Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony  1 2 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Moja

voldius
post 10.06.2004 00:13
Post #1 

Unregistered









1 part. no może nie part.

Wyjście na balkon całe było zarzygane. Zresztą jak i cały balkon. Zafascynowane dzieci z mieszkania sąsiadki jeszcze grzebały badylem w bełcie kogoś z moich znajomych. W butach na nogach, wszedłem na balkon i wyciągnąłem sobie piwo. Hmm było to bardzo dobre na uleczenie mega kaca. Zresztą teraz będę miał kilka okazji na kurowanie. Szukając wzrokiem jakiegoś przechodnia, dostrzegłem tylko starszą kobietę z psem. Polałem jej trochę po głowie, a niech się zabawi. Starzy to mają przejebane. Ja zapewne pożyję jeszcze ze trzydzieści kilka lat i kipnę. A co będę miał robić? Perspektywy- żadnych. Przynajmniej w tym momencie. No tak w sumie, to od starego pewnie jakąś robotę sobie załatwię. Na chuj mi cokolwiek innego? Po wysączeniu piwka, poszedłem do kibla sprawdzić stan Anetki. No jak się domyślałem, Anetka była wymacana już przez każdego w miarę pijanego. Inaczej chybaby jej nikt nie tknął. Choć ponoć byli i tacy, ale to musieli być cholerni desperaci. Ona jest dziwką. Co tu dużo mówić. Sprzedała się Rudemu. Chociaż on zawsze pierdoli głupoty. Jednak tak czy inaczej była obmacana przez pół osiedla. A jej ojciec myśli, że jest wzorową dziewczynką, uczennicą. Chodzi na wszystkie zajęcia pozaszkolne. No, ale raczej nie wie o tych wszystkich klubach, pubach. Ona teraz leżała zarzygana w mojej wannie, pod kolesiem z, którym tu przybyła. On ma ponoć dwadzieścia klika lat. Pewnie już mu dała dupy. Ale ja to bym raczej od takiej nie chciał, jednak jakiś poziom muszę mieć. Koleś w wannie się ruszył, jakby miał zamiar wstać, jednak wciąż nie podnosił powiek. Po kilku minutach szamotania się w rzygowinach i 'Anetce', stanął. Wszystko byłoby ok gdyby nie ręka dziewczyny pod jego nogą. Zajęczenie nie było donośne, jednak Franek leżący pod umywalką, przebudził się. Ten chłop to ma łeb. Ale jak już się napierdoli, to go tak nosi i włącza mu się cholerna korba. To bywa niebezpieczne dla otoczenia, czego przykładem jest rozbita butelka na głowie Żona. Można się do tego przyzwyczaić. Franek powoli podnosił się, jednak oczywiście musiał zajebać się głową o umywalkę. Też jęknął, chociaż jego jęk przypominał raczej ciche 'kurwa'. Wstał i chwiejnym krokiem podszedł do wanny.

Ten post był edytowany przez voldius: 10.06.2004 12:16
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 10.06.2004 15:49
Post #2 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



i się powtórzyłeś parę razy. w pierwszym i drugim zdaniu wyraz ''cały'', gdzieś w drugiej połowie wyraz ''wszystkie''. może gdzieś jeszcze, ale nie rzuciło mi się w oczy.
ale poza powyższym i uwagami Morni- podoba mi się. mam nadzieję, że nie skończy się na chwilowym przypływie weny (w końcu ja jak miałam ochotę tak mam, a nic nie piszę ;P).


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roxxa
post 11.06.2004 11:24
Post #3 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 28.05.2004




Co to ma być ? Kompletnie tego nie rozumiem to jest obrzydliwe, obleśne i bez sensu. Zwłaszcza zraziły mnie te przekleństwa, za dużo ich. Chyba nie znasz normalnych słów skoro posługujesz się takimi. Może chodziło ci , żeby to mocniej oddać. Jak to czytalam czułam się jakbym słuchała pijaków spod burdlów. Ten ff jest rażący i odpychający, a przynajmniej dla mnie. Żadne to dzieło!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 11.06.2004 11:42
Post #4 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Ehh... niestey ludziom się podoba, zupełnie nie wiem dlaczego a to oznacza że nie mogę tego wypieprzyć za samo nadużycie przekleństw. Ale zrobię co się da...

Nawet pomijając ciągłe i niepotrzebne bluzgi, ten fick nie ma w sobie nic. Ani to śmieszne, ani ciekawe, ani pouczające. Nie czekam z niecierpliwością na następne party, mam nadzieję szczerze mówiąc że nigdy nie nastąpią.

