Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

17 Strony « < 8 9 10 11 12 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Draco Malfoy, Co o nim myślicie?

Rosssa
post 20.01.2007 05:12
Post #226 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 205
Dołączył: 25.09.2006
Skąd: City centre

Płeć: Kobieta



Jak widać niektórzy najpierw oceniali Draco Malfoy'a na podstawie książki, a później z opowiadań. I ze mną też tak było. Zaczełąm go lubić po przeczytaniu kilkunastu ficków z Malfoy'em. Jak zostało wcześniej wspomniane, "zło" pociąga i strasznie kusi. I z tym też się zgodzę. Malfoy sam w sobie nie jest taką złą postacią. W książce jest tylko takim potworem, a w opowiadaniach potrafi być miły, troskliwy, opiekuńczy i kochający. I ma w sobie ludzkie uczucia? Ma. Także Draco jest u mnie na plus.

Ten post był edytowany przez Rosssa: 20.01.2007 05:23


--------------------
Love - devotion
Feeling - emotion

Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong
Just look into your heart my friend
That will be the return to yourself
The return to innocence.

If you want, then start to laugh
If you must, then start to cry
Be yourself don't hide
Just believe in destiny.

Don't care what people say
Just follow your own way
Don't give up and use the chance
To return to innocence.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
smagliczka
post 20.01.2007 12:46
Post #227 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 638
Dołączył: 21.10.2005
Skąd: Warszawa

Płeć: Kobieta



QUOTE
w opowiadaniach potrafi być miły, troskliwy, opiekuńczy i kochający


A kto to? Remus Lupin?
BoRZe, ja rozumiem, że niektóre postacie w fanfictach są przedstawiane nieco inaczej, odbiegają od kanonicznego pierwowzoru. Mogą mieć więcej głębi, bardziej ludzkie uczucia, cehcy charakteru, których nie widzimy w książce... Ale TAKI Malfoy to już nie jest Malfoy. Z malfoyowatości to najprawdopodobniej został mu tylko wygląd. Wiadoma sprawa, że każdy - no powiedzmy - drań w książce ma jakieś uczucia. Bo każdy drań jest człowiekiem. Więc nie odbieram Malfoyowi prawa do odczuwania. Zresztą ostatni tom chyba rozwiewa w tej kwestii wszelkie wątpliwoście, jakoby Draco miał być draniem bez serca (wystarczy dokładniej się przyjrzeć, a zobaczy się 'człowieka' również w Glizdogonie). Nie twierdzę, że Draco nie może wzbudzić współczucia, czy nawet sypmatii - wiadomo, że został w świat śmierciożerczych rozgrywek niejako na siłę wciągnięty. I to faktycznie jest przykre. Ale Draco CZUŁY i KOCHAJĄCY?! I co, może jeszcze współczujący swym ofiarom, wybaczający Potterowi wszelkie zaszłości, kochający "szlamowatą" Granger... układający poematy, obsypujący ją kwiatami... zachwycający się zachodem słońca, miłujący mugoli, przenoszący się ze Slytherinu do Gryffindoru na znak protestu, wypierający się czystej krwi... walczący po stronie Zakonu, ginący w obronie swej lubej albo Harry'ego, wyrzekający się ojca, plujący Czarnemu Panu w twarz... poświęcający swe życie w słusznej sprawie, szpiegujący dla Dumbledore'a... BLE, FUJ! Robienie z Malfoya kogoś takiego to ohydny gwałt na zapożyczonym bohaterze. Zbrodnia, i do tego w kiepskim stylu dry.gif

Malfoy nie jest troskliwy miły i opiekuńczy - babuniu! - i nie będzie taki, bo jest ZUPEŁNIE inny. I to ma być "czarny charater"? Jeśli ktoś 'zakoch..e się' w takim Malfoyu i mówi, że pociąga go 'zło'... hehehe... laugh.gif A to dobre, to dobre... bo gdzież jest to ZUO? Toż to wspaniały chłopiec. Nawet lepszy od Pottera, bo bardziej zrównoważony i opanowany. Takiego to ze świecą szukać, mówię wam!

