Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

28 Strony « < 2 3 4 5 6 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Sny

Mellisa
post 29.07.2003 16:08
Post #76 

Czarodziej


Grupa: fikcyjnie głodni
Postów: 911
Dołączył: 29.06.2003
Skąd: gd

Płeć: Mężczyzna



Rapsodia, ale Ty masz rewelacyjne sny ohmy.gif musisz miec bardzo bujna wyobraznie... To jest fantastyczne...
Ja mam raczej takie glupie sny, np. chodze po sklepie z ciuchami i wychodze obładowana kielbasa... tongue.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rapsodia
post 29.07.2003 16:10
Post #77 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 52
Dołączył: 28.07.2003
Skąd: Radom

Płeć: Kobieta



QUOTE (Mellisa @ 29-07-2003 16:08)
Rapsodia, ale Ty masz rewelacyjne sny ohmy.gif musisz miec bardzo bujna wyobraznie... To jest fantastyczne...
Ja mam raczej takie glupie sny, np. chodze po sklepie z ciuchami i wychodze obładowana kielbasa... tongue.gif

No jak widzisz nie tylko ja mam takie... hmm... ciekawe sny.
A swoją drogą też ostatnio śnił mi się supermarket. Chciałam sobie kupić płatki kukurydziane, ale wszystkie były przeterminowane... wink.gif A poźniej zobaczyłam jeszcze Iva (tego za Zbuntowanego Anioła). Był tajnym agentem i znalazł jakąs paczke... blink.gif


--------------------
user posted image user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lena
post 29.07.2003 16:18
Post #78 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 52
Dołączył: 20.05.2003
Skąd: gdzieś tam błądze myślami ...




Eff ja ostatnio mam jeszcze bardziej bezsensowne sny niż zwykle ... Zawsze mi się śni coś co jest tak głupie ,że aż nie może być prawdziwe biggrin.gif , może to dlatego ,że staje się coraz głupsza happy.gif ...


--------------------
czarno mi i biało
uwierz w słowa z których
szydzi wiatr
uwierz w strach
uwierz oczom i spragnionym dłonią
obrazom pełnym barw
i zaklętego milczenia
uwierz w dotyk i głos
w muzykę i ciszę
uwierz w tysiące codziennych spraw
któregoś dnia uwierz
we mnie ...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Narine
post 29.07.2003 16:38
Post #79 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 44
Dołączył: 11.06.2003




Triad, Ty mi tłumacz co oznaczał mój dzisiejszy sen. =)

Albo może ten będzie dla Ciebie łatwiejszy =P

Jestem w lesie i goni mnie biały niedźwiedź polarny... =D Pamiętam jeszcze wiele szczegułów ale wątpię, żeby były istotne =D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lena
post 29.07.2003 16:43
Post #80 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 52
Dołączył: 20.05.2003
Skąd: gdzieś tam błądze myślami ...




Nio Triad to nasz forumowa specjalistka od snów biggrin.gif , a właśnie powiedz mi co oznaczają sny całkiem bezsensu .... czy to co myśle ,że głupieje coraz bardziej laugh.gif .


--------------------
czarno mi i biało
uwierz w słowa z których
szydzi wiatr
uwierz w strach
uwierz oczom i spragnionym dłonią
obrazom pełnym barw
i zaklętego milczenia
uwierz w dotyk i głos
w muzykę i ciszę
uwierz w tysiące codziennych spraw
któregoś dnia uwierz
we mnie ...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
iskra
post 29.07.2003 16:50
Post #81 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 207
Dołączył: 06.06.2003

Płeć: Kobieta



A mi sie kiedyś śniło cos takiego...

Otwieram oczy. Siedze w jakiejs komorze statku kosmicznego. Przypominam sobie, że uciekałam. Przed ufokami (kto ogladał obcych ten wie jakimi tongue.gif). Jestem przypieta pasami. A obok mnie jest przypiete jajo pokryte śluzem. Nagle zaczyna się ruszać i wyłazi z niego jedna obrzydliwa łapka. Potem druga... Czułam się przerażona i starałam się uwolnić, ale nic z tego nie wyszło... Dalej nie wiem. Obudziłam się.



