Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony  1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Zabieranie Rzeczy Uczniów..., ... i oddawanie ktoregostam czerwca

KaFeCkO
post 25.10.2004 19:33
Post #1 

Unregistered









O ile mnie pamiec nie myli, takiego tematu raczej nie było tongue.gif

Dzisiaj po raz kolejny uslyszalam slowa [kierowane do kolegi z klasy] 'chowaj ta komorke, bo ci zabiore i odbierzesz ja ostatniego dnia szkoly'.

Juz nieraz w mojej klasie nauszyciele odbierali uczniom rzeczy typu walkmany, discmany itd. Moj dyrektor zabiera dziewczyna dluzsze kolczyki i kolka [tez kolczyki tongue.gif], odpowiednio opisuje i oddaje w czerwcu. I tak ostatnio, gdy chcial mi zabrac moje kolczyki [ cry.gif ] (za duzo kolczykow, wiem tongue.gif ) zaczelam sie zastanawiac, czy jest to zgodne z przepisami. Kiedys, czytajac status szkoly, nie zauwazylam nic, co dotyczyloby tego 'przywileju' nauczycielskiego. Np. jakby zabrali komus komorke i kazali po nia przyjsc w czerwcu, to co, telefon lezalby u dyrektora, a ten ktos placilby abonament, czy wykupowal karty? huh.gif meczy mnie czy to jest legalne tongue.gif prosze o komentarze tongue.gif

EDIT: bledy i literowki

Ten post był edytowany przez KaFeCkO: 25.10.2004 19:35
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 25.10.2004 19:37
Post #2 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



no u nas legalne jest odbieranie komórek jak sie wpadnie =P ale do czerwca nie trzymają tylko rodzice mają iść po odbiór

zarówno nauczyciel jak i uczeń powinni mieć wyłączone w czasie lekcji komórkę.

czy to takie trudne nacisnąć guziczek?

/głupi temat. przez niego moralizuję młodzież. a kysz/


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 25.10.2004 19:38
Post #3 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



Primo - większość szkół ma wprowadzony zakaz wnoszenia "przenośnych aparatów telefonicznych"
Duo - w takim wypadku naumiel ma prawo ci ją zabrać
Tercio - po odbiór nie w czerwcu, a na ten sam dzień, ale przychodzisz ze starszyzną =P. Gdyby naumiel okazał się niezwykle zatwardziały w poglądach ["nie oddam"] należy wysunąć mu propozycję, żeby opłacał abonament za ten czas [nieważne czy tel. na kartę czy abonowany - działa w 100% :]]


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 25.10.2004 19:43
Post #4 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



to ja moze powiem
*głupi temat*
nie ma głupich tematów są tylko głupie nan odpowiedzi XP
ok ok
"Ty taki i owagi gówniarzu! Co ty sobie myslisz ze co ze klasa to spotkanie z przyjaciółmi relax itp??? No to sie pomysliłaś/eś! Tu ma być praca cięzka praca ja chce widziec pot na waszych młodych skroniach! Nie ma urlopu! I tak macie dobrze bo soboty macie wolne a ja nie miałam! Hmf jeszcze czego komórki przynosza, kolczyki przynoszą kurna za moiuch czasów to by tak po dupie dostała za takie kolczyki ze by przez tydzien stała a nie siedziała w ławce..."
Dobra bez jaj
Ale naprawde korzystanie z komórki w szkole czy innego ustrojstwa na lekcjach jest po prostu powiedzeniem Nauczycielowi:
- Mam cie w dupie!
Think before you act.


