Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

8 Strony < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Imprezka, Z okazji drugiego roczku forum :)

Klaud ze Slytha
post 11.05.2004 19:56
Post #26 

Ślizgonka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 430
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Mazańcowice

Płeć: Kobieta



Ja pamiętam Empirku biggrin.gif I landrynki... I prawie wszystko. Bardzo mi pomógł w przypomnieniu sobie wszystkiego co było temat "Z teki Hagrida", za który Gridowi bardzo dziękuję. Dziękuję także ludkom, którzy mu materiały przysyłali, i wszystkim, którzy współtworzyli forum.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mysz
post 11.05.2004 20:05
Post #27 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 39
Dołączył: 03.04.2004




Emp: Nie, w ogóle. Kto ty jesteś, przecież ja cię nie znam i nic nie pamiętam XP Podobnie jak caaaała reszta forum.

Potti:
QUOTE
nigdy nie sądziłam, że czegoś takiego doświadczę.
że będę chciała poznać ludzi z internetu, będę z nimi rozmawiać przez telefon i gg, czasem pisać listy (albo nie odpisywać na nie ;P). że się z ludźmi z różnych krańców Polski zwiążę w jakiś sposób.

I, że ktoś będzie trzymał w domu Twoją kurtkę, przyrzekając sobie co tydzień, że ją odeśle ;PP


Dzięki, za to, że mogłam sie uzależnić od netu. I od Was. To dzięki Wam mam tyle kontaktów na gg i komórce=P Niektórych poznałam także w 'realu', co bardzo mnie cieszy=) To naprawdę niesamowite uczucie, jakby nie było.


--------------------
user posted image
Jestem jedną z nas.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ellie
post 11.05.2004 20:05
Post #28 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 236
Dołączył: 16.05.2003
Skąd: Nowy Dwór Maz.




A jakże pamiętam fioletowe forum, tylko że wtedy rzadko tam wchodziłam, bo nie miałam stałki (a częściej tu bywam całkiem od niedawna, bodajże od początku tego roku). I nawet nie pamiętam, jaki nick miałam na początku. Później już, pod koniec fioletowego przemianowałam się na Ellie i tak już pozostało.
Fajnie, że forum jest już tyle czasu. A teraz, kiey była długa przerwa w jego działaniu, to trochę smutno było.


--------------------
As happens sometimes a moment settled...
... and hovered and remained for much more than a moment.
And sound stopped and movement stopped?
... for much, much more than a moment.
And then the moment was gone.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Laura_
post 11.05.2004 20:17
Post #29 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 157
Dołączył: 26.11.2003
Skąd: Gdańsk




26 maja bedzie pol roku jak jestem urzytkownikiem forum i zasypuje was durnymi postami, raz sie zyje, co sobie bede zalowac =P forum ogladam od jakiegos ponad roku =P wtedy jak na elisie zaczela rejestracja siadac, chcialam sie zarejestrowac ale sie popsulo cos, w koncu skonczylo sie na rejestracji 26 listopada... i nie zaluje XD forum zawdzieczam przedewszystkim duzo smiechu XP niektore ficki rozwalaja,
hehe, pozdrowienia dla wszystkich XD


--------------------
a czubi czabi cziba a czubi czabi cziba a czubi a czaba a czubi czabi cziba
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hagrid
post 11.05.2004 20:21
Post #30 

Historyk Forumowy


Grupa: czysta krew..
Postów: 1222
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szczytno/Olsztyn (Apliakcja Radcowska)

Płeć: Mężczyzna



Nasze forum rozwijało się długi czas. Pamiętać trzeba, że to dzięki FFnutellowemu narodziło się forum Fan Fiction, to i zapomnieć się tych czasów nieda. Albo bzium....elias przokomarzała się z dzieckiem- "bziuuuum, bziuuum" i tak narodził sie bzium. wszyscy tworzyliśmy to forum i nasz wkład da się wyczuć choć mamy wrażenie, że nikt o nas nie pamięta. Pozdrowionka dla wszystkich smile.gif


--------------------
Dobro zawsze zwycięża, bo zło niszczy się samo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Merkury
post 11.05.2004 20:21
Post #31 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 136
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Gdańsk




// Komentarz
To już 2 lata? biggrin.gif
Hohoho. smile.gif
Szkoda, że tak późno doszedłem do Was, trochę ponad rok temu... happy.gif
// End

Ellie, a kto ze starych użytkowników nie pamięta starego designu? smile.gif
Jeszcze jak forum było pod adres harrypoter.elisa.pl happy.gif
Tak jak wszyscy bardzo się cieszę, że forum istnieje już tyle czasu i mam nadzieję, że nadal będzie funkcjonować. (pomimo pewnych przeciwności cool.gif)
Pozdrawiam wszystkich!

