Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony  1 2 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Zakon Feniksa W Vii Tomie, SPOILER

Zeti
post 28.03.2007 18:44
Post #1 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



To tekst z tylnej okładki DH:
spoiler
QUOTE
"Harry czeka na Privet Drive. Zjawi się Zakon Feniksa, aby bezpiecznie eskortować go i uchronić przed Voldemortem i jego bystrymi zwolennikami – na ile potrafi. Lecz co zrobi Harry później? Jak wywiąże się z tej ważnej i najwyraźniej niemożliwej misji, którą zlecił mu Dumbledore i go z nią pozostawił? "

A więc Zakon przetrwa po śmierci Dumbledora. Myślałem, że się rozsypie, ale jednak nie. Ciekaw jestem kto mu teraz przewodzi, gdy brak dyrektora? Jak myślicie kto? Ja nie mam żadnego kandydata na to stanowisko.


Ten post był edytowany przez estiej: 30.06.2007 15:04


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PrZeMeK Z.
post 28.03.2007 19:34
Post #2 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



Zeti, dodaj w temacie ostrzeżenie o spojlerach. Np. dopisz wielkie SPOJLER!

Wybacz, że nie wypowiem się w temacie, ale nie chcę znać spojlerów. Chwała ci, że użyłeś białej czcionki.


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ewamarchewa
post 30.03.2007 11:34
Post #3 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 95
Dołączył: 19.02.2006
Skąd: Z krzesła:P

Płeć: Kobieta



Ja również nie mam kandytata. Nie mam pojęcia.
Tekst przeczytałam, bo i tak zawsze czytam tekst z okładki, ponieważ nigdy jakiś wielkich spojlerów tam nie ma. cheess.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 30.03.2007 15:13
Post #4 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



Może Lupin, w końcu Dumbledore uważał go z mądrego


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LilienSnape
post 30.03.2007 15:41
Post #5 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 579
Dołączył: 11.12.2006
Skąd: Roseau

Płeć: Kobieta



a może Snape. XDD


--------------------
user posted image
what the fuck was i thinking?

Lenka.

chomik !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 30.03.2007 18:18
Post #6 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



Taak. Snape byłby bardzo dobrym Kandydatem. Szkoda tylko, ze stoi po złej stronie. Gdyby tylko nie zabił Dumbledora...


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Avery
post 30.03.2007 20:45
Post #7 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 265
Dołączył: 06.07.2005
Skąd: Angband :>

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Taak. Snape byłby bardzo dobrym Kandydatem. Szkoda tylko, ze stoi po złej stronie. Gdyby tylko nie zabił Dumbledora...

Jeśli naprawdę stoi... choćby jednak nie zabił Dumbledora w jakiś cudowny sposób i tak sie nie nadaje dry.gif
Ja obstawiam McGonagall, ew. Moody'ego choć on jest trochę nadpobudliwy na kierownicze stanowisko tongue.gif



--------------------
Quidquid agis, prudenter agas et respice finem

user posted image
Z popiołów strzelą znów ogniska,
I mrok rozświetlą błyskawice,
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król tułacz powróci na stolicę




User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harolcia
post 30.03.2007 21:11
Post #8 

przerażona


Grupa: Prefekci
Postów: 1425
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: wiesz, że żyjesz? <wro>

Płeć: Kobieta



Miałam nie czytać spoilerów, ale to silniejsze ode mnie:P
Moim zdaniem Zakonem będzie dowodził Artur Weasley albo Szalonooki. Chociaż najchętnirj na tym miejscu widziałabym Lupina smile.gif


