Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Kwant, Czyli teatrzyk Voldius i Emp przedstawia

Eva
post 07.07.2004 22:51
Post #26 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Alez nie ma za co, zawsze do uslug =D


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sevilia
post 08.07.2004 08:21
Post #27 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 62
Dołączył: 24.02.2004
Skąd: ze wsi? -_-"

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (Empire @ 03.07.2004 14:02)
toteż błędy interpunkcyjne i ortograficzne przyjmuję bez mruknięcia - ale starałem się podczas pisania tego parta sprawdzać co poniektóre wyrazy w wordzie! zmusiłem się! ^^

robisz postępy, nie ma co XD
pełne uznanie.
kiedy kolejny part? =P


--------------------
user posted imageWE ARE ELITA user posted image LEAGUE OF SZYDERCY user posted image

user posted image

Waiting for the worms to come,
Waiting to cut out the dead wood,
Waiting to clean up the city,
Waiting to follow the worms,
Waiting to put on a black shirt,
Waiting to weed out the weaklings...

/Pink Floyd/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zanthia
post 10.07.2004 22:45
Post #28 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 130
Dołączył: 07.04.2003




Ja tylko zaznaczam , że przeczytałam części tu zamieszczone =) Emp , czekam na sam_wiesz_co ;P .

Do Voldiusa mam małą uwagę : więcej narracji !!! proszę !!! opowiadanie nie może się składać praktycznie z samych dialogów ^^"


--------------------
;D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Visala
post 11.07.2004 00:28
Post #29 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 26
Dołączył: 11.05.2003

Płeć: Kobieta



Ech, Zanthiaczek mnie ubiegl, wiec moge tylko po niej powtorzyc: przeczytalam i czekam na sam_wiesz_co, Emp =P

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 11.07.2004 10:24
Post #30 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



ale wiecie obie że ja nie będę SAM tworzył sami-wiecie-czego? ŻE WY DWIE TEŻ BĘDZIECIE MUSIAŁY RUSZYĆ SWYMI ŁBAMI TAK TROSZECZKĘ? =)))

a narazie... niech ja tylko odrobię wszelkiego rodzaju zaległości...

A VOLDIUS TO BYŚ MOŻE RUSZYŁ ZADKIEM I NAPISAŁ KOLEJNY PART!!! =P
I NA GG SIE ODEZWAŁ!!!
TY TY TY!! TY OBCZAJACZU TECHNICZNEJ ZAJAWKI!

Iskra - sorx... ja mam poprostu złe dni ostatnio (dziewczyna mnie rzuciła, nie mam kasy na gitarę, jestem koszmarnie stary, za półtora miecha znowu będę musiał oglądać wstrętną gębę pani KOLAŻ i tak... troche tego jeszcze) i może czasami reaguję zbyt gwałtownie i bez przemyślenia.
Zdań tak czy siak nie skrócę! =P Lubię długie.

krcze, łeb mnie swędzi...


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Visala
post 11.07.2004 17:38
Post #31 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 26
Dołączył: 11.05.2003

Płeć: Kobieta



Ja mam ruszać moja piekna glowa?! tongue.gif
no dobra, może się zmuszę ...

Emp, jesli bedziesz tak pisac ciagle o tych zlych dniach, to ciagle takie beda.
moze dla odmiany tera wypisz jakies dobre rzeczy w Twym życiu.

ahoj biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 12.07.2004 07:25
Post #32 

Unregistered









luz, przystosuje się do wymagań ^^

Emp, mam nadzieję, że się w Gdańsku spotkamy ;] a tak poza tym, pisałem do Ciebie, tylko żeś nie odpisał ;] ale luz, coś napiszę.
Go to the top of the page
+Quote Post
iskra
post 12.07.2004 21:36
Post #33 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 207
Dołączył: 06.06.2003

