Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony  1 2 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Potter- Tragiczny Finał?

Marta
post 21.05.2004 18:34
Post #1 

XXX


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 155
Dołączył: 03.04.2003




Daniel Radcliffe obawia się, że w ostatnim filmie o przygodach Harry'ego Pottera, młody czarnoksiężnik będzie musiał umrzeć.


Pisarka Joanne K. Rowling zakończyła już pracę nad siódmym i zarazem ostatnim tomem przygód Pottera. Daniel Radcliffe, którego już wkrótce zobaczymy na ekranach w filmie "Harry Potter i więzień Azkabanu", jest przekonany, że Harry nie dożyje finału.

"Joanne nic mi nie mówiła, ale myślę, że ze związku pomiędzy różdżkami Harry'ego i Voldemorta wyniknie coś strasznego. Nie chciałbym wywoływać ogólnej paniki, ale mam straszne przeczucie, że Harry'emu przydarzy się coś złego. Jeżeli umrze, to Voldemort również będzie musiał zginąć. Gdyby został zawodnikiem drużyny Quidditcha, to byłoby chyba szczęśliwsze zakończenie" - twierdzi młody aktor.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nimbuska2000
post 21.05.2004 19:56
Post #2 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 166
Dołączył: 13.05.2004

Płeć: Kobieta



A ja nie mogę zrozumieć na jakich

podstawach on to twierdzi.Co prawda ja też miałam przeczucia ale każde z nich było mylne Przecież Rowling mówiła że nie jest pewna czy uśmiercić Harry'ego.A poza tym gdyby Harry umarł to co by się stało z Voldziem?Kto by go pokonał?


--------------------
-To żałosne. No, mam nadzieję, że będziesz się świetnie bawić. Wiesz co, może zaczniesz chodzić z McLaggenem, wtedy Slughorn mianuje was królem i królową Ślimaków...
-Możemy przyprowadzić gości-powiedziała Hermiona, która z jakiegoś powodu zrobiła się purpurowa na twarzy- i zamierzałam zaprosić ciebie, ale skoro uważasz, że jesteś ponad takie głupoty, nie będę nawet próbowała! (...)
-Zamierzałaś mnie zaprosić?- Zapytał Ron zupełnie innym tonem.
-Wyobraź sobie, że ta.- Odpowiedziała ze złością Hermiona.- Ale jeśli wolisz, żebym chodziła z McLaggenem... (...)
-Nie, nie chcę- powiedział bardzo cicho Ron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 21.05.2004 20:01
Post #3 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



Jak to kto? Obrońca wolności - Endrju... [albo nie dotykajmy polityki tongue.gif]

Możliwości jest wiele - Neville, Dumbel, razem się zdekapitują, Valdemar kropnie Pottera w środku ksiązki, itp. itd. etc. psl. po. pis. wink.gif


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nimbuska2000
post 21.05.2004 20:13
Post #4 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 166
Dołączył: 13.05.2004

Płeć: Kobieta



Eeee tam przecież w przepowiedni w V części było (chmm tak myślę) że jedynie Harry może go pokonać.Możliwość jest też taka,że rzucą w tym czasie Avada Kedavra i umrą jednocześnie laugh.gif To by było orginalne smile.gif


--------------------
-To żałosne. No, mam nadzieję, że będziesz się świetnie bawić. Wiesz co, może zaczniesz chodzić z McLaggenem, wtedy Slughorn mianuje was królem i królową Ślimaków...
-Możemy przyprowadzić gości-powiedziała Hermiona, która z jakiegoś powodu zrobiła się purpurowa na twarzy- i zamierzałam zaprosić ciebie, ale skoro uważasz, że jesteś ponad takie głupoty, nie będę nawet próbowała! (...)
-Zamierzałaś mnie zaprosić?- Zapytał Ron zupełnie innym tonem.
-Wyobraź sobie, że ta.- Odpowiedziała ze złością Hermiona.- Ale jeśli wolisz, żebym chodziła z McLaggenem... (...)
-Nie, nie chcę- powiedział bardzo cicho Ron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
p_padma
post 22.05.2004 11:12
Post #5 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 7
Dołączył: 31.03.2004
Skąd: Szprotawa




Mi się wydaje, że może zginąć Ron prędzej. Taką mam hipotezę.............
Voldemort zwabi Harry'ego do jakieś pułapki. Harry w kiezeni będzie miał coś od czego zależeć będzie być- albo nie być Voldemorta. Voldemort nie będzie mógł odebrać tego Harry'emu, bo tylko Harry możę mu to dać. No więc Voldemort zwabi tam także Rona, który przyjdzie na pomoc przyjacielowi. Voldemort będzie torturował Rona, ale ten poprosi Harry'ego, żeby nigdy nie oddał mu TEGO CZEGOŚ. Ron umrze, i wtedy okaże się, że jeśli Voldemort kogoś zabije, a w tej chwili w pobliżu będzie TO COŚ, to Voldemortowi mówimy bye bye.
No i staragadka Dumbledora czarodziej.gif ,że podejrzewał ze Harry sprosta zadaniu....... itd.


