Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony  1 2 3 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Nie!, Nieee! Ja już nie mogę!

Pottero
post 16.09.2004 22:14
Post #1 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 24.04.2003
Skąd: Rybnik




Nie, to już naprawdę jest przegięcie! Czepiacie się mnie, że krytykuję stronę za to, że informacje są na niej dość rzadko, a jeżeli już się pojawiają, są „po czasie”. Teraz jednak mam do tego pełne prawo. Dziś zobaczyłem na stronie newsa dotyczące tego, że „Harry Potter” jest plagiatem „Akademii pana Kleksa”! Przecież o tym pisały już na początku lipca „Fakty i Mity”, od których to wszystko się zaczęło, następnie „Angora” przedrukowała ten fragment i na jej łamach rozegrała się batalia pomiędzy tymi, którzy twierdzą, że „Harry Potter” ma się do „Kleksa” jak piernik do wiatraka, a tymi niewypałami, którzy uważali, że jest to plagiat. Wypowiadali się fani i antyfani Harry’ego, wypowiadali się także profesorowie szanowanych polskich uniwersytetów. W mniej więcej tym samym czasie na wielu polskich interentowych forach trwały dyskusje dotyczące tego tematu. Wiem, bo sam brałem w takowych udział. Sprawa ta dotarła nawet do Wielkiej Brytanii, w której również wzbudziła pewne kontrowersje.
Cóż. Nie pozostaje mi chyba nic innego, jak odwiedzać tę stronę raz w tygodniu, gdy będzie już trochę więcej newsów, albo zaprzestanie odwiedzania tej strony po trzech latach, bo NIC CIEKAWEGO NA NIEJ JUŻ NIE MA!


--------------------
„Jeden, dwa - Freddy idzie po ciebie.
Trzy, cztery - zarygluj dokładnie drzwi.
Pięć, śześć - krucyfiks w rękę weź.
Siedem, osiem - czuwaj do późna w noc.
Dziewięć, dziesięć - nie zaśniesz nigdy już!”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 17.09.2004 16:09
Post #2 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Ehm... to była ostra krytyka i rzeczywiście masz do niej pełne prawo, Pottero... Pozwól ze wtrące swoje trzy grosze:

Newsa o Akademii Pana Kleksa - dodała nowa redaktorka Ania, i ani ja, ani żaden inny redaktor nie miał na to wpływu, bo raczej nie konsultujemy się ze soba przed każdym dodanym newsem, chyba że w wyjątkowych przypadkach.

Szczerze mówiąc, to na początku tej swojej przygody z hp.org.pl Ania ma skłonność do dodawania newsów, że tak powiem, nieodpowiednich... sad.gif Albo takich, które każdy co najmniej 2-3 tygodnie temu widział, na tej stronie, na forum albo gdzie indziej, albo takich mało ważnych i prawdopodobnych...

(tu chciałabym zauważyc, że jeśli ja daję niepotwierdzoną informację, wyraznie piszę, że tak jest i mogą to być zwykłe plotki, ale może tez być prawda.... )

No bo Ania pisze o tym Kleksie, jakby to była nowość, a tak nie jest.

Tu może powiesz, że powinnam go skasować. Już raz tak zrobiłam, ale to wtedy jak jej inny news po prostu był umieszczony nie tak jak trzeba i nie tam gdzie trzeba. Usunęłam go i powiedziałam o tym na gg Ani, która zaczęła mnie przepraszać...

Więc po prostu ma dziewczyna zapał, tylko się musi sporo nauczyć....
I nie moge kasować jej newsów, bo w końcu się obrazi i powie, że kasujemy wszystko, co ona doda. blink.gif

Może będzie z niej dobry redaktor... trzeba jej tylko pomóc.... mogę się tego podjąć w sumie...

P.S. Wolicie żeby newsów było mniej, ale takie wazniejsze, czy codziennie po parę takich mało istotnych, które na dobrą sprawę nikogo prawie nie intersuja, a pojawiają się na niektórych stronach tylko dlatego, bo występuje w nich słowo "Harry Potter" ????


Aha, jeśli Ania to przeczyta, to mam nadzieje, że zrozumie i się nie obrazi.....

