Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> David Coperfield, Czy często go oglądacie?

Mononoke
post 03.12.2004 13:07
Post #1 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 03.12.2004
Skąd: The Something :)




Co sądzicie o tym iluzjoniście? Jak go nie widzieliście to powiem, że leci w niedziele na 1 o 18.30.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ELF
post 03.12.2004 21:59
Post #2 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 45
Dołączył: 11.11.2004
Skąd: Z boiska...




Ja go ogladam ile sie da, co tydzień,ale mało tego: jest także na TVP3 w sobotę o 23:10 i takze go ogladam. Ściagnęłam sobie film o nim " David Copperfield: 15 lat iluzji ".
Każdy go widzial, bo bilbordy i plakaty z nim wiszą od wakacji tongue.gif tongue.gif
Jaki jest? Jest najlepszy!!Co do jego sztuczek:
David Copperfield doprowadził do zniknięcia samolotu , który otaczał wianuszek widzów. Następnie , na oczach widzów z Nowego Jorku i ponad 50 milionów telewidzów doprowadził do zniknięcia Statuy Wolności.

Podczas ósmego z kolei dorocznego programu specjalnego na oczach widzów Copperfield przeszedł przez Wielki Mur w Chinach.

Lewitował nad Wielkim Kanionem.

Był pierwsza osobą , której udało się uciec z więzienia Alkatraz.

Uciekł z walącego się budynku i przeżył spadek w przepaść nad wodospadem Niagara.

Copperfield sprawił , że ważący 70 ton pociąg Orient Ekspress na oczach świadków rozmył się w powietrzu.

Zaprzeczył istnieniu grawitacji, rozwiązując tajemnicę lotów człowieka w historycznej iluzji " Latanie"[Flying]

W jednym ze specjalnych programów telewizyjnych zatytułowanym "Ognie pasji"["Fires of Passion"]zawisł , mając na sobie zwykłą marynarkę, 10 pięter w dół na płonących linach tuż przez trawionymi przez ogień kolcami - takiej ucieczki nie podjąłby się nawet sam Houdini.

Chociaż Copperfield jest znany głównie z "wielkiej iluzji "jest on także mistrzem magii zręcznościowej .W "Ogniach pasji " [" Fiers of Passion"] zniszczył a następnie przywrócił do pierwotnego stanu kartę baseballowe Honus Wagner wartą ponad milion dolarów . Jego wyczynom przyglądał się zdenerwowany właściciel karty, słynny hokeista Wayne Gretsky.

Zwykle przygotowanie nowej iluzji , od momentu powstania koncepcji aż do wykonania numeru , trwa dwa i pół roku. W przypadku " Latania"["Flying"]przygotowania zajęły Copperfieldowi ponad 7 lat.

David Copperfield został odznaczony przez rząd francuski orderem Kawalera Sztuki i Nauki Humanistycznych i otrzymał tytuł honoris causa wydziału nauk humanistycznych Uniwersytetu Fordham.

Copperfield jest właścicielem Międzynarodowego Muzeum i Biblioteki Sztuk Magicznych , posiadającego największy na świecie zbiór starych książek , magii, iluzji i innych materiałów dotyczących magii i sztuk pokrewnych.

Copperfield siedmiokrotnie wystąpił dla prezydentów Stanów Zjednoczonych.

W roku 1995 Copperfield otrzymał swoją gwiazdę i został zaproszony do Alei Gwiazd w Hollywood.

Opublikował dwie książki "Opowieści o rzeczach niemożliwych" ["Tales of the Impossible"] antologia oryginalnych opowieści osadzonych w świecie iluzji i magii- opracowana wspólnie z Ray Bardbury'm, Deanem Koontzem, Joyce Carol Oates i wieloma innymi osobami. Drugą jego książką jest " Poza granicami wyobraźni"["Beyond Imagination"](antologia, część druga).

