Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Wieczór Magii W Tvp2

matfir
post 03.06.2004 14:33
Post #1 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 03.06.2004
Skąd: Czechowice-Dziedzice




Wczoraj. Godzina 20:00. Drugi program Telewizji Polskiej. Facet... po prostu nie mozliwy!!!! Ta sztuka z zahipnotyzowaniem tej babki mnie tak zaskoczyla... a raczej wprawila w podziw! on ją seryjnie zahipnotyzował!!!!!!!! czarodziej.gif


--------------------
Z Kubusiowego Pamiętnika: Jeżeli nie wiesz jak zacząć, zacznij tak: "Tu leży kasztan, a dalej to sie zobaczy co bedzie potem."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriush
post 04.06.2004 13:52
Post #2 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 50
Dołączył: 24.01.2004
Skąd: wioska, zapomniana przez cywilizację.




Hmm, a mnie nie. To się nazywa: Iluzja.


--------------------
Kotów kat ma oczy zielone
Ja pazurami trzymam się za życia brzeg
Moje dni są już policzone
Czekam aż świat zazieleni się na śmierć!


user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bunny_Kou
post 04.06.2004 16:48
Post #3 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 51
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: Z Kinmoku (gwiazdki Seiyi^^)




Pewnie kobita podstawiona byla dry.gif


--------------------
Olałam to forum.... nie ma mnie..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Laura_
post 04.06.2004 21:12
Post #4 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 157
Dołączył: 26.11.2003
Skąd: Gdańsk




chyba byla bo dziwnie sie zachowywala XP


--------------------
a czubi czabi cziba a czubi czabi cziba a czubi a czaba a czubi czabi cziba
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bunny_Kou
post 05.06.2004 10:57
Post #5 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 51
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: Z Kinmoku (gwiazdki Seiyi^^)




zawsze tak robia przy hipnozach.. chociaz jak sobie przypominam to iluzjonisci potrafia naprawde zmusic czlowieka zeby zrobil to, czego oni chca.. Ja np kiedys zupelnie nieswiadomie sojke zrobilam przed ludzmi tak mnie omotali wink.gif


--------------------
Olałam to forum.... nie ma mnie..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zusia =)
post 08.07.2004 22:42
Post #6 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 258
Dołączył: 22.12.2003
Skąd: z jamaici




ja to widziałam
i byłam głęboko zdziwiona, ze potrafią z ludzi takich głąbów robić, że da się telewidzom wcisnąć wszystko.
kobita była jak bum cyk cyk podstawiona.


--------------------
borufki
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sevilia
post 10.07.2004 14:45
Post #7 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 62
Dołączył: 24.02.2004
Skąd: ze wsi? -_-"

Płeć: Mężczyzna



a przez takie 'sztuczki' i programy ludzie często nie chcą potem wierzyć w 'prawdziwą' hipnozę.
a wiadomo, że jest to możliwe =) <nie chce mi się jakoś szczegółowo wypowiadać na ten temat>


--------------------
user posted imageWE ARE ELITA user posted image LEAGUE OF SZYDERCY user posted image

user posted image

Waiting for the worms to come,
Waiting to cut out the dead wood,
Waiting to clean up the city,
Waiting to follow the worms,
Waiting to put on a black shirt,
Waiting to weed out the weaklings...

/Pink Floyd/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Inciaa
post 10.07.2004 23:22
Post #8 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 118
Dołączył: 13.04.2003
Skąd: Elbląg




Taaa, nieprawdziwe, ja tam w hipnozę ierze, bo na moich oczach została zahipnotyzowana moja koleżanka z klasy na takim czymś w biskupinie (nie wiem, po co był tam hipnotyzer, bo to wogóle z tym miejscem nie jest związane, ale kij im w oko XD), a podstawiona nie była =P Więc wierzę. Bo mam 'dowody' =P Pamięciowe XD


--------------------
user posted image
Po co się męczyć i tak wszyscy zginiemy! :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ELF
post 12.11.2004 23:54
Post #9 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 45
Dołączył: 11.11.2004
Skąd: Z boiska...