--------------------
Prefekt Gryffindoru Członkini KLL

Tekst do wygrawerowania na nierdzewnej bransoletce, noszonej stale na przegubie na wypadek nagłego zaniku pamięci
Barańczak Stanisław
1.) JEŻELI COŚ CIĘ BOLI: - DOBRA WIADOMOŚĆ: ŻYJESZ. - ZŁA WIADOMOŚĆ: TEN BÓL CZUJESZ WYŁĄCZNIE TY.
2.) TO WSZYSTKO DOOKOŁA, CO CIĘ SZCZELNIE OTACZA NIE CZUJĄC TWEGO BÓLU, JEST TO TAK ZWANY ŚWIAT.
3.) UBAWI CIĘ, ŻE JEST ON REALNY I JEDYNY, A LEPSZEGO NIE BĘDZIE PRZYNAJMNIEJ PÓKI ŻYJESZ.
4.) GDY JUŻ SKOŃCZYSZ SIĘ ŚMIAĆ, ODRZUĆ LOGICZNY WNIOSEK, ŻE TAKI ŚWIAT BYĆ MUSI PRZYWIDZENIEM LUB SNEM.
5.) TRAKTUJ GO CAŁKIEM SERIO, JAK ON PRZED CHWILĄ CIEBIE - DOKONUJĄC WYBORU SPECJALNEJ CIĘŻARÓWKI,
6.) BY W OKREŚLONYM MIEJSCU I UŁAMKU SEKUNDY POTRĄCIŁA CIĘ, KIEDY PRZECHODZIŁEŚ PRZEZ JEZDNIĘ.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Fanka HP z Elbląga
post 30.03.2007 21:24
Post #9 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 74
Dołączył: 27.11.2006

Płeć: Kobieta



Ja również bardzo bym się cieszyła gdyby Zakonem dowodził Lupin smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LilienSnape
post 30.03.2007 22:09
Post #10 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 579
Dołączył: 11.12.2006
Skąd: Roseau

Płeć: Kobieta



to pytanie było za trudne.

dla mnie najlepszym kandydatem byłby jednak Lupin. zrównoważony, silny psychicznie http://porady.zdrowo.info.pl/poradnik-psychika.html , po prostu wszystko na tak.
moody rzeczywiście zbyt nadpobudliwy. ale Weasley czemu nie. ale myślę, że to odpada bo ma on dośc obowiązków

Ten post był edytowany przez vampirka: 06.10.2016 14:42


--------------------
user posted image
what the fuck was i thinking?

Lenka.

chomik !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Avery
post 30.03.2007 22:27
Post #11 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 265
Dołączył: 06.07.2005
Skąd: Angband :>

Płeć: Mężczyzna



Weasley według mnie dopada, trochę jest za słaby na takie stanowisko. Lupin? czy ja wiem, brak mu charyzmy, jakiejś takiej siły wewnętrznej która budowała by Zakon od wewnątrz. No chyba że powołają sobie parlament i niezawisłe sądy tongue.gif, z czasem wybiorą lidera, jeszcze później lider zmieni się w dyktatora-tyrana i będzie się tłukł z Voldemortem o fotel Czarnego Pana tongue.gif


--------------------
Quidquid agis, prudenter agas et respice finem

user posted image
Z popiołów strzelą znów ogniska,
I mrok rozświetlą błyskawice,
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król tułacz powróci na stolicę




User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LilienSnape
post 30.03.2007 22:29
Post #12 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 579
Dołączył: 11.12.2006
Skąd: Roseau

Płeć: Kobieta



jeśli tak ma być to obstawiam Rona. żyjącego ciągle w cieniu przyjaciół . XP


--------------------
user posted image
what the fuck was i thinking?

Lenka.

chomik !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 31.03.2007 08:33
Post #13 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



Niestety, w zakonie nie ma już kogoś takiego jak Dumbledore. Chyba, że jego brat


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Avery
post 31.03.2007 12:55
Post #14 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 265
Dołączył: 06.07.2005
Skąd: Angband :>

Płeć: Mężczyzna



który jest barmanem w Świńskim Łbie i nie umie czytać... Zobaczycie że to będzie Minerwa, a jak:p


--------------------
Quidquid agis, prudenter agas et respice finem

user posted image
Z popiołów strzelą znów ogniska,
I mrok rozświetlą błyskawice,
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król tułacz powróci na stolicę




User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 31.03.2007 13:00
Post #15 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



Minerwa, nie to by ja przerosło
Wielu ludzi nie umie czytać... do piątego roku zycia


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LilienSnape
post 31.03.2007 13:07
Post #16 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 579
Dołączył: 11.12.2006
Skąd: Roseau

Płeć: Kobieta



nie no ten barman na pewno by sobie poradzil . z resztą na pewno wszyscy pierwsze co pomyśleliby o nim.
nie możemy szukać drugiego Dumbledora.
tak sobie pomyślałam, że Moody pomimo swojej nadpobudliwości jednak nadawałby się.