Ocenianie postaci na podstawie TAKICH fanfictów mocno mija się z książkową rzeczywistoscią. Obawiam się, że kochacie zupełnie kogoś innego - jakiegoś osobnika, który podszywa się pod Dracona, tylko dlatego, że ma jasne włosy i szare oczęta... i zgrabny tyłeczek - nic na ten temat mi nie wiadomo, ale przyjmijmy, że wymuskany wyrzeźbiony po "szlachecku" to łon być może - ale to i tak jedyne cechy wspólne z prawdziwym Draconem.
Hihihi...

(idzie popłakać ze śmiechu/rozpaczy* w jakimś ustronnym miejscu)


*niepotrzebne skreślić

Ten post był edytowany przez smagliczka: 20.01.2007 13:57
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Krystian
post 20.01.2007 14:04
Post #228 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 6
Dołączył: 12.01.2007
Skąd: GRYFFINDORR

Płeć: Mężczyzna



ZABIJE GO i tyle bo to on miał zabić Dumbedore'a a nie Snape dry.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rosssa
post 20.01.2007 14:11
Post #229 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 205
Dołączył: 25.09.2006
Skąd: City centre

Płeć: Kobieta



Droga smagliczko,

Przecież każdy o tym wie, że zupełne odejście bohatera od kanoniczności to zupełnie jakby wyprano go z własnej osobowości. I nie denerwuj się tak, napisałam, że jest taki, ale tylko w opowiadaniach i fakt może troche nasłodziłam, ale nie powiesz, że w opowiadaniach nie staje się bardziej ludzki, prawda? I wiadomo, że w opowiadaniach na forum, to nie jest ten prawdziwy Malfoy co z książki tylko pewne cechy są mu dodane,ale zawiera podstawy charakteru z książki. Oczywiste, że nigdy nie będzie jak to wyżej napisałam bo to już by była tragedia gdyby tak rzeczywiście było. Większość zaczęła inaczej trochę patrzeć na Dracona po przeczytaniu ficków, ale to nie znaczy, że zupełnie odchodzimy od kanoniczności tego bohatera, przynajmniej ja. A że zło pociąga to chyba każdy o tym wie i nie muszę tego tłumaczyć. I mówiąc to opieramy się i z książki, i opowiadań, bo nawet jeżeli się zmienia to nie od razu. I nie widziałam jeszcze czegoś takiego, że od razu Draco jest dobry i cudowny i wyrzeka się swojej czystej krwi, nic z tych rzeczy.

A taka propos do odbiegania od kanoniczności bohaterów, czytałaś może w Kwiecie Lotosu "W zamknięciu"? Myślę, że tam autor pisząc tego ficka jeszcze bardziej odbiegł od kanoniczności któregoś bohatera, ale jeżeli będziesz chciała wiedzieć o co chodzi, to już sama przeczytasz.

Pozdrawiam,
Rosssa.

Ten post był edytowany przez Rosssa: 20.01.2007 14:26


--------------------
Love - devotion
Feeling - emotion

Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong
Just look into your heart my friend
That will be the return to yourself
The return to innocence.

If you want, then start to laugh
If you must, then start to cry
Be yourself don't hide
Just believe in destiny.

Don't care what people say
Just follow your own way
Don't give up and use the chance
To return to innocence.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
smagliczka
post 20.01.2007 14:34
Post #230 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 638
Dołączył: 21.10.2005
Skąd: Warszawa

Płeć: Kobieta



Och, zgadzam się w zupełności, że Draco w opowiadaniach jest bardziej ludzki. I jestem jak najbardziej za "uczłowieczaniem", ale z głową. Nienawidzę koszmarków - które wymieniłam w poprzednim poście.
I nie denerwuję się na Ciebie, tylko tak ogólnie dałam wyraz swej małej frustracji cheess.gif

A slashy, tudzież slashopodobnych jakoś nie trawię. Angstów również unikam. W ogóle Draco jest postacią, która mnie niespecjalnie interesuje - bo moim zdaniem nie ma takiej ilości warstw, by mnie zadowolić (ja wybredna bestia jestem) i za smarkaty jest, bym się nim fascynowała. I w ogóle jego bezczelność mi jakoś nie leży - cóż Malfoyowi brak CIS-u (jeśli już mówimy o draniach) i jeszcze paru innych rzeczy, które czynią postać interesującą dla mnie. Np. błysku w oku, intligencji, drugiego dna... jakiegoś cichego smutku i dojrzałości emocjonalnej.