Ten post był edytowany przez Merkury: 11.05.2004 20:23


--------------------
"Czarny Pan powrócił,
i teraz nikt go nie powstrzyma!"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vampirka
post 11.05.2004 20:28
Post #32 

Renia


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 367
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



az sie zrobilo slodko i sie lezka w oku kreci =)))

kuswa... u mnie to praktycznie 2 lata jakby nie patrzec (:

a zawsze mialam takie kompleksy ze jestem taka "NOWA" ... :P ;d


--------------------
Morning, sunshine. How do you feel?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mysz
post 11.05.2004 20:33
Post #33 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 39
Dołączył: 03.04.2004




Mój pierwszy kompleks... pamiętam, że chciałam się wkręcić w te kółeczka w stylu Cynth-Draco-Visala-Empire etc. i troszkę udzielałam się na forum. W końcu odważyłam się napisać PMkę do Vis, która bardzo chciałam poznać. Ja ją okropnie długo obserwowałam, a ona stwierdziła, że mnie nie kojarzy;]] To był dla mnie koszmarny cios;P i tak narodził się mój pierwszy kompleks.


--------------------
user posted image
Jestem jedną z nas.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 11.05.2004 20:37
Post #34 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



Tak dawno ?

A ja to tu krótko jestem. Dokładnie - 27 lipiec 2002. Zapewne nikt mnie nie pamięta. No może po za tymi , ktrym się naraziłem ( chociażby szanowny pan Draco ;-P - bez ironii :] ) W każdym bądź razie , jestem stosunkowo 'nowy' w porównaniu do niektórych.
Jeszcze pamiętam , jak się miotałem gdy wprowadzono oczojebny fioletowo-zółty , aż myślałem że trafiłem na inne 4um ;-P
No nic. nie wiem czego się życzy w takich przypadkach , lecz na szczęście forum jakoś dobiło.
Takl na odchodznym - wszystkiego naj wszystkim i wszystkiemu.Na wieki wieków.
AMEN.

PS. Hagrid , dzięki za wymienienie mnie w publicznym evencie , chociaż nie było to konieczne , wielu innych zasługuje na uwagę ;-P

Ten post był edytowany przez Hefaj of Gryffindor: 11.05.2004 20:39


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Laura_
post 11.05.2004 20:40
Post #35 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 157
Dołączył: 26.11.2003
Skąd: Gdańsk




hefaj, ja cie nigdy nie zapomne od momentu jak mi sie sniles... nie mam pojecia jak wygladasz ale mniejsza o to XD wiecie co, czesciej jestescie w moich snach niz znajomi z reala, czy ja jestem nienormalna? XD blink.gif laugh.gif


--------------------
a czubi czabi cziba a czubi czabi cziba a czubi a czaba a czubi czabi cziba
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 11.05.2004 20:43
Post #36 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



ja zaczynałam w środowisku FG, kiedy już był wyraźny podział ludzi między podforami. zainteresowała mnie 'przewodząca' tam wtedy trójka- Girl of Gryffindor, Evitka i Łapa. zaczęłam nabijać tak jak one i jako tako się z nimi poznałam. coprawda coraz rzadziej gadamy, ale to chyba dzięki nim osiadłam na dłużej na forum.
potem one odeszły w sumie (zupełnie lub właśnie na ts), a ja w różnych okolicznościach poznałam Hagrida, Sayakę (no i tutaj okoliczności nie mieszczą się w 'przyjaznych' ;*), Triad i kilka innych osób. znudzona Forum Głównym i spadającym tam poziomem, znalazłam się tutaj.
a teraz tak siedzę, przenosić mi się stąd nie chce (;

Vampi, Emp -> kiedyś to nigdy bym nie pomyślała, że takie forumowe sławy mogą mieć kompleksy typu 'jestem nowa', 'nikt mnie nie zna'. w ogóle jakoś Was zupełnie inaczej widziałam. nie mówiąc o Dementim ;P


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 11.05.2004 20:44
Post #37 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



Myszon - iks de!!! XDDD naprawdę tak to widziałaś?
a ja pamiętam jak ja sie wkręcałem do "elity" XD i to niewiele wcześniej XD
a teraz zobacz - jesteś jednym z najstarszych i najpotężniejszych czarodz... ee... no forumkiem nyo =D

oo, i widze że i Vampi jest =)
yoooooo, Vampi, ziomie mój! XD

o i Hefaj i w ogóle =) Krcze, aż mi łezka w oku sie zakręciła, stare dobre czasy ^^"

krcze, gadam jakbym miał z 90 lat

dziwne, w końcu mam przecież 1027 i od jakichś 900 lat nie żyję XD


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 11.05.2004 20:46
Post #38 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



Potti - buehaahahahahaha! Serio!?
Kobieto, przecież kiedy ja tu przyszedłem byłem chyba jedną z najbardziej zakompleksionych istot na ziemi. To dzięki temu miejscu i tym ludziom którzy WTEDY byli stałem się tym kim jestem.
Nie no, Emp forumowa sława XD


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 11.05.2004 20:50
Post #39 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (Laura_ @ 11.05.2004 20:40)
hefaj, ja cie nigdy nie zapomne od momentu jak mi sie sniles... nie mam pojecia jak wygladasz ale mniejsza o to XD wiecie co, czesciej jestescie w moich snach niz znajomi z reala, czy ja jestem nienormalna? XD blink.gif laugh.gif

OMG ^^' Serialnie ? XD ( Tya...xmen , lol XD )

