Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

23 Strony < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Kompleksy, tutaj zakompleksiona młodzieży!

anagda
post 02.05.2004 22:20
Post #26 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



ja może chodzące monstrum wagowe nie jestem, ale do "ideału" to mi trochę brakuje... ole ostatniu mi sie tak przykro zrobiło, gdy stojąc na przystanu jacyś chłopacy obok mni (nie więcej nie 16 lat mający), ostentacyjnei ogladali sie za taką panienką, która akurat przechodziła. na mnie nigdy by tak nikt nie spojrzał...

ale cuż. zauważyłam, że dziewczyny mają takie problemy nie dlatego, że same się źle czują (choc tak się czasami zdarza), ale dlatego, ze boja sie nie spodobac sie chłopakom. aje jak wynika z obserwowanej przezemnie sytuacji na przystanku, dochodze do wniosku, że chyba mają rację. chłopacy zwracają głównie uwage na wygląd.... ale jak się mylę, to proszę mnie poprawic.... to tylko moje odczucie....


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hagrid
post 02.05.2004 22:24
Post #27 

Historyk Forumowy


Grupa: czysta krew..
Postów: 1222
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szczytno/Olsztyn (Apliakcja Radcowska)

Płeć: Mężczyzna



W poście Potti dobrze opisała kompleksy chłopaków. U mnie wszystko zawiera się w dwóch skrajnościach- kompleksu wyższości i niższości zarazem. Poprzez odmienność czasem wydaje się sobie lepszy od innych ale potem pozostaje już tylko poczucie odrucenia...


--------------------
Dobro zawsze zwycięża, bo zło niszczy się samo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zusia =)
post 03.05.2004 20:13
Post #28 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 258
Dołączył: 22.12.2003
Skąd: z jamaici




Sister, powiem prosto. Raz i dokładnie. Słuchaj.
Mam dość tego, że na każdym kroku gadasz, że jesteś brzydka i gruba. To jest tak zwana FAŁSZYWA SKROMNOŚĆ. Chcesz, żeby ludzie podziwiali Twoją urodę, bo wiesz, że jesteś ładna. Ciągle Ci to trzeba mówić. Naprawdę nie przesadzaj. Pomimo tego, że jesteś moją siostrzyczką, jedyną i kochaną, to mnie wkurza strasznie. Ale pamiętaj, że mówię to tylko dlatego, że jesteś moją przyjaciółką. A przyjaciele są właśnie od tego. Więc... proszę , przestań.
=*

Ja nie mam kompleksów. Mimo patrzenia na CHUDE koleżanki jakoś nie czuję się grubo. A tyłek jak mówi Bitter większy niż ustawa przewiduje- no i cóż z tego? Mogę sobie mieć. Ważne, żeby się mieścić w ubrania ze sklepów dla MŁODZIEŻY, bo jak się przestanę mieścić w ciuchy z jakiegoś Reserved czy czegoś, to się zmartwię. Mimo noszenia eLek (powód- 176 wzrostu. Wszystkie eMki są za krótkie) jakoś gorsza się nie czuję. A i tak noszę tylko czarne ZA DUŻE swetry, czarne spodnie i jakieś trampiszony, więc czym ja sie mam martwić? A jeśli chłopak na którym mi ZALEŻY mówi, że wyglądam ślicznie, to czego więcej pragnąć? Ja jestem szczęśliwa. O właśnie. =*


--------------------
borufki
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Edyta
post 04.05.2004 15:00
Post #29 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 136
Dołączył: 25.07.2003




Dobra, do niedawna sądziłam że jestem grubaXD Ale potem usłyszałam że normalna waga w moim wieku (17 lat) to 65 kg (??!!), więc przestałam się tym przejmować=)

Poza tym ciągle wydaje mi się, że mam nieproporcjonalnie małe dłonieXD Albo za krótkie palce=="... Albo obydwie rzeczy naraz^^"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilly
post 04.05.2004 15:03
Post #30 

Forumowa Sekretarka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 332
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Kielce

Płeć: Mężczyzna



Normalnie pozbyłam się kompleksów i o nich nie myslę, ale przy takim topicu to aż ryczeć mi się chce bo wszystkie wróciły i naraz zwaliły mi się na głowę =='


--------------------
زدزز - Lilly po arabsku ;D

user posted image user posted image user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zusia =)
post 04.05.2004 20:27
Post #31 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 258
Dołączył: 22.12.2003
Skąd: z jamaici