Ten post był edytowany przez kkate: 17.09.2004 16:10


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pottero
post 18.09.2004 01:26
Post #3 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 24.04.2003
Skąd: Rybnik




Cóż, ja nie karzę wam konsultować się co do newsów. Oczekuję tylko konkretnych wiadomości na tematy związane z Harrym Potterem. Nie jakichś starych, które pojawiły się gdzieś już jakiś czas temu. Jeżeli chcecie zamieszczać newsy sprzed jakiegoś czasu, proponuję tłumaczenia ze stron angielskich, bo mnie nie zawsze chce się to tłumaczyć smile.gif. Mogą być po czasie, ale z umiarem – maksimum kilka dni.
Jeżeli chodzi o mnie, wolę jednego, porządnego, konkretnego newsa na jakiś czas, niż kilka newsów dziennie, które są przekopiowane z innej strony. Naprawdę, darujcie kopiowanie wiadomości z Onetu, Interii czy Wirtualnej Polski, a piszcie od siebie. Są strony, na których jest kilka newsów dziennie, jeżeli nie wszystkie, to przynajmniej jakaś ich część jest interesująca i na czasie.
P.S. Jeżeli uważacie moje słowa za ostrą krytykę, przepraszam. Nic jednak na to nie poradzę, life is brutal. Takie jest moje zdanie.


--------------------
„Jeden, dwa - Freddy idzie po ciebie.
Trzy, cztery - zarygluj dokładnie drzwi.
Pięć, śześć - krucyfiks w rękę weź.
Siedem, osiem - czuwaj do późna w noc.
Dziewięć, dziesięć - nie zaśniesz nigdy już!”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 18.09.2004 11:14
Post #4 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



QUOTE
Jeżeli chcecie zamieszczać newsy sprzed jakiegoś czasu, proponuję tłumaczenia ze stron angielskich, bo mnie nie zawsze chce się to tłumaczyć . Mogą być po czasie, ale z umiarem – maksimum kilka dni.


W porządku, właśnie szykuję takiego newsa.

A co do ciebie - twoja krytyka może jest i ostra, ale przydatna. W sumie to fajnie, że ktoś to wytknął. smile.gif


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vigga
post 18.09.2004 13:06
Post #5 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 489
Dołączył: 06.07.2003
Skąd: Olsztyn




QUOTE
P.S. Wolicie żeby newsów było mniej, ale takie wazniejsze, czy codziennie po parę takich mało istotnych, które na dobrą sprawę nikogo prawie nie intersuja, a pojawiają się na niektórych stronach tylko dlatego, bo występuje w nich słowo "Harry Potter" ????

hmm... mi tam nie przeszkadzają takie male, nic nie znaczące newsy. a nawet wole przeczytac kilka takich informacji dziennie, niz jedna znacząca raz na tydzien.

QUOTE
Naprawdę, darujcie kopiowanie wiadomości z Onetu, Interii czy Wirtualnej Polski, a piszcie od siebie. Są strony, na których jest kilka newsów dziennie, jeżeli nie wszystkie, to przynajmniej jakaś ich część jest interesująca i na czasie.

a wg mnie takie kopiowanie z wp, onetu itp wcale nie jest zle. np mi niektore tamtejsze newsy umykaja i ich nie czytam, a tak to tutaj mam wszystko napisane.


--------------------
mądrzejsi mówili nie rób
mówili
trzymaj się z daleka
nie pozwalali mi
sam się dowiedziałem
czym jest kłamstwo
zło i krzywda
dziękuje Wam
za okaleczenie mojej duszy...


all we see or seem is but a dream within a dream
*************
nierealne jak bajka...prawdziwe jak bajka...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ania*
post 16.10.2004 19:30
Post #6 

Unregistered









Kasia- jasne, że sie nie obrazilam! Rozumie i przyjmuję slowa krytyki. A co od POttero, to przyjmij do wiadomosci, że jesli twoim zdaniem newsy sa za rzadko, bo rok szkolny sie zaczal i nie jestesmy robotami! Przecież ja nie wchodze na w szystkie strony i fora, i nie sprawdzam czy to było! Moze niektórzy nie wiedzieli... paps
Go to the top of the page
+Quote Post
Piotrek
post 17.10.2004 08:59
Post #7 

Kandydat na Maga


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 84
Dołączył: 31.08.2004
Skąd: Kraśnik

Płeć: Mężczyzna



Aha - o do Pottera, Ania, to on musi każdego z redakcji, zwłaszcza nowych, objechać na forum, bo inaczej nie jest sobą.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ania*
post 17.10.2004 11:43
Post #8 

Unregistered









Dzieki PIotrek! Mnie juz 2 raz objechal....
Go to the top of the page
+Quote Post
eNoPe
post 18.10.2004 20:03
Post #9 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 25.01.2004
Skąd: Las Venturas