I żaden naciągany fanfik nie jest w stanie tego zmienić, bo czytam takowe z przymrużeniem oka - o ile w ogóle czytam. Po prostu wywołuje to u mnie zgrzyty... w szczególności wyrzynających się ósemek - a jak one zgdzrytają, to znaczy, że już jest źle i należy sobie darować dla własnego dobra i zdrowia psychicznego.

Pozdrawiam
Smagliczka cheess.gif

Ten post był edytowany przez smagliczka: 20.01.2007 14:38
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rosssa
post 20.01.2007 14:44
Post #231 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 205
Dołączył: 25.09.2006
Skąd: City centre

Płeć: Kobieta



Hehe no spoko to tylko taka Twoja mała frustracja cheess.gif Rozumiem, rozumiem.

Ja także nie przepadam za slashami, nie wiem jakoś po prostu mi nie podchodzą. I zgadzam się z Tobą, że Draco nie jest specjalnie fascynującą postacią, przynajmniej dla mnie i Ciebie. Głównie brakuje mi w nim tak jak wymieniłaś inteligencji i tego błysku w oku, a że i reszty mu brakuje to już swoją drogą. Ale cóż taki jaki jest miał być w książce i już. Nic z tym nie zrobimy.

I racja, że żaden fan fick go nie zmieni, z resztą jak chyba każdego bohatera z książki.

No to myślę, że się juz zrozumiałyśmy smile.gif

Pozdrawiam,
Rosssa.

Ten post był edytowany przez Rosssa: 20.01.2007 14:48


--------------------
Love - devotion
Feeling - emotion

Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong
Just look into your heart my friend
That will be the return to yourself
The return to innocence.

If you want, then start to laugh
If you must, then start to cry
Be yourself don't hide
Just believe in destiny.

Don't care what people say
Just follow your own way
Don't give up and use the chance
To return to innocence.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LilienSnape
post 21.01.2007 20:11
Post #232 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 579
Dołączył: 11.12.2006
Skąd: Roseau

Płeć: Kobieta



nie chodzi o to, ze podoba mi sie jakiś opiekuńczy, troskliwy i w ogole wspaniały Malfoy. Bo chwialmi w ff jest przedstawainy tak slodko slodko az sie rzygac chce ; / ale chodzi o to, ze w ksaizce jest takim tchorzem a w tych opowiadaniach to sie zmienia .


--------------------
user posted image
what the fuck was i thinking?

Lenka.

chomik !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
solve
post 22.01.2007 00:08
Post #233 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 67
Dołączył: 30.11.2006
Skąd: from middle of nowhere

Płeć: Mężczyzna



Bosh, poruszyłem lawinę... a przynajmniej kilka kamyczków tongue.gif

Nie znam wszystkich ff z Draconem, więc nie mogę powiedzieć, że Malfoy JEST w tych opowiadaniach zupełnie inny niż w rzeczywistości. Ale opierając się na tych, które przeczytałem, z czystym sercem stwierdzam, że Draco w WIĘKSZOŚCI odbiega od postaci z kanonu.
A jak wcześniej wspomniano, bohaterów powinno się oceniać za to, jacy są w książkach a nie ff.

QUOTE
Ale Draco CZUŁY i KOCHAJĄCY?! I co, może jeszcze współczujący swym ofiarom, wybaczający Potterowi wszelkie zaszłości, kochający "szlamowatą" Granger... układający poematy, obsypujący ją kwiatami... zachwycający się zachodem słońca, miłujący mugoli, przenoszący się ze Slytherinu do Gryffindoru na znak protestu, wypierający się czystej krwi... walczący po stronie Zakonu, ginący w obronie swej lubej albo Harry'ego, wyrzekający się ojca, plujący Czarnemu Panu w twarz... poświęcający swe życie w słusznej sprawie, szpiegujący dla Dumbledore'a.

Rowling ma dziwne pomysły... może któryś z twórców ff jakimś cudem odgadł jej zamierzenia?
Przed nami jeszcze 7 część, a tam Draco może być właśnie taki, jak opisałaś laugh.gif Byłoby cudownie...