A ogółem to David Copperfield został okrzyknięty przez widownie i krytyków największym magikiem świata. Oprócz niezliczonych programów telewizyjnych , brał także udział w światowym tournee i zorganizował "Dreams and Nightmares"("Marzenia i koszmary senne"), pokaz na Brodway'u, na który kasy sprzedały rekordową ilości biletów. Jego zdjęcie ukazało się na okładce takich pism jak Forbes, Architectural Digest i Esquire. David Copperfield jest siódmym z najlepiej opłacalnych artystów branży rozrywkowej na świecie.

David Copperfield wzniósł starożytną sztukę magiczną na szczyt poddając ją licznym przekształceniom. Doprowadził do zniknięcia Statuy Wolności, przeszedł przez Wielki Mur w Chinach, unosił się w powietrzu i sprawił , że osoby z widowni znikały, by następnie pojawić się w zupełnie nieoczekiwanych miejscach.

Dowcipne , ujmujące i wyjątkowo zabawne podejście Copperfielda do jego sztuki doprowadziło do zmiany spojrzenia na magię na świecie. Jego słynne pokazy i wyczucie teatru sprawiły, że "Magia Davida Copperfielda" ["The magic of David Copperfield"]została obsypana deszczem nagród Emmy a sam David Copperfield został dwukrotnie wybrany "Wykonawcą Roku". Na jego występy sprzedawano rekordowe ilości biletów w Europie, Azji , Ameryce Północnej i Południowej. Wyróżniono go także wykonując odlew woskowy w Galerii Figur woskowych Madame Toussaud w Londynie. Copperfield jest jedynym żyjącym iluzjonistą, który otrzymał swoja gwiazdę w Alei gwiazd w Hollywood .Został także odznaczony przez rząd francuski orderem Kawalera sztuki i Nauki Humanistycznych a ostatnio otrzymał tytuł honoris causa wydziału nauk humanistycznych Uniwersytetu Fordham.

Już jako dziecko David Copperfield popisywał się sztuczkami iluzjonistycznymi w swym rodzinnym mieście Metuchen w stanie New Jersey. Zaczął występować zawodowo w wieku lat12 i był najmłodszą osobą przyjętą do Stowarzyszenia Magików Amerykańskich..

W wieku lat 16 prowadził kurs z dziedziny magii na Uniwersytecie w Nowym Jorku.

W czasie pierwszego tygodnia nauki w college'u został obsadzony w głównej roli musicalu "The Magic Man" granym w Chicago- grał , śpiewał i był twórcą wszystkich sztuczek magicznych w musicalu , który okazał się być najdłużej granym musicalem w historii Chicago. W rezultacie został zaproszony do prowadzenia "Magia w ABC"[The Magic of ABC"].Jego występ cieszył się tak ogromnym powodzeniem, że stacja CBS podpisała z nim kontrakt na serię programów specjalnych, z których pierwszy nosił tytuł" Magia Davida Copperfielda" [The Magic of David Copperfield] . W każdym z programów specjalnych Copperfield przygotował i przedstawił przed zgromadzoną publicznością coraz to bardziej niesamowite numery bez wykorzystania możliwości kamer czy efektów wizualnych.

David Copperfield twierdzi ,że największym z jego dotychczasowych osiągnięć jest program rehabilitacyjny "Projekt Magia" ["Project Magic"] wprowadzony w marcu 1982.

Celem programu jest zwiększenie sprawności i czynności ruchowych pacjentów niepełnosprawnych przy zastosowaniu technik zręcznościowych jako metody terapii "Project Magic" został uznany przez Amerykańskie Stowarzyszenie Terapii Zawodowej i jest aktualnie prowadzony w 1100 szpitalach i w 30 krajach na świecie.

Ostatnio przy produkcji " Opowieści Davida Copperfielda o rzeczach niemożliwych" David Copperfield współpracował z takimi osobami jak Dean Koonrzn, Joyce Carol Oates, Ray Bradbury i innymi. "Opowieści..." to analogia oryginalnych utworów powieściowych osadzonych w świecie magii i iluzji. Zbiór ten został tak dobrze przyjęty, że wydano drugą część "David Copperfield - poza granicami wyobraźni[" David Copperfield's Beyond Imagination"]Oprócz występów pasją Copperfielda jest zachowanie sztuki magicznej dla przyszłych pokoleń.