Płeć: Mężczyzna



Hmmm... KKate... ostra krytyka to nie byla... to bylo zwykle upomnienie, a tego potrzebujemy! Mozna tylko dziekowac za krytyke. Poza tym troche nie zbyt sie o Ani wypowiadasz jako "Niedoswiadczonej Redaktorce". Tak mowia tylko doswiadczeni redaktorzy. Nie jestes w redakcji dlugo i mozna tez wytknac bledy twoje. A im wiecej "zapalu" tym lepiej, wiec Aniu zycze ci dobrze i oczywiscie tobie rez kkate smile.gif Lubie zawsze cos takiego napisac tongue.gif


--------------------
;] wiadomo 24
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ania*
post 18.10.2004 20:09
Post #10 

Unregistered









Rozumiem, zawsze byłam w goracej wodzie kąpana smile.gif A co do newsa o Akademii, to chciałam tylko pokazać, jacy są głupi niektórzy ludzie. Postaram się na przyszłosć, pozdrowienia
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 18.10.2004 20:40
Post #11 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



QUOTE
Hmmm... KKate... ostra krytyka to nie byla... to bylo zwykle upomnienie, a tego potrzebujemy! Mozna tylko dziekowac za krytyke.


No jasne. Jeśli ktoś ma chęć, by pokazać nam, co robimy dobrze, a co źle, to naprawdę fajnie. smile.gif

QUOTE
Poza tym troche nie zbyt sie o Ani wypowiadasz jako "Niedoswiadczonej Redaktorce".


Teraz już tego nie robię. Taki naprawdę niedoświadczony to taki, co jest w redakcji mniej niż miesiąc. tongue.gif A teraz już sądzę, że Ania się zaaklimatyzowała w redakcji!

QUOTE
Tak mowia tylko doswiadczeni redaktorzy. Nie jestes w redakcji dlugo i mozna tez wytknac bledy twoje.


Wiem. Ale się staram ich nie popełniać. A w redakcji jestem od... no, dokładnie od 1 czerwca biggrin.gif Więc już ponad 4 miesiące... Biorąc pod uwagę, ile NIEKTÓRZY wytrwali dry.gif , to nie najgorzej.
Tak w ogóle to kiedy ktoś może się nazywać "doświadczonym redaktorem", eNoPe??? Nie to, że mi na tym aż tak zależy, ale tak spytam...

QUOTE
A im wiecej "zapalu" tym lepiej, wiec Aniu zycze ci dobrze i oczywiscie tobie rez kkate  smile.gif


Dzięki biggrin.gif


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ania*
post 18.10.2004 20:55
Post #12 

Unregistered









Jasne- juz na dobre sie u was zaklimatyzowałam smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
eNoPe
post 21.10.2004 19:20
Post #13 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 25.01.2004
Skąd: Las Venturas

Płeć: Mężczyzna



Może się nim nazywać KKate, kiedy nim jest tongue.gif I napewno nie jest nim kiedy kopiuje njusy i do jednego njusa daje zwykle zyczenia urodzinowe (inna sprawa z kondolencjami smile.gif ) W sumie... najlepszy redaktor to ten ktory nie proboje byc zauwazanym i udziela sie w sprawach ktore naprawde go interesuja a nie daja pretekst do kolejnego w/w bycia zauwazonym. smile.gif Chyba wystarczy?


--------------------
;] wiadomo 24
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ania*
post 22.10.2004 17:44
Post #14 

Unregistered









Filozoficzny wywód... tongue.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
eNoPe
post 22.10.2004 18:53
Post #15 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 25.01.2004
Skąd: Las Venturas

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Ania* @ 22.10.2004 16:44)
Filozoficzny wywód...  tongue.gif
*



Moze i nie filozoficzny, ale prawdziwy, nawiasem mówiąc: Nagle kkate omija ten temat biggrin.gif


--------------------
;] wiadomo 24
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 22.10.2004 18:56
Post #16 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Odrobinę, Aniu.