--------------------
user posted image
what the fuck was i thinking?

Lenka.

chomik !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 31.03.2007 13:11
Post #17 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



Niby nie ma ludzi niezastąpionych, a jak się okazuje są


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shmanii
post 31.03.2007 13:33
Post #18 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 80
Dołączył: 28.05.2006
Skąd: Avalon




Hm...
Ja tam bym chciała Lupina. Mądry, doświadczony, hm... może rzeczywiście charyzmy nie ma, ale nie możemy szukac drugiego Dumbledora jak to powiedziała LilienSnape. Myślę, że Minerwa nieee.... nie pasuje mi. Jest zbyt mało elastyczna. Szalonoki... ja wiem, może ta nadpobudliwość nie jest aż taką przeszkodą. http://citizenship.5v.pl/citizenship.html
Myślę w każdym bądź razie, że kolejny 'przewodniczacy' że tak powiem, ZF będzie całkiem inny od Dumbledora. A.D. miał w sobie to coś, ale nikt nie jest niezastąpiony. A co do jego brata, to kto wie? nie można go lekceważyć. (Żadna praca nie hańbi xD) A tak na poważnie, to kto wie, czy on jest TYLKO barmanem, czy może kimś więcej.
Mimo wszystko obstawiam Lupina.

Ten post był edytowany przez vampirka: 04.02.2019 14:35


--------------------
"Trzeba wiele lat, by znaleźć przyjaciela
wystarczy chwila, by go stracić"
(Stanisław Lec)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matips
post 25.04.2007 20:33
Post #19 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 428
Dołączył: 21.04.2007
Skąd: z krainy Mordor

Płeć: Mężczyzna



Mi jakoś minerwa nie pasuje. Jest zbyt sztywna, jak już ktoś wspomniał, jest mało elastyczna. Moody sad.gif niee, on jest nazbyt pobudliwy. Lupin może być, ale jest wilkołakiem, jeżeli miałby kontaktować się ze światem to nie nadaje się. Nie wiem kto... nie mam pojęcia. Zresztą nie wydaje mi się, aby odegrał istotną rolę (zakon). Sądzę, że Harry sam ruszy na podbój Horkruks'ów

/edit/ porawka "Horuklasów"

Ten post był edytowany przez matips: 26.04.2007 14:41


--------------------
Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.
Mark Twain

Dom Seniora
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 25.04.2007 20:38
Post #20 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



Horkruks (ang. horcrux)
Przypominają mi się ''HORKUSY''


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
smagliczka
post 26.04.2007 02:04
Post #21 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 638
Dołączył: 21.10.2005
Skąd: Warszawa

Płeć: Kobieta



Będę cholernie oryginalna i powiem, że Remus Lupin.

Nie ma charyzmy? No proszę nie opowiadać takich rzeczy. Lupin potrafi zaprowadzć porządek, kiedy trzeba. Przypomnijcie sobie chociażby początek Zakonu Feniksa, wyglądało na to, że to Lupin dowodzi całą akcją.
I choć Moody po swojemu dziwaczył i kierował szykiem podczas lotu, to Remus pilnował sygnału do startu, i na jego rozkaz podchodzili do lądowania, chociaż Moody zamierzał jeszcze krążyć w chmurach.

