Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

110 Strony « < 4 5 6 7 8 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Muzyka

Kira
post 01.02.2004 21:56
Post #126 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



Chelsey, jako przykład podałam jedną piosenkę.. jednak skąd wiesz, że nie znam więcej? po prostu nie lubię takiej pseudo - punkowej twórczości i bynajmniej nie wyrobiłam sobie takiego zdania na podstawie jednego czy dwóch utworów, bo staram się wystrzegać pochopnych osądów. teksty wydają mi się banalne, wszystkie są praktycznie takie same.. a muzyka.. przypomina punk dla 8 - latków. jak dla mnie GC to totalny brak jakiejkolwiek oryginalności. muzycznie nic nowego, tekstowo bardzo słabiutko..

QUOTE
"That I don't ever wanna be like you
I don't wanna do the things you do"
ciekawe do kogo GC kieruje te słowa, bo na pewno nie do THE OFFSPRING , BLINK 128 czy SUM 41, bo są niemal kopią tych zespołów (tyle, że o wiele, wiele gorszą).


nic dodać, nic ująć.


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 02.02.2004 10:00
Post #127 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



QUOTE (voldius @ 01-02-2004 00:01)
a czy mi ktoś może wytłumaczyć o co chodzi w najnowszym teledysku i piosence Linkin Park ? nie rozumiem go kompletnie dry.gif

ja znalazłam dwie ciekawe interpretacje. przeczytajcie sobie;

QUOTE
Nie ma chyba błędnych intepretacji. Są tylko różne spojrzenia na tą samą piosenkę. Po obejrzeniu teledysku powinniśmy w zasadzie zrobić nowe tłumaczenie, bo teraz to YOU raczej nie będzie odnośić się do NIEJ tylko do NICH. Jesteśmy przecież świadkami walk ulicznych, wojny domowej... To małe dziecko (która poniekąd symbolizuje młodego Chestera), sprzeciwia się życiu w takiej rzaczywistości jaka go otacza i dosyć głośno o tym mówi:) Robi dosyć niezła zadymę:P Myślałem, że piosenki LP nie mają podłoża politycznego (jak SOAD), ale po obejrzeniu teledysku widać na co Linkini chcieli zwrócić uwagę. Wyrażenie "I won't waste myself on you" nabiera nieco innego znaczenia. Jest apelem młodego pokolenia, jest buntem przeciwko egzystencji w środowisku pełnym nieustannych konfliktów. Sam teledysk zwraca uwagę na tragizm niewinnych (symbolizowanych właśnie przez tego dzieciaka), którzy chcąc nie chcąc w tym wszystkim uczestniczą. Nie mają wyboru... Przynajmniej ja to tak widzę.


QUOTE
Nie jestem tak do końca pewna, czy faktycznie chodzi tu o "nich". W teledysku do "Faint" też był tłum ludzi, a jakoś wszyscy podświadomie wiedzieli, że chodzi o jedną osobę... Z resztą każdy teledysk stanowi jedną z interpretacji, ale wcale nie zamyka nam możliwości do innego postrzegania piosenki. Moim zdaniem mały chłopiec symbolizuje kogoś, kto nie ma zazwyczaj prawa do wyrażenia swojej opinii, do zabrania głosu (nie wyobrażam sobie dzieciaka, który nagle przerywa wojnę... niestety), a nagle decyduje się złamać ten stereotyp i wykrzyczeć to, co czuje, a to nieoczekiwanie przynosi pozytywne rezultaty.


pe-es: ludzie, ktoś zna może adres polskiej strony Toola?

Ten post był edytowany przez Kira: 02.02.2004 10:03


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Svenka
post 09.02.2004 15:11
Post #128 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 48
Dołączył: 08.02.2004
Skąd: Ostrów Wlkp.




Kira, też szukałam strony, ale nic nie znalazłam, jestem zła... Bardzo lubię Tool, Deftones, Korn, Limp Bizkit, LP ( polecam stronkę i forum - www.linkinpark.pl ) Acid Drinkers, Moonspell, P.O.D., Marylina Mansona też no i... NIRVANE !!! Nienawidzę tego co "leci w radiu" a Vivę mogę oglądać tylko wtedy jak leci Viva Rock, inaczej mnie mdli...

