Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony  1 2 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Antypoteria, wasze zdanie

kasiafliper
post 08.10.2005 11:15
Post #1 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 08.10.2005




Chciałam tu napisać dlaczego moim zdaniem Harry jest taki kontrowersyjny. Harry Potter odniósł taką popularność chyba dla tego, że z całym szacunkie jest łatwiejszy od innych książek. Nie znaczy to , że jest gorszy od innych książek, tylko, że po prostu miło i przyjemnie przechodzi się z strony na stronę, nie będc nawet zapalonym czytelnikiem gatunku. Dla tego Harry oniósł sukces również wśród młodszych dzieci. Ja chcę napisac a'propos działu antypotteria i innych zasłyszanych opinii. To straszne bzdurki, czytałam Władcę Pierścieni, Opowieści z Narni i nie widzę takiej wyraźnej różnicy, przecież w Władcy też był motyw Gandalfa czarodzieja dobrego i Saurumana złego czarodzieja.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katarn90
post 08.10.2005 13:47
Post #2 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 826
Dołączył: 13.07.2005

Płeć: Mężczyzna



eeee... nie wiem o czym ten temat ma traktować, ale spróbuję się wypowiedzieć.
Potter rzeczywiście jest banalną (ale nie znaczy że złą) książką, wiele rzeczy, a może i wszystko jest dopowiedziane, mało jest niejasności wobec treści książki, czytelnik raczej pojmuje całą sytuację, bez wytężania umysłu. Jest to lekka i przyjemna książka, ale nie zapominajmy o trochę "mocniejszych" elementach (zalążki romansów, krwawe pojedynki z Voldim)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 08.10.2005 15:29
Post #3 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Droga Kasiu Fliper. Po kilkugodzinnych konsultacjach z gronem nauczycieli języka polskiego, doszliśmy do wspólnego wniosku, że nie mamy zielonego pojęcia o co Pani chodzi. Prosiłbym osobiście, a jestem pewien że szerokie grono użytkowników zgodzi się ze mną, aby skonsultowała się Pani z najbliższą szkołą, tudzież przedszkolem, zależnie od Pani wieku (który na podstawie wypowiedzi Pani jest niezwykle trudny do określenia) i zapisała się na fakultatywne lekcje języka polskiego. Zapewne już za kilka lat będzie pani w stanie napisać parę zdań, które będą przynajmniej w założeniu przypominać sformułowania charakterystyczne dla naszego wspólnego, a jakże pięknego, języka.

Z góry dziękuję za pozytywne odniesienie się do mojej prośby, powodowanej tylko i wyłącznie troską o dobro zarówno Pani, jak i innych uczestników tego forum, zmuszonych do czytania Pani wypowiedzi. Przepraszam także za, być może niegrzeczne, abstrahowanie od sedna tego arcyciekawego tematu, którego autorstwem może się Pani poszczycić. Nie będę zajmował więcej czasu.

Łącząc pozdrowienia,

Paweł, Matoosem zwany.

Ten post był edytowany przez matoos: 08.10.2005 15:30


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Absolution
post 08.10.2005 19:24
Post #4 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 264
Dołączył: 06.10.2005

Płeć: Kobieta



Z tego co wiem to, nasz świętej pamięci papież Jan Paweł II popierał powieść Rowling , twieredząc iż książka uczy odróżniać dobro od zła ... a Benedykt XVI ... ma nieco odmienne zdanie na ten temat ...


Zainteresowanych antypoterią zapraszam na

stronkę : http://www.kosciol.pl/staticpages/index.php/harry_potter

HP widnieje u nich w Gorących Tematach ... laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
potterman
post 08.10.2005 20:54
Post #5 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 115
Dołączył: 09.04.2003
Skąd: Strefa Mroku...




Według mnie to dość głupie. Żadko słyszy się (nie mówie, ze wogóle) żeby kościół publicznie krytykował cokolwiek innego, np.: narkotyki, alkohol itp chociaż to, przynajmiej według mnie, są tematy zasługujące na wieksze potepienie niż literatura. Więc dlaczego czepiają się ksiażek (ściślej mówiąc HP, bo o innych przypadkach żadko sie słyszy)? Jeśli książka nie jest wyraźnie o charakterze chrześcijańskim to w mniemaniu kościoła zasługuje na najwyższe potepienie. W serii HP religia nie jest wogóle wspominana wiec nie wiem dlaczego oni się czepiają. Dlaczego więc nikt publicznie nie powie niczego złego w strone kościoła? A można by i to nie mało. Moim zdaniem nie ma w HP nic do potępiania i ciesze sie, że Jan Paweł II też tak uważał. W przeciwieństwie do obecnego papieża...


