Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

63 Strony « < 61 62 63 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Film Numer Pięć, Znaczy Się Hpizf, Uwaga, prawdopodobnie SPOJLERY.

Ginnusia
post 27.12.2007 13:15
Post #1551 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 464
Dołączył: 18.07.2007




Dostałam ZF na Gwiazdkę, wczoraj oglądaliśmy. Podoba się, ale bez zachwytów. Z dodatków na drugiej płytce widziałam na razie tylko sceny usunięte, najbardziej podobała mi się ostatnia, bo lubię wysupływać w tych filmach poważne momenty.
A sceny rozwalania gabinetu Dumbla żałuję do tej pory.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kObra.
post 27.12.2007 20:31
Post #1552 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 928
Dołączył: 15.08.2006

Płeć: Kobieta



A co jeszcze ciekawego jest na dodatkach? Warto kupować?


--------------------
she wolf.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginnusia
post 28.12.2007 00:03
Post #1553 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 464
Dołączył: 18.07.2007




Jeszcze nie miałam czasu obejrzeć płytki z dodatkami, a film zażyczyłam sobie na Gwiazdkę niezależnie od nich - po prostu MUSZĘ mieć wszystkie Pottery na półce. wink2.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 28.12.2007 13:42
Post #1554 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



ja też mam. ale jeszcze nie obejrzałam. zachwycam się teraz innymi rzeczami. Film już kilka razy widziałam w kinie.


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 28.12.2007 15:56
Post #1555 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



A mi szczerze mówiąc nie zależy na HP na półeczce... Obejrzałam sobie w kinie, a jak najdzie mnie ochota na ponowne przypomnienie sobie filmu, to skocze do wypożyczalni i za 5 zł sobie seansik zrobię...

Bardziej się noszę z zakupem WP na DVD. Tylko trochę kasy muszę odłożyć tongue.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kit_fan
post 28.12.2007 16:32
Post #1556 

Prefekt


Grupa: Prefekci
Postów: 344
Dołączył: 24.07.2007

Płeć: Kobieta



LOTR-a na DVD to i ja bym sobie sprawiła, ale takiego porządnego. Marzy mi się rozszerzona wersja w edycji kolekcjonerskiej na 12 płytach. Oprócz filmów są tam filmy dokumentalne z planu, rozmowy z obsadą, reżyserem i innymi oraz mnóstwo innych dodatków, po prostu cud, miód i orzeszki wink2.gif. Ale jak zobaczyłam cenę tego cacka, to myślałam że zawału dostanę. Oj długo mi przyjdzie zbierać na to fundusze, bardzo długo...


--------------------
user posted image KONIEC... Dnia 17 lutego o godz. 22.45 zakończyłam moją literacką przygodę z Harrym Potterem. To były wspaniałe lata i jestem szczęśliwa, że na mojej drodze stanęło owe siedmiotomowe dzieło Joanne K. Rowling. :)


członkini Klubu Luny Lovegood
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginnusia
post 29.12.2007 10:32
Post #1557 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 464
Dołączył: 18.07.2007




WP na półeczce też mam, ale skromne wydanie sześciopłytowe. Poza kwestią finansową - aż tak bardzo to ja dodatków nie kocham. Wolę móc wracać do ulubionej sceny tyle razy, ile potrzebuję. wink2.gif Dlatego pewne filmy po prostu muszę mieć, bo jakaś scena jest mi potrzebna do życia jak tlen.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harolcia
post 30.12.2007 21:30
Post #1558 

przerażona


Grupa: Prefekci
Postów: 1425
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: wiesz, że żyjesz? <wro>

Płeć: Kobieta



QUOTE(Kit_fan @ 28.12.2007 15:32)
LOTR-a na DVD to i ja bym sobie sprawiła, ale takiego porządnego. Marzy mi się rozszerzona wersja w edycji kolekcjonerskiej na 12 płytach. Oprócz filmów są tam filmy dokumentalne z planu, rozmowy z obsadą, reżyserem i innymi oraz mnóstwo innych dodatków, po prostu cud, miód i orzeszki wink2.gif. Ale jak zobaczyłam cenę tego cacka, to myślałam że zawału dostanę. Oj długo mi przyjdzie zbierać na to fundusze, bardzo długo...
*


O...<marzy> to ja też bym sobie sprawiła i to z ogromną przyjemnością. Normalnie chyba bym ubóstwiała tą kolekcję... No ale jak do tej pory mnie na to nie stać i, znając mnie, pewnie gdybym miała już odłożoną kasę to i tak bym nie kupiła, bo byłoby mi szkoda. Ot mój system myślenia wink2.gif