Psychopatka, masz rację te zespoły są znane, ja nie kocham ich namiętnie ale znam...

A co do Linkinów... I tak zdecydowanie ich najlepszy klip to "One Step Closer"... Pierwszy i najlepszy. Póżniej może "Crawling" i pod względem współpracy "It`s going down" z X-Ecutioners...


--------------------
Ludzie, 1 marca początek roku szkolnego w Hogwarcie ! Zapisujcie się na ucznia, lub nauczyciela, szczególy na stronie www.hogwart.blog.pl ! Ale będzie jazda, jestem w Ravenclawie !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Frosty Consilium
post 09.02.2004 16:35
Post #129 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 10
Dołączył: 23.07.2003
Skąd: Kraków




hmm
ja słucham black metalu i death-tak,tak...wiązanego przez wszystkich z Satanizmem;)
łączę to z reggae-Bob Marley,którego kocham nad życie oraz muzyka klasyczna.
Hmm...chyba tyle mam do powiedzenia...
a! nie należę do żadnej subkultury....bo to jest idiotyczne... biggrin.gif


--------------------
Nija Frosty
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 09.02.2004 16:49
Post #130 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



a co w tym idiotycznego?!


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Glinda z Jamajki
post 09.02.2004 17:06
Post #131 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 21
Dołączył: 05.01.2004
Skąd: z brzuszka mamusi, z samolotu, lot nr???? nad Jamajką.




QUOTE (Frosty Consilium @ 09-02-2004 15:35)
hmm
ja słucham black metalu i death-tak,tak...wiązanego przez wszystkich z Satanizmem;)
łączę to z reggae-Bob Marley,którego kocham nad życie oraz muzyka klasyczna.
Hmm...chyba tyle mam do powiedzenia...
a! nie należę do żadnej subkultury....bo to jest idiotyczne... biggrin.gif

Oj, żebyś dzisiaj była na mojej lekcji religii, zjechaliby Cię równo i zmieszali z błotkiem. Nasza nauczycielka stwierdziła że ci, którzy słuchają metalu i death to opętani przez szatana wykolejeńcy... biggrin.gif no i że zabijają się nawzajem przez muzykę... buehehehe
A Bobek M... jest cudaśny. Bardzo kola lubiłam...


--------------------
Jestem kobietą która potrafi zdominować. I chyba zbyt często tego używam.
Poznałam kogoś. Ale Jego nie zdominuję. Bo...go kocham?
to do Ciebie. Tak. Do Ciebie.
Wiem o Tobie tylko tyle, że jesteś fajnym chłopakiem, że jesteś Kawalerem do wzięcia...i...że Cię kocham.
ja.
Dla Ciebie.
"mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety; kobiety mają subtelniejszy instynkt i chcą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny"
Oscar Wilde.
A W WALENTYNKI IDĘ NA "NIGDY W ŻYCIU" do KINA. SAMA!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
..::Black Beauty::..
post 09.02.2004 17:16
Post #132 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 70
Dołączył: 26.04.2003
Skąd: Zion




QUOTE (Frosty Consilium @ 09-02-2004 16:35)
ja słucham black metalu i death-tak,tak...wiązanego przez wszystkich z Satanizmem;)
łączę to z reggae-Bob Marley,którego kocham nad życie oraz muzyka klasyczna.

ALe nie wszytskie death metalowe zespoły są satanistyczne... Np. Living Sacrifice smile.gif Przykład chrześcijańskiej death metalowej kapeli. Muza ciężka ale przesłanie pozytywne!

A Boba Marleya też lubie biggrin.gif ! A klasycznej słucham tylko jak muszę w szkole na Literaturze Muzycznej smile.gif masakra...

Ten post był edytowany przez ..::Black Beauty::..: 09.02.2004 17:18


--------------------
I luv P.O.D.! =)

user posted image

"The Truth is love and The Truth is peace kid!"

