Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

6 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Poa: Zagadki Nieodgadnione, SPOILER

Koralina
post 26.07.2004 10:03
Post #51 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 155
Dołączył: 14.02.2004
Skąd: Wenus

Płeć: Kobieta



QUOTE (Hermiona13 @ 25.07.2004 23:59)
A Hermiona powinna pyć z kimś innym np. z Krumem smile.gif

Według mnie Hermiona w IV tomie zgodziła się pójść na bal z Krumem z dwóch podowód:
- żeby wywołać zazdrość u Rona
- aby udowodnić że nie podobają jej się tylko przystojni chłopcy (np Cedric, spierali się o niego).

Tak nie widze jej z Krumem, Hermiona ma bardziej przyjacielski stosunek do niego, chce poznawac ludzi z innych szkół.


--------------------
user posted image

Tak, zawsze genialna - idealna, muszę być i muszę chcieć. Super luz i już, setki bzdur i już - to nie ja.
I nawet kiedy będę sama, nie zmienię się - to nie mój świat. Przede mną droga którą znam, którą ja, wybrałam sama.
Myslovitz
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hermiona13
post 26.07.2004 10:28
Post #52 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 113
Dołączył: 14.05.2004
Skąd: Sosnowiec




No dobra,dobra niech wam będzie tongue.gif Ale czy naprawdę uważacie że Hermiona mogłabybyć z Ronem??


--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image





Let's go the library! Let's go crazy and omit words to show off how good our English really is! Also, let's put a lot of shiny pictures to irritate the s... out of modem users.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Koralina
post 26.07.2004 14:59
Post #53 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 155
Dołączył: 14.02.2004
Skąd: Wenus

Płeć: Kobieta



Jeśli Hermiona chciała wzbudzić w Ronie zazdrość, to znaczy że jej się podoba. Skoro Ron był baardzo zazdrosny o Kruma, oznacza to że pała ponadprzyjacielską sympatią do panny Granger. Proste i logiczne. Nie widze Hermiony z nikim innym u boku, w Hogwarcie nie cieszy się ona popularnością a Krum troche mi nie odpowiada jako jej chłopak. Neville odpada, są zwykłymi przyjaciółmi a poza tym serce Longbottoma jest już zajęte. Ładnie by wyglądała Hermiona u boku Rona, przecież jest stare przysłowie:
"kto się czubi, ten się lubi".

Harry i Hermiona na wstępie odpadają, łączą ich zupełnie inne uczucia, Hermiona jest jego przyjaciółką i rozumie go za dobrze, jak na chłopaka. Nie pasują do siebie.


--------------------
user posted image

Tak, zawsze genialna - idealna, muszę być i muszę chcieć. Super luz i już, setki bzdur i już - to nie ja.
I nawet kiedy będę sama, nie zmienię się - to nie mój świat. Przede mną droga którą znam, którą ja, wybrałam sama.
Myslovitz
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 26.07.2004 15:29
Post #54 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
a poza tym serce Longbottoma jest już zajęte

a kogo masz na myśli? smile.gif


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Koralina
post 26.07.2004 15:37
Post #55 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 155
Dołączył: 14.02.2004
Skąd: Wenus

Płeć: Kobieta



Ginny tongue.gif

Zaprosił ją w czwartej klasie na bal Bożonarodzeniowy, chciał ją obronić przed brygadą inkwizycyjną, gdy pilnowała korytarza..


--------------------
user posted image

Tak, zawsze genialna - idealna, muszę być i muszę chcieć. Super luz i już, setki bzdur i już - to nie ja.
I nawet kiedy będę sama, nie zmienię się - to nie mój świat. Przede mną droga którą znam, którą ja, wybrałam sama.
Myslovitz
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 26.07.2004 16:06
Post #56 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



ale to Hermione zapytał czy pójdzie z nim na bal. Ginny była ekhm "przypadkiem". I to o niej mówił babci smile.gif


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szyszmora
post 27.07.2004 18:31
Post #57 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 58
Dołączył: 17.07.2004




QUOTE (Hermiona13 @ 26.07.2004 10:28)
No dobra,dobra niech wam będzie tongue.gif Ale czy naprawdę uważacie że Hermiona mogłabybyć z Ronem??

Ja naprawde uważam, że Hermiona mogłaby być z Ronem. Ba, jestem tego pewna! Nie umiesz czytać między wersami? Przecierz Jo nie napisze" oh, Hermiono! jestem w tobie zakochany! ", bo to nie harlekin. Prędzej czy później Ron i Hermi będą ze sobą. Sory za pytanie, ale czy jak tobie ktoś sie podoba to rozpowiadasz wszystkim naokoło? Większość ludzi w tym wieku raczej stara sie zachować to dla siebie.I Jo o tym wie.


