Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

11 Strony « < 2 3 4 5 6 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Muzyczne Perełki, coś niepowtarzalnego

BlackOmen
post 04.11.2004 23:02
Post #76 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Ten koles tez chce byc tru girmm Necro? user posted image


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 04.11.2004 23:18
Post #77 

Unregistered









już jest ;d
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 04.11.2004 23:40
Post #78 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(BlackOmen @ 04.11.2004 22:18)
Swoja droga chyba nie wiecie na czym polega tradycyjne przywitanie typu mis. Oj ludzi ludzie. Widac ze nie interesuja sie historia  user 

posted image
*


poofftopuje - na bank ogladales wiadomosci dzisiaj i sie chwalisz. ahah! mam cie ;D aczkolwiek przypomnienie obsciskow jaruzelskiego dlugo nie zapomne.
a co do tematu - boli mnie ,ze za 300 lat (jesli dociagniemy) muzyke klasyczna beda zwac przeboje jakie dzis mozemy ogladac w mjuzik tv. brrr. coz, co po sobie zostawimy - z tego sie beda smiac


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 04.11.2004 23:45
Post #79 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



GrimmY rozgryzles mnie! Punkt dla ciebie! user posted image

QUOTE
a co do tematu - boli mnie ,ze za 300 lat (jesli dociagniemy) muzyke klasyczna beda zwac przeboje jakie dzis mozemy ogladac w mjuzik tv. brrr. coz, co po sobie zostawimy - z tego sie beda smiac

A jaka bedzie muzyka za te 300 lat? user posted image


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 04.11.2004 23:51
Post #80 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(BlackOmen @ 04.11.2004 23:45)
GrimmY rozgryzles mnie! Punkt dla ciebie! user 

posted image

QUOTE
a co do tematu - boli mnie ,ze za 300 lat (jesli dociagniemy) muzyke klasyczna beda zwac przeboje jakie dzis mozemy ogladac w mjuzik tv. brrr. coz, co po sobie zostawimy - z tego sie beda smiac

A jaka bedzie muzyka za te 300 lat? user posted image
*


mua! hehe.
jaka? wiesz...trudno to powiedziec, ale watpie zeby jakis tfurca klasyczny (tu wstaw w sumie kogolwiek do bernsteina...no moze on nie jest klasykowcem, ale mniej wiecej do roku 1940) mial nawet wyobrazenie, ze duza czesc mlozdiezy lubi chodzic na nawalnice techniawkowa, inni zachwycaja sie rymowaniem w tepie kałacha, innych kreci pogowanie itd. itp. mozna tylko gdybac. nie wiem. moze kiedys pierdniecie bedzie uwazane za szczyt poszanowania i sztuki grania. ciul wie :p


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 05.11.2004 17:23
Post #81 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



Jak widać na przykładzie ekspansji wpływów hiphopowych gusta ludzkie głupieją :]
Albo po prostu ludzie sami nie wiedzą czego chcą - za 300 lat świat wciąż będzie pod wpływem ery światła, oświecenia wręcz - tj. mojej ery, bo gdy dojdę do władzy wszystko będzie inaczej :} i swiat pokojowo zdobędziem, no może poza niemcami, i muzyki będzie można słuchać jakiejkolwiek (no bo o hh i techno że o popie nie wspomnę już wszyscy zapomną ;] i będzie w tym udział tajnych laboratoriów które skonstruują odpaczacze gustów ;])

Taaa... ;] przyszości, czekamy
"...P..."


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 05.11.2004 18:06
Post #82 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



QUOTE(BlackOmen @ 04.11.2004 23:18)
QUOTE
pod postem, w którym ktoś wymienił m.in Radiohead i Anathemę powiedziałes cos w stylu, ze 'teraz to juz zaczynaja wymieniac gówna a nie perełki'. więc nie miej teraz pretensji, ze ktos mógł odebrac to w taki sposób. to Twoje słowa.
zreszta, dobra, skonczmy juz drązyc to, bo to nie ma sensu. z mojej strony to juz koniec tej 'rozmowy'. do zadnych wspólnych wniosków nie dojdziemy, Ty jestes nietolerancyjny, a ja nie moge gadac z takimi ludźmi.