Znasz mnie voldius, wiesz jak ja reaguję. Nie mam nic do ciebie osobiście ale ten fick jest do niczego. Pozdrawiam.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
loonatyk
post 12.06.2004 14:39
Post #5 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 146
Dołączył: 14.05.2003
Skąd: z manhattanu




Mmmm w niczym mnie nie zaciekawił. To miałabyć jakaś prowokacja, tak?


--------------------
yesterday i woke up sucking a lemon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Noelle
post 13.06.2004 13:01
Post #6 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 8
Dołączył: 12.06.2004




Szczerze? Nie podoba mi się =//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Meridien Auris
post 13.06.2004 16:14
Post #7 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 81
Dołączył: 18.11.2003
Skąd: Silence Garden

Płeć: Kobieta



Zgadzam się z przedmówczynią. Może mi ktoś powie, co miało z tego wyjść?


--------------------
||Grafiki|| <= moje prace na DeviantArt
||Muggle|| <= wiadomo :)
||Forum Antrim|| <= zaglądać, mam nadzieję, że się spodoba :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 13.06.2004 17:45
Post #8 

Unregistered









QUOTE (matoos @ 11.06.2004 11:42)
Ehh... niestey ludziom się podoba, zupełnie nie wiem dlaczego a to oznacza że nie mogę tego wypieprzyć za samo nadużycie przekleństw. Ale zrobię co się da...

Nawet pomijając ciągłe i niepotrzebne bluzgi, ten fick nie ma w sobie nic. Ani to śmieszne, ani ciekawe, ani pouczające. Nie czekam z niecierpliwością na następne party, mam nadzieję szczerze mówiąc że nigdy nie nastąpią.

Znasz mnie voldius, wiesz jak ja reaguję. Nie mam nic do ciebie osobiście ale ten fick jest do niczego. Pozdrawiam.

hehe wiem, rozumiem ;> miałem na początku napisać, żeby matoos tego nie czytał, ale już ;P a drugi part będzie. ha Wam na złość. poza tym nikt jeszcze nie wie o co chodzi. język językiem. chodzi o pewną grupe społeczną w Polsce. grupe młodzieżową. może za mało tu jeszcze napisałem, żeby jakoś oceniać. źle skończyłem. zresztą nie polecam tego każdemu. słowo jest słowem. nie da się go odwrócić. te wszystkie 'kurwy' mają coś zaznaczyć. i wcale nie dziwi mnie oburzenie itp. ludzie, będzie dobrze, to nie ja [to znaczy język w tym nie ma odzwierciedlać mego języka] ;>
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 13.06.2004 18:05
Post #9 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Co chcecie, ja sie usmialam XD

No i juz na samym poczatku odnioslam wrazenie (sluszne, ha!), ze Vold nie opisuje swojego swojego zwyklego, codziennego, poimprezowego poranka. Jak na razie bardzo sie usmialam, bo to ladny obrazek polskiej zlotej mlodziezy XD

Ten post był edytowany przez Elvaralinde: 13.06.2004 19:11


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aeth
post 13.06.2004 18:09
Post #10 

Ice Queen


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 97
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: krakowskie czeluście




Tak, a człowiek nie wie, czy ma się śmiać, czy płakać... dry.gif
Mnie się nie podoba. Jeśli to miała być jakaś parodia, to nią w moim odczuciu nie jest. Ja rozumiem wulgaryzmy w opowiadaniach, ale nie jako co drugie słowo w zdaniu.
Zgadzam się z Matoosem...


--------------------
"May it be a light for you in dark places, where all other lights go out."
"The dwarf breathes so loud we could have shot him in the dark."
"Haldir o Lórien. Henio aníron, boe ammen i dulu lîn. Boe ammen veriad lîn."
"In the jungle the mighty jungle I've got a lovely bunch of coconuts"!
"Ohana to znaczy rodzina, a w rodzinie nie można nikogo odtrącić ani porzucić."

MovieForum, Strefa Forumowych RPG!!, FanfikPl - Pierwszy Polski Portal Fanfikowy!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 13.06.2004 18:13
Post #11 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



A nie od parady to sie nazywalo Sodoma i Gomora, a nazywa teraz Kwiat Lotosu. Nie wypowiadam sie 'fabularnie', bo jeszcze nie za bardzo jest temat =P Tak, Vold, wiecej ma tego byc. Bo nijak mi sie ustosunkowac 'fabularnie'.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 13.06.2004 18:44
Post #12 

Unregistered









no cóż parodią to to nie jest. widać nie znacie całej polskiej młodzieży.
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 13.06.2004 19:11
Post #13 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Znamy, znamy. A i tak sie usmialam.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 13.06.2004 19:20
Post #14 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Voldi - całej nie. Wątpię żeby żył ktoś kto zna całą polską młodzież biggrin.gif