--------------------
...uuuu, powrót.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Edyta
post 29.07.2003 17:00
Post #82 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 136
Dołączył: 25.07.2003




Mi się śniło, że po mieście chodzili gigantyczni policjanci i demolowali supermarkety... A ja i siostra oglądałysmy to w TV, a potem, wbrew ostrzeżeniom babci poszłyśmy do supermarketu, a tam było mnóstwo ludzi, i wszędzie było jakieś żarcie porozwalane. Potem, nie wiedzieć po co, poszłysmy kupić sobie surówkę (?!) i zjeść na miejscu
Usiadłyśmy przy stole, a ściana naprzeciwko mnie była cała szklana
Patrzę, a tam idą ci policjanci!! Ja i Justyna schowałyśmy się pod stołem, ale jeden z nich nas zauważył i oboje zaczęli iść w naszą stronę
Ja i Justyna zaczęłyśmy wiać, i pobiegłyśmy na jakąś galeryjkę, i potem się czołgałysmy, żeby nas nie zauważyli
Potem zaczęli rozwalać galeryjkę i się obudziłam
A ja mało nie umarłam ze strachu, jak się obudziłam smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rapsodia
post 29.07.2003 17:18
Post #83 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 52
Dołączył: 28.07.2003
Skąd: Radom

Płeć: Kobieta



Supermarkety są w modzie na sny?? tongue.gif laugh.gif
A mi się przypomniał jeszzce taki jeden sen.
To była jakby gra. Wszyscy chodzili z pistoletami i strzelali do różnych celów. Później zmieniło się to na strzelanie między grupami. Znalazlam wtedy snajperke i udało mi się wykosić połowę drugiej grupy dzięki czemu moja grupa wygrała. Oczywiście pociski były...hmm... ślepakami, ale i tak każdy wiedział kiedy dostał. Jeszzce pamiętam, ze w tej drugiej grupie był mój kolega ze starej klasy i ciocia. Trzeba dodać, ze ta ciocia przyszła do nas poźniej w odwiedziny.... blink.gif
To był totalnie chory sen... huh.gif

A mam do was jeszzce jedno pytanko. Czy jak śnicie, to widzicie wszystko "własnymi oczami" czy tak jakby z boku (np. w filmie) ?? Ja w różnych snach różnie "widze" i prawie zawsze "odczuwam swoje uczucia". Pokiełbaśiłam troche, ale tak jest!! blink.gif


--------------------
user posted image user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
David
post 29.07.2003 17:44
Post #84 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 10
Dołączył: 07.07.2003
Skąd: Zamość




QUOTE (Rapsodia @ 29-07-2003 17:18)
Supermarkety są w modzie na sny?? tongue.gif laugh.gif
A mi się przypomniał jeszzce taki jeden sen.
To była jakby gra. Wszyscy chodzili z pistoletami i strzelali do różnych celów. Później zmieniło się to na strzelanie między grupami. Znalazlam wtedy snajperke i udało mi się wykosić połowę drugiej grupy dzięki czemu moja grupa wygrała. Oczywiście pociski były...hmm... ślepakami, ale i tak każdy wiedział kiedy dostał. Jeszzce pamiętam, ze w tej drugiej grupie był mój kolega ze starej klasy i ciocia. Trzeba dodać, ze ta ciocia przyszła do nas poźniej w odwiedziny.... blink.gif
To był totalnie chory sen... huh.gif

A mam do was jeszzce jedno pytanko. Czy jak śnicie, to widzicie wszystko "własnymi oczami" czy tak jakby z boku (np. w filmie) ?? Ja w różnych snach różnie "widze" i prawie zawsze "odczuwam swoje uczucia". Pokiełbaśiłam troche, ale tak jest!! blink.gif

Mi gdy coś się śni to tak jakbym był nagrany na video. Wszystko odczuwam tak jak widzę siebie np. Kiedyś śniło mi się że wyciągam sobie długi sznur z gęby i widziałem od boku jak się z nim męczę i jednocześnie się nim ksztusiłem wink.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
IceSoul
post 29.07.2003 22:13
Post #85 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 38
Dołączył: 22.07.2003




QUOTE (Rapsodia @ 29-07-2003 17:18)
A mam do was jeszzce jedno pytanko. Czy jak śnicie, to widzicie wszystko "własnymi oczami" czy tak jakby z boku (np. w filmie) ?? Ja w różnych snach różnie "widze" i prawie zawsze "odczuwam swoje uczucia". Pokiełbaśiłam troche, ale tak jest!! blink.gif

Kiedy śnią mi się koszmary, zwykle widzę wszystko swoimi oczami, w przypadku innych snów często mam "kamerę" za plecami^^


--------------------
Sometimes I wake up, and I'm falling asleep,
And I think that maybe the curtains are closing on me,
But I wake up,
Yes I wake up,
Smiling.