--------------------
Strefa mroku nie leży na drugim końcu świata...ona jest w nas..w naszych myślach i poczynaniach...

Członek The Marauders - fanklubu Huncwotów
user posted image
Ach, to dopiero były czasy...niestety to forum już nigdy nie wróci...
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BeBe
post 08.10.2005 22:08
Post #6 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 229
Dołączył: 11.08.2003
Skąd: Gorzów Wlkp. /szary Poznań

Płeć: Kobieta



potterman- temat o stanowisku obecnego papieża do HP był już omawiany, więc zlituj się...

QUOTE
Dlaczego więc nikt publicznie nie powie niczego złego w strone kościoła?

Faktycznie nikt nic nie mówi...
Nie wiem jak ty, ale ja dość często czytam, słyszę, oglądam w TV o Kościele, aferach z udziałem księży, itd
QUOTE
Więc dlaczego czepiają się ksiażek (ściślej mówiąc HP, bo o innych przypadkach żadko sie słyszy)?

O HP też rzadko się słyszy. Ostatnia wzmianka to chyba ta Benedykta XVI, kiedy był jeszcze kardynałem.

I tylko moja mała prośba: następnym razem pisz "rzadko" przez "rz"


--------------------
L'amitie doit etre cultivee comme un grain...

Uczę sie Poznania./ Mam go w dupie i uczyć się go już nie zamierzam.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 09.10.2005 08:59
Post #7 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Uwielbiam słyszeć jak ludzie którzy nie chodzą do Kościoła mówią, że nie słyszeli żeby Kościół krytykował (tu wstaw narkotyki, alkohol, komunizm, Che Guevarę, czy co tam jeszcze sobie chcesz) za to słyszeli że krytykują Pottera. Weź przejdź się najpierw kilka razy do tego znienawidzonego Kościoła i posłuchaj to zobaczymy czy zdania nie zmienisz.

QUOTE
Jeśli książka nie jest wyraźnie o charakterze chrześcijańskim to w mniemaniu kościoła zasługuje na najwyższe potepienie.
Na przykład "Dziady" Mickiewicza, dowolne dramaty Shakespeara, czy przygody Tomka Sawyera. Kościół od lat tępi je bardziej niż sodomię.

QUOTE
Dlaczego więc nikt publicznie nie powie niczego złego w strone kościoła?
Normalnie mistrzostwo świata w ignorancji, bo ostatnio nagonka na Kościół jest większa niż za komuny. Przynajmniej wśród młodzieży.

QUOTE
Z tego co wiem to, nasz świętej pamięci papież Jan Paweł II popierał powieść Rowling , twieredząc iż książka uczy odróżniać dobro od zła ... a Benedykt XVI ... ma nieco odmienne zdanie na ten temat ...


Zainteresowanych antypoterią zapraszam na

stronkę : http://www.kosciol.pl/staticpages/index.php/harry_potter

HP widnieje u nich w Gorących Tematach ... laugh.gif

Nie chcę cię martwić słonko, ale w HP jest sporo rzeczy o których można dyskutować i nie da się zaprzeczyć że jego wpływ na dzieci może być różny. Założę się że jeśli weszłabyć na ten "gorący temat" przekonałabyś się, że są tam zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy tej książki (bez tego zapewne temat nie byłby gorący). I gwarantuję ci że znalazłabyś przynajmniej kilka argumentów przeciw, z którymi nie mogłabyś się nie zgodzić.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 09.10.2005 09:29
Post #8 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



dam b. krótki komentarz.

o Boże , widzisz i nie grzmisz.

dla uprzedzenia - tak , jestem członkiem tej cziemnogrodzkiej , żlej i zacofanej sekty jaką jest Kościół Katolicki. Komuś ulżyło ?