--------------------
the things you say
games you play
dirty magic...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
madziula
post 02.08.2004 00:16
Post #58 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 63
Dołączył: 13.06.2004




Hmm.........a ja mysle..tak:

Hermiona przynajmniej podoba sie Ronowi..mzoe cos wiecej kto wie..?? na 100%...to widac...slychaac i czuuuuuuuuuć...

Co do Kruma to mam takei przczucie ze to nie tylko chęc poznania..osob z innych szkol...bo widac..chocby po rozmowach z Ronem..ze cos..tam ..jej w nim...blabla, ale on sie...juz na szczescie..nie pojawi w najblizszym czasie tak Jo powiedziała...

No a co do Harry'ego..to..hmm...powiedziała , że chyba mielismy wystarczajaco duzo ..wskazowek poszlak..ze on i Hermiona...

TOTALNA ZAGADKA.....i dobrze..to nie ma byc romansidlo powidlo ...tylko czytsa psychologia...<----- no commets prosze, dziwny mam dziś humor

Ten post był edytowany przez madziula: 02.08.2004 00:20


--------------------
"....And I give up forever to touch You...'cause I know, that You feel me somehow...You're the closest to heaven that I'll ever be...And I don't wanna go home righ now....
And all I can taste is this moment ...and all I can breathe is your life...'cause sonner or later it's over ...I just don't want to miss You tonight...."



"Życie,choć piekne tak kruche jest, wystarczy jedna chwila, by stracić je..."(*)


"Lece,bo chcę..lece bo życie jest złe,czy są pieniądze czy nie ,lecę bo wolność to zew...Lece bo wciąż Kocham Ciebie
...Kocham Cię..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szyszmora
post 03.08.2004 17:08
Post #59 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 58
Dołączył: 17.07.2004




A skoro już jesteśmy przy związkach...Jest taka scena, że Hermiona klęka przed Harrym i ściąga z niego pelerynę niewidkę.CZYLIIIIIIIIIII.......
Hermi wyjdzie za Harry'ego i w dzień będzie mu usługiwała, a w nocy rozbierała!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


QUOTE
dziwny mam dziś humor

Chyba Cię rozumiem... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
the things you say
games you play
dirty magic...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
madziula
post 04.08.2004 00:44
Post #60 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 63
Dołączył: 13.06.2004




O kur...w..cze..... tongue.gif

Szyszymorka , bratnia duszo.....DOKŁADNIE...tak tak.....Harry i Hermi...tylko nie zadnen harlequin ....
tak PO PROSTU....i nie zaden Ron...
Ludzie wyobrazacie sobie Ruperta??? (bez obrazy ale no...)

P.S: Serio... w ktorej częsci? filmie? .... dry.gif
<czyzbym sie nabrala..jednak... biggrin.gif ???>

Ten post był edytowany przez madziula: 04.08.2004 00:55


--------------------
"....And I give up forever to touch You...'cause I know, that You feel me somehow...You're the closest to heaven that I'll ever be...And I don't wanna go home righ now....
And all I can taste is this moment ...and all I can breathe is your life...'cause sonner or later it's over ...I just don't want to miss You tonight...."



"Życie,choć piekne tak kruche jest, wystarczy jedna chwila, by stracić je..."(*)


"Lece,bo chcę..lece bo życie jest złe,czy są pieniądze czy nie ,lecę bo wolność to zew...Lece bo wciąż Kocham Ciebie
...Kocham Cię..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szyszmora
post 04.08.2004 12:02
Post #61 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 58
Dołączył: 17.07.2004




JAKTO W KTÓREJ CZĘŚCI? W trzeciej przecież! No jak Harry wyszedł z tego pubu i usiadł na kamieniu i zaczął płakać (crying.gif btw).
Ale ja żartowałam...


--------------------
the things you say
games you play
dirty magic...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lousie
post 04.08.2004 14:34
Post #62 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 165
Dołączył: 29.11.2003
Skąd: Z daleka XD




Jedyna dziewczyna, jaką dopuszczam ewentualnie do Harry'ego, to jakaś nowa albo Luna. A Hermiona... Ona mi zawsze do Rona pasowała. Bo do Harry'ego to wogóle nie. A jak ich Rowling ich ztenteguje, to raczej nie będę czytać z chęcią.


--------------------
One day you will ask
me what's more
important, your life or
mine? And I will say,
my life, then you will
walk away, never
knowing that you are
my life.

----------------------------

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sunlight Priestess
post 04.08.2004 15:54
Post #63 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 97
Dołączył: 26.06.2004
Skąd: Privet Drive, Surrey




QUOTE (kubik @ 05.07.2004 22:13)
Przed tym filmem w zasadzie nie było tego rodzaju magii a teraz:
- Facio miesza sobie kawe ręką.
- Lupin otwiera skrzynie bez różczki.
- Dumbledore chamuje Harr'ego ręką.
- Dumbledore zapala i gasi płomień świecy reką.
Czy ta dziedzina magii będzie miała większe znaczenie?