Płeć: Kobieta



Z całym szacunkiem, Empire, ale nie tłumacz się obcym |znaczy mi d: | swoim życiem osobistym, nie negliżuj się. (Choć przyznam, że taka szczerość i prostoliniowość jest w pewien sposób ujmująca i urocza). Nie wypada (: |To tak jakby ja się tłumaczyła, że dre pyska na co drugą osobe bo mam ciote (;|

Nie zawsze to co się lubi jest dobre biggrin.gif
Nu, ale ja już przestaje. Zostawiam Twoje długie zdania w spokoju i postaram się czepiać tylko tego co wiem, że na pewno jest błędne (:

Nie powiem, że czekam jak na szpilkach na kolejny part, ale miłoby było odstresować się czymś humorzastym (;

Pozdrawiam |powiedzmy|.


--------------------
...uuuu, powrót.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Visala
post 15.07.2004 00:18
Post #34 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 26
Dołączył: 11.05.2003

Płeć: Kobieta



Dretwo pusto i samotno tutaj sad.gif Empirze, zrob cos z tym. tak tak, do Ciebie mowie ! nie uciekaj! noo... czekaj...! przeciez Ci nic nie zrobie ;D!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 15.07.2004 11:13
Post #35 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



ale ja mam XP w rozsypce i nic nie mogę zrobić na kompie...
Voldius - JA NIC NIE DOSTAŁEM NA GG! Nie doszło?!

Iskra - hmm... a tu Ci powiem tak: "nie wypada" = "jest zabronione przez ogólnie przyjęte przez społeczeństwo zasady" no nie? albo "ludzie uważają, że tak się nie robi".
a ja generalnie mam w b i t e w zasady, prawa i zwyczaje społeczeństwa i ogólnie ludzi bo 89% z nich jest idiotyczne i bezsensowne. Mam własne zasady i nimi się kieruję. [ej no bo niby dlaczego miałbym się oglądać na ludzi którzy wżerają na tony chipsów, słuchają Britnej i oglądają Big Bother'a?]

nyo! I jak będę uważał za stosowne to będę rzucał książką przez pół pokoju nyo! [ukłon w stronę Viski-chan nyo!] =P A sie wtedy wcurfiłem jak od dawna mi sie nie zdarzyło... =)))

a teraz jak to mawia Vash the Stampede: LOVE AND PEACE! (z tą jego japońską wymową "lav and pissu!" ; ) Oglądał ktoś Triguna? =P)


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Visala
post 16.07.2004 00:29
Post #36 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 26
Dołączył: 11.05.2003

Płeć: Kobieta



a na win98 nie mozesz?

Ty zginiesz smiercia tragiczna, jesli bedziesz rzucal ksiazkami nawet przez jedna czwarta pokoju jesli ja w nim bede!
narazasz mnie na stres i denerwujesz takim dziecinnym zachowaniem XD

hm, to pracuj nad tym xp =) do zobaczenia za dwa tygodnie ludziki.


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 16.07.2004 14:45
Post #37 

Unregistered









wrócę z lsmu- napiszę.
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 16.07.2004 23:06
Post #38 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



zakładam że pytanie kiedy wrócisz nie ma sensu? eh-pah! giv do pata'h iz du! (nei ma to jak język klingoński =P)


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
iskra
post 17.07.2004 20:30
Post #39 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 207
Dołączył: 06.06.2003

Płeć: Kobieta



Empire, to akurat jest kwestia dyskusyjna. Tak się składa, że ludzie bardzo często się tłumaczą swoim życiem osobistym, że inni MUSZĄ im wybaczyć, bo przeszli to i to. I nie wmówisz mi, że tego nie zrozobiłeś. A gdzie nie-wzorowanie się na ogólnych zasadach, hm? Poza tym, nie wiem czy zauważyłeś, ale Ty też jesteś człowiekiem i choćbyś nie wiem jak bardzo chciał to nie uwolnisz się od ludzkich odruchów. I jakkolwiek by to konwencjonalnie zabrzmiało - masz to w genach. Więc bez udowadniania mi tutaj, że lejesz na zasady ustanowione przez większoś. Zresztą zasad takich nikt nigdy nie zapisał, są (o ile w ogóle są) umowne i równie dobrze może ich nie być. Więc jakiekolwiek odstępstwa nie są żadną anomalię, a czasem zachowujesz się jakbyś taką anomalią był.