Emp - a ty mnie wogóle kojarzysz ? ^^'


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 11.05.2004 20:54
Post #40 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



heh..ja pamietam jak doszlam do forum to akurat byl temat zalozony przez myske - za co siebie szanujemy. wszyscy wypisywali takie dluuuugie listy z podziekowaniami, ze sie kofamy mua mua i wogole. A ja wtedy znalam tylko Levinke i to i tak nie za dobrze. I taka mała się czułam. A potem Morna mi napisała na gg że ma draże kokosowe i tak się zaczęło biggrin.gif Ale Hagrid nie odpisał mi na wiadomość na gg - czuje sie odrzucona! XD
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 11.05.2004 21:01
Post #41 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



Hefaj no nie żartuj sobie, jak mógłbym Cie nie pamiętać =D


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 11.05.2004 21:03
Post #42 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



Emp -> jakbyś bardzo nie był zakompleksiony w realnym świecie czy na forum kiedyś, to kiedy tu doszłam- wszyscy Cię już znali, lubili itp. a to uczucie o Twojej sławie miałam mimowolnie ;P

Voldius -> nie p.....l, że Twoje wywody są głupie i nudne. jesteś jednym z najciekawszych ludzi jacy doszli po moim przyjściu tutaj (;


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vampirka
post 11.05.2004 21:04
Post #43 

Renia


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 367
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



forumowe slawy XDDD
ja to was lubie ^^"


ojej zaczyna sie robic fajnie. fajnie fajnie jak kiedys,, a ja musze biologii sie uczyc fck :P


--------------------
Morning, sunshine. How do you feel?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 11.05.2004 21:05
Post #44 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



vampi ja tesh musze i to biolki ^^"
a mnie to nikt nie kojarzy buuuuuuu ;(
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mroffka
post 11.05.2004 21:08
Post #45 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 111
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: tam ,gdzie rosną poziomki

Płeć: Kobieta



A ja jestem od 27 września 2002r. Półtora roku jak nic smile.gif. Ale, że więcej czytam niż pisze nie jestem jakoś zbytnio znana. Praktycznie to jak kogos zapytacie kto to jest mroffka to chyba nikt nie bedzie wiedział ^^. Na Forum poznalam świetnych przyjaciół- Mroo :*, Triad :*, Zusie :*, Ciriske :*... Pamieam jak sie zdolowalam bo mie Mysz okrzyczała ze używam kolorowych literek XD. heh jak to dawno było . (I sorry ze pisze bez polskich litrek i z bledami ale mi sie klawiatura zepsula XP) Heh a teraz pytanie kto zna Mroffke ^^??

Ten post był edytowany przez mroffka: 11.05.2004 21:17


--------------------
Członkini KLL
Gryfonka

Boisz się śmierci?
Nie wiem, nigdy nie próbowałem .
Cobra Verde
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 11.05.2004 21:09
Post #46 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



walić biologię, mówię Wam to ja - Emp z BIOL-chemu =)
dziś jest jumpreza XD

neonai - ja Cie conieco kojarzę ale za mało żeby cokolwiek powiedzieć.


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Laura_
post 11.05.2004 21:12
Post #47 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 157
Dołączył: 26.11.2003
Skąd: Gdańsk




kojaze neonai jako osobe ktora jest od niedawna (zawsze mi sie zdaje ze doszlas zaledwie przed tygodniem) a jej posty sa wszedzie XP


--------------------
a czubi czabi cziba a czubi czabi cziba a czubi a czaba a czubi czabi cziba
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 11.05.2004 21:12
Post #48 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



Neonai-> uważaj, bo zaraz się nie powstrzymasz od zapewnień, że wręcz przeciwnie ;> czasem są tutaj takie dni, że wszyscy wszystkich kochają.

a mnie wszyscy kojarzą i w ogóle boska jestem (joke) ;P i już nie choruję na kompleks niższości, bo Emp, Draco etc. za rzadko przychodzą. kiedyś ich strasznie chciałam poznać. Empa do tej pory praktycznie nie znam, a Dracona tylko trochę- ale za to w realu ;D


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 11.05.2004 21:12
Post #49 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (Empire @ 11.05.2004 21:01)
Hefaj no nie żartuj sobie, jak mógłbym Cie nie pamiętać =D

Hehehe...no ba , banowanego łatwiej się pamięta ;-P
No i ta afera Dogersa..kto chce posłuchać historii to poprosić XD


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mellisa
post 11.05.2004 21:19
Post #50 

Czarodziej


Grupa: fikcyjnie głodni
Postów: 911
Dołączył: 29.06.2003
Skąd: gd

Płeć: Mężczyzna



a ja kojarze Neo z manga ^^'
jakoś tak wyszło ze jej osobe widzialam na topiku bziuma wlasnie o mandze =)
w kazdym razie kojarze Neonai XD

ja doszłam jakos w czerwcu rok temu...
ale bywałam już wcześniej głównie za sprawa Avalona =)
potem zaciekawiła mnie ta 'zabawa', która wkrótce przestała nią być =)

^^


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

8 Strony < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 29.03.2024 17:48