Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony  1 2 3 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Moc Pokonania Voldemorta, dlaczego pan potter miałby go pokonać ?!

feja
post 26.07.2004 15:49
Post #1 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 09.07.2004
Skąd: z europy




zastanawiam się czysto teoretycznie dlaczego przepowiednia mówi o chłopcu, który narodzony w końcu lipca tere-fere będzie miałmoc pokonania lorda v.

w pierwszym tomie voldemort nie mógł dotknąć pottera- bo harry miał w sobie miłość matki, ona się poświęciła, pradawny czar, którego vold nie wziął pod uwagę i nie umiał zrozumieć/pokonać- wiemy o co chodzi==>ale już w v tomie po "odnowie biologicznej" vold mógł dotknąć pottera, a jednak na końcu, w ministerstwie kiedy na chwilę opętał Harry'ego nie mógł przebywać w jego ciele, bo za dużo tam miłości- harrus myślał wtedy, że spotka znów syriusza [po śmierci]

=>czyli vold niby może pokonać tę moc miłości, ale jednak ... nie może

i teraz zastanawiam się:
po pierwsze, czy inne ofiary volda NIGDY nie miały w sobie miłości, nikt ich nie kochał- naprawdę wśród tylu ofiar volda nie znalazł się ktoś za kogo, podobnie jak za harrusa, ktoś bliski poświęcił życie?!
nie chce mi się wierzyć. z tą miłością to jakaś przesada-napewno ktos jeszcze wśród ofiar volda miał kochających i skłonnych do poświęceń krewnych!

i teraz zastanawiam się nad tym , dlaczego wg przepowiedni to harrus ma być kimś z mocą zdolną pokonać volda-czy to znów będzie miłość; moim skromnym zdaniem to byłoby naprawdę banalne gdyby po raz kolejny atutem Harry'ego miała się okazać moc matczynej miłości==>czyli wszystkiemu"winna" jest lily(!)

i jeszcze zastanawiam się dlaczego to nie dumbel miałby mieć moc pokonania volda-tzn. chodzi mi o to, że niby albus jest jedynym, którego boi się lord[bo Harry'ego to on się jak dotąd nigdy nie bał, tylko go nienawidziłi niedoceniał], a jednak jest tylko jeden mały chłopiec, który pokona volda.
czy dumbel nie miałby w sobie jakiejś mocy, by zniszczyć volda-przecież jest b. b. mądry, dobry, z pewnością ma w sobie miłość

BTW-sama nie wiem jakiego zakończenia oczekuję-wcale nie chcę, żeby harry pokonał lorda i żeby wszyscy żyli długo i szczęśliwie, bo to by było cholernie banalne i takie amerykańskie z jednym superbohaterem, któremu wszyscy byliby wdzięczni; no i nie podejrzewam jo o taki koniec sagi, ale nie chcę też żeby ostatnie zdanie brzmiało:"czarny pan pokonał chłopca z blizną", albo żeby umarli jednoczesnie, albo, żeby vold został nawrócony na dobro...==>w zwiazku z tym nie mam pojecia jaka może być alternatywna wizja.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 26.07.2004 16:20
Post #2 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



co ostatniego akapitu to skojarzyło mi się z plotką o niejakim słowie na koniec 7 tomu.
a czeemu niby dobre zaczończenie jest odrazu amerykańskie i banalne ?
( A z teoriami to jest raczej sprawa Kubika , hłehłehłe =P )

Ten post był edytowany przez Hefaj of Gryffindor: 26.07.2004 16:21


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 26.07.2004 16:23
Post #3 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (feja napisano 26.07.2004 15:49)
=>czyli vold niby może pokonać tę moc miłości, ale jednak ... nie może

vold moze współistniec z ta mocą [nie jest dla niego ona juz smiertelna] ale nie ejst to dla niego przyjemne
QUOTE (feja napisano 26.07.2004 15:49)
po pierwsze, czy inne ofiary volda NIGDY nie miały w sobie miłości, nikt ich nie kochał- naprawdę wśród tylu ofiar volda nie znalazł się ktoś za kogo, podobnie jak za harrusa, ktoś bliski poświęcił życie?!