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
KaFeCkO
post 25.10.2004 19:50
Post #5 

Unregistered









Dzieki za komplement glupiego pomyslu biggrin.gif ja mam tylko takie biggrin.gif

chodzi mi o to, ze jak np. nauczyciel powie 'daj mi to' to chyba mam prawo mu tego nie dac, nie? a jak zabierze bez mojej zgody, to mozna to prawnie uznac za kradziez tongue.gif chodzi mi nie o legalizowanie noszenia komorek, tylko o bezprawne zabieranie rzeczy osobistych uczniow tongue.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
kelyy
post 25.10.2004 19:56
Post #6 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 202
Dołączył: 23.04.2003
Skąd: Jelenia Góra




U mnie to raczej komórek nie zabierają, przynajmniej z tego co ja wiem. Kolczyków i innych bzdetów tez nie, no chyba, że bardzo podpadniesz, ale jak chcesz zeby ci ziom od wf popilnował to nie weźmie, bo on za to nie odpowiada...^^


--------------------
Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujmy zdefiniować kształt gruszki.
Jaskier, "Czas Pogardy"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 25.10.2004 19:57
Post #7 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
nauczyciel powie 'daj mi to' to chyba mam prawo mu tego nie dac, nie? a jak zabierze bez mojej zgody, to mozna to prawnie uznac za kradziez

pacz punkt pierwszy mojego poprzeniego posta i sprawdź u siebie. a potem bierz się za obalanie rządów, rewolucje, socjalizm i inne brednie :]


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
fumsek
post 25.10.2004 19:57
Post #8 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 156
Dołączył: 09.05.2004
Skąd: z chlewa

Płeć: Kobieta



QUOTE(kubik @ 25.10.2004 19:43)
Ale naprawde korzystanie z komórki w szkole czy innego ustrojstwa na lekcjach jest po prostu powiedzeniem Nauczycielowi:
- Mam cie w dupie!
Think before you act.

i czy okrutne pozbawienie nas tego oto przedmiotu jest złośliwością nauczyciela, w ten sposób czujący się ignorowanym nauczyciel tępi tę "uczniowską ignorancję" w desperackim szale ratowania naszego szacunku wobec starszyzny XD, szczerze mówiąc mając przed sobą 30 gówniarzy, z których większość w poszukiwaniu rozrywki robi wszystko tylko nie to co trzeba( jakbym o sobie pisała XP) najchętniej zastosowałabym bardziej drastyczne metody może jakieś kary cielesne*ech z rozmarzeniemXD*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 25.10.2004 20:04
Post #9 

Unregistered









a dla mnie to nie jest głupi temat. no bo jednak dużo spraw się teraz dzieje ze szkołą, warto o nich rozmawiać. u mnie chłopaki palą fajki w szkole. ma koleś w łapie biega, tam gdzie nie ma nauczyciela bierze macha i znow biegnie. fajnie jest ;]

a co do zabierania. khyh, kolesiowi fizyczka zabrała komórkę, nie oddała mu, bo odeszła ze szkoły ;]
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 25.10.2004 20:08
Post #10 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



wam się w d****e poprzewracało małolaty XD rządacie praw, ale z obowiązków ucznia jakoś sie nie chce zbytnio wywiązywać. oj na skróciki idziemy, młodziki =P


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 25.10.2004 20:40
Post #11 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



się nie nosi takich rzeczy do szkoły, poprostu. albo się nosi, ale nie używa, przynajmniej na lekcjach. cała filozofia.


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 25.10.2004 22:03
Post #12 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



a moja szkoła to jest fajjna- trzeba kilka razy okazać swoją ignorancję, żeby Ci komórkę zabrali. ba, mam taką laskę w klasie, co jest trochę głupia i ciągle jej dzwoni na lekcjach. nauczyciele patrzą na nią łaskawiej, bo już wiedzą (przyznała się kiedyś), że nie potrafi tego wyłączyć ;dd i to serio serio.
no i nie widziałam jeszcze tu przypadku, żeby coś komuś trwale zabrali, więc się nie wypowiadam.

za to w poprzedniej szkole ostrzej było. komórki zabierali, nie do czerwca, oddawali rodzicom. a wszystko inne: kolczyki, resztę ozdób, kosmetyki używane na lekcjach (zdarzało się) etc. zabierali do czerwca. i właśnie mi się przypomniało, że pani od matmy ma moją odstresowującą piłeczkę ;[[



--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 25.10.2004 22:21
Post #13 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



