Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Wpadki W Filmie, proszę przełożyć jak będzie trzeba

Luncia
post 23.04.2008 20:42
Post #1 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 4
Dołączył: 19.04.2008

Płeć: Kobieta



[B]Hej. Zaówarzyliście ostatnio ,że coraz to nowsze filmy z cyklu HP mają większe wpadki. Ja mam parę z paru części:
Bliźniaczki Patil są z innych domów.A gdy Harry w gryfindorze pokazuje(4 cz.) jajo obie są w barwach griffindoru.

Kiedy trio - Harry, Ron i Hermiona przechodzą obok trójgłowego psa Puszka, tem obślinia Rona, jednak w następnej scenie ten ma suchą koszulę. W scenie, w której Hermiona podpala szatę Snepe'owi, widać druty na miotle Harry'ego.

J.K.Rowling osobiście wybrała Alana Rickmana do roli profesora Snape'a.

W czasie meczu quiddicha Harry zostaje trafiony tłuczkiem w rękę, a chwilę później opiera sie tą ręką, jakby była zdrowa. Gdy podbiega Hermiona, nagle ma złamaną rękę.

Za każym razem, kiedy Harry rozmawia z profesorem Dumbledorem i nastepują zbliżenia na twarze rozmówców w ich okularach nie widać odbicia rozmówcy.

Na potrzeby 2 części filmu wykonano... ponad 1000 mioteł.

Oryginalnie scenariusz zakładał, że Hermiona miała w końcowej scenie przytulić Harry'ego i Rona. Ponieważ Emma Watson wstydziła się to zrobić przed całą ekipą, Chris Columbus zmienił scenę i przytula tylko Harry'ego a z Ronem wymienia uścisk ręki.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PrZeMeK Z.
post 23.04.2008 20:57
Post #2 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



Powiem szczerze: nie znalazłem podobnego tematu na forum. Ale jestem pewien, że nikt nie ma ochoty o tym rozmawiać.
Po co wklejasz tu ciekawostki z planu, skoro temat ma być o błędach w filmach? W dodatku te ciekawostki każdy może w kilka sekund znaleźć w internecie.
Zamykam i zachęcam do zapoznania się z już istniejącymi tematami. Jestem pewien, że znajdziesz taki, w którym zechcesz się wypowiedzieć.


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 23.04.2008 22:02
Post #3 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



Otwieram, bo wpadki to dobry temat.
Ale nie ciekawostki. Wpadki.


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 14.05.2008 16:41
Post #4 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



mialo byc o wpadkach, nie o rozczarowaniach czy niescislosciach.


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dragon99919
post 11.06.2008 21:34
Post #5 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 57
Dołączył: 27.05.2008
Skąd: Łódź

Płeć: Mężczyzna



zgadzam się z em... Lubię czytać o wpadkach z filmów, a potem te filmy oglądać i w tych scenach się śmiać. Ostatnio jak 1 obejrzałem to w momencie z puszkiem (i z tą śliną) zacząłem sie śmiać od tak powiedziałem sobie "no racja"... A siostra na mnie oczy wytrzeszcza i pyta sie o co biega... To ja cofam i wyjaśniam, ale jaja. biggrin.gif blush.gif


--------------------
Ludzie!!! Zaniedbajcie wymiar sprawiedliwości!!! Tylko Bóg może nas ukarać!!! ;) - Najlepszy opis GG jakie słyszałem...

user posted image user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 18.04.2024 09:44