Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Nabijanie postów, czyli co admin zrobić potrafi

dementorek
post 18.04.2003 16:53
Post #1 

Don Dementore


Grupa: wiecznie żywi...
Postów: 1137
Dołączył: 04.04.2003
Skąd: Caer Deithwen

Płeć: kaloryfer



Zjawisko 'nabijania' kompletnie bezsensownych postów na naszym forum jest wyjątkowo częste. Chciałem Was oficjalnie ostrzec przed sankcjami, jakie czekają tych, którzy nie przestaną bezsensownie postować. Nie muszę tu chyba wymieniać, bo każdy wie co robi.
Pierwszym krokiem, który zazwyczaj stawiamy jest upomnienie, później sprawy idą bardzo szybko, poprzez kasowanie licznika, kasowanie konta i skutecznego bana.

Pozostawiam te informacje Waszej rozwadze.
Pozdrawiam, Dementorek


--------------------
ewa tu bylam (krotko acz efektownie)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilly
post 19.04.2003 08:44
Post #2 

Forumowa Sekretarka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 332
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Kielce

Płeć: Mężczyzna



Dużo osób tu trafiło Dementi tongue.gif

Wszyscy to czytają i wiedzą oprócz nabijaczy rolleyes.gif sad.gif


--------------------
زدزز - Lilly po arabsku ;D

user posted image user posted image user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 19.04.2003 17:06
Post #3 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Ha ha ha ha ha ! Gincie nabijacze! A tak szczerze to dobrze ze nie jestem adminem... bo ja bym im wszystkim jush bana dala =) Dobrze ze Dementi jest opanowany.


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
alchemiczka
post 25.04.2003 14:43
Post #4 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 98
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z lochów

Płeć: Kobieta



Mogę poświadczyć, że bany Dementiego są na prawde SKUTECZNE.


--------------------

Myśka (31-05-2003 12:35):
Hazel, legendo forum..((;
(...) i erotycznych snów [z udziałem dementiego^^] (...)


- o to im chodzi, Dem? Ja też w ogóle tego nie rozumiem
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Merkury
post 19.12.2003 19:49
Post #5 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 136
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Gdańsk




QUOTE (dementorek @ 18-04-2003 16:53)
Zjawisko 'nabijania' kompletnie bezsensownych postów na naszym forum jest wyjątkowo częste. Chciałem Was oficjalnie ostrzec przed sankcjami, jakie czekają tych, którzy nie przestaną bezsensownie postować. Nie muszę tu chyba wymieniać, bo każdy wie co robi.
Pierwszym krokiem, który zazwyczaj stawiamy jest upomnienie, później sprawy idą bardzo szybko, poprzez kasowanie licznika, kasowanie konta i skutecznego bana.

Pozostawiam te informacje Waszej rozwadze.
Pozdrawiam, Dementorek

Ja mam pytanko związane z tymy Banami... Wiem, że jest blokowanie IP w taki sposób, że nie można się zarejestrować itp. i wiem, że to jest bardzo nieprzyjemne. wink.gif Ale co się dzieje, jeżeli ktoś korzysta z modemu lub z TP SA?
Przecież tam numer IP jest przydzielany losowo więc teoretycznie Ban niepowinien działać, prawda?
Możecie mi to wytłumaczyć? smile.gif
Pozdrawiam


--------------------
"Czarny Pan powrócił,
i teraz nikt go nie powstrzyma!"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriiuszka
post 09.06.2004 09:12
Post #6 

Laska Szatana XD


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 643
Dołączył: 12.05.2003
Skąd: z nienacka.

Płeć: Kobieta



mozna zbanowac nicka ^^


--------------------
user posted image
yeah.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Puszczyk
post 13.06.2004 19:06
Post #7 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 236
Dołączył: 14.05.2004
Skąd: się biorą dzieci ? :P

Płeć: Mężczyzna



A czy osoba zostaje oficjalnie powiadomiona o tym że zostanie zbanowana lub zablokuje sie licznik? Proszę aby opublikować to pytanie...