Ale szczerze, to dlaczego nie może taki być? Czy to, że w książce występuje jako bezczelny i chamski oznacza, że nie ma w nim ludzkich uczuć?
Przecież nie zabił Dumbledore'a (co prawda jest dopiero gówniarzem, ale...) i płakał w Łazience Marty (nie robił tego chyba na pokaz, nie?).
Nie utrzymuję tu, że Malfoy JEST dobry, ale że ma w sobie LUDZKIE uczucia. A takim z pewnością jest troskliwość i miłość.
W jego ocenie nie można pominąc też ojca, Lucjusza, który (bardzo możliwe) miał decydujący wpływ na syna.

Ten post był edytowany przez solve: 22.01.2007 00:10


--------------------

"...Widzisz to, czego nie ma, a nie widzisz tego, co jest..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
smagliczka
post 22.01.2007 00:57
Post #234 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 638
Dołączył: 21.10.2005
Skąd: Warszawa

Płeć: Kobieta



To chyba ja wyciągnęłam kamyczek (celowo cheess.gif) - ale jak mówiłam, to był wyraz mej małej frustracji.
Powiedziałam przecież - uwaga, oznaka choroby, cytuję samą siebie - że:
QUOTE
nie odbieram Malfoyowi prawa do odczuwania. Zresztą ostatni tom chyba rozwiewa w tej kwestii wszelkie wątpliwoście, jakoby Draco miał być draniem bez serca . Nie twierdzę, że Draco nie może wzbudzić współczucia, czy nawet sypmatii - wiadomo, że został w świat śmierciożerczych rozgrywek niejako na siłę wciągnięty. I to faktycznie jest przykre.

Podobnie jak nie odbieram prawa do odczuwnaia każdej innej postaci.
Po prostu nie lubię, jak w fanfictach robi się z danej postaci kogoś skrajnie innego: w sposobie zachowania, sposobie mówienia, przyjętym światopoglądzie etc.
Uczucia i sfera psychiczna swoją drogą, a znamiemnne cechy charakteru swoją. Nie powinno się ich zmieniać diametralnie - jeśli to ma być wciąż ta sama (choć nieco pogłębiona) postać z książki.

Malfoy jest zarozumiały, więc cieżko na przykład, by jednoczesnie był współczujący (a już na pewnno nie dla wrogów). Malfoy jest dumny, więc ciężko, by rezygnował z czegoś dla wyższych idei. On taki po prostu jest - co nie znaczy, że nie ma uczuć. Widomo, że sie boi, że kocha własną rodzinę - bo to zostało bardzo jasno wyłożone w 6 tomie. Ale Draco musi pozostać beszczelny w swój malfoyowaty sposób, chłodny, wyniosły, szukający własnych korzyści, by wciąż był sobą.
Nie uwierzę w Malfoya miłośnika szlam za Chiny Ludowe, nawet jakby życie porządnie nim wsrtrząsnęło, podobnie jak nie uwierzę w Malfoya romnantycznego chłopca, dla którego czystość krwi przestaje mieć znaczenie.
Oczywiście może się zmienić, dorosnąć, przyznać do błędów - ale to musi być odpowiednio uargumentowane. A nie tak ni z gruszki ni z piertruszki w ff-ach sewrują nam zupełnie inne oblicze Dracona niż te, które znamy z książki.

Takie bezpodstawne "psucie" książkowych charakterów działa mi na nerwy. Zupełnie jakbym czytała o kimś skrajnie innym: Draconie - wrażliwym chłopcu (?), Harrym - sarkastycznym młodzieńcu, zafascynowanym tajnikami czarnej magii (?), Severusie - namiętnym kochanku (?!), Syriuszu - prostaku, który pije piwsko za piwskiem i najprawdopodobniej nie umie czytać, Remusie - największym mięczaku jakiego znał świat, który co chwila płonie rumieńcem i nigdy różdżki nie używa - bo nie umie! (?)