ale to ze ktoś cie kocha i poswieci dla ciebie zycie nie znaczy ze miałby szanse to zrobić
QUOTE (feja napisano 26.07.2004 15:49)
i teraz zastanawiam się nad tym , dlaczego wg przepowiedni to harrus ma być kimś z mocą zdolną pokonać volda

prosta odpowiedź: bo tak. Ten co los układa tak zadecydował. Głupie ale prawdziwe. I tak ta moca jest miłośc i wszelkie jej odmiany: przyjaźń, posięcenia i litość
QUOTE (feja napisano 26.07.2004 15:49)
czy dumbel nie miałby w sobie jakiejś mocy, by zniszczyć volda-przecież jest b. b. mądry, dobry, z pewnością ma w sobie miłość

ponieważ tu nie chodzi tylko o poziom mocy [w zasadzie ma on znaczenie drugorzędne] ale o mozliwośc pokonania niesmiertelnosci Volda. Albus nie chce zabić Volda bo wie, ze to nie dla niego zadanie.


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szyszmora
post 26.07.2004 21:28
Post #4 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 58
Dołączył: 17.07.2004




Nie chce mi sie robić wywodów na cały ten temat więc na razie tylko pierwszy paragraf.
QUOTE
w pierwszym tomie voldemort nie mógł dotknąć pottera- bo harry miał w sobie miłość matki, ona się poświęciła, pradawny czar, którego vold nie wziął pod uwagę i nie umiał zrozumieć/pokonać- wiemy o co chodzi==>ale już w v tomie po "odnowie biologicznej" vold mógł dotknąć pottera, a jednak na końcu, w ministerstwie kiedy na chwilę opętał Harry'ego nie mógł przebywać w jego ciele, bo za dużo tam miłości- harrus myślał wtedy, że spotka znów syriusza [po śmierci]

=>czyli vold niby może pokonać tę moc miłości, ale jednak ... nie może

A więc( dobra,wiem, nie zaczyna sie tak) na początku Voldi nie mógł dotknąć Harraska wszyscy wiemy dlaczego.Potem ( odnowa biologiczna biggrin.gif )Voldi miał w żyłach krew Harry'ego, a to ona była przesączona miłością. Nom. To tyle.


Ps.Przebywanie w ciele Harry'ego sprawiało Voldiemu ból, bo ta miłość, którą posiadał nie była skierowana do niego, bo on jej nie rozumiał i miał jej bardzo mało.


--------------------
the things you say
games you play
dirty magic...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 28.07.2004 15:04
Post #5 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



Heh, a mi się wydaje, że ta"miłość" to tylko taka przenośnia. Tak naprawde jest coś więcej, ale my jeszcze o tym nie wiemy.
Jeśli cudowny Harry mu się oprze to na pewno sam!! Przecież cudowny Harrry nie potrzebuje niczyjej pomocy.
Ale mi takie zakończenie by odpowiadało.


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ANASTAZJA BLACK
post 31.07.2004 15:05
Post #6 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 135
Dołączył: 06.07.2004




"BTW-sama nie wiem jakiego zakończenia oczekuję-wcale nie chcę, żeby harry pokonał lorda i żeby wszyscy żyli długo i szczęśliwie, bo to by było cholernie banalne i takie amerykańskie z jednym superbohaterem, któremu wszyscy byliby wdzięczni; no i nie podejrzewam jo o taki koniec sagi, ale nie chcę też żeby ostatnie zdanie brzmiało:"czarny pan pokonał chłopca z blizną", albo żeby umarli jednoczesnie, albo, żeby vold został nawrócony na dobro...==>w zwiazku z tym nie mam pojecia jaka może być alternatywna wizja. "
http://m.freeware.info.pl/smeet.html
to moze Harry przejdzie na zło??
nie no....niektórzy to nie lubią Harry'ego.....
a przepowiednia była i już. zapytaj najlepiej panią Rowling czemu akurat Harry. a jakby to nie był Harry, to by nie było książki. koniec.