QUOTE("matfir")
Wczoraj. Godzina 20:00. Drugi program Telewizji Polskiej. Facet... po prostu nie mozliwy!!!! Ta sztuka z zahipnotyzowaniem tej babki mnie tak zaskoczyla... a raczej wprawila w podziw! on ją seryjnie zahipnotyzował!!!!!!!!
< !--QuoteEEnd-->
Tak też widziałam ten pokaz, był parę razy pokazywany. Niezły był numer z paierosem. Jak opowiadał o tym. Albo z krzesłami.
Jednak to jest mały pikuś w porównaniu co wyrabia David Copperfield. Co niedzielę o 18:30 na TVP1. On to robi niezwykłe rzeczy.

Jak zapewne wiecie lub nie David Copperfield odwiedzi Polskę. W Katowickim Spodku bedzie 8 grudnia tego roku a 9 grudnia ( tez tego roku) w Warszawie. Ja idę z mamą do Spodka na jego pokaz ( uda mi się nawet siedziec blisko sceny , ale to jeszcze nic pewnego bo jutro jadę odebrać bilety ).

David Copperfield jest moim ulubionym iluzjonistą i magikiem. Ma on około piedziesiat lat... ale trzyma się nieźle. Wyglada na trzydziestke- czterdziestkę ( no, to jest prawdziwa magia, każda kobieta chciałaby umieć taką sztuczkę biggrin.gif biggrin.gif ). Ma prawdziwą klasę i ( co jest bardzo ważne ) poczucie humoru. Kiedy widziałam jego występ to po prostu zamórowało mnie. Nad sceną umieścili windę która zamiast ścian była pokryta jakimś płutnem. Zjechała trochę niżej i sie otworzyła. Nikogo w niej nie było. Zamknęła się , znowu otworzyła i w niej był Copperfield!! Pojawił się jakby z nikąd. Z szerokim uśmiechem na twarzy najpierw się przywitał ( kulturka musi być co nie?? ) a potem wypatrzył jedną młodą kobietę z pierwszego rzędu, która siedziała na wprost niego. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że w ręce trzymała dużą lornetkę, jakby siedziała na samym koncu sali. Po prostu, jakby nigdy nic, poprosił ją na scenę, wziął tę latarkę podniósł wysoka z jakims dziwnym pół uśmiechem a cała sala ryknęła śmiechem. No, po co jej latarka jak siedziała w pierwszym rzędzie?? Była mocna tongue.gif tongue.gif

Ja sama pamietam Wieczór Iluzji w LSM... kiedy to pan Włodek pokazywał triki a potem my... Najlepszy był jego ostatni numer. Co numer brał kogoś z widowni. Choc mnie widział jak sie zgłaszam, nic. Brał kogos obok mnie. W koncu do ostatniego numeru wybrał mnie. Kazał mi wybrać jakas barte z tali. Wybrałam. Wziął ją, oderwał jeden róg i oddał mi go. Potem schował kartę do kieszeni i wyją inną talię. Rzucił nia w zamknięte okno a ta z oderwanym rogiem sie do niego przyczepiła. Powiedział: " Idz po nią i weź ją ". Poszłam. Wyciagnęłam rękę by ją chwycić i... sie okazało, ze ONA jest po DRUGIEJ STRONIE SZYBY!! Szok!! Otworzyłam okno i ją wzięłam. Mam ja i ten kawałek do dziś. Rano dał mi na niej autograł, który głosił " Dla ELFA from Włodek ". Jak chcecie mogę ja zeskanować i wkleić tutaj zdjeecie ( obu kawałków ). To było coś... To był naprawdę mocny numer...

NIestety ja już na LSM nie wrócę. Też żałuję , ale dla mnie ta przygoda już się skończyła.


--------------------
user posted image
Harry Potter jest jedyna osobą, która przeżyła kopniaka z półobrotu od Chucka Norrisa. Potterowi została tylko blizna w kształcie błyskawicy na czole.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Grand
post 05.08.2006 01:19
Post #10 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 05.08.2006




No tak... Ale jak mi Daniel Kostecki przebijał szyję mieczem to mnie też hipnotyzował smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 29.03.2024 09:20