Pff... jeździcie po ucznich srogo :] a tak naprawdę bezmózgie wypadki najłatwiej spotkac w gimnazjach - ten wybryk polityków i ministerstwa Edukacji nigdy nie powinin się narodzić, jako że zbiera cały ten syf który powinien jak najszybciej podzielić się na udanych i mniej udanych ludzi. A tak - bytują w gimnazjach wszyscy razem i źle czynią.
Z tym sie zgadzam :]

Zabieranie przedmiotów - kiedyś w akcie desperacji ja i znajomy (czasy 3 gimnazjum) nagrywaliśmy nauczycielkę od fizyki, bo chamstwo i jad z niej spływały. Robiliśmy to by pokazać potomnym jak chamski może być nauczyciel i by obronić swoje stanowisko ucznia inteligentnego acz gnębionego przez hmm system :] I nagraliśmy kilka jej typowych akcji (np. meczyki z uczniami - 3 pytania maturalne, uczen nie wie więc 3 pały)
I tak się składało że nastepną lekcją był WOS (po co to komu..)Superptak (aka suberlak ;p) przyuważył moj dyktafon i zabrał - dlaczego? nie powiedział. Zbulwersowało mnie to więc obmyśliłem plan - znajomy zagada a ja za ten czas po prostu odbiorę własność. I tak też zrobiłem.
Chamstwo? imo nie...

Teraz w LO trakich przygód nie ma - jest zakaz noszenia komórek do szkoły, co wszyscy z konsekwencją ignorują (nauczyciele tez ;]) a że idioci porozchodzili się po innych szkołach niż licea to chamstwa nie ma :}
amen

Zabieranie rzeczy ucznia bez powodu wyraźnego = prawo do zabrania rzeczy nauczyciela :] bo to po prostu kradziez na oczach całego świata :]
"...P..."


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sumiko
post 25.10.2004 23:49
Post #14 

>>blondynki są głupie.<<


Grupa: czysta krew..
Postów: 876
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z dupy.

Płeć: Mężczyzna



aj tam.
pod tym względem szkoły niepubliczne są fajniejsze.
wiecej luzu.
i nikt na nikogo nie krzyczy, gdy na lekcji ktoś naprawdę musi telefon odebrać i mowy nie ma o zabieraniu czegokolwiek.
można nosić kolczyki długie, krótkie, w języku, brwi, wardze, waginie, gdzie się tylko podoba i nikt się nie czepia.
dredy, punki, brzuszek w 8 miesiącu ciąży.
i nauczyciele -może dlatego, że znają nas, nasze problemy itd. -też są bardziej wyrozumiali. choć oczywiście jak wszędzie zadarzają się debile.
ale nie wyobrażam sobie, żeby mi nauczyciel zabrał cokolwiek, mp3playera, komórke czy nawet kolczyki. zresztą nie pozwoliłabym na to.

edit: ah i palić też można legalnie, a nauczyciele nie muszą udawać, że nie wiedzą, nie widzą i nie czują. przynajmniej kible nie są zafajczone, bo palarnia jest wydzielona, o.

Ten post był edytowany przez Sumiko: 25.10.2004 23:53


--------------------
dupa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Milka
post 26.10.2004 19:19
Post #15 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 27
Dołączył: 03.01.2004




W mojej poprzedniej szkole..zakonnica zabierała łąncuszki, kolczyki, pierścionki i Bóg wi co jeszcze....stwirdziała że to jest oznaka...bezbożności (tak! Wiem ze to śmieszne , ale tak było, koszmar!) Teraz to raczej nikt sie nie czepia o tego typu rzeczy...o nic sie nieczepiaja, nawet o komórki..skoro nauczyciele wychodza w czasie lekcji na niespodziewany telefonik, to jak raz się zdarzy ucznowi zapomniec wyłaczyc dzwonka to nikt nie ma o to pretensji... smile.gif


--------------------
PROŚBA!