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Svenka
post 09.02.2004 17:24
Post #133 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 48
Dołączył: 08.02.2004
Skąd: Ostrów Wlkp.




U mnie w budzie to wszyscy, że jak się słucha ciężkiej muzy, to już satanista... Krzywo nam nie patrzą, a ja mam tego dosyć !


--------------------
Ludzie, 1 marca początek roku szkolnego w Hogwarcie ! Zapisujcie się na ucznia, lub nauczyciela, szczególy na stronie www.hogwart.blog.pl ! Ale będzie jazda, jestem w Ravenclawie !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
..::Black Beauty::..
post 09.02.2004 17:31
Post #134 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 70
Dołączył: 26.04.2003
Skąd: Zion




To w takim razie u mnei w szkole sami sataniści... łaaaa ratuunku!!! laugh.gif (joke) tylko paru "normalnych" sie szwenda co słychają hh i techno... rolleyes.gif
U mnie w szkole dużo ludzi słucha rocka i metalu i nikt nikogo nie nazywa satanistą smile.gif

Ale nie róbmy off topiców smile.gif Ja juz nie będe w każdym razie.


--------------------
I luv P.O.D.! =)

user posted image

"The Truth is love and The Truth is peace kid!"

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Svenka
post 09.02.2004 18:14
Post #135 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 48
Dołączył: 08.02.2004
Skąd: Ostrów Wlkp.




Ale masz fajnie... Za to u mnie same diskojeby biggrin.gif Dobrze że jestem normalna, hehe


--------------------
Ludzie, 1 marca początek roku szkolnego w Hogwarcie ! Zapisujcie się na ucznia, lub nauczyciela, szczególy na stronie www.hogwart.blog.pl ! Ale będzie jazda, jestem w Ravenclawie !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Glinda z Jamajki
post 09.02.2004 18:18
Post #136 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 21
Dołączył: 05.01.2004
Skąd: z brzuszka mamusi, z samolotu, lot nr???? nad Jamajką.




A o czymś takim jak TOLERANCJA to słyszałaś? Bo pojęcie "dyskojeby" to raczej do tolerancyjnych nie należy. A to, że ktoś słucha innej muzyki to chyba jeszcze nie jest powód do nazywania go nienormalnym (ponieważ jest to antonim NORMALNEGO którego to użyłaś w stosunku do siebie, słuchającej czegośtam innego)...


--------------------
Jestem kobietą która potrafi zdominować. I chyba zbyt często tego używam.
Poznałam kogoś. Ale Jego nie zdominuję. Bo...go kocham?
to do Ciebie. Tak. Do Ciebie.
Wiem o Tobie tylko tyle, że jesteś fajnym chłopakiem, że jesteś Kawalerem do wzięcia...i...że Cię kocham.
ja.
Dla Ciebie.
"mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety; kobiety mają subtelniejszy instynkt i chcą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny"
Oscar Wilde.
A W WALENTYNKI IDĘ NA "NIGDY W ŻYCIU" do KINA. SAMA!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 09.02.2004 18:36
Post #137 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



Black Beauty - to nie jest off-topic, w pewnym sensie też dotyczy tematu.. no, trzeba ten wątek rozruszać, bo jakiś zastój się ostatnio zrobił =)

ja osobiście podonych "przygód" raczej nie miałam. no, kilka razy się zdażyło, że wołali za mną: "j***ć metali", ale w sumie nie zrobiło to na mnie wrażenia. coś innego za to mnie rozbawiło [?] i zdziwiło zarazem. rok temu na koloniach jakiś chłopak powiedział kiedyś niby do mnie, niby do kogoś innego coś w tym stylu: na nią to lepiej uważać, bo ona trzyma z metalami. rozwalił mnie ten tekst. do dzisiaj się zastanawiam, co on miał w zasadzie na myśli

Svenka - dobrze, że jesteś normalna? a na czym polega Twoja normalność? na tym, że słuchasz metalu, rocka? fakt, być może jest to ambitniejsza muzyka od techno i disco -polo, ale na takiej samej zasadzie słuchacz muzyki poważnej, która jest najtrudniejszą muzyką, mógłby Cię nazwać 'metalo-jebem'.


