Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Barry Trotter, bezczelna parodia - i co na to fani?

abstrakcja
post 28.07.2007 08:05
Post #1 

Reborned. Siódma z O6.


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 801
Dołączył: 27.07.2007
Skąd: Wszędzie

Płeć: Kobieta



"Barry Trotter - postać fikcyjna, bohater serii książek Michaela Gerbera, pomyślanych jako parodia Harry'ego Pottera

Książki Gebera, zawierając z jednej strony wiele ironicznych aluzji pod adresem książek autorstwa J. K. Rowling, skupiają się jednak na wyśmiewaniu "potwora marketingowego", jakim stał się Harry. Ukazały się następujące części:

* Barry Trotter i Bezczelna Parodia
* Barry Trotter i Niepotrzebna Kontynuacja
* Barry Trotter i Końska Kuracja"</i>

źródło - wikipedia. Najprościej.

Ogólnie rzecz biorac to nie czytałam Trottera, ale kiedy po raz pierwszy ujrzałam go w empiku, nie dało sie ukryc oburzenia i jakiegos takiego zniesmaczenia. "CO TO KURDE JEST?!" To się nazywa abstrakcja zbulwersowana.
A Wy czytaliscie to-to? Jesli tak.. moze podzielcie się jakąś bardziej wyrafinowaną opinią. Jestem ciekawa, co sadzicie na temat tej , biorac pod uwage kilka przeczytanych stron, dosc kiepskiej parodii Harrego. Moim zdaniem. Mozecie je podwazac do woli.


CODE
[COLOR=blue][B][I]na forum tagi oznaczane są nawiasami kwadratowymi[/I][/B] [estiej][/COLOR]


Ten post był edytowany przez estiej: 28.07.2007 09:47


--------------------
Jedyną stałością jest zmiana.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
Amellive
post 30.07.2007 17:47
Post #2 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 18
Dołączył: 28.07.2007
Skąd: Zza rogu

Płeć: Kobieta



Nie czytałam, ale jeśli kiedyś wpadnie mi w ręce.. Ogólnie - nie mam nic przeciwko parodiom, czasem są naprawdę świetnie zrobione/nakręcone/napisane, tylko humor musi być na jakims poziomie..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 15.05.2024 17:08