Takich przykładów jest na pęczki, ale Draco jest jednym z bardziej wyrazistych. Oczywiście, jak najbardziej jestem za odkrywaniem ludzkich uczuć w tych draniach spod ciemnej gwiazdy - sama lubię babrać się w psychice bohaterów - ale, na Merlina, nie można ich odzierać z ich własnych charakterów.
To trochę niekonsenwentne. Skoro bazuje się na już ukształtowanej postaci, nie można ot tak sobie zlekcewżyć wszystkich jej wad, tylko dlatego, że chce się pokazać zalety.

Czy nie lepiej w to miejsce byłoby stworzyć kogoś zupełnie nowego?

To tyle.

Pozdrawiam
- wywołująca małe lawiny -
Smagliczka

Ten post był edytowany przez smagliczka: 22.01.2007 01:06
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
solve
post 22.01.2007 01:12
Post #235 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 67
Dołączył: 30.11.2006
Skąd: from middle of nowhere

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
jeśli to ma być wciąż ta sama (choć nieco pogłębiona)


Rów Mariański? biggrin.gif

QUOTE
Severusie - namiętnym kochanku (?!),


Dlaczego nie? laugh.gif

A teraz do rzeczy: Też nie cierpię, gdy w ff zmienia się zupełnie charakter bohaterów, ale małe zmiany... To zawsze wprowadza trochę życia do, często, ospałego funkcjonowania postaci.

QUOTE
Skoro bazuje się na już ukształtowanej postaci, nie można ot tak sobie zlekcewżyć wszystkich jej wad, tylko dlatego, że chce się pokazać zalety.


Zalety też są ważne i warto je pokazywać, nawet kosztem wad. Gdyby opisywano tylko ciemną stronę, po jakimś czasie to wszystko zaczęłoby nudzić.
A Draco-Kochanie-Co-Mogę-Dla-Ciebie-Zrobić jest o wiele ciekawszy od Draco-Odpier**-Się-Ode-Mnie-Głupia-Szlamo (sorry, musialem xP), choć nie twierdzę, że każdego pociąga ten pierwszy...


--------------------

"...Widzisz to, czego nie ma, a nie widzisz tego, co jest..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
smagliczka
post 22.01.2007 01:49
Post #236 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 638
Dołączył: 21.10.2005
Skąd: Warszawa

Płeć: Kobieta



No dobra, widzę że odbijamy piłeczkę - a to może nie mieć końca.
Więc utnę te pogaduszki jednym prostym stwierdzeniem: A piszta sobie co chceta, ja tego nie muszę czytać cheess.gif A jak kto lubi namiętnych Severusów i czułych Draconów, i całą resztę pozbawioną swych charkterów - w imię pokazania ich od innej strony (być może nawet tej, której nie posiadają) - to daj im Borze i Matko borska zdrowie! cheess.gif

A mnie daj wieczny oddpoczynek tongue.gif

Ten post był edytowany przez smagliczka: 22.01.2007 01:50
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rosssa
post 22.01.2007 02:42
Post #237 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 205
Dołączył: 25.09.2006
Skąd: City centre

Płeć: Kobieta



O mamo moja ale tu się porobiło biggrin.gif A to jednak głównie przeze mnie bo w pierwszym poście wypowiadając się na temat Malfoya trochę nasłodziłam i spowodowałam małą, słowną przepychankę biggrin.gif Ale smagliczka skwitowała tym, żebyśmy pisali co chcieli biggrin.gif Podsumowując: Draco w ff zwykle odbiega od wersji książkowej i każdy może sobie go 'kochać' jako tego złego, albo jak zostało wcześniej ujęte - "czułego" biggrin.gif


--------------------
Love - devotion
Feeling - emotion

Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong
Just look into your heart my friend
That will be the return to yourself
The return to innocence.

If you want, then start to laugh
If you must, then start to cry
Be yourself don't hide
Just believe in destiny.

Don't care what people say
Just follow your own way
Don't give up and use the chance
To return to innocence.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LilienSnape
post 22.01.2007 17:02
Post #238 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 579
Dołączył: 11.12.2006
Skąd: Roseau

Płeć: Kobieta



o . widz niekonczaca sie dyskusja . ^^ zostawmy może już tego biednego Draco w spokoju ^^


--------------------
user posted image
what the fuck was i thinking?

