Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Dawno, dawno temu (zak?/nk?)

Sir Momo Mumencjusz Mum
post 10.04.2003 11:55
Post #1 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 154
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: z Warszawy




Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami, za siedmioma rzekami mieszkał sobie król. Był on bardzo nieszczęśliwy (cholera, jak ja mam wszędzie daleko). Pewnego słonecznego dnia na dworze królewskim (na dworze, bo robotnicy mający zbudować zamek zgubili się po drodze) zawitał nieznajomy. Wyglądał naprawde niecodziennie. Miał długie czarne szaty, na nogach bambosze, a na głowie turban. Kiedy tylko się pojawił natychmiast rozległy się krzyki "Osa ma bić Ladą"; "Maczometan", "Lody tanio, lody", itp. Nieznajomy zaczął powoli iść w jedynym słusznym kierunku (czyt. budki z piwem), ale drogę zagrodziło mu kilku tutejszych żuli. Najodważniejszy z nich (czyt. największy) grzecznie zaczął rozmowę:
- Co tu k... robisz szmaciarzu?
- Jestem Valdek z Mort herbu chippis. Wędruję po świecie i zabijam innych
- Co ty wiesz o zabijaniu? Ty stara d... jesteś - odparował żulman
- Więc może urządzimy zawody? - zaproponował Valdek
- Zgoda. Idziemy do karczmy
Nasi dotychczasowi bohaterowie (słownie - b-o-c-h-a-t-e-r-o-f-i-e) wzięli się za ręce, wyznaczyli azymut na karczmę i poszli w drugą stronę. Po długiej wędrówce napotkali małego chłopca z dezodorantem w ręce.
- Co tu robisz chłopcze? - zapytał Valdek
- Czekam na robaka. Będę go gazował - zaseplenił mały
- Czy ty czasem nie masz na imię Saddam? - zapytał przestraszony żulek
- Ooo, a skąd pan wie?
- Ukarzę cię w imieniu Zywca - zawołał żuluś i zaczął transformację. Nastąpił błysk i człek-spod-budki-z-piwem zamienił się w błyszczącego-człeka-spod-budki-z-piwem. Jedyną różnicą poza świeceniem był kontener z piwem marki "piwo" z niewiadomych powodów znajdujący się obok.
- Jestem Żbik z Owca - zawołał groźnie i dodał - częstujcie się
Reszta bohaterów chętnie skorzystała z zaproszenia i już po chwili bawili się na całego.
.
.
.
Po dwóch dniach...
- Aszepszcję
- Wordiajksdar?
- Obiaurugoas!!!
.
.
.
Po dwóch tygodniach...
- bueeeee...
- bueeeee...
- BBBBUUUUEEEEEEEEEEEEEEEE......
.
.
.
Jeszcze po godzinie...
- Szto yak mauy? Dafay łapęł!
- Ja sich fon ich gerauft bin...
- Was ju pier.....?
- Assault force command!!!
- Łot???
- Was?
- Szłuhaj Szadanm... Bonć gszecznym kłopcem okey?
- Saddam być gszeczny. Saddam gazować tylko nieznajomych (osobiście)
- Yeach, łotewer

Po tym akcie Valdek z Mort i Żbik z Owca ruszyli w dalszą drogę ku przeznaczeniu...

CDbyćmożeN


Jak się podoba??


--------------------
W imię Moda, bezczelnym nabijaczom wieczny przynosimy odpoczynek! Amen.

jam ci on gdyżeś aniele wzbił się księżyc świeci w jeziorze pluskają ryby i do tego wcale idę i widzę i słyszę i tak dalej bo w końcu zaiste przeszłość przepowiedziana przeznaczeniem jest zawsze ten obcy co jeździł koleją w armacie widziany huk raz za razem niby on nie ja wy amen

To ja ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic
Sir Momo Mumencjusz Mum   Dawno, dawno temu (zak?/nk?)   10.04.2003 11:55
Sir Momo Mumencjusz Mum   cz. II Po dwóch dniach wędrówki Valdek z Mort...   11.04.2003 13:18
Sir Momo Mumencjusz Mum   Część III I tak oto nastał czas przepowiedni....   17.04.2003 19:57
Sir Momo Mumencjusz Mum   Dawno, dawno temu, odc. 2436 W poprzednich od...   22.04.2003 21:18
Emma Watson   F--A--J--N--E-- Chłopie rozwijasz się

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 01.05.2024 20:49