W jego międzynarodowym Muzeum i Bibliotece Sztuk Magicznych znajdują się stare rekwizyty, książki i materiały związane z magią.

W Muzeum znalazł swoje miejsce także pierwszy na świecie zbiór dokumentów historycznych i przedmiotów związanych z magią i sztukami pokrewnymi.

David Copperfield zrewolucjonizował magię. Wzniósł ja na wyżyny sztuki i wyobraźni , o jakich dawni czarodzieje i ich widownie nawet nie śniły, połączył urzekającą iluzję z niezwykłą sztuką teatru.


Wiec jesli David'zie czytasz ten post: zniknij Spodek i wszystkich w nich a bedziesz jeszcze większy!!

Na moim blogu ejst wiecej inforamcji o nim, np. jak sie naprawdę nazywa, zdjecia ( podane adresy do nich sa bo zdjecia sie nie chca wyswietlic ) itp. www.evofan.blog.pl Zapraszam.

Ten post był edytowany przez ELF: 03.12.2004 22:16


--------------------
user posted image
Harry Potter jest jedyna osobą, która przeżyła kopniaka z półobrotu od Chucka Norrisa. Potterowi została tylko blizna w kształcie błyskawicy na czole.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 04.12.2004 15:39
Post #3 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Radzilabym zmienic nazwe tematu, bo z bledami to nie przystoi.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ron Equitas
post 04.12.2004 17:01
Post #4 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 24
Dołączył: 05.10.2004
Skąd: 111 Equitas LSM (Wolsztyn ;))




ELF: To się nazywa znawca Davida Copperfield'a laugh.gif . Copperfield jest po prostu the best i po co się tak rozpisywać tongue.gif ?


--------------------
UHCC Rulez!!!!!!!!! Ron and Neville: III Czocha 2004 pokój nr 111.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
daigb
post 04.12.2004 18:26
Post #5 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 92
Dołączył: 25.05.2004

Płeć: Mężczyzna



a dla mnie ten caly pan C. jest juz nudny. ile on lat ciagle robi czary mary? dla mnie jego czary to tylko sztuczki, nic wiecej. juz do znudzenia powtarzaja jego programy....tylko tyle mam do powiedzenia o nim.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mononoke
post 04.12.2004 20:39
Post #6 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 03.12.2004
Skąd: The Something :)




Według mnie jest fajny, nie Ron Equitas? wink.gif Dowcipny czasem.

PS: Elf dzięki za dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugą odpowiedź.

Ten post był edytowany przez Mononoke: 04.12.2004 20:40
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ELF
post 04.12.2004 20:48
Post #7 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 45
Dołączył: 11.11.2004
Skąd: Z boiska...




Po pierwsze zgadzam się z Elvaralinde, zeby poprawic ten błąd w temacie bo pisze się David Copperfield a nie Coperfield.
A po drugie:
QUOTE("daigb)
a dla mnie ten caly pan C. jest juz nudny. ile on lat ciagle robi czary mary? dla mnie jego czary to tylko sztuczki, nic wiecej. juz do znudzenia powtarzaja jego programy....tylko tyle mam do powiedzenia o nim.
]
Czy byłeś na LSM?? Jeśli tak to powinienieś wiedziec, ze czary nie istenieją a to, co on robi to jest iluzja. I to nie są zadne " sztuczki " bo sztuczki to mozna robic sobie z kartami czy monetami. Fakt, ma on też takie numery a wszystkie jego triki są niezwykłe ( nawet te małe ).
Wcale nie jest nudny. Z tym co napisałeś to się nie zgadzam. Jego poczucie humoru sprawia, że jego triki są jeszcze bardziej niezwykłe. On czystko inprowizuje. Jeśli chodzi o powtarzanie jego numerów to powinieneś mieć pretensje do TVP a nie do niego skoro ciagle go powtarzają. On bez przerwy coś wymyśla i stwarza. Oto czytat z wywiadu z nim:
Repoter: Jest pan podziwiany na całym świecie. Czy zdarzyło się ze ktoś chciał wykraść jakiś pana numer?
David Coperfield: Tak się zdarza. Mam wielu naśladowców. Jest to dla mnie bardzo przykre. Przecież, by wykraść jakiś projekt trzeba temu poświęcić bardzo dużo czasu. Nie lepiej spożytkować go na wymyślenie czegoś nowego, czego nigdy nikt nie wykonywał? Najlepszą metodą na to jest ucieczka do przodu - wymyślanie coraz to nowych sztuczek.
Po prostu trzeba mieć trochę checi, jeśli chcesz zobaczyć jego nowe numery. A dlaczego go powtarzaja?? Z jednego powodu: ponieważ ma być w Spodku, i wszyscy chcą zabrobic na sponsorowaniu go.
Ile lat juz to robi?? Hmmm..... moze na to pytanie odpowie ci sam Copperfield:
" 15 lat.... a właściwie 20. Zaczynałem kiedy byłem bardzo młody "- oto cytat z filmu " David Copperfield: 15 lat iluzji ".