--------------------
p_padma
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Puszczyk
post 22.05.2004 21:57
Post #6 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 236
Dołączył: 14.05.2004
Skąd: się biorą dzieci ? :P

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Możliwość jest też taka,że rzucą w tym czasie Avada Kedavra i umrą jednocześnie

To za proste rozwiązanie jak na Rowling
Nie jestem nawet pewien, czy Avada Kadavra wystarczy, w koncu Voldek już dostał takim zaklęciem i co? Nadal żyje!
Może w następnych tomach Harry będzie szukał sposobu na pokonanie Voldemorta.

Acha!
Dawno temu ( przed premierą V tomu ) czytałem, że szósta część będzie nosiła tytuł : "Harry Potter i Pochodnia zielonych płomieni" - czy jakoś tak. W każdym razie ta pochodnia ma służyć do zmieniania zła w dobro i na odwrót. Może Harry będzie jej szukał żeby zmienic Voldka w kogoś dobrego?


--------------------
..user posted image Moje kuly zararzom wasz ptasiatą grypom
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 22.05.2004 23:55
Post #7 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



QUOTE ("p_padma")
Mi się wydaje, że może zginąć Ron prędzej. Taką mam hipotezę.............

Brawo... tylko, żeby to wiedziec wcale nie trzeba tak się wczytywac w książkę... ale staje sie to WM zbyt oczywiste... naprawde.
QUOTE
Dawno temu ( przed premierą V tomu ) czytałem, że szósta część będzie nosiła tytuł : "Harry Potter i Pochodnia zielonych płomieni" - czy jakoś tak. W każdym razie ta pochodnia ma służyć do zmieniania zła w dobro i na odwrót. Może Harry będzie jej szukał żeby zmienic Voldka w kogoś dobrego?

PODPIS!!!


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Puszczyk
post 23.05.2004 12:26
Post #8 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 236
Dołączył: 14.05.2004
Skąd: się biorą dzieci ? :P

Płeć: Mężczyzna



Co podpis? Napisz wprost o co chodzi.


--------------------
..user posted image Moje kuly zararzom wasz ptasiatą grypom
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nigra
post 23.05.2004 18:53
Post #9 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 23.05.2004




Osobiście mam wielką nadzieję, że Harry nie zginie. Myślę jednak, że nie jest to rzeczą niemożliwą- w końcu J.K Rowling "uśmierciła" Syriusza, który był postacią lubianą przez wielu czytelników (np. mnie biggrin.gif ). Wydaje mi się, że koniec może się okazać po części szczęśliwy, ale też smutny. Tak, jak powiedział Daniel Radcliffe, Harry może zginąć, lecz wyzwolić świat od Sami-Wiecie-Kogo. Na razie pozostaje nam jedynie czekać, co będzie dalej smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
skicia
post 23.05.2004 19:18
Post #10 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 227
Dołączył: 16.11.2003
Skąd: Place where the angels fall...




Czyżby Daniel nie chciał grać w scenie śmierci jego bohatera? :> Heh.. jeszcze niewiadomo w ogóle czy zagra, ale to mały szczególik. Cokolwiek się stanie czytelnicy Potter'a będą musieli to zaakceptować, to wyłącznie wymysł Rowling, co zrobi z bohaterami jej książek.


--------------------
user posted image

user posted image WE ARE ELITA user posted image LEAGUE OF SZYDERCY user posted image
(hm...)Kto nie jest z nami , ten jest przeciwko nam(hm...)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nutella
post 24.05.2004 17:43
Post #11 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 22
Dołączył: 24.03.2004
Skąd: Z Honolulu.