Ten post był edytowany przez Hefaj: 09.10.2005 09:31


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Absolution
post 09.10.2005 10:24
Post #9 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 264
Dołączył: 06.10.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(matoos @ 09.10.2005 09:59)
Nie chcę cię martwić słonko,
*


Nie martwisz

QUOTE(matoos @ 09.10.2005 09:59)
Założę się że jeśli weszłabyć na ten "gorący temat" przekonałabyś się, że są tam zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy tej książki (bez tego zapewne temat nie byłby gorący). I gwarantuję ci że znalazłabyś przynajmniej kilka argumentów przeciw, z którymi nie mogłabyś się nie zgodzić
*



laugh.gif
Już kilka razy tam wchodziłam ...

"przeknoałabyś się " a skąd wiesz czy się nie przekonałam ? Wspomniałam coś o tym wcześniej ? Nie ... więc nie pisz jeśli nie masz zielonego pojęcia.

Ten post był edytowany przez Absolution: 09.10.2005 10:28
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Absolution
post 09.10.2005 10:32
Post #10 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 264
Dołączył: 06.10.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(Hefaj @ 09.10.2005 10:29)
dla uprzedzenia - tak , jestem członkiem tej cziemnogrodzkiej , żlej i zacofanej sekty jaką jest Kościół Katolicki. Komuś ulżyło ?
*




A co to ma do rzeczy ?My tu chyba dyskutujemy o tym jak część kościóła potępia Potter'a ... a nie o wyznaniu ...

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katarn90
post 09.10.2005 18:54
Post #11 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 826
Dołączył: 13.07.2005

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Hefaj @ 09.10.2005 11:29)
Komuś ulżyło?


Mi, i to jak cholera. A tak serio, to ja też należe do tej sekty, ale jakoś inaczej się nazywa biggrin.gif A tak na serio, serio to zgadzam się z tym, że Kościół mimo wszystko częściej czepia się alkoholu, dragów i przemocy. I ja to popieram.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nosferatu
post 10.10.2005 21:08
Post #12 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 57
Dołączył: 14.05.2004
Skąd: Skierniewice




A ja mam inne zdanie... Mi sie wydaje, że ludzie różnie postrzegają to czy HP jest kontrowersyjny czy nie daltego, ze mamy inne gusta i ze jestesmy innymi ludzmi i ze inaczej postrzegamy rozne rzeczy smile.gif
Krwawe pozdrówki
piloty do telewizora; http://piloty.eu
Nosferatu

Ten post był edytowany przez vampirka: 07.10.2016 12:49


--------------------
W każdym można zobaczyć coś dobrego !!! 3ba tylko poszukać !!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
potterman
post 10.10.2005 21:11
Post #13 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 115
Dołączył: 09.04.2003
Skąd: Strefa Mroku...




@Matoos
Z całym szacunkiem, ale nie musisz mi prawić uwag na temat mojego chodzenia do kościoła, bo zwykle tego nie robie. I bynajmniej nie dlatego, że mi się nie chce.
Ale to nie jest temat o tym czy ktoś wierzy czy nie. Ja tylko powiedzialem co myśle o stanowisku kościoła, a właściwie papieża w stosunku do HP. A to, że moje poglądy są nieco sprzeczne z papieskimi, no to hmm...chyba mam do tego prawo, nie?


--------------------
Strefa mroku nie leży na drugim końcu świata...ona jest w nas..w naszych myślach i poczynaniach...

Członek The Marauders - fanklubu Huncwotów
user posted image
Ach, to dopiero były czasy...niestety to forum już nigdy nie wróci...
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BeBe
post 10.10.2005 21:44
Post #14 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 229
Dołączył: 11.08.2003
Skąd: Gorzów Wlkp. /szary Poznań

Płeć: Kobieta



QUOTE
a właściwie papieża w stosunku do HP

potterman o jakim stanowisku papieża do HP ty w ogóle mówisz? Ja nie słyszałam o żadnym. Z jednego prostego powodu: odkąd został Benedyktem XVI nawet nie wspomniał o Potterze.


--------------------
L'amitie doit etre cultivee comme un grain...

Uczę sie Poznania./ Mam go w dupie i uczyć się go już nie zamierzam.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
potterman
post 10.10.2005 21:56
Post #15 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 115
Dołączył: 09.04.2003
Skąd: Strefa Mroku...