Po prostu nie mozna krytykować kogos, kogo tak naprawdę sie nie poznało. Zapewne znasz go tylko z telewizji. Ja szukałam informacji o nim na wielu stronach zagranicznych ( nawet rosyjskich i chińskich.... nie mam zielonego pojecia jak na to drugie wlazłam... ). POświeciłam temu dużo czasu.... ato i tak jest jeszcze mało. To jest zaledwie cząstka tego.
Skoro go krytykujesz to powinieneś skrytykować kazdego iluzjonistę. Copperfield nie wykonuje tylko te duze triki, ale również te małe. Kotkin wykonał trik, który wykonał profesor Włodek z kartą za okno. Sprawił, ze papieros ( zapalony ) przeszedł monete na pół.

Po prostu to do niego sie wszyscy czepiają chcąc zarobić... czy to są skarpetki, czy nowa płyta CD w końcu to trzeba " obrzucić błotem ". Aż w końcu przyszedł czas na David'a...

QUOTE("Mononoke")
edług mnie jest fajny, nie Ron Equitas?  Dowcipny czasem.

Jest baaardzo często dowcipny... i bardzo często skupiony an tym, co robi. I nie zapomnijcie o mnie biggrin.gif biggrin.gif


QUOTE("Ron Equitas")
ELF: To się nazywa znawca Davida Copperfield'a  . Copperfield jest po prostu the best i po co się tak rozpisywać  ?

Ja lubię sie rozpisywać biggrin.gif biggrin.gif. Znawca..... hmmm.... moze mi dacie taka range?? tongue.gif tongue.gif

Ten post był edytowany przez ELF: 04.12.2004 20:54


--------------------
user posted image
Harry Potter jest jedyna osobą, która przeżyła kopniaka z półobrotu od Chucka Norrisa. Potterowi została tylko blizna w kształcie błyskawicy na czole.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nimfka
post 04.12.2004 22:47
Post #8 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 322
Dołączył: 10.08.2004

Płeć: Kobieta



QUOTE(ELF @ 04.12.2004 20:48)
QUOTE("daigb)
a dla mnie ten caly pan C. jest juz nudny. ile on lat ciagle robi czary mary? dla mnie jego czary to tylko sztuczki, nic wiecej. juz do znudzenia powtarzaja jego programy....tylko tyle mam do powiedzenia o nim.
]
Czy byłeś na LSM?? Jeśli tak to powinienieś wiedziec, ze czary nie istenieją a to, co on robi to jest iluzja. I to nie są zadne " sztuczki " bo sztuczki to mozna robic sobie z kartami czy monetami. Fakt, ma on też takie numery a wszystkie jego triki są niezwykłe ( nawet te małe ).

*



daigb to dziewczyna... ale ja tak tylko mówie. Tez za panem C. nie przepadam.

Ten post był edytowany przez Nimfadora: 04.12.2004 22:47


--------------------
"Without music, life would be a mistake"
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ELF
post 04.12.2004 22:54
Post #9 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 45
Dołączył: 11.11.2004
Skąd: Z boiska...




