Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Sztuka Palmowania, Manipulacji

ferrero2
post 14.10.2006 10:43
Post #1 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 14.10.2006




Jestem osobą poczatkujaca i nie bawia mnie triki na zasadach wybierz karte a ja ja znajde CHodzi mi o konkretna tematyke czyli pokazanie osobie karty a nastepnie dzieki umiejetnemu odwroceniu uwagi zmienic ja na inna. Poprotu chodzi mi o techniki palmowania(bo chyba tak to sie nazywa) kart czy kto mogl by mi pomoc bo jak tu zostac iluzjonista skoro nei ma pomocy nawet w necie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Closed TopicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
obuch
post 16.09.2007 18:35
Post #2 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 9
Dołączył: 14.09.2007




palm to ukrycie przedmiotu w rece tak aby byl niewidoczny dla widzow i niema nic wspolnego w zmiany karty ktorymi sa - color change i swith. z czego color change to widoczna zmiana karty z jednej w druga a swith to tak zeby widz nie skapnol sie kiedy sie zmienila. a mnie bardzo bawia triki wybierz karte a ja ja znajde, bo niechodzi o sam trik tylko jego prezentacje a taki color change jest fajny, niemozliwy ale szybko sie o nim zapomina a jesli dasz wybrac komus karte zgubisz ja w tali przetasujesz dasz przetasowac widzowi a potem wezmiesz inna karte i zmienisz ja w te wybrana w sposob gdzie widza jedna ktora widocznie zmienia sie w druga w ulamku sekundy tak ze mysla ze oczy ich zawodza - i to jest trik ktorego szybko niezapomna
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 18.04.2024 16:30