QUOTE
[ej no bo niby dlaczego miałbym się oglądać na ludzi którzy wżerają na tony chipsów, słuchają Britnej i oglądają Big Bother'a?]


Czy to jest pytanie retoryczne sugerujące, że znów Cię do czegoś zmuszam?


--------------------
...uuuu, powrót.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 17.07.2004 22:28
Post #40 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



ej, ja nie twierdzę że MUSISZ mi wybaczyć, ja sie poprostu usprawiedliwiam! =P
poprostu sam wolę kiedy ktoś poda jakieś sensowne usprawiedliwienie a nie powie "bo tak"

pozatym takich przywar akurat nie mamy zapisanych w genach, wiesz? =P
tak samo jak "zasad ogólnie przyjętych"

udowadniać nic Ci nie będę bo raz że wcale mi się specjalnie do tego nei pali, dwa że i tak się nei da bo to czyny nie deklaracje o nas świadczą

ja nie jestem anomalią, ja poprostu nie jestem człowiekiem ; )) tak samo jak i parę znanych mi osób obrażam się i to poważnie jak ktoś mnie zbluzga od rodzaju ludzkiego! hmm... więc w zasadzie powinienem się na Ciebie teraz poważnie wkurzyć za "ale Ty też jesteś człowiekiem"
no cóż, nie wiedziałaś co czynisz więc tym razem wspaniałomyślnie Ci przebaczę =D znaj moją łaskę! ; D

a co do ostatniego: nie, to należy odczytywać jako odpowiedź dla tych, którzy chcieliby się spytać "a dlaczego nei chcesz się na nich wzorować"


nyo! a teraz koniec bo Twój ostatni post wydaje się być pisany w stanie conajmniej lekkiego podenerowowania a psucie sobie wątroby o byle co jeszcze nikomu na zdrowie nei wyszło nyo! ( nyo tak ale nie GEMMA! <- tak do Zanthii i wszystkich innych którzy chodź przez 5 sekund widzieli totalnie dezintegrujące mózg anime (reklamę w zasadzie) DiGi Charat XD )


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
iskra
post 17.07.2004 23:15
Post #41 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 207
Dołączył: 06.06.2003

Płeć: Kobieta



Ha, nawet nie wiesz jakie inne przywary mogą w Tobie siedzieć.
Wiesz, a ja bym chętnie wysłuchała dlaczego akurat nazwanie Cię człowiekiem odbierasz jako obraze. Powiedzmy, że interesują mnie Twoje argumenty.

Ja poddenerwowana? To, że nie używam żadnej z emotionek "łagadzoących" nie znaczy od razu, że szarpie mną nerwica.

Di Gi Charat. No cóż.
A haa haa haa!


--------------------
...uuuu, powrót.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 18.07.2004 11:56
Post #42 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



Iskra nie w genach moja droga, nie w genach.
w genach możemy mieć zapisane słabsze lub silniejsze emocje, możemy mieć zapisane niektóre cechy charakteru.. takie rzeczy...

ALE NIE KONKRETNE ZACHOWANIA nyo!

Why? Because... I AM EMPIRE OF BORG. PREPARE TO BE ASSIMILATED. RESISTANCE IS FUTILE. NEGOTATIONS ARE IRRELEVANT. YOUR CULTURE WILL ADAPT TO SERVICE OURS. YOUR BIOLOGICAL AND TECHNOLOGICAL DISTINCTIVNESS WILL BE ADDED TO OUR OWN. =P Eee... nic, to tylko taki joke... jestem zakochany w Star Trek'u i czasami mi przez to odbija ; ) Jak nie kumasz to się nie martw -> 95% społeczeństwa NIESTETY nie czai... eh, nie wiedzą co tracą, Star Trek rlz!