Prosze.

Harry rzucał "zaklęcia" zanim trafił do Hogwartu i wiem że było mówione że z różdżką sa lepsze efekty.


--------------------
Nieśmiertelność. Nie ufam. Nie wierzę. Nie toleruję. To nie istnieje.

user posted image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szyszmora
post 04.08.2004 16:35
Post #64 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 58
Dołączył: 17.07.2004




QUOTE
Jedyna dziewczyna, jaką dopuszczam ewentualnie do Harry'ego, to jakaś nowa albo Luna. A Hermiona... Ona mi zawsze do Rona pasowała. Bo do Harry'ego to wogóle nie. A jak ich Rowling ich ztenteguje, to raczej nie będę czytać z chęcią.

No ja też tak myśle, a madziula poprostu mnie nie zrozumiała...


--------------------
the things you say
games you play
dirty magic...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
madziula
post 04.08.2004 16:50
Post #65 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 63
Dołączył: 13.06.2004




Kurde..musze sie wypowiedziec...bo..tu wychodze na jakas głupią...JUZ ROZUMIEM myslalam ze ty zartowalas tylko w zwiazku z tym rozbieraniem....eh...no kazdy ma swoej zdanie,...


A ja mysle ze Harry i Hermiona sie rozumieja...ale...hmm....chyba sama msuze sobie zaprzeczyc i stwierdzic ze tylko jako przyjaciele...SAMA JUZ NIE WIEM....

Po prostu wolałabym zeby byla z nim niz z Ronem...ale...WSZYSTKO SIE OKAŻE,... smile.gif

Ten post był edytowany przez madziula: 04.08.2004 16:53


--------------------
"....And I give up forever to touch You...'cause I know, that You feel me somehow...You're the closest to heaven that I'll ever be...And I don't wanna go home righ now....
And all I can taste is this moment ...and all I can breathe is your life...'cause sonner or later it's over ...I just don't want to miss You tonight...."



"Życie,choć piekne tak kruche jest, wystarczy jedna chwila, by stracić je..."(*)


"Lece,bo chcę..lece bo życie jest złe,czy są pieniądze czy nie ,lecę bo wolność to zew...Lece bo wciąż Kocham Ciebie
...Kocham Cię..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szyszmora
post 04.08.2004 16:54
Post #66 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 58
Dołączył: 17.07.2004




Nie wychodzisz na głupią, ale wypadałoby czytać poprzednie wypowiedzi biggrin.gif tongue.gif .


--------------------
the things you say
games you play
dirty magic...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
madziula
post 04.08.2004 16:58
Post #67 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 63
Dołączył: 13.06.2004




Czytałam....no ale...ja ejstem bardzo roztrzepana ..dobra mzoemy do tego nie wracac.... dry.gif

..A Harry zostanie zakonnikiem,..... wink.gif


--------------------
"....And I give up forever to touch You...'cause I know, that You feel me somehow...You're the closest to heaven that I'll ever be...And I don't wanna go home righ now....
And all I can taste is this moment ...and all I can breathe is your life...'cause sonner or later it's over ...I just don't want to miss You tonight...."



"Życie,choć piekne tak kruche jest, wystarczy jedna chwila, by stracić je..."(*)


"Lece,bo chcę..lece bo życie jest złe,czy są pieniądze czy nie ,lecę bo wolność to zew...Lece bo wciąż Kocham Ciebie
...Kocham Cię..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szyszmora
post 04.08.2004 17:07
Post #68 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 58
Dołączył: 17.07.2004




QUOTE
..A Harry zostanie zakonnikiem,..... 

Co ty mówisz! Zakonnicą!!


--------------------
the things you say
games you play
dirty magic...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
madziula
post 04.08.2004 17:27
Post #69 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 63
Dołączył: 13.06.2004




A to tez mozliwe....w koncu ma tyle kasy c oza problem jakas mala operacjyjke sobie zrobic..chociaz to nie ma sensu ..bo..jak ma byc zakonnica to zadnych korzysci.....

A tak swoją drogą..zaraz bedzie ze nabjiamy i wszystko wykasuja ;-]


--------------------
"....And I give up forever to touch You...'cause I know, that You feel me somehow...You're the closest to heaven that I'll ever be...And I don't wanna go home righ now....
And all I can taste is this moment ...and all I can breathe is your life...'cause sonner or later it's over ...I just don't want to miss You tonight...."