@up
chodzi mi o to co mówił Benedykt XVI jak jeszcze był kardynałem, no a skoro jest teraz papieżem to mówie o stanowisku papieża bo jak mam go nazwac?


--------------------
Strefa mroku nie leży na drugim końcu świata...ona jest w nas..w naszych myślach i poczynaniach...

Członek The Marauders - fanklubu Huncwotów
user posted image
Ach, to dopiero były czasy...niestety to forum już nigdy nie wróci...
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 10.10.2005 21:58
Post #16 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(potterman @ 10.10.2005 22:11)
@Matoos
Z całym szacunkiem, ale nie musisz mi prawić uwag na temat mojego chodzenia do kościoła, bo zwykle tego nie robie.
*


Właśnie dlatego mówię żebyś nie pieprzył jak Kościół najeżdża na Pottera. Bo skąd masz to wiedzieć, skoro nie chodzisz do kościoła?

QUOTE
Ja tylko powiedzialem co myśle o stanowisku kościoła, a właściwie papieża w stosunku do HP. A to, że moje poglądy są nieco sprzeczne z papieskimi, no to hmm...chyba mam do tego prawo, nie?


Masz prawo do własnych poglądów. Papież też ma do nich prawo. Akurat w tym przypadku papież nigdy nie powiedział ani słowa o Potterze publicznie. Kiedyś dawno temu, jak był jeszcze kardynałem POCHWALIŁ kobietę która napisała artykuł o tym że HP MOŻE mieć zły wpływ na dzieci (co nawiasem mówiąc jest imho prawdą, w niektórych przypadkach).

Więc mówiąc tak promujesz wśród ludzi pogląd oparty na rzeczy, która sama w sobie jest błędna, ponieważ nigdy nie zaistniała tak naprawdę. To tak jakbym ja powiedział, że z literackiego punktu widzenia "Mein Kampf" jest napisany całkiem dobrze, mój nauczyciel by mnie pochwalił za te słowa, a następnego dnia zobaczyłbym w superexpressie jego zdjęcie z tytułem "FASZYSTA UCZY NASZE DZIECI?".


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
potterman
post 10.10.2005 22:07
Post #17 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 115
Dołączył: 09.04.2003
Skąd: Strefa Mroku...




QUOTE
Właśnie dlatego mówię żebyś nie pieprzył jak Kościół najeżdża na Pottera. Bo skąd masz to wiedzieć, skoro nie chodzisz do kościoła?

O ile dobrze wiem na mszach nie mówi sie o stosunku duchownych do literatury, ale czasem mam styczność z środkami masowego przekazu jak np TV dry.gif Nie pamietam jak nazywał się ten reportaż, ale pamietam, że mówił właśnie o tym. I pamiętam, że na końcu pokazane były płonące części HP. Może też to oglądałeś. Nie chce w tej chwili obrazać kościoła ani ciebie jako chrześcijanina, ale chyba po to powstał ten temat - zeby wyrażać własne zdanie

Ten post był edytowany przez potterman: 10.10.2005 22:08


--------------------
Strefa mroku nie leży na drugim końcu świata...ona jest w nas..w naszych myślach i poczynaniach...

Członek The Marauders - fanklubu Huncwotów
user posted image
Ach, to dopiero były czasy...niestety to forum już nigdy nie wróci...
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 11.10.2005 09:07
Post #18 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Po pierwsze nie wierz we wszystko co pokazują w telewizji. To mogła być jakaś SEKTA paląca Pottera. Albo ludzie głupi, palący Pottera. Na pewno nie była to akcja popierana przez Kościół. Może przez jakiegoś księdza - wśród nich też trafiają się idioci. Ale nie przez Kościół.

Po drugie. Nie czuję się obrażony, tylko przerażony ignorancją ludzi.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nowa
post 11.10.2005 13:40
Post #19 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 57
Dołączył: 06.08.2005
Skąd: z mamusi oczywiście:P




Uważam, że Harry rzeczywiście jest lekką książką, co wcale nie oznacza, że jest zła. Tak na prawdę to uważam, że bywają w tej książce momenty, które zapierają dech w piersiach, więc książka wcale nie jest taka lekka. To zależy także od czytelnika, gdyż każdy odbiera książkę trochę inaczej.
A tak w ogóle to ta książka nie musi się przecież każdemu podobać.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
potterman
post 11.10.2005 15:25
Post #20 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 115
Dołączył: 09.04.2003
Skąd: Strefa Mroku...