Ten post był edytowany przez vampirka: 07.10.2016 15:06
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 01.08.2004 21:38
Post #7 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



Soli -> wyobraź sobie, że ja też czasem nie mogę zrozumieć głupoty niektórych. nie będę pokazywać palcami (;

no, a co do tematu właściwego:
zacznę od akapitu ostatniego. podejrzewam Rowling o zakończenie raczej banalne, bo w sumie HP bardzo pasuje na baśń czy bajkę, a w takich napis ''the end'' pojawia się dopiero po zapewnieniu, że wszyscy żyli długo i szczęśliwie. i wydaje mi się, że Potter pokona Voldemorta w równie szablonowy i niewymyślny sposób. w ostatecznej walce wystarczą mu takie zwyczajne atuty dla bohaterów jak szczęście, odwaga czy właśnie czyjaś tam miłość. może znajdzie się miejsce na odrobinę zdrowego rozsądku. ale wg. mnie nie wykaże się wielką mocą, ani wiedzą. [no i znów nauczy się biedne dzieci, że w życiu nie trzeba sobie na nic uczciwie zapracować- wystarczy być Harrym Potterem ;p]
teraz drugi i trzeci akapit. Harry ma moc pokonania Voldemorta, bo tak się zapisało w gwiazdach. co z tego, że Dumbel jest 100x mądrzejszy, zdolniejszy i w ogóle. nie da się tego wyjaśnić w racjonalny sposób... to tak samo jak próbować rozszyfrować jak można się zmienić pod wpływem okruszka lodu z Królowej Śniegu.
no i w końcu akapit pierwszy. Voldemort mordował całe rodziny. napewno znalazł się wśród nich jakiś ojciec lub jakaś matka, którzy oddali życie za swoje dzieci. ale z tego co pamiętam to nie było tak, że żyjesz dzięki komuś i już jesteś nietykalny/a. wydaje mi się, że to Dumbledore zamieniał takie poświęcenie w magię ochronną, że to nie działało samoistnie. ale mogę się mylić.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
.:+Yena+:.
post 04.08.2004 19:37
Post #8 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 29
Dołączył: 15.05.2004
Skąd: Królestwo Cienia




QUOTE (kubik @ 26.07.2004 16:23)
QUOTE (feja napisano 26.07.2004 15:49)
i teraz zastanawiam się nad tym , dlaczego wg przepowiedni to harrus ma być kimś z mocą zdolną pokonać volda

prosta odpowiedź: bo tak. Ten co los układa tak zadecydował. Głupie ale prawdziwe.

feja--> patrz na pierwszą część mojego podpisu wink.gif


--------------------
"Wszystko już kiedyś było, wszystko już się kiedyś wydarzyło i wszystko zostało juz kiedyś opisane"

http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=75701
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hiob27
post 04.08.2004 20:24
Post #9 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 379
Dołączył: 28.05.2004

Płeć: Mężczyzna



A mi się wydaje - jeśli chodzi o moc harry'ego w pokonaniu Czarnego Pana to:
ważnymi rzeczami będzie to że:
---Harry Ma oczy po Lily
---i że Lily była świetna w Urokach
---a i to że rodziców Harry'ego zamordowana w Noc Duchów

więcej nie powiem biggrin.gif


--------------------
Prefekt Hufflepuff
user posted image ...... user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 12.08.2004 12:58
Post #10 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



Troche nie rozumiem jaki to ma pomóc w pokonaniu Czarnego Pana.??
Jeśli chodzi o zabicie Czarnego Pana to wydaje mi się, że Harrmu pomoże w tym Nevill. W końcu Vold nie wie do końca kto stanowi dla niego zagrożenie Harry czy Navill.