Ja już nic nie będę mówić o takich, co to połowę swoich newsów przeznaczają na ogłaszanie kolejnych spotkań na IRCu, z których i tak rzadko coś wychodzi tongue.gif

Dobra, nie mam zamiaru się kłócić.... smile.gif

Co do urodzinek, no to... ekhm... teoretycznie to też swojego rodzaju news blush.gif

Dajcie spokój, szkoła mnie przytłacza..... narazie nie mam czasu na twórcze tłumaczenia albo poszukiwania newsów... sad.gif

edit: wcale nie omijam, jak widzisz biggrin.gif

Ten post był edytowany przez kkate: 22.10.2004 18:58


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
eNoPe
post 22.10.2004 20:14
Post #17 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 25.01.2004
Skąd: Las Venturas

Płeć: Mężczyzna



Wiesz... kkate jakby wszyscy mieli takie podejscie do sprawy to juz dawno by serwisu nie było. Bo widzisz - warto zajac sie czyms nawet jezeli nie przynosci to rezultatow. Chodzi mi o IRC rzecz jasna. Nie wchodzisz na IRC i nie wiesz co sie na nim dzieje. Wiec uswiadomie cie: IRC jakos tak sie uformowal na sezony w ktorych ludzie na niego zaczynaja wchodzic i jest calkiem milo. Ludzie maja talent do oceniania czegos zanim sie z tym zapoznają - oczywiscie chodzi o ocene negatywna. Poza tym... nie jest oglaszanie spotkan na IRCu polowa moich njusow. Chyba ze z uporem maniaka sledzisz w archiwum moje newsy i probojesz znalezc u mnie wady smile.gif Chetnie poczytam


--------------------
;] wiadomo 24
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 22.10.2004 21:18
Post #18 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Nie, Enope, naprawdę mam inne rzeczy do roboty niż przeglądanie archiwum tongue.gif

Na IRC nie wchodzę, bo nadal mam czasem drobne problemy. Poza tym... po prostu zapominam smile.gif No ale dobrze, że się tym zajmujesz, ktoś musi. I naprawdę nie mówię, że to jest zła rzecz.

A wady można znaleźć u każdego biggrin.gif


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
eNoPe
post 22.10.2004 22:33
Post #19 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 25.01.2004
Skąd: Las Venturas

Płeć: Mężczyzna



Kurde no i nie mam sie teraz do czego przyczepic smile.gif No trudno, moze innym razem wink.gif


--------------------
;] wiadomo 24
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Piotrek
post 23.10.2004 12:34
Post #20 

Kandydat na Maga


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 84
Dołączył: 31.08.2004
Skąd: Kraśnik

Płeć: Mężczyzna



Błagam! Śmiać się chce, jak to się czyta! Kasia i eNoPe, odinstalowaliście gg? Nie macie się gdzie kłócić?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 23.10.2004 12:41
Post #21 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Nie, nie mamy tongue.gif

A poza tym, my się wcale nie kłócimy.... biggrin.gif

Z tego tematu zrobiło się idealne miejsce na dyskusje redaktorów... No cóż... Narazie z tym koniec....


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
eNoPe
post 23.10.2004 23:32
Post #22 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 25.01.2004
Skąd: Las Venturas

Płeć: Mężczyzna



Piorek... mowi takie zeczy ten ktory najwiecej namiszal. Chlopie ja nie pisze - wprzeciwienstwie do ciebie - postow ktore maja slowa typu: "...Chodz na gg to ci powiem." Lepiej juz mowic na forum to co -niby- powinno sie mowic na gg niz sie na owe gg umawiac w poscie. Ech Piotrus.


--------------------
;] wiadomo 24
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Piotrek
post 24.10.2004 14:21
Post #23 

Kandydat na Maga


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 84
Dołączył: 31.08.2004
Skąd: Kraśnik

Płeć: Mężczyzna



Przesadziłeś... tym razem przesadziłeś... zgiń, przepadnij, redaktorze nieczysty!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
eNoPe
post 24.10.2004 14:32
Post #24 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 25.01.2004
Skąd: Las Venturas

Płeć: Mężczyzna



Piotrze nikczemny, niech cie cienie pochlona, wrota piekielne wezma do siebie! A tak poza tym nie wiem w czym przesadzilem, jak dla mnie wyrazilem sie dosc lagodnie i ("nie")czysto. Latwo tak cie sprowokowac, abys zyczyl od razu smierci?

PS. I na dodatek masz do nas pretensje ze sie klocimy... A kto sie sam teraz zaczyna klocic? ECH PIOTRUS!


--------------------
;] wiadomo 24
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Piotrek
post 24.10.2004 18:53
Post #25 

Kandydat na Maga


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 84
Dołączył: 31.08.2004
Skąd: Kraśnik

Płeć: Mężczyzna



no nie... ja już tego nie wytrzymam. Bez obrazy, i dla Ciebie i dla Niego ale drugi Pottero się znalazł. A tak w ogóle - możemy przestać się kłócić??
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Strony  1 2 3 >
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 14:34