"A Dementorów wyśle się do Azkabanu" =P
"Czy gdyby Voldemort miał komórkę, lubiłby grać w wężyka?"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Triad
post 30.07.2003 08:28
Post #86 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 180
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



Ludzie ja się popłacze! ! ! !Napisałam wyjaśnienie do każdeego SNU! !! i mi się skasowało ;( ;( Boże,jakie to jest wredne,każdy sen opisałam ,nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!Opisuje 2 raz! jam jest uparta ;(


--------------------
wybawca much.


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lena
post 30.07.2003 08:30
Post #87 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 52
Dołączył: 20.05.2003
Skąd: gdzieś tam błądze myślami ...




Ja z tego co pamiętam zawsze jak śnię to nie widze ludzkich twarzy ... są tak jakby za jakąś mgłą i widze tylko tułowie cool.gif . Tak jest za każdym razem , a jeśli chodzi owidze to mi się wydaje ,że normalnie własnymi oczami widze ,ale nie jestem pewna ... a czego ja wogóle jestem pewna rolleyes.gif


--------------------
czarno mi i biało
uwierz w słowa z których
szydzi wiatr
uwierz w strach
uwierz oczom i spragnionym dłonią
obrazom pełnym barw
i zaklętego milczenia
uwierz w dotyk i głos
w muzykę i ciszę
uwierz w tysiące codziennych spraw
któregoś dnia uwierz
we mnie ...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Triad
post 30.07.2003 08:45
Post #88 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 180
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



Rapsodia: Ivo ^^ musisz lubić Zbuntowanego Aniołka .Sklep sam jego symbol oznacza nienarodzone trudy, bycie w nim i kupowanie czegoś zaś oznacza solidne wydatki ^^. Sama kukurydza przepowiada Ci zysk, ale ponieważ jest przeterminowana, może oznaczać stratę^^

Lena: głupie sny to chyba przydarzają się każdemu, to jush przez debilizm świata XD

Narine: Co to niedźwiadków ,widzenie go oznacza szczęście w kartach i grze, natomiast jeśli on Cię gonił/napadł oznacza to stratę....

Iskra: symbol kosmosu zawsze jest dowodem Twych wielkich nadziei. Kosmici oznaczali by ciekawość, to samo ?badania? przeprowadzone na Tobie....jeśli można to tak nazwać, a ta łapa.....to duszo horrorów^^

Edyta: Kiedy napotkasz policjantów zapowiada Ci to zmartwienie. Symbol sklepu oznacza pewnie to samo co u Rapsodii...Natomiast ten tłum ludzi mnie intryguje...Może on bowiem oznaczać podświadomy strach przed osobnikami tego samego gatunku...Mogą to tesh być ukryte początki antropofobia, ale mam nadzieje, że tak nie będzie^^?

Rapsodia: ukryta żądza mordu ]:->...hhehe^^
Co do pytania, to u mnie różnie raz widzę swoimi oczami a nagle jakby to był film, w którym gram role...


To co jest tu wypisane,to chore wypociny szajbniętej Triad zawsze niezdrowej umysłowo +P


--------------------
wybawca much.


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rapsodia
post 30.07.2003 09:45
Post #89 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 52
Dołączył: 28.07.2003
Skąd: Radom

Płeć: Kobieta



QUOTE (Triad @ 30-07-2003 08:45)
Rapsodia: ukryta żądza mordu ]:->...hhehe^^
Co do pytania, to u mnie różnie raz widzę swoimi oczami a nagle jakby to był film, w którym gram role...