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 12.08.2004 13:09
Post #11 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



QUOTE
w pierwszym tomie voldemort nie mógł dotknąć pottera- bo harry miał w sobie miłość matki, ona się poświęciła, pradawny czar, którego vold nie wziął pod uwagę i nie umiał zrozumieć/pokonać- wiemy o co chodzi==>ale już w v tomie po "odnowie biologicznej" vold mógł dotknąć pottera, a jednak na końcu, w ministerstwie kiedy na chwilę opętał Harry'ego nie mógł przebywać w jego ciele, bo za dużo tam miłości- harrus myślał wtedy, że spotka znów syriusza [po śmierci]

według mnie Voldzie nie można pokonać miłościę, bo wbrew temu co sądzi nawet sam Dumbledore, w nim też jest chożby cząstak miłości. przecież musiał kiedyś kogoś kochać. i ta cząstka, choć uśpiona pomogła mu przezwycięzyć "miłość Lily" i nawet miłość Harry'ego do Syriusza.
QUOTE
po pierwsze, czy inne ofiary volda NIGDY nie miały w sobie miłości, nikt ich nie kochał- naprawdę wśród tylu ofiar volda nie znalazł się ktoś za kogo, podobnie jak za harrusa, ktoś bliski poświęcił życie?!
nie chce mi się wierzyć. z tą miłością to jakaś przesada-napewno ktos jeszcze wśród ofiar volda miał kochających i skłonnych do poświęceń krewnych!

nie bardzo wiem o co ci chodzi... przeceiż nawet jeśli ktoś inny oddał by za np. męża życie, to on i tak by je stracił. bo Harry'ego dotyczyła przepowiednia. i nie mógł zginąć. a ta matczyna miłość sprawiła, ze zaklęcie ODBIŁO się od niego... "... a Czarny Pan naznaczy go, jako równego sobie..." dlateg harry nie umarł

QUOTE
i jeszcze zastanawiam się dlaczego to nie dumbel miałby mieć moc pokonania volda-tzn. chodzi mi o to, że niby albus jest jedynym, którego boi się lord[bo Harry'ego to on się jak dotąd nigdy nie bał, tylko go nienawidziłi niedoceniał], a jednak jest tylko jeden mały chłopiec, który pokona volda.
czy dumbel nie miałby w sobie jakiejś mocy, by zniszczyć volda-przecież jest b. b. mądry, dobry, z pewnością ma w sobie miłość


wszystko o tej miłości... sleeping.gif przeciez nigdzie ni ejeste powiedziane, ze harry ma pokonać Lorda poprzez wyżej wymienione uczucie. a dlaczegpo akurt Harry??? odpowiedź jest prosta - BO TAK MÓWI PRZEPOWIEDNIA!!!!!!!!!!!

QUOTE
BTW-sama nie wiem jakiego zakończenia oczekuję-wcale nie chcę, żeby harry pokonał lorda i żeby wszyscy żyli długo i szczęśliwie, bo to by było cholernie banalne i takie amerykańskie z jednym superbohaterem, któremu wszyscy byliby wdzięczni; no i nie podejrzewam jo o taki koniec sagi, ale nie chcę też żeby ostatnie zdanie brzmiało:"czarny pan pokonał chłopca z blizną", albo żeby umarli jednoczesnie, albo, żeby vold został nawrócony na dobro...==>w zwiazku z tym nie mam pojecia jaka może być alternatywna wizja.


Harry nie zginie, ale ujawni się dawno zaginiony syna Voldzia i harry pokonawszy ojca, będzie walczył z synem. proste i logiczne tongue.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
finarfin
post 12.08.2004 13:54
Post #12 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 12.08.2004




Dumbledore mówi Harry'emu na koniec V tomu że w Departamencie Tajemnic jest pokój z mocą straszniejszą od śmierci której on ma ogromne ilości a voldemort niema jej wcale.

Jakby Voldemort miał pokonać Harry'ego w VII tomie to byłoby bezsensu pisac 7 książek tylko poto by do tego dojść. Harry zabije Voldemorta w VII tomie a ostatnie zdanie może brzmieć "Znikła mu blizna." albo "I wreszcie niebolała go blizna" jako znak dopełnionego przeznaczenia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 12.08.2004 14:53
Post #13 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



Czemu nie miałoby to sensu?? Jabym tam się cieszyła gdyby Harry umarł. A jeśli ma sensu pisać 7 tom tylko po to by on umarł, to można sobie zadć również takie pytanie"Czy był sens pisać te wszystkie książki??"
Skąd wiesz o tych ostatnich zdaniach??


