to linoryt,czy go robił? Czy malowałeś/aś pastelami suchymi,twardymi,tłustymi?albo na płótnie?
P.S.Dzięki psychopatka. I powiem Ci że najlepiej malujesz tu,ale weźmiesz czymś innym namalujesz?Bo narazie nie mogę ocenić do końca twoich umiejętności, bo jak narazie to na studia masz szanse ale nie wiem czy coś więcej zdobędziesz... Nie obrażaj się,ale ciesz że i tak bardzo ładnie malujesz,ale to raczej za mało.Ale liczę że kiedyś będę mogła przyjść na twoją wystawę.

Dop.CHODZI MI O TO ŻE INNĄ TECHNIKĄ NIŻ KREDKI I OŁÓWEK.NP>FARBY,LINORYT,PASTEL


--------------------
Nasze życie jest tym, czym czynią je nasze myśli
Aureliusz
---------------

Kiedy się kocha, wszystko dookoła nabiera coraz głębszego sensu.
Paulo Coelho
---------------

Kwiat szczęścia najpiękniej rozkwita, gdy opromienia go światło miłości.
---------------
Miłość jest piękna, piękniejsza od słońca, lecz tylko wtedy, gdy wytrwa do końca.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 06.07.2003 22:26
Post #11 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Co znaczy, czy czyms innym namaluje? Nie rozumiem tego posta... co do tego maja moje studia? To fakt ze nie mozesz oceniac moich umiejetnosci bo widzialas tylko kilka rysonkow, ale co to ma wspolnego z Twoim tematem??? Nie rozumiem...Nie obrazam sie bo nie mam za co... tylko nie rozumiem po co taki off topic alnelas w tym poscie.

TAK UMIEM RYSOWAC FARBAMi, PASTELAMi, TUSZEm, WEGLEM itp.. ale dla przyjemnosci rysuje krdkami i olowkiem.


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
iskra
post 06.07.2003 23:23
Post #12 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 207
Dołączył: 06.06.2003

Płeć: Kobieta



Myślisz, że jesteś specjalistką, ZedeKiaH??? Bo właśnie tak się zachowujesz. Daj sobie na wstrzymanie dziewczyno. Nie podobaja mi się Twoje arty, nawet jeśli wezme pod uwagę, że jesteś tak młoda. I nie uważam byś miała szanse na studia... zresztą jakbyś chciała isc na ASP to musiałabyś mieć podstawe w plastycznym gimnazjum, albo chociaz liceum (zresztą wszystko przed Tobą)... W sumie to na ASP wybijają się najlepisi więc... sama pewnie rozumiesz.

I co ma do talentu technika??? Nie rozumiem... To, że ktoś rysuje owoofkiem nie znaczy, że nie potrafi niczym innym...

Ja malowałam olejnymi na płutnie. Jeden obraz skonczyła, drugi zaczęłam... Męczace to. Mozolne. Ale efekty przyjemne happy.gif Polecam tą technikę


--------------------
...uuuu, powrót.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ZedeKiaH
post 06.07.2003 23:42
Post #13 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 28
Dołączył: 05.06.2003
Skąd: Z Amorelium




Mi tylko chodziło że Psychopatka bardzo pięknie maljuje i chciałam zobaczyć jej prace w innych technikach, ostatnio tak jak pisałam,mam dość wszystkiego i może poprostu wlewałam to w słowa nie zauważając i wychodziły teksty które mogłby źle inni zrozumieć. Wyślę Ci wiadomość albo pogadajmy na spokojnie i Ci wyjaśnie,a że arty brzydkie to ja wiem,przecież sama mówię że krzywe to.
A co do technik,to mało osób zna je i rbi np. Jeszcze kojarzą co to płótno,pastele też,ale co to może być linoryt? często ludzie myślą że to pędzelkiem robione lub korektorem, ale skąd mają wiedzieć Ci co nie malują?przecież nie każdy maluje,albo jak nawet maluje to używa takich rzeczy co są dostępne,a nawet jak pódzie do sklepu artystycznego to i tak tam nie dosanie np. linoleum,a bez tego ani rusz.


--------------------
Nasze życie jest tym, czym czynią je nasze myśli
Aureliusz
---------------

Kiedy się kocha, wszystko dookoła nabiera coraz głębszego sensu.
Paulo Coelho
---------------

Kwiat szczęścia najpiękniej rozkwita, gdy opromienia go światło miłości.
---------------
Miłość jest piękna, piękniejsza od słońca, lecz tylko wtedy, gdy wytrwa do końca.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sumiko
post 07.07.2003 18:00
Post #14 

>>blondynki są głupie.<<


Grupa: czysta krew..
Postów: 876
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z dupy.