A co do znania. Wierz mi, widziałem takie rzeczy że i ty byś się zdziwił. Praga to nie jest dobra dzielnica dla takiego miłego człowieka jak ja. Ale nie widzę powodu żeby o tym pisać opowy.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 13.06.2004 19:30
Post #15 

Unregistered









ja też widziałem kilka zadziwiających rzeczy ;> ale ktoś o tym musi napsiać. a ja jetsem tym kimś ;>
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 14.06.2004 14:35
Post #16 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



Jakoś tak bez smaku, ani subtelności. Stosujesz twardy, wulgarny schemat, który ani trochę mi się nie podoba. To ma dodać pikanterii? Narazie odstrasza, bo nie zwykłam czytać 'zakurwionych' powieści.
No, ale może następna część będzie lepsza.


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seiya
post 14.06.2004 14:49
Post #17 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 80
Dołączył: 04.01.2004




Jezu...I nie wiesz o co w tym chodzi? Szkoda XD Bo jakby to miało jakiś sens może by przeszło...A tak wygląda jakby pisane dla wyżycia (artystycznego tongue.gif)


--------------------
Róże, ich płatki...Nasze matki- matki miłości, matki ludzkości...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 14.06.2004 16:53
Post #18 

Unregistered









jak można oceniać <b>tak</b> ficka po jednym krótkim parcie. skąd możesz wiedzieć o sensie ?
Go to the top of the page
+Quote Post
Seiya
post 14.06.2004 17:11
Post #19 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 80
Dołączył: 04.01.2004




oh...apropos sensu-> zle zrozumialem pewna twoja wypowiedz. unizenie przepraszam XD i czekam na kolejne part by odkryc glebsze przeslanie


--------------------
Róże, ich płatki...Nasze matki- matki miłości, matki ludzkości...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 14.06.2004 18:01
Post #20 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



ee tam, nie znacie się, dobre jest opowiadanie. Chodź faktycznie, trzeba mieć schiza żeby to czytać. Voldius ostrzegaj ludzi jak piszesz takie rzeczy, ok?

pozatym pamiętajcie, że narazie tutaj ejst narracja pierwszoosobowa, bohater jest narratorem, więc wcale nie dziwię się, że napisane jest to tak a nie inaczej.

ale uważaj Voldius, uważaj, nie przecholuj... ( chyba zrobię z tego powiedzenie...)


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 14.06.2004 18:57
Post #21 

Unregistered









QUOTE (Empire @ 14.06.2004 18:01)
ee tam, nie znacie się, dobre jest opowiadanie. Chodź faktycznie, trzeba mieć schiza żeby to czytać. Voldius ostrzegaj ludzi jak piszesz takie rzeczy, ok?

pozatym pamiętajcie, że narazie tutaj ejst narracja pierwszoosobowa, bohater jest narratorem, więc wcale nie dziwię się, że napisane jest to tak a nie inaczej.

ale uważaj Voldius, uważaj, nie przecholuj... ( chyba zrobię z tego powiedzenie...)

oj i git ;> a z czym mam nie przecholować? spoko, że mnie zrozumiałeś.
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 14.06.2004 19:38
Post #22 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



ludziom sie nie podoba, he? hm, pewnie nie czytali przypietego tematu, w ktorym napisane jest wyraznie ze opowiadania tu zamieszczane moga zawierac bluzgi itp. moze rzeczywiscie przesadzasz, vold, piszac je w kazdym zdaniu. zwolnij troche, niech to opowiadanie nabierze treści, a straci na bluzgach, to mu dobrze zrobi. narazie mnie nie zaciekawiło.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
marvia
post 12.07.2004 17:47
Post #23 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 30
Dołączył: 02.07.2004
Skąd: Kraków




szczerze to ten kick mi sie strassznie niepodoba, sory ale jest naprawd eobrzydliwy, mam nadzieje ze nie mas zmi tego za zle, lae poprostu m isie niepodoba i nie bede dalej czytala

Ten post był edytowany przez marvia: 12.07.2004 17:49


--------------------
SYRIUSZ B(L)ACK!!!!!!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zigi
post 05.10.2004 17:06
Post #24 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 4
Dołączył: 19.09.2004
Skąd: The Valley of Death




Dziwne jeszcze raz dziwne pogmatwane ale da się przyczytac

Ten post był edytowany przez Zigi: 05.10.2004 17:06
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Teodora
post 06.10.2004 16:14
Post #25 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 260
Dołączył: 18.06.2004
Skąd: dworzec kurski

Płeć: Kobieta



heh elegandzkie biggrin.gif


--------------------
m
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Strony  1 2 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 20:13