To Remus szybko i stanowczo zakończył kłótnię między Molly i Syriuszem. Jedno słowo słowo i Molly ucichła, a Syriusz usiadł, choć był wściekły. Wtedy w kuchnni było kilku członków Zakonu, nikt nie zajął stanowiska w sprzeczce - Remus roztrzygnął sparwę. I to zdanie Remusa ostatecznie zadecydowało o tym, że Harry powinien dowiedzieć się czegoś o Zakonie. I to Remus uciął rozmowę, kiedy uznał, że zostało już powiedziane wystarczająco dużo.

Nie ma charyzmy? W tych niewielu scenach, w których go widzieliśmy na tle zakonników, to właśnie Remus wydaje się liderem.


Co z tego, że jest wilkołakiem? To mu by nie przeszkadzało w kierowaniu Zakonem. Rozdzielałby zadania, a negojacje z czarodziejami mógłby prowadzić ten, kogo wyznaczy. Jak już napisałam gdzieś w jakimś temacie - to właśnie Remus, jako ten wolny od nacisku ministerstwa (bo przecież nikt mu na ręce nie patrzy, tak jak patrzą na ręcę McGonagall, Weasleyowi, Shackeboltowi, Tonks) nadaje się najlepiej na przywódcę. Nie jest związany pracą, jak sądzę ma więcej wolnego czasu, ale przy tym nie musi się pilnować na każdym kroku.
I tak nie wzbudza zaufania, więc i większych podejrzeń również wzbudzić nie może.
A wiadomo, że Zakon wielokrotnie działał nie po myśli ministerstwa (mam nawet wrażenie, że chwilami musieli ich sabotować - w imię wyższego dobra tongue.gif - żeby im szyków "ludzie ministerstwa" nie popsuli ). Zakon zawsze działał tak jakby w podziemu... i chyba troszkę sprzecznie z miniterialnym prawem. Może i ministerstwo wiedziało o takiej organizacji, którą sobie "szalony Drops" założył - mając zapewne opinię ministra w głębokim poważaniu - ale na pewno nie wiedziano CO ów Zakon robi, JAK to robi, i KTO jest w jego szeregach.

Remus, jako człowiek znający i to " Feniksowe" podziemie, i to przeciwne, gdzie prowdopodobnie niejednokrotnie szpiegował, pasuje mi jak ulał na dowodzącego konspiracyjną organizacją.

Ponadto jest zdecydowany i opanowany, potrafi właściwe ocenić sytuację, czego na przykład Moody'emu brakuje. No i potrafi walczyć - zauważmy, że w żadnej walce nie został ranny.

Minerwa się nie nadaje, mam wrażenie, ze traciłaby nerwy w sytuacjach kryzysowych. Resza zakonników odpada. Artur siedzi pod pantoflem, poza tym ma wielodzietną rodzinę pod opieką, Bill to jeszcze szczeniak, Kingsley jako auror ryzykuje za bardzo zdemaskowaniem, Tonks w ogóle nie biorę pod uwagę cheess.gif, Moody to paranoik z drewnianą nogą. Był dobry w te klocki, ale za czasów poprzedniej wojny.

Kandydatów jakoś nie widzę, a dowódcą powinien być ktoś doświadczony, kto już przeżył to i owo, kogo zakonnicy szanują i liczą się w jego opiniami, kto, jak trzeba, potrafi huknąć pięścią w stół.

Jeszcze nie znamy wszystkich możliwości Remusa Lupina. To, że jest sympatycznym, zawsze uprzejmym człowiekiem o introwertycznym usposobieniu, wcale nie znaczy, że nie sprawdziłby się jako dowódca.

Ten post był edytowany przez smagliczka: 26.04.2007 02:10
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 26.04.2007 14:33
Post #22 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Lupina kocham i czczę, charyzmy ma dla mnie całe tony, jest cudowny, ciepły, mądry i silny. Ale to nie jest typ lidera. To nie jest człowiek, któremu zależałoby na przywództwie, ba! - on by się po prostu nie zgodził. Pomijając fakt, że ma misję do wykonania przypuszczalnie cały czas - penetrować środowisko wilkołaków.