Lenka.

chomik !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rosssa
post 22.01.2007 17:49
Post #239 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 205
Dołączył: 25.09.2006
Skąd: City centre

Płeć: Kobieta



Dobrze by było móc zostawić go w spokoju, ale ten temat jest właśnie o nim i dyskusja zawsze będzie trwać biggrin.gif


--------------------
Love - devotion
Feeling - emotion

Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong
Just look into your heart my friend
That will be the return to yourself
The return to innocence.

If you want, then start to laugh
If you must, then start to cry
Be yourself don't hide
Just believe in destiny.

Don't care what people say
Just follow your own way
Don't give up and use the chance
To return to innocence.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Albinka
post 22.01.2007 21:58
Post #240 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 64
Dołączył: 04.01.2007
Skąd: Bzie:p czyli Jastrzębie Zdrój,albo Ravenclav

Płeć: Kobieta



No właśnie biggrin.gif!!
Draco to jeden wielki tchórz i głupek...
No i tyle.
Co się będę wypowiadać jak mi tu "Tele kamery " lecą.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LilienSnape
post 23.01.2007 13:20
Post #241 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 579
Dołączył: 11.12.2006
Skąd: Roseau

Płeć: Kobieta



tak tak ^^ ale tak go dreczyc ? ; p


--------------------
user posted image
what the fuck was i thinking?

Lenka.

chomik !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Albinka
post 23.01.2007 13:22
Post #242 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 64
Dołączył: 04.01.2007
Skąd: Bzie:p czyli Jastrzębie Zdrój,albo Ravenclav

Płeć: Kobieta



Dobrze mu tak!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
solve
post 23.01.2007 15:07
Post #243 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 67
Dołączył: 30.11.2006
Skąd: from middle of nowhere

Płeć: Mężczyzna



Biedny Dracuś biggrin.gif
A on nie zrobił nic złego poza tym, że męczył wielką trójcę Hogwartu, był chamski i wredny, czasami bezuczuciowy. No i jeszcze kilka rzeczy tongue.gif


--------------------

"...Widzisz to, czego nie ma, a nie widzisz tego, co jest..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rosssa
post 23.01.2007 15:16
Post #244 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 205
Dołączył: 25.09.2006
Skąd: City centre

Płeć: Kobieta



Hehe oj biada mu biada tongue.gif Ale i tak mimo wszystkich jego złych cech może być postacią lubianą wink2.gif A Snape? Jest jeszcze gorszy pod względem charakteru, a i tak wielu osobom to odpowiada. No dobra nie rozwijam wątku Snape'a bo schodzę z głównego tematu tongue.gif

Solve, a tak przy okazji to ile naprawdę masz lat? dry.gif Wcześniej na profilu miałeś rocznik '88 a teraz '83 dry.gif

Ten post był edytowany przez Rosssa: 23.01.2007 15:20


--------------------
Love - devotion
Feeling - emotion

Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong
Just look into your heart my friend
That will be the return to yourself
The return to innocence.

If you want, then start to laugh
If you must, then start to cry
Be yourself don't hide
Just believe in destiny.

Don't care what people say
Just follow your own way
Don't give up and use the chance
To return to innocence.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
solve
post 23.01.2007 21:13
Post #245 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 67
Dołączył: 30.11.2006
Skąd: from middle of nowhere

Płeć: Mężczyzna



Snape'a kocha się za to, że jest nietoperzem tongue.gif
A Malfoy stał się bożyszczem ludzi po publikacji szóstego tomu, gdy na jaw wyszły jego "ludzkie" cechy. Co prawda jego prawdziwi fani są tym trochę zawiedzieni, ale czego się nie robi dla ulubionego bohatera...
Poza tym w jego charakterze można dostrzec ciekawy ''konflikt interesów", czy też cech. No i to pociągające zło i uroda tongue.gif

Na innych forach mam 97 dementi.gif
Powinno być '88 musiałem coś pokręcić, gdy bawiłem się profilem. Już naprawiam

Ten post był edytowany przez solve: 24.01.2007 00:06


--------------------

"...Widzisz to, czego nie ma, a nie widzisz tego, co jest..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
smagliczka
post 23.01.2007 21:32
Post #246 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 638
Dołączył: 21.10.2005
Skąd: Warszawa

Płeć: Kobieta



QUOTE(solve @ 23.01.2007 20:13)
Snape kocha się za to, że jest nietoperzem  tongue.gif
*


Huh... no zobacz, a to jest chyba ostatnia rzecz, za którą bym go kochała kótra mogłaby w jakiś sposób mnie pociągać cheess.gif

QUOTE
Poza tym w jego charakterze można dostrzec ciekawy ''konflikt interesów", czy też cech.