Tia ^^
To ty tak skaczesz w snach? Raz tak, raz tak??
Ja zazwyczaj do jednego snu mam przypisaną jedną widoczność tongue.gif No ale jak mi się śni następny to oczywiście może sie to zmienić...


--------------------
user posted image user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Triad
post 30.07.2003 09:55
Post #90 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 180
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



To skomplikowane do wyjaśnienia......czasami nawet nie w 5 nie w 10 znikam ze snu^^,ale najczęściej jednak jest tak, że widze swoją postać....ale i tak kieruje nią, znaczy widzę ją tak jak widzą mnie np.inni..kurcze jak to wyjaśnić^^'


--------------------
wybawca much.


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rapsodia
post 30.07.2003 09:59
Post #91 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 52
Dołączył: 28.07.2003
Skąd: Radom

Płeć: Kobieta



QUOTE (Triad @ 30-07-2003 09:55)
To skomplikowane do wyjaśnienia......czasami nawet nie w 5 nie w 10 znikam ze snu^^,ale najczęściej jednak jest tak, że widze swoją postać....ale i tak kieruje nią, znaczy widzę ją tak jak widzą mnie np.inni..kurcze jak to wyjaśnić^^'

Ja doskonale cie rozumiem!! Tylko przecież to takie dziwne jest... Widzisz siebio powiecmy od boku, a czujesz wszystko czego doświadczasz. To chyba coś jak OBE?? biggrin.gif


--------------------
user posted image user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
iskra
post 30.07.2003 10:14
Post #92 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 207
Dołączył: 06.06.2003

Płeć: Kobieta



Triad =) A w moim śnie nie było bezpośrednio pokazany kosmos, właściwie nic o nim nie było. Wszystko skupiało się na małym pomieszczenieu w którym byłam ja i to jajo happy.gif Może i kosmos oznacza nadzieję, ale nie w moim przypadku wink.gif A z ta ilością horrorów... Nie sądze by to m iało jakieś znaczenie. Nigdy nie wpływały na moje sny. Nawet jak byłam małą dziewczynką =)

Więc, kotuś, musisz się postarać bardziej happy.gif


--------------------
...uuuu, powrót.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klaud ze Slytha
post 30.07.2003 10:38
Post #93 

Ślizgonka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 430
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Mazańcowice

Płeć: Kobieta



Sen?
A mam kazdego roku szkolnego badz w wakacje taki sam. Zawsze.
Sni mi sie ze mam ulozyc imie autora jakiejs tam ksiazki z podanych liter. Chodze miedzy regalami i mysle. I zawsze (!) wychodziło Adam Mickiewicz. Zgadywałam jako jedyna i dostawałam nagrodę.

Wlasnie dzisiaj miedzy 4 a 8 rano mi sie to snilo.

A i jeszcze kiedys ciagle mi sie snilo ze wchodzilam na drabine i spadalam z niej.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mroffka
post 30.07.2003 10:44
Post #94 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 111
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: tam ,gdzie rosną poziomki

Płeć: Kobieta



Ja raz miałam sen, że jestem z koleżankami na jakiś łąkach i zbieramy pszenice. Nagle zaczeła sie burza i wszyscy uciekli a ja stałam jak wryta i nie mogłam sie ruszyć. Nagle dookoła mnie zrobiło sie jasno i zobaczyłam jak Jezus podaje mi ręke i prowadzi do domu. Wtedy sie obudziłam. Nie wiem co ten sne znaczy- prosze kochaną Triad o wytłumaczenie smile.gif!


--------------------
Członkini KLL
Gryfonka

Boisz się śmierci?
Nie wiem, nigdy nie próbowałem .
Cobra Verde
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Narine
post 30.07.2003 11:03
Post #95 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 44
Dołączył: 11.06.2003




QUOTE (Triad @ 30-07-2003 08:45)
Narine: Co to niedźwiadków ,widzenie go oznacza szczęście w kartach i grze, natomiast jeśli on Cię gonił/napadł oznacza to stratę....