Błagam..czy moze byc tu wszystko po polsku....


user posted image

www.emma-dupson.blog.onet.pl
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 26.10.2004 19:42
Post #16 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



jka sie gownairz bawi komorka to zabrac ale jak zadzwoni wazny telefon to dajcie spokoj. U mnie w LO nic sie nie rekwiruje dlatego ze nikt sie nie bawi jakimis pierdolkami. user 

posted image


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 26.10.2004 19:54
Post #17 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



Pierwsze slysze o czyms takim..rozumiem zabrac i oddac po lekcji, ale w czerwcu? 'Drobne' przegiecie. Zreszta nie spotkalam sie nigdy z czyms takim. Jak komus zadzwoni na lekcji telefon, to sor/sorka go nie zabiera, bo im tez czesto dzwonia telefony. Niektorzy kiedy zadzwoni wylaczaja go, inni nie reaguja, a jeszcze inni wychodza, zeby odebrac. Skoro oni tak moga, to uczniowie tez powinni, w koncu jednakowo uczestniczymy w lekcji (: Co innego, jak ktos sie bawi komorka. Wtedy zabieraja. Inne rzeczy tez. W gimnazjum kolega kiedys przyniosl myszke na angielski. Reakcji sorki opisywac nie bede (; skonczylo sie tak, ze zwolnila go z lekcji, byleby myszka byla jak najdalej od niej tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 26.10.2004 20:02
Post #18 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



O_O Cholera! Niezle! Bede musial wyprobowac wypad do szkoly z mysza. Tylko po tym temacie boje sie ze jakis twardy nauczyciel mi ja zabierze i odda w czerwcu user 

posted image


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Quizer
post 26.10.2004 23:41
Post #19 

Gusrim Gehorertz, Syn Odyna, Wielki Wódz Nordów, Arcykapłan Zakonu Auril


Grupa: kontroler ruchu
Postów: 671
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Wellington

Płeć: Mężczyzna



Hmm o ile wiem z punku widzenia kodesu prawnego to raczej nie moze zabierac, a z pktu widzenia kodeksu szkolnego to moze ;-))


--------------------
"We Stand Alone but Stand Together"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 27.10.2004 12:53
Post #20 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



u nas nie zabierają. tylkko mówią "schowaju komórkę", "wyłącz głosność" lub czasami "co za debil bawi się na lekcji komórką?!?" w porzo. da się żyć


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 27.10.2004 14:28
Post #21 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



U nas na większości lekcji trochę się wnerwiają jak ktoś sie bawi telefonem, ale i to się zdarza żadko... ale trochę gorzej jest na historii... facio stawia jedynki całej grupce ludzi którzy są blisko dźwięku i są podejrzani... tongue.gif


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 27.10.2004 16:23
Post #22 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Ja dzisiaj na calej chemii pisalem i sluchalem muzyki. Mam jakas tepa klase biol chem. Keidy wszystko zrobilem w zeszycie oni byli jeszcze na poczatku wzorow (kobieta dala taka wolna amerykanke user posted image ). Cos mi sie wydaje ze prz muzyce instrumanetalnej wzrasta mi wydajnosc user 

posted image

Ten post był edytowany przez BlackOmen: 27.10.2004 16:28


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 27.10.2004 18:16
Post #23 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



QUOTE(BlackOmen @ 27.10.2004 16:23)
Ja dzisiaj na calej chemii pisalem i sluchalem muzyki. Mam jakas tepa klase biol chem. Keidy wszystko zrobilem w zeszycie oni byli jeszcze na poczatku wzorow (kobieta dala taka wolna amerykanke user 

posted image ). Cos mi sie wydaje ze prz muzyce instrumanetalnej wzrasta mi wydajnosc  user 

posted image
*



na niektórych to działa. mi osobiście czas szybciej leci, gdy słucham muzyczki. najlepiej Rhapsody...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 27.10.2004 18:57
Post #24 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Manowaru tez sluchasz?

Ja narazie tylko Dead Can Dance sluchalem nastepnym razem wezme jakies mp3 jakie na sesji uzywalismy. To jest pomysl user 

posted image


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xAVAx
post 27.10.2004 19:32
Post #25 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 27.10.2004




Moim zdaniem konwiskowanie uczniom czegokolwiek, co nie jest niebezpieczne, jest idiotyczne. Cholera, co w tym złego, że ludzie so słuchają muzyki albo wysyłają sesemesa? Jak chcą, by im ukradziono - to kogo to obchodzi?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Strony  1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 16.04.2024 19:46