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 09.02.2004 19:07
Post #138 

Unregistered









dobra co tam ostatnio:

RATM vs. Outkast- Bombs over Bagdad (rmx)- mój łinamp już się męczy tą piosenką ;P

WłochAty- legenda punku ;] świetny teksty i muza

Ministry of Sound- ich Chillout'y są nie do pobicia ;] sprawdzcie radio http://ministryofsound.com/home/

Moloko- świrtna imprezowa muza

Robbie Williams- nie wiem jakoś go szanuje. niezłe piosenki ma

Kylie Minogue- ja ej ta laska jest nie do pobicia. raz kiczowate disko, raz piękne ballady, raz dobre disco ... też ją lubię.
Go to the top of the page
+Quote Post
Brenda
post 10.02.2004 00:53
Post #139 

realistka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 288
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z czocha (:




mnie ostatnio bardzo urzekła piosenka "Shut Up" Black Eyed Peas (czy jak to sie pisze). mimo, ze ogolnie nie lubie tego rodzaju muzyki, a raczej wrecz nie toleruje, to ta piosenka jakos dziwnie mnie urzekla, za nietypowe głosy, ciekawe muzyczne polaczenie i za to, ze mi sie bardzo kojarzy z minionym wlasnie ZSP2 smile.gif


--------------------
Nie wierzę w to, że koniec nadejdzie
Nie wierzę w to, że coś rozumiem
Nie wierzę w to, że kochać umiem...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 10.02.2004 01:29
Post #140 

Unregistered









a mi ta piosenka się też dobrze kojarzy, ale mi się kojarzy ta 'gitarka' w tle z Kill Bill.
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 10.02.2004 08:53
Post #141 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



a mi się podoba najnowsza piosenka Within Temptation - "Running up that hill". może nie sam teledysk, bo na teledyski zwracam raczej najmniejszą uwagę w tym wszystkim, poza tym jak dla mnie ten zespół robi dość kiczowate i tandetne klipy, ale piosenka jest całkiem w porządku. hm.. teraz moim największym marzeniem jest sprawić sobie ostatnią płytę WT i Placebo, ale nie wiem czy to w ogóle wykonalne, biorąc pod uwagę, że tutaj [tj. w moim mieście] raczej ciężko cokolwiek dostać. może ktoś zna adres jakiegoś internetowego sklepu? / niekoniecznie z oryginalnymi płytami/kasetami /


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Frosty Consilium
post 10.02.2004 13:57
Post #142 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 10
Dołączył: 23.07.2003
Skąd: Kraków




QUOTE (Kira @ 09-02-2004 16:49)
a co w tym idiotycznego?!

yyy...
no sorrki,ale subkultury są sztuczne...:/
metale....ubierają się tylko na czarno...a jak się ubiorą inaczej to od razu ich gruba społeczna(czyt.subkultura) źle na nich patrzy
ja też ubieram się na czarno...słucham BM i death....ale nie chcę być kojarzona z tą subkulturą...prawda,że miałam związki z Satanizmem,ale to był MÓJ ywbór(głupi niestety),ale MÓJ...a nie dlatego,bo należę do takiej czy innej subkultury.

ja osobiście uważam,że każdy powinien mieć swój własny styl,słuchać różnych rodzajów muzyki.
a nie zamykać się w jednym kanonie.
zauważ,że metale mają w sobie pewne nacechowanie...taki dziwny charakkter...niby tacy mroczni itp. a większość(mówię o tych z subkultur) to pozerzy.-powyższa zmianka o metalach nawiązuje do black i death...a nie do heavy czy nu-....bo to jest taki...light metal...Metallica też już jest lżejsza.

ja się z żadną subkulturą nie chcę integrować...bo wg.mnie tj.bezsensu.
ale szanuję innych zdanie.
i Ty uszanuj moje.