Mama zakazala ci rozmawiac z nietolerancyjnimi?
*



_-_________________"
ooo taaak, baby, taaak, to faaaakt ==


QUOTE(BlackOmen @ 04.11.2004 23:18)
Podkresle jeszcze raz jedno (ty chyba omijalas moje posty albo czytalas je bez zrozumienia) jestem nietolerancyjny pod wzgledem spieprzonych gustow.
*



czy Ty nie rozumiesz, że dobry gust to coś względnego? nie Twoje spojrzenie na muzykę jest jedynym prawdziwym wyznacznikiem tego, co dobre i wartościowe. nie Twoje...
gdybyś napisał: jestem nietolerancyjny pod wzgledem gustow, które ja uważam za spieprzone. albo: hh nie jest dla mnie perełką. to wtedy byłoby ok. bo to oznaczałoby, że owszem, hh jest dla ciebie gównem, ale rozumiesz to że inni moga uważac te muzyke za dobrą itd. akceptujesz to i mimo swojego negatywnego podejścia do hh, nie uwazasz swojej opinii za jedyna i niepodwazalna. moze dokładnie to miałes na mysli,ale jednak nie zabrzmiała to tak oczywiście.


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 05.11.2004 20:04
Post #83 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
nie zabrzmiała to tak oczywiście.

Dlatego teraz bedzie trzeba czesciej uzywac komenty [quote]

I`m evilny user posted image


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 08.11.2004 12:00
Post #84 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Ja jestem skłonny się z Omenem zgodzić, że istnieją pewne obiektywizmy w kwestiach gustu muzycznego i jak mi ktoś tłumaczy że ja wolę Beethovena a on Boysów i to jest to samo, bo to kwestia gustu, to mnie krew zalewa, ale nie mogę się zgodzić, że hh to chała z definicji. BO, znasz "Księgę Tajemniczą. Prolog" Kalibra 44? Jeśli po wysłuchaniu tej płyty stwierdzisz, że hh to kielnia i syf to dam ci spokój.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 11.11.2004 13:10
Post #85 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



ja ostatnio słucham poezji śpiewanej. i naprawdę... to jest coś pięknego, cudownego,fenomenalnego,po prostu fantastycznego. to jest dla mnie właśnie taka perełka... cos niespotykanego,wyjątkowego i tyle w tym emocji.pokochałam na amen;)

a jak Omenowi cos sie nie podoba i jak go bola emoty, to juz jego sprawa, bo teraz jest taka moda.


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 11.11.2004 17:11
Post #86 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
BO, znasz "Księgę Tajemniczą. Prolog" Kalibra 44? Jeśli po wysłuchaniu tej płyty stwierdzisz, że hh to kielnia i syf to dam ci spokój.

DOBRA! Zaczynam wyszukiwanie w necie calego albumu i spokojnie go wyslucham pozniej zdam recenzje. user posted image

QUOTE
ja ostatnio słucham poezji śpiewanej. i naprawdę... to jest coś pięknego, cudownego,fenomenalnego,po prostu fantastycznego. to jest dla mnie właśnie taka perełka... cos niespotykanego,wyjątkowego i tyle w tym emocji.pokochałam na amen;)

Na jesien dobry jest Krzysztof Daukszewisz - Nadwyobraznia czek it aut.

QUOTE
a jak Omenowi cos sie nie podoba i jak go bola emoty, to juz jego sprawa, bo teraz jest taka moda.

A szczegolnei walenie calego ich rzadku w poscie nie?

Swoja droga porownaj
rolleyes.gif z user posted image
pierwszy wydaje mi sie niedorobiony jedeny fajny emot jaki tutaj maja to ten
cheess.gif

EDIT

No i god damnit zapomnialem o tym dlaczego chcialem sie udzielic w tym temacie.
Dzisiaj po raz pierwszy uslyszalem HILLIARD ENSEMBLE/JAN GARBAREK: Officium Bylem zaszokowany bo muza jest w pierwszorzednym gatunku user 

posted image Chory, doskonaly glos, artystyczna muzyka no i oczywiscie saksofon. Komponuja sie wrecz genialnie. Jutro lece aby pozyczyc ta plytke bo na necie nie moge znalezc. Jednoczenie zwroce dyskografie Dead Can Dancow, Marillion-Scrip For A Jester`s Tear i Rush - Exit Stage Left.