Hihi... A to już by bardziej pasowało...

Ale to nie temat o Snapie, więc znikam (ale sami sobie winni jesteście, bo prowokujecie cheess.gif)

Ten post był edytowany przez smagliczka: 23.01.2007 21:39
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LilienSnape
post 23.01.2007 23:44
Post #247 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 579
Dołączył: 11.12.2006
Skąd: Roseau

Płeć: Kobieta



no nie . jeszcze biednego Snapea bedziecie dreczyli ^^ przeciez on nic nie zrobil ^^ no moze zabil Dumbledora, ale mozna na ta przymknac oko ^^ { polskie znaki cos nie chca mi wjesc ; p }


--------------------
user posted image
what the fuck was i thinking?

Lenka.

chomik !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rosssa
post 23.01.2007 23:46
Post #248 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 205
Dołączył: 25.09.2006
Skąd: City centre

Płeć: Kobieta



Hehe i znowu smagliczka została sprowokowana biggrin.gif Oj coś czuję, że biedny Draco jednak nie odpocznie od nas ^^
A Snape narobił i to niezłego bigosu biggrin.gif

Ten post był edytowany przez Rosssa: 23.01.2007 23:47


--------------------
Love - devotion
Feeling - emotion

Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong
Just look into your heart my friend
That will be the return to yourself
The return to innocence.

If you want, then start to laugh
If you must, then start to cry
Be yourself don't hide
Just believe in destiny.

Don't care what people say
Just follow your own way
Don't give up and use the chance
To return to innocence.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
solve
post 24.01.2007 00:16
Post #249 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 67
Dołączył: 30.11.2006
Skąd: from middle of nowhere

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Ale to nie temat o Snapie, więc znikam (ale sami sobie winni jesteście, bo prowokujecie )

Ja prowokuję? Ja? biggrin.gif Jestem niewinny ;p

QUOTE
no nie . jeszcze biednego Snapea bedziecie dreczyli ^^ przeciez on nic nie zrobil ^^ no moze zabil Dumbledora, ale mozna na ta przymknac oko ^^


Popieram. Przecież to nic wielkiego wink2.gif

Gdzieś tam dawno na jakimś innym forum czytałem wypowiedź, że Snape jest postacią, którą Draco uwielbiał tongue.gif Nie wiem, skąd to przekonanie, ale gdy się patrzy na to z dystansu, to jednak mają jakieś cechy wspólne... Pomijając fakt, ze Dracuś to jeszcze dziecko ;p

Poza tym wielu ludzi, jeśli już lubi Malfoya, to i Snape'a. Nie wszyscy, ale większość. Więc te dwa tematy jakoś na siebie nachodzą.


--------------------

"...Widzisz to, czego nie ma, a nie widzisz tego, co jest..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rosssa
post 24.01.2007 01:31
Post #250 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 205
Dołączył: 25.09.2006
Skąd: City centre

Płeć: Kobieta



Hehe oczywiście, że nie Ty prowokujesz biggrin.gif oczywiście.

Ja na szczęście nie styknęłam się z tym że Draco uwielbia Snape'a turned.gif

A no fakt, że ludzie zazwyczaj jeśli lubią Dracona to i Snape'a, ale jak sam to wcześniej ująłeś "zło" pociąga czy tam przyciąga tongue.gif jakoś tak tongue.gif i to się zgadza smile.gif


--------------------
Love - devotion
Feeling - emotion

Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong
Just look into your heart my friend
That will be the return to yourself
The return to innocence.

If you want, then start to laugh
If you must, then start to cry
Be yourself don't hide
Just believe in destiny.

Don't care what people say
Just follow your own way
Don't give up and use the chance
To return to innocence.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

17 Strony « < 8 9 10 11 12 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 22.05.2024 17:44