--------------------
Nija Frosty
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 10.02.2004 16:41
Post #143 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



ja też nie należę do żadnej subkultury, słucham kilku gatunków muzycznych [które są wprawdzie ze sobą w jakiś sposób powiązane, no ale], jednak nawet jeśli słuchałabym tylko i wyłącznie punku czy regge [sorry, nie pamiętam jak się pisze] to i tak nie chciałabym przynależeć do żadnej takiej grupy społecznej. bo dla mnie subkultura to pewnego rodzaju konformizm, zamknięcie się w pudełeczku, po prostu nie lubię być w żaden sposób zrzeszona, określona czy naznaczona, nazwijmy to jakkolwiek. jest mi to niepotrzebne, nie muszę być w stadzie żeby czuć się dobrze, nie muszę mieć przyczepionej etykietki punka, aby czuć się prawdziwym fanem tej muzyki. słucham tego co lubię, ubieram się w to co mi się podoba, moje przekonania nie zostały mi narzucone przez żadną subkulturę. dlaczego więc zareagowałam w ten sposób kiedy napisałaś, że przynależność do subkultur jest idiotyczna? bo chociaż ja się nie utożsamiam się z żadną subkulturą i nie mam zamiaru tego zmieniać, to nie uważam, aby sama idea subkultur była czymś idiotycznym. to jest potrzeba jakiejś identyfikacji, wspólnoty, może bezpieczeństwa. to jest takie idiotyczne? nie mówię tu o pozerach, bo subkultury nie ocenia się na podstawie kilku snobów. myślę o prawdziwych słuchaczach, prawdziwych fanach.
a tak wracając do metalu. czy w ogóle istnieje coś takiego jak subkultura metalowa? bo przecież subkultura to nie tylko muzyka, strój, ale także jakieś konkretne przekonania, poglądy, podejście do świata [hipisi --> pokojowość, tolerancja, swoboda obyczajowa, seksualna itd., punki --> bunt, hip hopowcy --> atak komercji i obłudy, przedstawianie rzeczywistości bez jej koloryzowania].


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Frosty Consilium
post 10.02.2004 22:51
Post #144 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 10
Dołączył: 23.07.2003
Skąd: Kraków




biggrin.gif ok
no to mamy podobne zdania
w pełni się teraz z Tobą zgadzam
ale myślę,że istnieje subkultura metali.
wink.gif
czarny ubiór,gniew,śmierć,krew-mówimy o pseudo satanistach-bo prawdziwi nawet w Czranych Mszach nie uczestniczą.

ja słucham black i death,ale jako muzyki...nie ideologii.
ja bardziej wiążę się z ideologią reggae--->tj.pokój,walka z rasizmem,Bóg Jah,pozytywne wibracje.
zrezygnowałam z ideologii death ,bo chcę być szczęsliwa...a ta muzyka mi tego nie dawała.

pozdrawiam biggrin.gif


--------------------
Nija Frosty
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bridget
post 11.02.2004 01:05
Post #145 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 10.02.2004




Deftones- uwielbiam za psychodeliczny klimat i wokal Chino wink.gif
Incubus - lekka muzyka, kojarzy mi się z wakacjami, świetna nowa płyta
Audioslave - genialne połączenie Siły Soundgardenu z RATM
Godsmack - kiedy chcę się wyżyć
Lost prophets - kiedy mam ochotę odprężyć się przy mocnej, nie wymagającej muzyce
Pixies - chociażby za piosenkę do fight clubu
Bjoerk - najlepsza wokalistka na świecie, jej piosenki mają niepowtarzalną magię
Massive attack - najlepszy zespół trip hopowy
Coldplay - lekki rock, uspokaja
Travis - j.w.
Placebo - nie rozumiem ich, ale są cudowni wink.gif
Hey - najlepsza polska kapela
Hunter - mało znana polska kapela metalowa, woodstock 2003 - niezapomniany koncert
CKOD - "tu coś złego się stanie, to jest hardkor kochanie"
Fisz - nienawidzę hip hopu pl, ale kto nie słyszał metafor fisza, niech się nawet nie wypowiada
Sistars - mówią, że Fisz śpiewa "o zwykłych sznurowadłach", Sistars śpiewają "spadaj" - ale czy to faktycznie takie płytkie? nie sądzę...
Lipnicka & Porter - muzyczne objawienie
Soundtrack z Requiem dla snu-przerażający