--------------------
Prefekt Gryffindoru Członkini KLL

Tekst do wygrawerowania na nierdzewnej bransoletce, noszonej stale na przegubie na wypadek nagłego zaniku pamięci
Barańczak Stanisław
1.) JEŻELI COŚ CIĘ BOLI: - DOBRA WIADOMOŚĆ: ŻYJESZ. - ZŁA WIADOMOŚĆ: TEN BÓL CZUJESZ WYŁĄCZNIE TY.
2.) TO WSZYSTKO DOOKOŁA, CO CIĘ SZCZELNIE OTACZA NIE CZUJĄC TWEGO BÓLU, JEST TO TAK ZWANY ŚWIAT.
3.) UBAWI CIĘ, ŻE JEST ON REALNY I JEDYNY, A LEPSZEGO NIE BĘDZIE PRZYNAJMNIEJ PÓKI ŻYJESZ.
4.) GDY JUŻ SKOŃCZYSZ SIĘ ŚMIAĆ, ODRZUĆ LOGICZNY WNIOSEK, ŻE TAKI ŚWIAT BYĆ MUSI PRZYWIDZENIEM LUB SNEM.
5.) TRAKTUJ GO CAŁKIEM SERIO, JAK ON PRZED CHWILĄ CIEBIE - DOKONUJĄC WYBORU SPECJALNEJ CIĘŻARÓWKI,
6.) BY W OKREŚLONYM MIEJSCU I UŁAMKU SEKUNDY POTRĄCIŁA CIĘ, KIEDY PRZECHODZIŁEŚ PRZEZ JEZDNIĘ.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginnusia
post 21.01.2008 10:21
Post #1559 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 464
Dołączył: 18.07.2007




Tak w ogóle trwa sezon nagród filmowych za 2007 (jutro nominacje do oscarów...). Na razie informuję, że HPiZF dostał nominację do BAFTY (czyli brytyjksich nagród filmowych) za scenografię i efekty specjalne. Czyli standard.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 21.01.2008 17:25
Post #1560 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



Zakon nawet więcej nagród zgarnął. Że się posłużę DT:


QUOTE
Film "Harry Potter i Zakon Feniksa" otrzymał kolejne wyróżnienie. Tym razem film uhonorowano nagrodą Złotego pomidora za najlepszy ubiegłoroczny film w kategorii Sci-Fi/Fantasy.



QUOTE
Harry Potter i Zakon Feniksa został nominowany do Costume Designers Guild Award za kostiumy do piątej ekranizacji HP. Ich autorką jest Jany Temime, której składamy serdeczne gratulacje.
Inni nominowani w kategorii filmu fantasy to: "Zaczarowana", "Złoty Kompas", "Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata" i "300".



QUOTE
Art Directors Guild (ADG) ogłosiła listę osób nominowanych za najlepszą pracę na planach produkcji filmowych i telewizyjnych. Film "Harry Potter i Zakon Feniksa" nominowany jest w kategorii Najlepsza scenografia filmu fantasy, wraz z takimi produkcjami jak: Złoty kompas, Piraci z Karaibów, Ratatuj, 300. Laureata nagrody poznamy 16 lutego.



QUOTE
Podczas 34 wręczenia nagród People's Choice Awards, Zakon Feniksa otrzymał nagrodę w kategorii "Ulubiony dramat filmowy".



QUOTE
Film "Harry Potter i Zakon Feniksa" otrzymał nominacje aż w czterech kategoriach do nagród Visual Effects Society (wyróżniających efekty specjalne w filmach). Są to takie kategorie jak: najlepsza scenografia komputerowa (Sala Przepowiedni), najlepsze modele bądź miniaturki (Hogwart), najlepszy montaż komputerowy (Sala Przepowiedni) oraz najlepsze efekty specjalne w całym filmie. Gala rozdania nagród będzie miała miejsce 10 lutego w Hollywood.



Za wszelkie drobne błędy w powyższych informacjach przepraszam, ale są to tłumaczenia różnych ludzi newsów z TLC, SnitchSeeker i TheSnitch. Drobne błedy (w np. tłumaczeniu kategorii) mogą się zdarzyć.

Informacje z ostatnich dwóch tygodni. Jak coś się powtarza to również sorki. Kopiowałam jak leciało.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sintesis
post 24.01.2008 21:35
Post #1561 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 27
Dołączył: 07.04.2003




kurcze a ja jeszcze nie obejrzalam filmu po polsku, a tym bardziej dodatkow... no i przez was wlaczylo mi sie pragnienie zwlaszcza jak poczytalam o tych usunietych scenach... ehhh trzeba bedzie skoczyc do wypozyczalni:)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginnusia
post 10.03.2008 22:37
Post #1562 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 464
Dołączył: 18.07.2007




Ku mojemu niejakiemu zdumieniu, David Yates dostał nagrodę za reżyserię ZF od brytyjskiego magazynu "Empire". Pełna lista nagród tutaj.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 11.03.2008 15:13
Post #1563 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Zakrztusiłam się jogurtem. Czy oni zwariowali?...


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hermiona1900
post 12.03.2008 19:44
Post #1564 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 518
Dołączył: 10.06.2006
Skąd: ja to znam??

Płeć: Kobieta



Co???? Ehhmm...chyba im sie coś pomieszało w tych ich łepetynach.


--------------------
Gryffindor

KLL
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

63 Strony « < 61 62 63
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 13:03