Dzięki za poprawienie mnie, Nimfadora biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
user posted image
Harry Potter jest jedyna osobą, która przeżyła kopniaka z półobrotu od Chucka Norrisa. Potterowi została tylko blizna w kształcie błyskawicy na czole.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mononoke
post 04.12.2004 23:42
Post #10 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 03.12.2004
Skąd: The Something :)




Elf masz fajnego avatara, hehe!!!
PS: Nikt mi nie wmówi ze to nie było na temat!!!!!!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ron Equitas
post 05.12.2004 20:15
Post #11 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 24
Dołączył: 05.10.2004
Skąd: 111 Equitas LSM (Wolsztyn ;))




QUOTE(daigb @ 04.12.2004 18:26)
a dla mnie ten caly pan C. jest juz nudny. ile on lat ciagle robi czary mary? dla mnie jego czary to tylko sztuczki, nic wiecej. juz do znudzenia powtarzaja jego programy....tylko tyle mam do powiedzenia o nim.
*


Całkowicie zgadzam się z Elfem, to TVP puszcza do znudzenia powtórki (jak zawsze zresztą) nie Copperfield (bo producentem TVP nie jest wink.gif ), a poza tym jeżeli ktoś zaczął go oglądać, powiedzmy wczoraj i spodobał mu się, to chciałby widzieć wszystkie odcinki, więc jest w tym jakiś plus smile.gif . A co do jego poczucia humoru, to nie ma wątpliwości. Dzisiaj jak ktoś widział to np. dosyć długo robił sztuczkę ze znikającym jajkiem biggrin.gif . Podrzycał je, ono spadało, a David otwierał pustą rękę tongue.gif . Później doszedł jakiś gościu który łapał to jajko, potem dwa, a na końcu kurę laugh.gif (ale jej nie podrzucał, tylko schował za siebie wink.gif).
PS: I co, też umiem się rozpisać wink.gif , może nie aż tak bardzo, ale zawsze coś.


--------------------
UHCC Rulez!!!!!!!!! Ron and Neville: III Czocha 2004 pokój nr 111.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mononoke
post 05.12.2004 22:37
Post #12 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 03.12.2004
Skąd: The Something :)




Faqtycznie potrafisz sie rozpisac nie mowie ze nie. A co do C. w niektórych momentach wydawało sie ze nie zyje... i co?! JAKIM CUDEM STAŁ SIĘ CUD???
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ron Equitas
post 06.12.2004 16:25
Post #13 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 24
Dołączył: 05.10.2004
Skąd: 111 Equitas LSM (Wolsztyn ;))




QUOTE(Mononoke @ 05.12.2004 22:37)
A co do C. w niektórych momentach wydawało sie ze nie zyje... i co?! JAKIM CUDEM STAŁ SIĘ CUD???
*


Jak to "nie żyje blink.gif ?? Można jaśniej? smile.gif


--------------------
UHCC Rulez!!!!!!!!! Ron and Neville: III Czocha 2004 pokój nr 111.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mononoke
post 07.12.2004 10:51
Post #14 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 03.12.2004
Skąd: The Something :)




QUOTE(Ron Equitas @ 06.12.2004 15:25)
QUOTE(Mononoke @ 05.12.2004 22:37)
A co do C. w niektórych momentach wydawało sie ze nie zyje... i co?! JAKIM CUDEM STAŁ SIĘ CUD???
*


Jak to "nie żyje blink.gif ?? Można jaśniej? smile.gif
*



No właśnie tu tkwi problem: jaśniej nie można tongue.gif.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ELF
post 07.12.2004 17:38
Post #15 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 45
Dołączył: 11.11.2004
Skąd: Z boiska...