Łoj tam! Wszyscy: i Rowling i Radcliffe i media straszą nas, że Harry zgninie, że coś tam że coś tam. A my trzęsiemy się ze strachu i snujemy czarne przypuszczenia. A tu okazuje się, że Potter pokonuje Volda, staje się przykładnym dyrektorem Hogwartu i ojczulkiem gromadki dzieci. I po panice.
Może i rzeczywiście Harry umrze, to możliwe, mi jednak wydaje się, że media trochę nami manipulują.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
gumisiowska
post 25.05.2004 13:41
Post #12 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 25.05.2004
Skąd: Zamość




CODE
[COLOR=purple][FONT=Times]
Ojejku jakie to STRASZNE! laugh.gif Co on był taki głupi i o tym NIE WIEDZIAŁ? Chyba nie pujdę na ten film... robią się na zbyt wielkie gwiazdy... Zginie! Też mi problem... On chyba liczy na cd.... no to się przeliczył! blink.gif

Ten post był edytowany przez gumisiowska: 25.05.2004 13:42
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 25.05.2004 16:17
Post #13 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




Mi się wydaje, a może po prostu tego bym chciała ( i to na poważnie), żeby Harry zabił Voldiego. Wszyscy się cieszą, Potter histeryzuje, ze kogoś zabił, czytelnik rozluźniony, szczęśliwym zakończeniem itd. itp. gdy nagle następuje zwrot wydarzeń i ktoś/coś morduje Harry'ego. Zupełnie niespodziewanie. Książka się kończy, a my zostajemy bez jakichkolwiek wyjaśnień. Ogłupieni.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NalarisoN
post 16.06.2004 19:51
Post #14 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 5
Dołączył: 06.06.2004
Skąd: Katowice




QUOTE (p_padma @ 22.05.2004 11:12)
Mi się wydaje, że może zginąć Ron prędzej. Taką mam hipotezę.............
Voldemort zwabi Harry'ego do jakieś pułapki. Harry w kiezeni będzie miał coś od czego zależeć będzie być- albo nie być Voldemorta.

No ja osobiście myślę, że Harry nie może umrzeć, gdy przez całe 6 lat wychodził cało z kłopotów. To by było beznadziejne. A poza tym autorka ma już ostatni rozdział 7 tomu, w którym opisane są dalsze losy bohaterów. Jeśli Harry by zginął to raczej użeraliby siem papciem Voldziem, a nie ruszali w świat. Dużo tesh mówi sugerowany tytuł 6 tomu: HP i Pochodnia Zielonych Płomieni, która gasi wszelkie zło itede itepe. Poza tym Potter po tylu przeżyciach chyba nie będzie tak głpi, zeby znowy się dać zwabuc w pułapkę.


--------------------
Teletubisie są OKEJ!

*Hamsky Kartofel Onlajn Corporejszon*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nimbuska2000
post 19.06.2004 14:25
Post #15 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 166
Dołączył: 13.05.2004

Płeć: Kobieta



Może Harry zabije Voldzia,a później popełni samobójstwo?
(bo kolejna dziewczyna go rzuciła wink.gif ) W końcu Rowling nie mówiła w jaki sposób mógłby umrzeć Harry.Jak ma już umrzeć to w orginalny sposób,którego nikt by się nie domyślał.Np.Ron Harry'ego gwałci?I Harry z przerażenia dostaje atak serca?
No nie Ron by czegoś takiego nie zrobił!Mam nadzieje.....


--------------------
-To żałosne. No, mam nadzieję, że będziesz się świetnie bawić. Wiesz co, może zaczniesz chodzić z McLaggenem, wtedy Slughorn mianuje was królem i królową Ślimaków...
-Możemy przyprowadzić gości-powiedziała Hermiona, która z jakiegoś powodu zrobiła się purpurowa na twarzy- i zamierzałam zaprosić ciebie, ale skoro uważasz, że jesteś ponad takie głupoty, nie będę nawet próbowała! (...)
-Zamierzałaś mnie zaprosić?- Zapytał Ron zupełnie innym tonem.
-Wyobraź sobie, że ta.- Odpowiedziała ze złością Hermiona.- Ale jeśli wolisz, żebym chodziła z McLaggenem... (...)
-Nie, nie chcę- powiedział bardzo cicho Ron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mayi
post 19.06.2004 15:39
Post #16 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 190
Dołączył: 18.06.2004
Skąd: poznan




ja sadze ze rowling zrobi podobny numer jak wachowscy z matriksem czyli harry i voldemort sa jak rownanie jesli jeden zginie zginie i drugi (moze oboje rzuca na siebie zaklecie w jednakowym momecie i oboje zgina...)


--------------------
szkoła :( :( :(
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
inga
post 28.06.2004 14:21
Post #17 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 4
Dołączył: 27.06.2004




Mysle ze Rowling nie usmierci mlodego czerodzieja bo kocha go caly swiat...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 28.06.2004 14:30
Post #18 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



mysle ze rowling usmierci Harry'ego bo kocha go cały swiat


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Irwena
post 28.06.2004 19:14
Post #19 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 49
Dołączył: 29.03.2004
Skąd: Lublin




myślę że rowling nie uśmierci pottera bo zawsze robi mi na złość (np. śmierć syriusza czy planowa lupina cry.gif ) a ja jestem przeciwko całemu światowi i nie naffidze go (pottera) !!!!!