Ten post był edytowany przez BlackOmen: 11.11.2004 17:17


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 22.11.2004 15:35
Post #87 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



Aaah :]

Piosenką dnia dzisiajszego zostaje po raz enty już Beyond Electric Dreams - polecam ściągnąć (wykonawca? nie wiecie? ;] Bad Religion)
Utwór...piękny :> niesamowity i cholernie melodyjny. Przypomina mi nieco Generatora głównie ze względu na tajemniczy dosyć tekst (który jest o hm... no własnie :} trzeba samemu zdefiniować, trochę o miejscu gdzie nie ma ludzi, trochę o raju, troche o tym co jest poza ludzkim tokiem myslenia) i przepiekne, ale to przewspaniałe chórki :} Piosenka ma tą wadę (wadę?) że należy jej słuchać możliwie głosno (najlepiej w słuchawkach) i skupić się tylko na niej (podczas słuchania nie klikać z szalonymi małolatami ;])
I to też jak przy Generatorze ;]
Osobiście ja przy tych dwóch piosenkach (Beyond Electric Dreams & Generator)wpadam w coś w rodzaju transu ;p uzależniony jestem, a co ;]
"...P..."

Ten post był edytowany przez Pawelord2: 22.11.2004 15:36


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 22.11.2004 15:49
Post #88 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



nosz chcialam sprawdzic co to za cudo, ale kaaza jest bezlistosna: search finished without any result

...

Ten post był edytowany przez Neonai: 22.11.2004 15:50
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 22.11.2004 16:55
Post #89 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



A kto w dzisiejszych czasach Kazi używa?
Czas się przesiąść na Soulseeka
(http://www.slsknet.org/slsk152.exe)
Wpisujemy w serczu Bad Religion i patrzymy które kawałki są z albumu Empire strikes First (polecam cały album :>) Beyon... ma numerek 12 :}
A jeżeli uzywasz tlena to msg me ;] Pawelord2@tlen.pl
"...P..."


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cat
post 22.11.2004 17:36
Post #90 

Unregistered









No ja np używam Kazimiery, bowiem soulseek spierdolił mi :
a) kartę dźwiękową
b) pakiet office
c) pasjansa (!)
d)ms config
e) parę innych rzeczy
No wybaczcie.
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 22.11.2004 17:45
Post #91 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




A to niełatwiej przez torrent? Wirusków brak, wszystko ładnie jak na dłoni, ściągasz to co chcesz a nie tylko coś o tytule takim jak chcesz, w porywach jak się rozpędzi to nawet 90kb/s wyciąga... W sumie nic lepszego jeszcze nie znalazłam.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 22.11.2004 18:18
Post #92 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



offtop
Torrent dobry jest kiedy szukamy konkretnego nowego pliku :] albo popularnego. Przy innych okazjach po prostu wysiada...
U mnie slsk smiga az milo ;] wiecej wirusow wykozystuje luki w p2p typu kaza :]

No ale na nowosci nie ma to jak bittorrent :]
(www.suprnova.org popatrzcie ile roznosci ;])
"...P..."


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 22.11.2004 18:32
Post #93 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




No rację masz niezaprzeczalną:].
A jak już samz tematu zboczyłeś to pytanko. Wiesz na jakiej to zasadzie działa, ze im jeszcze serwera nie zamknęli? Są rzeczy niepozwalające mi po nocach spać. Ta jest jedną z nich:P.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 22.11.2004 19:42
Post #94 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



Bo widzisz to nie jest cos w stylu serwera :]
Gdyby to byl wielki warez serwer to by go dawno zamkneli. Ale to sa pliki ktore konkretni ludzie maja na swoich dyskach konkretne pliki i za pomoca programu (ktory oczywiscie nie sluzy do piractwa ;]) udostepniaja je innym ludziom. Dlatego raz sie sciaga szybko a raz powoli ;] Firmy walczace z p2p (np RIAA) staraja sie pozywac do sądów twórców programów i zamykać najaktywniejszych piratow, no ale proceder trwa :]]
"...P..."


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 22.11.2004 21:53
Post #95 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Pawelord2 @ 22.11.2004 16:55)
A kto w dzisiejszych czasach Kazi używa?
Czas się przesiąść na Soulseeka
(http://www.slsknet.org/slsk152.exe)
Wpisujemy w serczu Bad Religion i patrzymy które kawałki są z albumu Empire strikes First (polecam cały album :>) Beyon... ma numerek 12 :}
A jeżeli uzywasz tlena to msg me ;] Pawelord2@tlen.pl
"...P..."
*


Torrent jest IMHO njabardziej w pytke. Jak juz sicgac cos pojedynczego to ja i tak zostaje przy e-mulu bo slsk mi np. nie znalazl mi paru mp3 a mul znalazl i w troche dluzszym czasie zassal ale zassal. Ja slska mam tylko dla kanlu mangaforums.

