Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Gra Fabularna - Pytania, RPG w świecie Harrego Pottera

Mar_cus
post 06.06.2009 23:40
Post #1 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 6
Dołączył: 06.06.2009




Witam!
Fanem Harrego jestem już od dawna, ale nie o tym chciałem pisać. Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł, aby stworzyć grę fabularną w świecie Harrego Pottera. Ma to się tym różnić od innych fanowskich produkcji tego typu, że razem z zasadami chcę opisać nową szkołę, która ma się znajdować gdzieś na terytorium Polski. Gdy jednakże zacząłem rozkładać wszystko na czynniki pierwsze, okazało się, że niektóre rzeczy są niedopowiedziane (lub nie mogę znaleźć o tym informacji) i dlatego potrzebuję pomocy lepszych fanów niż ja. Kilka pytań na starcie:

1. Uczniowie w Hogwarcie zaczynają naukę w wielu 11 lat - co się dzieje z nimi wcześniej?
2. Związane z powyższym - gdzie uczniowie uczą się pisać i czytać, gdzie uczą się poprawności języka, podstaw wiedzy o świecie?
3. Jak czarodzieje rozwiązują sprawę porozumiewania się w różnych językach? Czy muszą się tego uczyć?
4. Czy kiedykolwiek była wspomniana kwestia religii? Czy czarodzieje wierzą w jakąś wyższą siłę?
5. W jaki sposób czarodzieje egzystują w normalnym świecie? Mogą bez problemu kopiować mugolskie pieniądze, dzięki czemu żyją w dostatku?
6. Czy wszyscy czarodzieje muszą się alienować w taki sposób, że nie wiedzą do czego służą podstawowe przedmioty mugolskie jak telefon czy telewizor?

Na razie mam tego tylko tyle, ale z pewnością z czasem będzie tego więcej. Z góry dzięki za odpowiedzi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 02.05.2024 03:06