--------------------
Zawiodłam się na nim... Ale z drugiej strony... On nigdy nic nie obiecywał... On nie wie...

TGZK rulezzz XD!!!

Don't you cry... ja chcę tam wrócić!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eowina
post 28.06.2004 19:22
Post #20 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 200
Dołączył: 09.03.2004
Skąd: Lublin




Irwena,nie tylko ty:P Ja tez za nim nie przepadam. I nie ukrywam ze byla bym zadowolona z takiego finalu.Wiem ze to troche glupie ze czytam ksiazke i nie lubie glownego bohatera,ale to tak samo wyszlo...
Podobało by mi się zakończenie w stylu,np. "pojedynek Gandalfa z Balrogiem".Nie dosłownie oczywiście.No wiecie...Voldemort wpada do jakies dziury(ktora nie jest ZASŁONĄ,rzadnych zaslon!) i pociągnie za sobą pottera.


--------------------
"Nie każdy bładzi,kto wędruje..." J.R.R Tolkien

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sunlight Priestess
post 30.06.2004 19:23
Post #21 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 97
Dołączył: 26.06.2004
Skąd: Privet Drive, Surrey




Eh.... wszyscy przesadzają. Ja myślę że Vold da się okiwać jesli nie przez Harry'ego to np przez Dumbla i tak czy owak zginie. Z drugiej strony niby jak go zabiją, skoro raz zaklecie usmiercające nie podziałało? Myślę że glizdogon odegra dużą rolę. W końcy Harry uratował mu życie.


--------------------
Nieśmiertelność. Nie ufam. Nie wierzę. Nie toleruję. To nie istnieje.

user posted image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sihaja
post 30.06.2004 21:35
Post #22 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: czysta krew..
Postów: 1716
Dołączył: 12.06.2003
Skąd: Z Nibylandii

Płeć: Kobieta



QUOTE (Irwena @ 28.06.2004 19:14)
(np. śmierć syriusza czy planowa lupina cry.gif )

Eeee...? Jak to planowa Lupina? O nieeee... tego to mi nie zrobi...

Ja myślę, że wszystkie domysły itepe będą miały mało wspólnego z prawdą. Jeśli Rowling nie jest do końca zdecydowana co zrobić z Potterem, to nad czym my mamy się głowić...?

A tak przy okazji: Nagram to forum i kiedyś pokażę swoim dzieciom i wnuczkom (jak będą czytać HP). Ciekawe jak by zareagowały na te wszystkie domysły i tą całą aurę otaczającą książkę... Wogóle.... lubię uczestniczyć w seriach, które dopiero są tworzone, bo są wtedy bardziej... żywe, wyczekiwane smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nimbuska2000
post 01.07.2004 18:43
Post #23 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 166
Dołączył: 13.05.2004

Płeć: Kobieta



Pożyjemy zobaczymy.......
Ps.JESTEM UCZNIEM HOGWARTU!!!!!Cool! smile.gif


--------------------
-To żałosne. No, mam nadzieję, że będziesz się świetnie bawić. Wiesz co, może zaczniesz chodzić z McLaggenem, wtedy Slughorn mianuje was królem i królową Ślimaków...
-Możemy przyprowadzić gości-powiedziała Hermiona, która z jakiegoś powodu zrobiła się purpurowa na twarzy- i zamierzałam zaprosić ciebie, ale skoro uważasz, że jesteś ponad takie głupoty, nie będę nawet próbowała! (...)
-Zamierzałaś mnie zaprosić?- Zapytał Ron zupełnie innym tonem.
-Wyobraź sobie, że ta.- Odpowiedziała ze złością Hermiona.- Ale jeśli wolisz, żebym chodziła z McLaggenem... (...)
-Nie, nie chcę- powiedział bardzo cicho Ron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mayi
post 09.07.2004 17:29
Post #24 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 190
Dołączył: 18.06.2004
Skąd: poznan




a slyszal ktos ze ponoc maja byc jakies nastepne czesci poza 7 nie wiem czy to plotka czy prawda ktos cos wie?


--------------------
szkoła :( :( :(
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Moon daughter
post 09.07.2004 17:46
Post #25 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 43
Dołączył: 07.07.2004
Skąd: Moon Lake




Na stronce Rowling można przeczytać ,że raczej nie jest planowana kolejna część (VIII) ale jeszcze może zmienić zdanie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Strony  1 2 >
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 19:12