Ale nawet gdyby nie ta misja, to wystarczy spojrzeć na Huncwotów - wszyscy trzej bardzo się z nim liczyli i bardzo go szanowali, ale liderem był bezapelacyjnie Syriusz do spółki z Jamesem. Oczywiście, że Remus miał na nich wpływ, oczywiście że niejednokrotnie to on zachowywał jako jedyny rozsądek i przytomność umysłu, oczywiście że najprawdopodobniej nie raz i nie dwa ratował im tyłki.

Jendakowoż Remus to po prostu inny charakter. Sądzę, że źle by się czuł zarządzając czymś, wydając polecenia. Spójrzcie, jakim był nauczycielem - ukochanym przez uczniów, z maksymalną charyzmą właśnie, ale nie był to nauczyciel-przywódca. Raczej nauczyciel-kumpel.

Moim zdaniem Minerwa McGonagall również nie bardzo pasuje, ale nie bardzo widzę innego kandydata.

Chyba że?... Czyżby?...

Rowling twierdziła, że Aberforth Dumbledore odegra w ostatnim tomie sporą rolę...


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matips
post 26.04.2007 14:49
Post #23 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 428
Dołączył: 21.04.2007
Skąd: z krainy Mordor

Płeć: Mężczyzna



Aberforth Dumbledore nie umie czytać. Tak przynajmniej twierdzi(ł) sp. Albus. A kto przywódcą, nie wim, ale nie Lupn
QUOTE
le to nie jest typ lidera. To nie jest człowiek, któremu zależałoby na przywództwie, ba!

o, całkowicie się z tym zgadzam.


--------------------
Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.
Mark Twain

Dom Seniora
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
smagliczka
post 26.04.2007 14:59
Post #24 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 638
Dołączył: 21.10.2005
Skąd: Warszawa

Płeć: Kobieta



Może i Lupinowi na przywództwie nie zależy, ale właśnie tacy ludzie, którym nie zależy, częstokroć okazują się w tym najlepsi.

Nie będzie już takiego przywódcy, jakim był Dumbledore. I o to nie ma się co kłócić. Nikt go nie zastąpi. Nikt mu nie dorówna. Nie wydaje mi się także, by teraz jakiś nowy lider wysunął się tak bardzo na czoło Zakonu, by stać się chociaż w połowie tak silnym autorytetem. Nie będzie takiej osoby i chyba Zakon będzie musiał przyzwyczaić się do nowej sytuacji, w której właśnie taki "przywódca-kumpel" trzyma nad wszyskim pieczę.


A ja wypinam Wam język i obstaję przy Remusie tongue.gif
O. I żadne słowa mnie nie przekonają, że białe jest... ekhem...

Ten post był edytowany przez smagliczka: 26.04.2007 15:00
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gem
post 19.07.2007 14:17
Post #25 

Magik


Grupa: Prefekci
Postów: 749
Dołączył: 24.07.2005
Skąd: z oślizłego lochu >:]

Płeć: Kobieta



A ja tam stawiam na całkiem nową postać. Być może do ZF dołączą nowi członkowie, w końcu ta organizacja powstała do walki z Voldemortem i śmierciozercami, a jest przetrzebiona o ile w większość nie wymordowana. Nadchodzi czas wojny i wszyscy zdają sobie sprawę, że priorytetem jest ochrona obywateli i znalezienie sposobu na pokonanie Czarnego Pana, tak więc potrzeba jak najwięcej czarodziejów.


QUOTE
JK tells us that in Book 7 we will become better acquainted with another member of the Order of the Phoenix. This is someone we know about but have not "met properly."


Abefort, brzmi całkiem prawdopodobnie, ponadto Charlie Weasley mógłby wrócić do Anglii, o ile pamiętam on też jest członkiem zakonu. Jednak jako przywódcę nie widzę nikogo z pozostałych, a Lupin wydaje mi się zbyt oczywisty. To musi być nowa postać, ewentualnie Abefort, który skrywa jakąś wielką tajemnicę i moc, o których nie wiemy.

Ten post był edytowany przez Gem: 19.07.2007 14:17


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Strony  1 2 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 19.04.2024 07:35