Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Nabijanie postów, czyli co admin zrobić potrafi

dementorek
post 18.04.2003 16:53
Post #1 

Don Dementore


Grupa: wiecznie żywi...
Postów: 1137
Dołączył: 04.04.2003
Skąd: Caer Deithwen

Płeć: kaloryfer



Zjawisko 'nabijania' kompletnie bezsensownych postów na naszym forum jest wyjątkowo częste. Chciałem Was oficjalnie ostrzec przed sankcjami, jakie czekają tych, którzy nie przestaną bezsensownie postować. Nie muszę tu chyba wymieniać, bo każdy wie co robi.
Pierwszym krokiem, który zazwyczaj stawiamy jest upomnienie, później sprawy idą bardzo szybko, poprzez kasowanie licznika, kasowanie konta i skutecznego bana.

Pozostawiam te informacje Waszej rozwadze.
Pozdrawiam, Dementorek


--------------------
ewa tu bylam (krotko acz efektownie)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Closed TopicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
Mycha
post 20.04.2005 21:05
Post #2 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 20.04.2005




W 100% zgadzam sie z Dementorkiem!! Jestem sama administratorką forum i to mnie po prostu wkurza, że jest po pare postów pod rząd tego samego forumowicza. Niestety, nie daje nic to, że się pisze temat, aby nie nabijać postów, nie dają nic ostrzeżenia, skutczne jest dopiero zerowanie licznika lub (ale tylko w ostateczności) usuwanie danej osoby z forum. U mnie jest taka sytuacja, że wszystkich, którzy odwiedzają moje forum, znam osobiście, bo to nie jest oficjalna strona, którą udostępniam tylko wybranym osobom (jest to forum klasowe, więc klasę zwykle mam w zasięgu ręki, a z innymi każdy forumowicz jest wstanie skontaktować się z każdym, bo wszyscy się zbają).

A wracając do tematu: Proszę wszystkich, aby nie nabijali postów, bo po prostu biedny Dementorek chyba wykorkuje!!!


Pozdroffka
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 21.04.2005 17:58
Post #3 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Mycha @ 20.04.2005 21:05)
W 100% zgadzam sie z Dementorkiem!! Jestem sama administratorką forum i to mnie po prostu wkurza, że jest po pare postów pod rząd tego samego forumowicza. Niestety, nie daje nic to, że się pisze temat, aby nie nabijać postów, nie dają nic ostrzeżenia, skutczne jest dopiero zerowanie licznika lub (ale tylko w ostateczności) usuwanie danej osoby z forum. U mnie jest taka sytuacja, że wszystkich, którzy odwiedzają moje forum, znam osobiście, bo to nie jest oficjalna strona, którą udostępniam tylko wybranym osobom (jest to forum klasowe, więc klasę zwykle mam w zasięgu ręki, a z innymi każdy forumowicz jest wstanie skontaktować się z każdym, bo wszyscy się zbają).

A wracając do tematu: Proszę wszystkich, aby nie nabijali postów, bo po prostu biedny Dementorek chyba wykorkuje!!!


Pozdroffka
*



a od czego są moderatorzy ?


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 19.04.2024 22:20