Płeć: Mężczyzna



Mi się wydaje tak jak Iskrze zresztą, że strasznie się wozisz.
Mnich owszem mi się podoba, ale reszta już nie bardzo. Nie specjalnie się znam na artach, ale znam się na ludziach i nie lubię tych, którzy w wieku lat 13 zachowują się jak ludzie z conajmniej 30-sto letnim doświadczeniem.
Nie wiesz, że dobry artysta oprcz talentu ma jeszcze dużo pokory i rezewy. Nie ocenia też pochopnie innych...


--------------------
dupa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ZedeKiaH
post 07.07.2003 18:59
Post #15 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 28
Dołączył: 05.06.2003
Skąd: Z Amorelium




Mam pytanie,kogo pochopnie oceniam?to ty raczej teraz to robisz. Pochopnie oceniam,mówiąc że PSychopatka bardzo ładnie maluje i mam nadzieję że się dostanie na studia?czy to źle?A że się chwalę?powiedz kiedy,że się spytałam czy ktoś robi jakieś inne techniki malarskie to źle?zrozum niektórzy tutaj malują dla przyjemności ale malarstwo nie wiążą z swoją przyszłością i oni nie mają potrzeby kupowania jakiś drogich pasteli lub czego innego. Ale to nie oznacza że uważam ich za gorszych,nigdy w życiu!a ja nie jestem żadnym profesjonalistą, na lekcjach omawaimy tylko historię malarstwa nic pozatym, i nawet gdzie mam się tego nauczyć?sama wymyślić?tak jak mówi Psychpatka jestem amatorem.A chwalić się nie chwalę, jagbym to robiła to inne prace bym krytykowała i mówiła że moje są lepsze,jagby ktoś skrytykował lub powiedział coś złego na mój temaT zaraz bym na niego się wściekała i mówiła że on za przeproszeniem gówno wie,a ja tak nie robię. A co do wieku czy to ważne ile mam lat? Jak dla mnie to nie. Zanim pojadę na kolonie zamierzam więcej pomalować,bo jednak jestem trochę leń i mi się czasami nie chce^^. Zanim wyjadę popróbuje różne techniki malowania ołówkiem,np. jakieś mocno malowane,lub bez cieni itp. i stwierdzę jak mi jest najwygodniej malować, i czy mogłabym umieszczać te próby i stwierdzilibyście jakie najlepiej mi wychodzą? A jagby moje zachowanie się czasami nie podobało to mówicie,wiecie czasami ma się humorki i nieświadomie się coś robi, chociaż to ja powinnam dbać o to,ale mam słabą psychikę i jeszcze nie potrafię nad niektórymi emocjami panować( jedyne co to rzadko kiedy się wściekam,a jak już to jagby szatan we mnie wstąpił)


--------------------
Nasze życie jest tym, czym czynią je nasze myśli
Aureliusz
---------------

Kiedy się kocha, wszystko dookoła nabiera coraz głębszego sensu.
Paulo Coelho
---------------

Kwiat szczęścia najpiękniej rozkwita, gdy opromienia go światło miłości.
---------------
Miłość jest piękna, piękniejsza od słońca, lecz tylko wtedy, gdy wytrwa do końca.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sumiko
post 07.07.2003 21:34
Post #16 

>>blondynki są głupie.<<


Grupa: czysta krew..
Postów: 876
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z dupy.

Płeć: Mężczyzna



Ehhhh widzę, że szkoda słów... ale wiesz przez cały ten post bije od Ciebie arogancja...
Po za tym tu nie jest w sumie miejsce na takie dyskusje, więc spadam.


--------------------
dupa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ZedeKiaH
post 07.07.2003 23:08
Post #17 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 28
Dołączył: 05.06.2003
Skąd: Z Amorelium




No dobra jak chcesz. Każdy ma prawo sądzić o mnie według własnego mniemania. Mam nowy arcik
nie wiem jak nazwać


--------------------
Nasze życie jest tym, czym czynią je nasze myśli
Aureliusz
---------------

Kiedy się kocha, wszystko dookoła nabiera coraz głębszego sensu.
Paulo Coelho
---------------

Kwiat szczęścia najpiękniej rozkwita, gdy opromienia go światło miłości.
---------------
Miłość jest piękna, piękniejsza od słońca, lecz tylko wtedy, gdy wytrwa do końca.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
iskra
post 08.07.2003 21:50
Post #18 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 207
Dołączył: 06.06.2003

Płeć: Kobieta



Krzywe jakieś takie, koslawe.... Nie podoba mi się...

ps. Nie mowiłam Ci przypadkiem żebyś przystopowała z natłokiem chaotycznych myśli, ZedeKiaH?