O tak, ten numer z jajkiem był eXtra...
Copperfield: czas na znikajace... jajko!
I jeszcze tak parę razy aż w koncu:
Copperfield: Czas na znjkajace...
Widownia: Jako.
Copperfield: Znikajacego Kurczaka.
Wpatrywał się przez chwilę w jego kuper i w końcu powiedział do babki obok: Patrz to chyba żyd.
Albo:
Copperfield: Wielu krytyków uważa, ze moje iluzje by się nie powiodły gdyby nie piękne kobiety, wiatr, który rozwiewa mi włosy i dużo dymu. A ja im dziś udowodnie, ze maja rację. tongue.gif tongue.gif
Lub:
A teraz do tego numeru potrzebuję asystenkti. Pięknej < w tle muzyka ze " Szczęki ", młodej... wolnej i bogatej. tongue.gif tongue.gif

Dzięki Mononoke biggrin.gif biggrin.gif Widzę, że Ron też sobie zmienił... przez chwię jak czytałam to patrzę na Coperfield'a i czytam... i dopiero po chwili uświadamiam sobie, ze to nie ja napisałam!! No i patrzę na podpis: Ron n Equitas. No, ale Ron: bez przesady. Tak byc nie powinno... niech nikt sobie nie bierze avatarka kogos innego bo wtedy będzie chaos...
A tak przy okazji: juz jutro Copperfield!! Na żywo!! Juuuhhuuuuu!!!!!! Ciekawe co tym razem zaprezentuje... chciałabym by zaprezentował nam " projekt latanie "...... jakaś uczeczkę... znjkajace jajo biggrin.gif biggrin.gif ... no i oczywiście Webster'a.. tongue.gif:P Zapewne z Webster'em nie wszyscy mogą rozumieć... to nic, później wam wytłumaczę.

Pozdrawiam serdecznie wszystich fanów David'a Copperfield'a tongue.gif tongue.gif

Ten post był edytowany przez ELF: 09.12.2004 19:38


--------------------
user posted image
Harry Potter jest jedyna osobą, która przeżyła kopniaka z półobrotu od Chucka Norrisa. Potterowi została tylko blizna w kształcie błyskawicy na czole.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ron Equitas
post 17.12.2004 21:48
Post #16 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 24
Dołączył: 05.10.2004
Skąd: 111 Equitas LSM (Wolsztyn ;))




Sory za "kradzież avatara, już sobie zmieniam.


--------------------
UHCC Rulez!!!!!!!!! Ron and Neville: III Czocha 2004 pokój nr 111.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ELF
post 20.12.2004 16:41
Post #17 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 45
Dołączył: 11.11.2004
Skąd: Z boiska...




Ależ nie ma za co.... ale teraz msz super avatarek biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
user posted image
Harry Potter jest jedyna osobą, która przeżyła kopniaka z półobrotu od Chucka Norrisa. Potterowi została tylko blizna w kształcie błyskawicy na czole.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ron Equitas
post 20.12.2004 20:04
Post #18 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 24
Dołączył: 05.10.2004
Skąd: 111 Equitas LSM (Wolsztyn ;))




QUOTE(ELF @ 20.12.2004 16:41)
Ależ nie ma za co.... ale teraz msz super avatarek biggrin.gif biggrin.gif
*


Czyli jak "ukradnę" avatara naszym iluzjonistom to to nie będzie kradzież dry.gif . Ty człowieku weź się zdecyduj, bo ja cie po prostu nie rozumiem.


--------------------
UHCC Rulez!!!!!!!!! Ron and Neville: III Czocha 2004 pokój nr 111.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lord_Vigunt
post 01.08.2005 18:24
Post #19 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 17
Dołączył: 18.07.2005
Skąd: Znienacka




Szacuneczek dla niego i niskie pokłony.tongue.gif


--------------------
"We are only as strong, as we are united, as weak as we are divided..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
opilek
post 06.03.2006 16:28
Post #20 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 06.03.2006




chciałbym umieć to co on ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hermiona1900
post 13.06.2006 19:13
Post #21 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 518
Dołączył: 10.06.2006
Skąd: ja to znam??

Płeć: Kobieta



No, ja także chciałabym umieć tak jak on laugh.gif ...jak on to robi???? heh...pewie nigdy sie nie dowiemy... biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
Gryffindor

KLL
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
angel_sectomsempra
post 28.06.2006 10:52
Post #22 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 28.06.2006
Skąd: Slytherin :)

Płeć: Kobieta



i własnie na tym polega iluzja biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 29.03.2024 09:10