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 12.08.2004 18:16
Post #14 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



dobijacie mnie tą 'blizną' , dzieci. rolleyes.gif


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Koralina
post 12.08.2004 21:40
Post #15 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 155
Dołączył: 14.02.2004
Skąd: Wenus

Płeć: Kobieta



Zastanawiam się od jakiegoś czasu czy aby na pewno tylko Harry może pokonać Voldemorta. Fragment przepowiedni tłumaczenia A. Polkowskiego:

QUOTE
Oto nadchodzi ten, który mam moc pokonania Lorda Voldemorta


Nadchodzi, ale nie było w przepowiedni wspomniane, że ten jedyny. Możliwe, ze na świecie istniała już lub dopiero będzie istnieć osoba, która taką potęgę posiada i nie wspomniano o niej w przepowiedni przez to, że nie została naznaczona. Harry mimo swojej mocy odziedziczonej po rodzicach dostał jeszcze cząstkę od Voldemorta, przez co ma większe szanse, ale nie wiadomo, czy jako jeden jedyny takie szanse posiada.


--------------------
user posted image

Tak, zawsze genialna - idealna, muszę być i muszę chcieć. Super luz i już, setki bzdur i już - to nie ja.
I nawet kiedy będę sama, nie zmienię się - to nie mój świat. Przede mną droga którą znam, którą ja, wybrałam sama.
Myslovitz
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szyszmora
post 12.08.2004 22:19
Post #16 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 58
Dołączył: 17.07.2004




QUOTE
Zastanawiam się od jakiegoś czasu czy aby na pewno tylko Harry może pokonać Voldemorta. Fragment przepowiedni tłumaczenia A. Polkowskiego:


QUOTE 
Oto nadchodzi ten, który mam moc pokonania Lorda Voldemorta



Nadchodzi, ale nie było w przepowiedni wspomniane, że ten jedyny. Możliwe, ze na świecie istniała już lub dopiero będzie istnieć osoba, która taką potęgę posiada i nie wspomniano o niej w przepowiedni przez to, że nie została naznaczona. Harry mimo swojej mocy odziedziczonej po rodzicach dostał jeszcze cząstkę od Voldemorta, przez co ma większe szanse, ale nie wiadomo, czy jako jeden jedyny takie szanse posiada.

Jedyny, bo ma moc pokonania Voldzia tylko dlatego, że Voldi go naznaczył. Gdyby go nie naznaczył, to prawdopodobnie Harry tej mocy by wcale nie miał.I proste biggrin.gif


--------------------
the things you say
games you play
dirty magic...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Koralina
post 12.08.2004 23:52
Post #17 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 155
Dołączył: 14.02.2004
Skąd: Wenus

Płeć: Kobieta



Chodzi mi o to, że Harry ma moc pokonania Voldemorta, ponieważ LV go naznaczył - owszem. Tylko, że istnieje ewentualność, iż na świecie istnieje osoba, która nie została naznaczona i dysponuje potęgą większą niż umiejętnośći HP&LV i może pokonać Voldemorta mimo braku mocy odziedziczonych po Voldzie. Harry, gdyby nie został naznaczony nie byłby potężny, gdyby Lily nie oddała za niego życia nie umknąłby Voldemortowi 2 razy - seria wydarzeń związnych z fartem. A gdyby istniał ktoś, kto jest na tyle silny, dobry, szlachetny itd który potrafi zwyciężyć czarnego lorda bez wydarzeń mu sprzyjających..?