QUOTE(Pawelord2 @ 22.11.2004 18:18)
offtop
Torrent dobry jest kiedy szukamy konkretnego nowego pliku :] albo popularnego. Przy innych okazjach po prostu wysiada...
U mnie slsk smiga az milo ;] wiecej wirusow wykozystuje luki  w p2p typu kaza :]

No ale na nowosci nie ma to jak bittorrent :]
(www.suprnova.org  popatrzcie ile roznosci ;])
"...P..."
*


Niekoniecznie znanego. Ja dorwalem kilka mniej znanych rzeczy :] Na torrent.org.pl tez lezy duzo fajnych rzeczy.



--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vaampir
post 25.11.2004 22:09
Post #96 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 82
Dołączył: 22.01.2004




jak to napisała bodajże kaola - Tori Amos. Ona jest po prostu cudowna. mam jej jedną płytę orginalną - wykosztowałam się, kurczę, a pozostałe piosenki ściągam wszystkie co tylko udaje mi się znależć. jest po prostu nie-sa-mo-wi-ta. a jak słucham jej Bonnie & Clyde '97 to mi po prostu ciarki przechodzą :> chcociaz to wcale nie jest moja ulubiona piosenka Tori :>


--------------------
My candle burns at both ends;
It will not last the night;
But, ah, my foes, and oh, my friends -
It gives a lovely light.

Edna St Vincent Millay

Sprawdź, jak dobrze mnie znasz...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zusia =)
post 27.11.2004 22:25
Post #97 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 258
Dołączył: 22.12.2003
Skąd: z jamaici




U2, Led Zeppelin, Pink Floyd, Maroon 5, Placebo i Red Hot Chili Peppers.
Jedne bardziej, drugie mniej niz bardziej. Ale ta muzyka na mnie dziala, przy niej jest lepiej. A pomaga zwlaszcza teraz, jesienia, kiedy jest nostalgicznie, smutno. no i kiedy w zyciu jakby nienajlepiej sie uklada. czyli tak, jak teraz jest...

poza tym muzyka z "Czekolady" i "Fridy", a ze spiewajacych kobiet Norah Jones, dziewczyna niesamowita.


--------------------
borufki
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 05.12.2004 20:02
Post #98 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



Akuraci są the best.najlepsi na świecie. i naprawde...zablokowali mnie. nic innego do mnie nie trafia.
koncert? koncert! królestwo za koncert!


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
irycio
post 05.12.2004 20:18
Post #99 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 9
Dołączył: 26.05.2003




hmm....rhapsody jest raczej slabo znane na polskim rynku, a graja świetnie, epicko i w ogole biggrin.gif
therion tez jest fajowy, a rowniez malo osob go slucha
a poza tym nigel kennedy-skrzypek, ale gra bardzo nastrojow.
Poza tym leszek możdżer-pianista jazzowy
I to by było na tyle...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 05.12.2004 22:19
Post #100 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Norah Jones, dziewczyna niesamowita.

Zaczalem kompletowac jej albumy. Musze przyznac ze muzyka jest sehr najs.

QUOTE
hmm....rhapsody jest raczej slabo znane na polskim rynku, a graja świetnie, epicko i w ogole

Nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie!!!

A rzeczy jakie ostatnio mnie bardzo zaciekawily:

*Stanley Clarke, Al Di Meola & Jean Luc Ponty - The Rite Of Strings <- mistrzostwo pod wzgledem technicznym. Artysci porozumiewaja sie bez slow. Gitara akustyczna, basowa i skrzypce no i mozna stworzyc kawal pozadnego jazziku.

*Jan Garbarek <- Na torrent.org.pl ma pojawic sie jego caly dorobek. Naprawde muzyka jest swietna i poruszajaca. Czekam na Garbarka i Witousa bo osoba od ktorej mialem pozyczyc zgubila plyte a pare kawalkow co slyszalem bylo b fajnych

Ps. Czy ktos udzieli mi wiecej informacji an temat zespolu Sztywny Pal Azji i czy ktos moze ma ich albumy bo poszukuje. Poniewaz poszukujac starej piosenki ktorej kawalek tekstu brzmial "jutro bede duzy, dzisiaj jestem maly" nalezy do tego zespolu i cholera nic po za ta mp3 nie znalazlem.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

11 Strony « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 19.04.2024 07:35