Na serio chcesz wiedzieć dlaczego?
To ozwij się na GG > nie będziemy tutaj robić megaofftopic'a.


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
IceSoul
post 06.08.2004 14:18
Post #43 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 38
Dołączył: 22.07.2003




Całkiem niezły kawałek historii.
Tyle powiem.

QUOTE
jap. "wodny smok" - kto zgadnie skąd ten czar zaczerpnąłem? =)

I nie szpanuj, że znasz MKR.


--------------------
Sometimes I wake up, and I'm falling asleep,
And I think that maybe the curtains are closing on me,
But I wake up,
Yes I wake up,
Smiling.


"A Dementorów wyśle się do Azkabanu" =P
"Czy gdyby Voldemort miał komórkę, lubiłby grać w wężyka?"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 13.08.2004 01:28
Post #44 

Unregistered









Tymczasem w zupełnie innym miejscu...

Obraz nagle rozmył mu się i po chwili nic nie widział. Próbował otworzyć oczy, jednak próbują całymi zasobami swojej mocy, nie zdołałby tego zrobić. Słyszał mocne i szybkie walenie własnego serca. Poczuł na twarzy napływający ze wschodu lekki powiew powietrza, który był wywołany otworzeniem jakiś drzwi. Spróbował ponownie otworzyć oczy, ale one jakby były skleione lub zrośnięte, nie chciały drgnąć. Prawie nie czuł powiek, które dawały mu normalnie pewną swobodę. Nagle usłyszał głos, który pochodził, jakby z sufitu:
-Nie martw się, ja tu jestem przewodnikiem. Opuszczę Cię ze względu na kilka innych osób, oczeukjących mej wizyty. Kiedyś do ciebie wrócę. Musisz pomyśleć o czymś lżejszym, wtedy uda ci się zrobić wszystko normalnie.-powiedział męski gruby głos.
Poczynił to co przekazała mu postać. Pomyślał o dawno nie widzianym domu i przyjaciołach. Otworzył powoli powieki i spojrzał w górę. widział błękit niskiego sufitu. Podniósł się z łoża, które było jakby z liści paproci. Po prawej były niebieskie drzwi. Były malowane dość niedawno, chyba żeby wzmocnić wcześniejszą warstwę. Niemalowane byłyby brązowe, koloru dębu z którego zostały zrobione. Naprzeciw łóżka było okno. Chłopak niepewnie podszedł do niego i zobaczł całkiem ośnieżone góry. Sam był bardzo wysoko, wiele z nich widział, że są na niższym poziomie. Ciężko było mu spojrzeć na wprost, ponieważ niewysoki sufit, zmuszał go do sporego schylenia. Wysoki, dobrze zbudowany, o krótkich ciemnych włosach. Tak można było go opisać osobom postronnym. Jednak bardzo dużo osób znała go nazbyt dobrze.
Pozbierał papiery leżące koło łóżka i otworzył niesamowite drzwi. Nie pamiętał co robił wcześniejszego dnia. Ostatnią rzeczą, którą pamiętał był trening u profesora Samuizi. Jedna z najcięższych przepraw brawdziwego maga. W końcu niewielu trafiało do... Zaraz, zaraz. Gdzie on trafił. Sam już nie pamiętał, pamięta jedynie, że jest w ważnym miejscu.
Za drzwiami był długi korytarz z wieloma drzwiami, a każde były o innych kolorach. Wszystkie były wielokolorowe, tylko jego były w jakiś sposób 'wyjątkowe'. Poszedł prosto korytarzem pryglądając się końcowi korytarza, który wydawał się bardzo długi. W rzeczywistości był ciągnący się, ale jak tu można mówić o jakiejkolwiek rzeczywistości. Gdy doszedł do ostatniej klamki, zastanowił się, czy warto za nią pociągac. Szybko i 'bezboleśnie' zrobil to i już znalazł się na placu szkoleniowym. Dziś czekały go walki wręcz, u Największego Gwiazdora, Światowego Formatu. Zajęcia nie były bardzo wyczerpujące, więc dzisiejszy dzien powinien minąć mało wyczerpująco.