Wiadomo już co lubię. Może teraz przejdę to mniej przyjemnych rzeczy. A mianowicie - nie znoszę kapel pseudo mrocznych typu evanescence, monotonnych i okropnie przewidywalnych typu linkin park czy limp bizkit, kiepskich tekściarko typu łzy. I proszę was, nie zarzucajcie mi, że oceniam na podstawie kilku kawałków, wcale tak nie jest, a i jest to słaby argument.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 11.02.2004 02:04
Post #146 

Unregistered









PIxies do "FC" to było 'Where is my mind?' chyba. tylko nie wiem czy to cover Placebo nie był.
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 13.02.2004 10:02
Post #147 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



mi ostatnio bardzo podobają się dwie nowe piosenki [acz już nie takie nowe ;P]. może słyszeliście? "Running up that hill" Within Temptetion i "Mad world" [by Micheal Andrews & Gary Jules - przyznam szczerze, że nie znam tych ludzi zupełnie, aczkolwiek jednego skądś kojarzę i wydaje mi się, że już gdzieś wcześniej go widziałam]. aha, a co do WT to mówię o piosence, a nie o teledysku, bo klipów w wykonaniu tego zespołu nie lubię. wydają mi się trochę tandetne i kiczowate. ale ten ostatni i tak jest genialny w porównaniu do "Ice Queen".


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 13.02.2004 11:16
Post #148 

Unregistered









ostatnio tylko Clawfinger i One Minute Silence. przesłuchałem płytki i stwierdzam, że dawno (czasy Outkasta ;]) tak dobrze mi się muzyki nie słuchało. mocne granie, ale jestem totalnie wyluzowany, a muza przyjemna dla ucha.
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 13.02.2004 14:29
Post #149 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



QUOTE (Kira @ 13-02-2004 10:02)
mi ostatnio bardzo podobają się dwie nowe piosenki [acz już nie takie nowe ;P]. może słyszeliście? "Running up that hill" Within Temptetion i "Mad world" [by Micheal Andrews & Gary Jules - przyznam szczerze, że nie znam tych ludzi zupełnie, aczkolwiek jednego skądś kojarzę i wydaje mi się, że już gdzieś wcześniej go widziałam]. aha, a co do WT to mówię o piosence, a nie o teledysku, bo klipów w wykonaniu tego zespołu nie lubię. wydają mi się trochę tandetne i kiczowate. ale ten ostatni i tak jest genialny w porównaniu do "Ice Queen".

Jeśli chodzi o Within Temptation, to się w zupełności zgadzam. Jeden z ich najlepszych kawałków=) Kiedy słuchałam 'Running up that hill' po raz pierwszy, to aż mnie dreszczyk przeszedł.. ahh;>
Klipy też mi do gustu nie przypadły, ale ten wydaje się również najlepszy z dotychczasowych. Zreszta mnie bardzo denerwuje ten łysy gitarzysta, strasznie on wygląda;//


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Chelsey
post 18.02.2004 22:36
Post #150 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 49
Dołączył: 29.12.2003
Skąd: Lublin




Dla mnie WT zbyt piszczące jest :/


--------------------
Pyłem księżycowym być na twoich stopach,
wiatrem przy twej wstążce, mlekiem w twoim kubku,
papierosem w ustach, ścieżką pośród chabrów,
ławką gdzie spoczywasz, książką, którą czytasz.

Przeszyć cię jak nitką, otoczyć jak przestwór,
być porami roku dla twych drogich oczu
i ogniem w kominku, i dachem, co chroni
przed deszczem.
Gałczyński

----------------------------------
#blog# #site#
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

110 Strony « < 4 5 6 7 8 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 04.05.2024 09:43