--------------------
user posted image

Tak, zawsze genialna - idealna, muszę być i muszę chcieć. Super luz i już, setki bzdur i już - to nie ja.
I nawet kiedy będę sama, nie zmienię się - to nie mój świat. Przede mną droga którą znam, którą ja, wybrałam sama.
Myslovitz
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 13.08.2004 10:12
Post #18 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



QUOTE (Luna Lovegood @ 12.08.2004 14:53)

Skąd wiesz o tych ostatnich zdaniach??

Rowling kiedyś powiedziała, że ostatnim słowem w VII tomię będzie blizna. jednak jak powiedział już hefaj, to jest dobijające. już nawet Jo twierdzi, ze straszenie sobie skomplikowała pisanie książki tą "blizną"


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 13.08.2004 22:30
Post #19 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



QUOTE (anagda @ 13.08.2004 09:12)
QUOTE (Luna Lovegood @ 12.08.2004 14:53)

Skąd wiesz o tych ostatnich zdaniach??

Rowling kiedyś powiedziała, że ostatnim słowem w VII tomię będzie blizna. jednak jak powiedział już hefaj, to jest dobijające. już nawet Jo twierdzi, ze straszenie sobie skomplikowała pisanie książki tą "blizną"

Acha, nie no poprostu byłam zkad to wie. Ja otym nie słyszałami proste.
Co do tematu to Harry jest jedynym, który ma taka moc (,moc pokonania Czarnego Pana). Poprostu został wybrany i koniec


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 14.08.2004 00:06
Post #20 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



QUOTE (Luna Lovegood @ 13.08.2004 22:30)
QUOTE (anagda @ 13.08.2004 09:12)
QUOTE (Luna Lovegood @ 12.08.2004 14:53)

Skąd wiesz o tych ostatnich zdaniach??

Rowling kiedyś powiedziała, że ostatnim słowem w VII tomię będzie blizna. jednak jak powiedział już hefaj, to jest dobijające. już nawet Jo twierdzi, ze straszenie sobie skomplikowała pisanie książki tą "blizną"

Acha, nie no poprostu byłam zkad to wie. Ja otym nie słyszałami proste.
Co do tematu to Harry jest jedynym, który ma taka moc (,moc pokonania Czarnego Pana). Poprostu został wybrany i koniec

tylko pytanie "kto go wybrał?" chyba mi nie powiecie, że Trawely....


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nes
post 14.08.2004 02:15
Post #21 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 195
Dołączył: 26.02.2004
Skąd: Szczytno




Coz Trelawney "tylko" przepowiedziala przyszlosc, a wybral go Voldemort bo byl na tyle glupi by nie zadac sobie trudu sprawdzenia ciagu dalszego przepowiedni i nieswiadomie zaczal wypelniac jej warunki. To co powiedziala w transie Trelawney to było cos w rodzaju samospelniajacej sie przepowiedni.


--------------------
user posted image

"Gryffindor - You're brave, but you'll probably die by 20."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
krevetka
post 14.08.2004 08:50
Post #22 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 68
Dołączył: 19.11.2003
Skąd: wolne miasto, Gdańsk, gdzie korona w herbie jest




harry nie zabije voldemorta. poniewaz gdy zginie voldzio zginie też potter. on popełni samobójstwo albo poprosi dumbledore'a o zabicie siebie i w ten sposób zginie voldemort
wynika to z przepowiedni trelawney, wystarczy zrozumieć

dziękuję smile.gif

P.S. to oczywiste bo jest o tym napisane w V tomie więc proponuję zamknąć ten temat

Ten post był edytowany przez krevetka: 14.08.2004 08:55


--------------------
Gdy przyjdą lepsze czasy Gdańska Lechia powróci w szeregi ekstraklasy...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 14.08.2004 10:03
Post #23 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



wytłumacz


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 14.08.2004 10:04
Post #24 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



Kubik, nie rozumiesz ??? wink.gif blink.gif huh.gif huh.gif ohmy.gif tongue.gif smile.gif laugh.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 14.08.2004 10:33
Post #25 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



nope, mam czasowy napad głu[p/ch]oty i nie zrozumiałem. user posted image


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Strony  1 2 3 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 29.03.2024 15:27