Sięgnął po swoją 'listewką' i włożył ją do ust. Szybkie trzy walki wygrane z Adeptami, były dobrą rozgrzewką przed walką z Mironami. Oni byli już na wyższym szczeblu wojennym niż Magowie. W dalszym ciągy byli niewykorzystującymi swą moc posłusznikami Władz Polskiej Magii. W innych krajach liczyli się o wiele bardziej niż tutaj. Dwie szybkie walki, które wygrał bez porblemów stały się obawą do nsatępnej. W następnej części będzie musiał się spotkać z o wiele cięższym przeciwnikiem. I tak było, pokonanie go, załejo mu piętnaście minut. Walka była zacięta i wyrównana, ciężko było z samego pojedynku wyciągnąć wynik. Jednak po trzecim ataku z boku, mironijczyk nie miał szans. Po dwóch następnych walkach, kończyły mu się zajęcia.
Po zajęciach poszedł na wspólną kolację i mógł podyskutować z kilkoma osobami. Jednak czas minął bardzo szybko i wszyscy musieli zmywać się do pokojów. On poszedł jako ostatni i czekał aż korytarz będzie pusty. W pokoju popatrzył jeszcze trochę na gwiazdy, ledwo widocznewśród śniegowych wichur. Stanał się zasnąć w kilka sekund, jednak jeszcze mu to za dobrze nie wychodziło. Zasnął...
Obraz nagle rozmył mu się i po chwili nic nie widział. Próbował otworzyć oczy, jednak próbują całymi zasobami swojej mocy, nie zdołałby tego zrobić. Słyszał mocne i szybkie walenie własnego serca. Poczuł na twarzy napływający ze wschodu lekki powiew powietrza, który był wywołany otworzeniem jakiś drzwi. Spróbował ponownie otworzyć oczy, ale one jakby były skleione lub zrośnięte, nie chciały drgnąć. Prawie nie czuł powiek, które dawały mu normalnie pewną swobodę. Nagle usłyszał głos, który pochodził, jakby z sufitu:
-Nie martw się, ja tu jestem przewodnikiem. Opuszczę Cię ze względu na kilka innych osób, oczeukjących mej wizyty. Kiedyś do ciebie wrócę. Musisz pomyśleć o czymś lżejszym, wtedy uda ci się zrobić wszystko normalnie.-powiedział męski gruby głos.

Ten post był edytowany przez voldius: 13.08.2004 20:52
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 13.08.2004 19:50
Post #45 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



Voldius Tobie topicki się nie pomyliły?


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 13.08.2004 20:53
Post #46 

Unregistered









już chyba wyjażnione =D no bo zapomniałem, dementi mnie pospieszał =P
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 14.08.2004 22:09
Post #47 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



Voldius ale ja nadal nie widzę związku tego partu z resztą opowiadania O_o"


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dementorek
post 14.08.2004 22:11
Post #48 

Don Dementore


Grupa: wiecznie żywi...
Postów: 1137
Dołączył: 04.04.2003
Skąd: Caer Deithwen

Płeć: kaloryfer



emp, zauwaz ten subtelny wstep:

QUOTE
Tymczasem w zupełnie innym miejscu...
wink.gif


--------------------
ewa tu bylam (krotko acz efektownie)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 14.08.2004 22:41
Post #49 

Unregistered









no no , jak rozwinę to zobaczycie ;D fajne będzie. to takie wprowadzenie do życia pewnego człowieka.
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 15.08.2004 17:18
Post #50 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



dobra Voldius, to Ty kontynuuj ten wątek... ale ja się zajmuję podstawowym squadem =)


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 19.04.2024 01:54