Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [filmy] Trudne Do Ogladania

BlackOmen
post 15.09.2004 19:24
Post #1 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Jets temat ogolny o filmach tam wypowiadacie sie o tym co ostatnio widzieliscie jaki jest wasz ulubiony film ale jak wiemy sa fimy dobre i trudne do ogladania (nie ma filmow zlych pamietajcie!). Teraz chce sie ksupic na tym drugim rodzaju filmow. Jakie filmy dla was sa filmamy trudnymi do ogladania. Co wplywa na to ze film jest trudny do ogladania. Podzielcie sie wrazeniami.
Filmy jak dla mnie najtrudniejsze do ogladania

1! Gulczas A Jak Myslisz i Yrek kosmiczna nominacja - nie moglem zdecydowac sie ktory film byl bardziej debilny. Az nie wiem czy trzeba wyjasniac czemu te filmy sa na pierwszym miejscu. Ich sie nawet ogladac nie dalo (Gulczasa wylaczylem pod koniec a Yrka po kilkunastu minutach). Jezeli kiedykolwiek to bedzie lecialo nie ogladajcie.

2 Jay & Sileni Bob (wszystkie czesci) - niestety ten rodzaj humoru mi zupelnie nie podchodzi. Humor typu fuck w co drugim szdaniu mnie naprawde nie bawil :/ Oczywiscie fabula tez byla bardzo inteligentna i te ich dyskusje filozoficzne. Ech....

Pozniej pewno jeszcze cos dodam . Czekam na was


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 15.09.2004 19:34
Post #2 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Zdecydowanie 2 klasuja sie na szczycie:

1. Mr. Bones - po prostu bez komentarza. NIE-POLECAM.

2. Basen - nie chodzi tu o basen francuskiego rerzysera, tylko o tandetny filmik, gdzie facet z maczeta wybija wszystkich po kolei na imprezie basenowej. Oczywiscie na koncu wzruszajaca pleta, gdzie po smierci wszystkich przyjaciol para wpada sobie w ramiona z pytaniem "No to co z naszym zwiazkiem" . Rzyg.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 16.09.2004 11:18
Post #3 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




Tańcząc w ciemnościach - von Triera - film dobry, ale cholernie trudny w odbiorze. Ciężki i przygnębiający. Genialna Bjork i genialna ścieżka dzwiękowa. Na dłuższą metę lepiej zainwestować w płytę z muzyką z filmu. Traci się niewiele, a spokoj wewnetrzny gwarantowany.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 16.09.2004 14:13
Post #4 

Unregistered









zdecydujcie się czy ma być kino abitne typu von Trier czy Yrek kosmiczna nominacja. jak nie to z tymi ambitnymi na nowy temat.


filmy nie przechodzące:

Lara Croft 2... nie wiem. tylko Angelina, która nawet tego gówna nie ratuje.

Yyyyrki i ta reszta to nie filmy.

Snowboarder. nie wiem jak wytrwałem do końca...
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 16.09.2004 14:24
Post #5 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




Von Trier zgodnie z tematem. Poza tym:
QUOTE
ale jak wiemy sa fimy dobre i trudne do ogladania (nie ma filmow zlych pamietajcie!).

Nawet jeśli Gulczaso-yrki nazwać filmami to w którym miejscu można je określać jako dobre?
Rzeczywiście trochę rozbieżny ten twój komentarz z podanymi przykładami. Sprecyzuj czy ma to być temat ostrzegający przed chłamem, czy 'filmy dobre trudne do oglądania', bo jeśli to pierwsze to kasuje mój post.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 16.09.2004 14:52
Post #6 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Sa filmy trudne i glupie... drudne to wlasnie von Trier i Almodovar, glupie to te wszystkie Yrki...

Sa filmy złe... dużo jest takich w obecnie...

A co do tancząc w ciemnosciach. Film bardzo dobry, aktorzy też, muza pasuje, ale w samą scieżkę dźwiękową to bym nie zainwestował bo za biork nie przepadam(ale głos ma niezły;])

Ten post był edytowany przez MisieK: 16.09.2004 14:53


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 16.09.2004 15:51
Post #7 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




U Almodovara trudna jest głównie tematyka. Nie wiem jak wy, ja jego filmy poprostu spijam. Bardzo mi pasuje sposób przedstawienia, w przeciwieństwie do ociężałych filmów von Triera, Almodovar wydaje się lekki i jeśli można to tak ując przyjemny. A może to tylko ja... smile.gif

Bjork można kochać lub nienawidzić. Ale chyba trudno przejść obojętnie. A Selmasongs różni się od autorskich płyt Bjork. Zresztą widziałeś film więc co ja tam bede gadac wink.gif .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 16.09.2004 17:58
Post #8 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Ech... ludzie.... to jest temat o gustach i o filmach ktore wam nie spodobaly sie kiedy je ogladaliscie. Filmy trudne ogladania brzmi lzej niz filmy zle/beznadziejne dlatego mowie ze nie ma zlych filmow to ze nie mozecie wysilic mozgow i wszystko musicie miec okreslone przez autora zamiast dopowiedziec sobie pare rzeczy to mowi sie trudno i przepraszam ze lopatologicznie wszystkiego nie przedstawilem.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sumiko
post 16.09.2004 18:43
Post #9 

>>blondynki są głupie.<<


Grupa: czysta krew..
Postów: 876
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z dupy.