--------------------
..user posted image Moje kuly zararzom wasz ptasiatą grypom
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dementorek
post 19.06.2004 09:27
Post #8 

Don Dementore


Grupa: wiecznie żywi...
Postów: 1137
Dołączył: 04.04.2003
Skąd: Caer Deithwen

Płeć: kaloryfer



Tak, o zawieszeniu lub banie, jak również jego powodzie osoba dowiaduje się z pierwszej (mojej) ręki. Zazwyczaj również nie dzieje sie to bez uprzedniego ostrzezenia.


--------------------
ewa tu bylam (krotko acz efektownie)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ryba_noworoczna
post 13.12.2004 16:24
Post #9 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 5
Dołączył: 12.12.2004




Osobiście uważam, że powinniście poważnie rozważyć kwestię nie tylko nabijania postów, ale także ich treści. Bo co z tego, jeśli napiszę pół strony o niczym, a drugie pół wypełnię emotkami? Chciałabym jeszcze napomknąć o słowie "part", które występuje w słowniku polskim, lecz nie w takim znaczeniu w jakim go oczekujecie. Znaczy coś z grubsza (i z chudsza) innego niż odcinek, zainteresowanych proszę o zakupiene słownika poprawnej polszczyzny lub innego, jeśli łaska.
Dziękuję.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tajemnicza
post 18.12.2004 16:24
Post #10 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 385
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Tureeeek/Poznań

Płeć: Kobieta



Prawda...Nabiajnie postów nikomu nie służy. Zebrali się tu wszyscy wielcy (większość) tego forum i popieraja zdanie Demenorka. Ja tesh to popieram. Rybo Noworoczna: To jest forum, na ktorym chyba mozemy "odpłynąć" od normy? Czy za każym razem gdy piszemy posta mamy siedzieć ze slownikiem w ręku? Kompletnie cię nie rozumiem.
Ten post nie jest za inteligentny wiec jak komus bedzie przeszkadzac to go usuncie =P


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mycha
post 20.04.2005 21:05
Post #11 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 20.04.2005




W 100% zgadzam sie z Dementorkiem!! Jestem sama administratorką forum i to mnie po prostu wkurza, że jest po pare postów pod rząd tego samego forumowicza. Niestety, nie daje nic to, że się pisze temat, aby nie nabijać postów, nie dają nic ostrzeżenia, skutczne jest dopiero zerowanie licznika lub (ale tylko w ostateczności) usuwanie danej osoby z forum. U mnie jest taka sytuacja, że wszystkich, którzy odwiedzają moje forum, znam osobiście, bo to nie jest oficjalna strona, którą udostępniam tylko wybranym osobom (jest to forum klasowe, więc klasę zwykle mam w zasięgu ręki, a z innymi każdy forumowicz jest wstanie skontaktować się z każdym, bo wszyscy się zbają).

A wracając do tematu: Proszę wszystkich, aby nie nabijali postów, bo po prostu biedny Dementorek chyba wykorkuje!!!


Pozdroffka
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 21.04.2005 17:58
Post #12 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Mycha @ 20.04.2005 21:05)
W 100% zgadzam sie z Dementorkiem!! Jestem sama administratorką forum i to mnie po prostu wkurza, że jest po pare postów pod rząd tego samego forumowicza. Niestety, nie daje nic to, że się pisze temat, aby nie nabijać postów, nie dają nic ostrzeżenia, skutczne jest dopiero zerowanie licznika lub (ale tylko w ostateczności) usuwanie danej osoby z forum. U mnie jest taka sytuacja, że wszystkich, którzy odwiedzają moje forum, znam osobiście, bo to nie jest oficjalna strona, którą udostępniam tylko wybranym osobom (jest to forum klasowe, więc klasę zwykle mam w zasięgu ręki, a z innymi każdy forumowicz jest wstanie skontaktować się z każdym, bo wszyscy się zbają).

A wracając do tematu: Proszę wszystkich, aby nie nabijali postów, bo po prostu biedny Dementorek chyba wykorkuje!!!


Pozdroffka
*



a od czego są moderatorzy ?


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 17:46