Tak, gonił, ale nie złapał bo zawsze wybiegałam z lasu na ulicę, wbiegałam na pagórek za tą ulicą i na szczycie był domek ze szkalnymi dzrzwiami, do którego uciekałam =D

Co do tych kart =P Wczoraj grałam z koleżanką w pokera, ciągle wygrywałam =D Hehe =)

Dzisiaj mi się śniła moja stara szkoła, byłam na sali gimnastycznej, moja klasa i jeszcze taka jedna. I jeden chłopak (dokładnie widziałam ich twarze =D) mnie zaczepiał =P Ja go goniłam i go dogoniłam, on upadł na materace a ja go zaczęłam dusić innym materacem. Hehe =P Po za tym to graliśmy w siatkówkę tylko nie wiem dlaczego ale brązowym pudełkiem po śmietanie, bądź jogurcie... takim dużym... =D laugh.gif laugh.gif laugh.gif


W snach wszystko widzę "swoimi oczami", nigdy nie miałam snu, w którym widziałabym samą siebię =D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Triad
post 30.07.2003 14:59
Post #96 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 180
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



QUOTE (mroffka @ 30-07-2003 10:44)
Ja raz miałam sen, że jestem z koleżankami na jakiś łąkach i zbieramy pszenice. Nagle zaczeła sie burza i wszyscy uciekli a ja stałam jak wryta i nie mogłam sie ruszyć. Nagle dookoła mnie zrobiło sie jasno i zobaczyłam jak Jezus podaje mi ręke i prowadzi do domu. Wtedy sie obudziłam. Nie wiem co ten sne znaczy- prosze kochaną Triad o wytłumaczenie smile.gif!

Kochana,zobaczyłaś Boga *-* ,Boże Panie Jedyny....Tyś się Ujawnił...kochanie tego snu ja niemogę zinterpretować ,jam niegodna *-*


--------------------
wybawca much.


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
iskra
post 31.07.2003 11:54
Post #97 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 207
Dołączył: 06.06.2003

Płeć: Kobieta




sniło mi się dzis, że... hmm... jak to było? huh.gif Nie pamietam dokładnie, ale to miało taki wydzwiek, że na chama chciałam koniecznie znalezc sie w grupie pewnych dwoch zawodowych "złodziejoof". I znalazłam się. Nawet nie pamiętam co mielismy krasc... W kazdym badz razie jakis czas po "skoku" policja zaczela weszyc w dobrym miejscu... Okrazyli dom. Nie bylo gdzie uciec... Ale coś wymysliłam... Nie bardzo pamietam co, ale chyba znalazłam ukryte przejscie (no wiecie, przy kominku ciagne za jedna ksiazke lezaca na polce i otwieraja sie drzwi tongue.gif)... A potem mnie kumpela obudziła sesemesem dry.gif Ale sen był fajniacki happy.gif

pozdroofka
iskra - zemsta piromanoof =)


--------------------
...uuuu, powrót.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Narine
post 31.07.2003 12:02
Post #98 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 44
Dołączył: 11.06.2003




A mi się dzisiaj coś śniło, rano pamiętałam co, bardzo dobrze pamietałam, teraz już nic... =( cry.gif Ale pewnie w środku dnia przypomnę sobie co to było, tak często mi się zdarza =D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Triad
post 31.07.2003 12:20
Post #99 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 180
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



Iskra, w tą zemste piromanów jestem jak najbardziej wstanie uwierzyc^^

Narine,ja tesh obudziłam się i myśle, to był cudowny sen, dobrze,że go pamiętam, opowiem na forum..Widocznie los chciał inaczej bo zapomniałam^^'


--------------------
wybawca much.


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
iskra
post 31.07.2003 12:25
Post #100 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 207
Dołączył: 06.06.2003

Płeć: Kobieta



Tylko w zemstę? =) Oj, z powodzeniem możesz wierzyć we wszystko inne, grzechem byłoby nie ufać iskierce <robi sarnie oczta i udaje delikatna jak kwiatuszek, lagodną jak owieczka> tongue.gif

A zapominanie o snach jest najgorsze dry.gif Czasem kiedy śnie mysle, że to bylby fajny material na opowiadanie, budze sie rano pamietam tylko skrawki. Wiec powtazam je w pamieci i by nie umknely. A za kilka godzin pamietam jush tylko nieliczne obrazy, ujecia...


--------------------
...uuuu, powrót.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

28 Strony « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 27.04.2024 20:43