Płeć: Mężczyzna



Magnolia!!
Jeden z najnudniejszych i najbardziej bezsensownych filmów jakie widziałam.
Wielu ludzi się nim zachwyca /szczególnie tych na świeczniku/, gadają jak to zmienił ich polglądy na życie, a ja myślę, że to dlatego, że jest on tak niezrozumiały, że ludzią się wydaje, że jak będą udawać, że go rozumieją to będę cool-intelidżent =/ koszmarek!!


--------------------
dupa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dajmond
post 16.09.2004 19:03
Post #10 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 356
Dołączył: 29.06.2003
Skąd: nie wiem




Dziewczyny z drużyny & pojutrze
wymiotuję tym


--------------------
.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 16.09.2004 19:40
Post #11 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



Ej, dziewczyny z drużyny to jeden z tych filmów o ambitnych, amerykańskich nastolatkach. Takie coś się ogląda w niedzielne popołudnie i się nawet nie narzeka ;p


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dajmond
post 16.09.2004 20:00
Post #12 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 356
Dołączył: 29.06.2003
Skąd: nie wiem




Ambitna amerykańska młodzież? Jeszcze bardziej mnie utwierdziłaś w niechęci


--------------------
.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 16.09.2004 20:11
Post #13 

Unregistered









eej ziąą zmień temat, żeby było wyraźnie widać, o filmach kktóre się nam nie podobają. joł.

Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 16.09.2004 21:06
Post #14 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



Sekretarka.
coby ludzie nie mówili to ja i tak zawsze będę twierdzić, że to jeden z najgłupszych filmów jakie widziałam. bo kino może być zdrowo po*ebane, ale nie w tym wymiarze. jeśli on miał w sobie coś śmiesznego, głębokiego lub w ogóle coś fajnego to ja jestem ślepa.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 16.09.2004 22:14
Post #15 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



twin peaks...mullholland drive (nie wiem dokladnie jak to sie pisalo) coz, jak to lynch kino trudne.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 17.09.2004 09:27
Post #16 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



nadzieja, nie tylko u ciebie, ja tam Almodovara filmy jak tylko mam okazje to połykam po kilka razy/łakomczuch;D/. Von Trier też jest niezły;D

A co do Biork, to ja tamobojętnie przechodze. Głos ma niezły ale muzyka jej jakoś do mnie nie trafia, tak poprostu;]

A filmy które mi się niepodobały? bo chyba w końcu o to chodziło... uwaga uwaga Władca pierścieni...


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 17.09.2004 10:21
Post #17 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




QUOTE
Ech... ludzie.... to jest temat o gustach i o filmach ktore wam nie spodobaly sie kiedy je ogladaliscie. Filmy trudne ogladania brzmi lzej niz filmy zle/beznadziejne dlatego mowie ze nie ma zlych filmow to ze nie mozecie wysilic mozgow i wszystko musicie miec okreslone przez autora zamiast dopowiedziec sobie pare rzeczy to mowi sie trudno i przepraszam ze lopatologicznie wszystkiego nie przedstawilem.

Dziwną masz terminologie Omen. Do tej pory jak żyję filmy trudne to takie nad którymi trza było mozgownicę wysilić i nikt nikomu niczego łopatologicznie nie przedstawiał. Tematyka różniły się też z lekka od prezentowanej tu tzw. papki dla mas. Ale cóż widać niedouczona jestem i trzeba mi wszystko jak krowie na rowie tłumaczyć.

QUOTE
A filmy które mi się niepodobały? bo chyba w końcu o to chodziło... uwaga uwaga Władca pierścieni...

Powiedz jeszcze, ze Harry Potter i 1 i 2 i 3, a zupełną rewolucję wywołasz wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 17.09.2004 12:26
Post #18 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
A filmy które mi się niepodobały? bo chyba w końcu o to chodziło... uwaga uwaga Władca pierścieni...

chcesz wywolac jakas sensacje?;) znam wielu ludzi ktorym sie nie podobal vlad-ca, a podziwiam ich za to,ze nie nie ida za glosem ogolu, ze "taki film to kazdemu sie musi podobac". ole.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 17.09.2004 13:30
Post #19 

Unregistered









wladcy mi sie 3ka nie podobala, strasznie skopana byla, niezasluzone oskary!