QUOTE
Po pierwsze nie wierz we wszystko co pokazują w telewizji. To mogła być jakaś SEKTA paląca Pottera. Albo ludzie głupi, palący Pottera. Na pewno nie była to akcja popierana przez Kościół. Może przez jakiegoś księdza - wśród nich też trafiają się idioci. Ale nie przez Kościół.


Nie, to nie była SEKTA. Jakiś ksiądz wypowiadał się w tym reportażu.

QUOTE
Po drugie. Nie czuję się obrażony, tylko przerażony ignorancją ludzi.

Ignorancją? dry.gif
Zresztą nie widze sensu żeby się dalej kłucić. Powiedziałem poprostu co o tym myśle. Chyba każdy może mieć swoje zdanie nie?Tyle...

Ten post był edytowany przez potterman: 11.10.2005 15:26


--------------------
Strefa mroku nie leży na drugim końcu świata...ona jest w nas..w naszych myślach i poczynaniach...

Członek The Marauders - fanklubu Huncwotów
user posted image
Ach, to dopiero były czasy...niestety to forum już nigdy nie wróci...
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hito
post 11.10.2005 19:19
Post #21 

Magik


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 751
Dołączył: 11.10.2005
Skąd: Częstochowa/Wrocław

Płeć: Mężczyzna



Matoos>>cóż, ja pamiętam jedno kazanie na niedzielnej mszy, które całe było poświęcone książkom o Potterze. I, jak zapewne możesz się domyślić, ksiądz nie chwalił tego cyklu.

Ja, jako że jestem już dorosły (przynajmniej prawnie), nie mam absolutnie nic przeciwko Potterowi. Na pewno seria ta nie powinna być zakazana czy nawet potepiana - wszystko zależy od rodziców. Jeśli oni dobrze wychowują swoje dziecko, ono na pewno nie zwróci się ku okultyzmowi (też pomysł, tak w ogóle).

Trochę się zdziwiłem, gdy przeczytałem tekst o tym, jak to Jan Paweł II przyznał, że nie widzi nic złego w Potterze. Ale zaskoczyło mnie na plus, oczywiście.


--------------------
Mój nowy fic

One in Fire Two in Blood
Three in Storm Four in Flood
Five in Anger Six in Hate
Seven Fear Evil Eight
Nine in Sorrow Ten in Pain
Eleven Death Twelve Life Again
Thirteen Steps to the Dark Man’s Door
Won’t be turning back no more
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 12.10.2005 10:50
Post #22 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Do Pottermana: Człowieku, uważaj se co chesz, ale pisz do cholery Kościół z dużej litery kiedy mówisz o instytucji, bo tego wymagają reguły języka i pewien szacunek. Polska też piszesz z małej?

Podziwiam Matoos Twoją cierpliwość w dyskusjach z ludźmi. Naprawdę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
potterman
post 12.10.2005 20:18
Post #23 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 115
Dołączył: 09.04.2003
Skąd: Strefa Mroku...




@up
dry.gif to wszystko co mam ci do powiedzenia.
czy to jest temat o ortografii i zasadach pisania czy może o HP?dry.gif
Napisz coś mądrego zamiast prawić mi uwagi tego typu


--------------------
Strefa mroku nie leży na drugim końcu świata...ona jest w nas..w naszych myślach i poczynaniach...

Członek The Marauders - fanklubu Huncwotów
user posted image
Ach, to dopiero były czasy...niestety to forum już nigdy nie wróci...
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 12.10.2005 21:54
Post #24 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Napisz coś mądrego zamiast prawić mi uwagi tego typu

eeee ?
user posted image
and
user posted image

QUOTE
to wszystko co mam ci do powiedzenia.

user posted image

Wiesz, że nie masz już po co istnieć na tym forum prawda?


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Absolution
post 12.10.2005 21:58
Post #25 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 264
Dołączył: 06.10.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(kubik @ 12.10.2005 22:54)

Wiesz, że nie masz już po co istnieć na tym forum prawda?
*




kurcze .... chyba lepiej nie udzielac sie na tym forum
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Strony  1 2 >
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 23.04.2024 22:57