"Życie,choć piekne tak kruche jest, wystarczy jedna chwila, by stracić je..."(*)


"Lece,bo chcę..lece bo życie jest złe,czy są pieniądze czy nie ,lecę bo wolność to zew...Lece bo wciąż Kocham Ciebie
...Kocham Cię..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lily_Ross
post 06.08.2004 20:39
Post #70 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 11
Dołączył: 25.02.2004




Ja sie zgadzam z Alexa666.
Stawiam na to , ze Ron i Hermiona beda razem... Od zawsze mi do siebie pasowali, a nie jak twierdzi wielu HP i HG.
Co do teori z Lily i Lupinem.... no coz to jest calkiem prawdopodobne.
Lily wydaje mi sie wcale nie taka "swieta" za jaka ja wszyscy uwazaja.
A co do twierdzenia , ze Herma ma byc wilkolakiem to mysle , ze to raczej nie przejdzie...Za bardzo naciagane... nie wierze w to.


--------------------
user posted image


"...Wrocil chlopiec, ktoremu zginela ropucha ,ale tym razem w towarzystwie dziewczynki w nowej szacie Hogwartu.
- Czy ktos nie widzial ropuchy? Neville zgubil swoja- powiedziala. Miala nieco przemadrzaly glos , mnostwo gestych brazowych wlosow i wielkie przednie zeby..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
silme
post 06.08.2004 22:01
Post #71 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 33
Dołączył: 22.12.2003
Skąd: zza siódmej rzeki ;-)




zadziwiające jak szybko temat Poa: Zagadki Nieodgadnione zamienił się w temat "z kim będzie Heriona" biggrin.gif biggrin.gif

a jeśli mogę wtrącić swoje trzy grosze, to przynajmniej w chwili obecnej jedyną możliwością jest Ron. I chociaż strasznie ale to strasznie mi się ta opcja nie podoba, uważam, że jest baaardzo prawdopodobna.

A jeśli chodzi o dziewczynę dla Harry'ego, to podejrzewam, że JKR zostawi biedaka samego (to w końcu nie romans żeby miała wszystkich bohaterów z kimś sparować, prawda???)


--------------------

...I can teach you how to bewitch the mind and ensnare the senses. I can tell you how to bottle fame, brew glory, and even put a stopper in death...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Smerfka
post 06.08.2004 22:49
Post #72 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 87
Dołączył: 08.06.2004




QUOTE (silme @ 06.08.2004 22:01)
A jeśli chodzi o dziewczynę dla Harry'ego, to podejrzewam, że JKR zostawi biedaka samego (to w końcu nie romans żeby miała wszystkich bohaterów z kimś sparować, prawda???)

To chyba nie , bo na stronie powiedziała , ze Harry wyrwie se jeszcze jakąś lachę... <- znaczy... może nie powiedziała tego TAK DOSADNIE , ale wychodzi na to samo ^^
Miejmy tylko nadzieję , ze to nie będzie Luna blink.gif , bo chyba będę się VI -tką pozbywać komarów z pokoju... thumbdown.gif


--------------------

*****
One day u'll ask me - "what's more important for u, ur life or mine?"
And I'll say : mine... And u'll walk away, never knowing, that YOU are my life...

***
"Najbardziej odczujesz brak drugiej osoby,kiedy będziesz siedział obok niej,
wiedząc, że ona już NIGDY nie będzie Twoja..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lily_Ross
post 07.08.2004 14:28
Post #73 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 11
Dołączył: 25.02.2004




No ja tez mam nadzieje , ze to nie bedzie Luna.
A wogole to ona chyba bardziej na Rona leciala niz na Pottera.
Moze bedzie to ktos , kto jeszcze nie pojawil sie w ksiazce?


--------------------
user posted image


"...Wrocil chlopiec, ktoremu zginela ropucha ,ale tym razem w towarzystwie dziewczynki w nowej szacie Hogwartu.
- Czy ktos nie widzial ropuchy? Neville zgubil swoja- powiedziala. Miala nieco przemadrzaly glos , mnostwo gestych brazowych wlosow i wielkie przednie zeby..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa666
post 07.08.2004 15:40
Post #74 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 306
Dołączył: 06.04.2003

Płeć: Kobieta



QUOTE (kubik @ 11.07.2004 23:19)
Patrzcie:
user posted image
jaki pokój znajduje sie pod Potterem. wink.gif
Podobno Luna Lovegood też gdzies sie przewija przez mape.

Na początku 'Room of Doom' skojarzył mi się z Pokojem Życzeń, ale nazwa nie za bardzo się zgadza...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Inciaa
post 07.08.2004 16:19
Post #75 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 118
Dołączył: 13.04.2003
Skąd: Elbląg




A ja mam nadzieję, ze będzie to Luna biggrin.gif Bo przecież ona nie jest taka zła dry.gif


--------------------
user posted image
Po co się męczyć i tak wszyscy zginiemy! :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Strony < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 19.04.2024 11:12