--------------------
...uuuu, powrót.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
_Sophie_
post 16.07.2003 19:25
Post #19 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 21
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: ee? a gdzieś mieshkam? =DD




Mnie się podobają... zwłaszcza ten mnich.. co prawda są niektóre troszku krzywe ale ogólnie mi siem podobajom smile.gif Moze dlatego, ze ja nie umiem rysować ^^


--------------------
Mądrość - jest czymś co każdy by chciał zdobyć, ale mądrości trzeba uczyć się przez lata...
Głupota - jest czymś co każdy w sobie ma, ale głupoty nie można się nauczyć...


I haven't really ever find a place that I call home...
I never stick around quite long enough to make it..
I apologize that once again I'm not in love...
But it's not as if I mind that your heart...
Ain't excatly breaking...

Dido - Life for rent


user posted imageuser posted imageuser posted image

|Moje marzenia..|
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
r*o*m*i
post 02.09.2003 22:13
Post #20 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 5
Dołączył: 22.08.2003




a mi tesh sie w sumie podobaja=)tak jak wszyscy uwazam ze mnich jest gitny=)a co do reszty...moshe nie bede sie wypowiadac,bikos nie nzam sie na rysowaniu i ni mam talentu,zreszta nieliczni go maja...ale zdolnosci u ciebie w sumie widac....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Draco
post 04.09.2003 15:32
Post #21 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 346
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



Mnich jest co najmniej fantastyczny. =)

Świetnie oddany klimat.. Bardzo dobrze wycieniowane, ciekawa technika rysowania i ogólne wrażenie jak najbardziej pozytywne.

Jedyne 'ale' mam do postaci Chrystusa na krzyżu... Dla mnie jest ona troszkę nieproporcjonalna w stosunku do całej reszty.

Ale ubraniem mnicha jestem wprost zachwycony. =)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kasieńka
post 04.12.2003 21:01
Post #22 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 20
Dołączył: 02.12.2003
Skąd: LBN




Ja podobnie jak Iskra hmm... nie jestem zachwycona. Nie to że tutaj kozacze, że moge kogoś skrytykować. Przyznaje od razu: Ja nie umiem rysować, ale mam swój gust i ty do niego niestety nie trafiłaś. Wyświetlił mi sie tylko mnich. Jest taki jakiś krzywy... Umiesz ładnie cieniować, owszem. Może to i jest ładne, ale ja mam dziwne upodobania i jestem na nIE.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anna_maria
post 16.12.2003 17:42
Post #23 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: krózganki-gnief!!!




mi to przypomina po polowie martwa nature z krzyza..
ale i tak dobrze, zze wogóle cos rysujesz
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Light_Mew
post 22.02.2004 16:55
Post #24 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 6
Dołączył: 18.04.2003
Skąd: Rainbow Claud




Mi się podobająłabędzie i konie *_* , Zedi naprawde pięknie rysujesz ^ ^.
Szczególnie nature itp *___*


--------------------
"Paradise, they say... it definitley doesn't exist,
anywhere. All the way to the end of the world..
theres nothing there... But even though that's
true, why does this impulse compel me?
Someone's voice calls to me.
Paradise..aim for it."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dark Angel
post 18.03.2004 21:57
Post #25 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 16
Dołączył: 01.12.2003




Skoro piszesz że tło jeszcze niezostało dokończone to na jego temat niebęde się wypowiadać bo narazie byłaby to opinia negatywna. Chrystus jak Chrystus w wielu rysunkach tak wyglada, mnich-bardzo ładnie wyszedł Ci jego ubiór-niezły efekt dało takie fałdowanie i cieniowanie. Troche mi niepasi gra swiatła ale to już tylko szczegół ogulnie b.ładna praca. Mam jeszcze pytanie czy ty to skads przerysowałas?


--------------------
You can't call me sweet because I'm dark Angel!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Strony  1 2 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 15:18