Go to the top of the page
+Quote Post
Sędzia Dred
post 17.09.2004 14:08
Post #20 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 87
Dołączył: 29.06.2004
Skąd: Pcim Dolny




1. Paniszer.
Poszłam, bo trailer i plakat ładny. Jasne, człowiek przeraża się, kiedy gostkowi pirsing "wyjmują" z brwi za pomocą obcęgów, ale momentami film był tak śmieszny, że wytrzymać się nie dało. A najśmieszniejsza była ta rozpierducha, którą Zamkowski zrobił na końcu (szfak, idealnie mu się te auta podpaliły...)
Zawsze powtarzam, że film mi się podobał. Ale tylko w przypadku, jeśli był to pastisz filmów akcji.
I nadal poszukuję podręcznego hydrantu. Jak ktoś ma to pisac na mejla.

2. Day after tomorrow (z angielska ładniej brzmi)
To film, którego nie polecam oglądać na kompie. Warto go obejrzeć tylko dla efektów specjalnych. Fabuła naciągana, błąd na błędzie (a jak ja wychwytuję błędy z filmu, to już muszą być wielkie jak czołg radziecki), a zakończenie... no cóż... wyszłam przed końcem... bo mi się Paniszer zaczynał. ;]

3. Czerwona Planeta.
Boże. Siedziałam i płakałam.
Tam to dopiero błędów było.
Chmury w atmosferze Marsa (ja o czymś nie wiem?), brak tlenu na statku, a tu nagle pożar wybucha i jakim prawem ci faceci przeżyli noc, skoro po ciemnej stronie jest zwykle jakieś -170 stopni...
koniec, bo znowu zacznę płakać...


--------------------
Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu

/Dezerter/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 17.09.2004 16:02
Post #21 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



też mi się trójka lotra nie podobała. ale nie to, że uważam ją za złą. ogólnie nie przepadam za większością ekranizacji książek, które czytałam, bo nic mnie nie zaskakuje i fabuła mnie nie wciąga. a na to głównie stawiam jak idę do kina.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 17.09.2004 16:12
Post #22 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Nie bede nic wywoływał... poprostu już się przyzwyczaiłem do uwaga uwaga przy tym jak mówie że nie lubie filmu władca pierscieni... większość ludzi mówi: "Ty?!" ;D

Toż technika nie nadąży za tym co wymyślił tolkien, za ty jak ja sobie to wyobrażam, hyba nawet za lat pięćdziesiąt. Aktorstwo było... beee... jedyna w miarę dobra była kreacja Golluma. <cenzura> wywalili Toma Bombadila, królowa elfów wyglądała jak królowa szamba, Legolas to jakiś cyrkowiec, Gimli, a pupe sobie takim krasnoludem podetrzec można, Aragorn... a z resztą... syf i tyle...



--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 17.09.2004 16:25
Post #23 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



do Mortensena to ja akurat nic nie mam ;>

i nie uważam, że technika nie może za Tolkienem nadążyć. po prostu nie pasuje do jego realiów, ale Tolkien nie jest jakiś ponad i święty. dużo zrobił, cenię go za fundamenty fantasy. ale mistrzów w dziedzinie literatury jest wielu.

a propo, przypomniało mi się coś. Wiedźmin. to była obraza dopiero i na miejscu Sapkowskiego bym zabijać zaczęła. ale to tak w fantastycznych kręgach, bo jeszcze wiele polskich filmów zasługuje na miano dna totalnego, albo przynajmniej nie zasługuje na nazwanie 'dobrym'.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 17.09.2004 22:44
Post #24 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
do Mortensena to ja akurat nic nie mam ;>

i nie uważam, że technika nie może za Tolkienem nadążyć. po prostu nie pasuje do jego realiów, ale Tolkien nie jest jakiś ponad i święty. dużo zrobił, cenię go za fundamenty fantasy. ale mistrzów w dziedzinie literatury jest wielu.

a propo, przypomniało mi się coś. Wiedźmin. to była obraza dopiero i na miejscu Sapkowskiego bym zabijać zaczęła. ale to tak w fantastycznych kręgach, bo jeszcze wiele polskich filmów zasługuje na miano dna totalnego, albo przynajmniej nie zasługuje na nazwanie 'dobrym'.


Mortensena, zabić, jeszcze sam początek w jego wykonaniu był niezły... ale potem brakowało mi... eh... no potem to była maszyna do zabijania. O!

Technika, uwież mi nienadąży... a niech się tylko za hobbita wezmą, ja im dam... eh... pozatym bluźnisz;p jest tylko jeden Wielki Mistrz biggrin.gif

A Sapkowski kazał nie wymieniać jego nazwiska przy żadnej reklamie itp. tego filmu... gumowy smok... nie to już przegięcie;/


Morna, dobrze, postawam się być kurtula...kurtulal... kulturalny ;] Chodź przy temacie tego filmu, nie ręczę za siebie...


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 17.09.2004 22:54
Post #25 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Film trudny do ogladnia - Quo Vadis. Za cholere do mnie on nie przemawial. Wydawal mi sie naprawde naciagany, kiczowaty i nudny jak flaki z olejem ech....


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 29.03.2024 17:00