Lilly, kochana, znikną tak, jak się pojawiają. Zobaczysz. Kompleksy to coś, co jest wyimaginowane. Zapomnij o nich, pokochaj siebie. I zjedz sobie jabłuszko. =*

a co do Frosty i Jej "brzydkości". patrzcie tutaj.
Ja bym nie powiedziała, że Ona jest brzydka. a Wy?
FROSTY


--------------------
borufki
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 04.05.2004 20:49
Post #32 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



Z tego co widać ( prawie ) wszystkie kompleksy wynikają z wyglądu... Hmm nikt nie ma kompleksu dlatego, bo jest słabo oczytany/mniej inteligenty/gorzej się uczy i tym podobnych powodów, które dotycza raczej tematu umysłu.. No ale moze na tym poziomie wszyscy sa na tyle dobrzy, ze nie maja podstaw do takowych...


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilly
post 04.05.2004 20:50
Post #33 

Forumowa Sekretarka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 332
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Kielce

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (anagda @ 02.05.2004 22:20)
ja może chodzące monstrum wagowe nie jestem, ale do "ideału" to mi trochę brakuje... ole ostatniu mi sie tak przykro zrobiło, gdy stojąc na przystanu jacyś chłopacy obok mni (nie więcej nie 16 lat mający), ostentacyjnei ogladali sie za taką panienką, która akurat przechodziła. na mnie nigdy by tak nikt nie spojrzał...

ale cuż. zauważyłam, że dziewczyny mają takie problemy nie dlatego, że same się źle czują (choc tak się czasami zdarza), ale dlatego, ze boja sie nie spodobac sie chłopakom. aje jak wynika z obserwowanej przezemnie sytuacji na przystanku, dochodze do wniosku, że chyba mają rację. chłopacy zwracają głównie uwage na wygląd.... ale jak się mylę, to proszę mnie poprawic.... to tylko moje odczucie....

Wiesz co, z tym różnie bywa. Ja ani nie mam idealnych wymiarów, ani nie wyglądam, nie ubieram się i nie zachowuję się jak jakaś puszczalska czy ktoś, a za mną tez się obejrzą, czasem nawet zagadaja! ;] A naprawdę nie jestem jakaś szczególna, sama ich nie rozumiem ^^

Zusia> minęły zaraz po wyłączeniu topica laugh.gif

co do Frosty:
"Forbidden
You don't have permission to access /i/lacznik/us/F/gfrosty666195028.jpg on this server."
:]


--------------------
زدزز - Lilly po arabsku ;D

user posted image user posted image user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 04.05.2004 21:02
Post #34 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



Nie widzę tego zdjęcia, ale nawet bez tego zachodzę w głowę jaki cel ma jego zamieszczenie. Mamy ci przytaknąć że ona jest ładna i razem z tobą przekonywać ją że nie ma powodów do kompeksów?

pfff...


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 04.05.2004 21:12
Post #35 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



nie wiesz, że na tym forum panuje taka moda, Ava? na temacie o zdjęciach 90% rozmów to było takie przekonywanie się nawzajem o swojej niezwykłej wręcz urodzie. dopiero jak ktoś inteligentny (to nie byłam ja, żeby nie było ;>) powiedział, że to bezsensu- wszyscy nagle zaczęli wyznawać zasadę akceptowania siebie z wadami i zaletami.

a co do moich kompleksów, mam. ale nie po to żeby siedzieć, narzekać i opowiadać o nich ludziom, których kompletnie nie znam.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vigga
post 04.05.2004 21:44
Post #36 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 489
Dołączył: 06.07.2003
Skąd: Olsztyn




no w sumie moze i mam kompleksy, ale staram sie o nich nie myslec. olewam to, chociaz czasem to trudbe. ale najbardziej mnie wkurza jak idzie jakas laska, szczupla, ladna, wszyscy faceci na nia leca itepe. itede. i narzeka:"za gruba jestem", "za brzydka". normalnie to, to mnie dobija.


--------------------
mądrzejsi mówili nie rób
mówili
trzymaj się z daleka
nie pozwalali mi
sam się dowiedziałem
czym jest kłamstwo
zło i krzywda
dziękuje Wam
za okaleczenie mojej duszy...


all we see or seem is but a dream within a dream
*************
nierealne jak bajka...prawdziwe jak bajka...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 04.05.2004 21:52
Post #37 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



vigga - zwróce sie do ciebie, ale nie tylko. czy pod pojęciem laski uważasz dziewczynę na którą lecą wszyscy faceci w zasięgu kilometra? Nie uważacie, że każda z nas może być "laską" dla kogoś? Jak to się mówi - każda potwora ma swego amatora. Znam tu taką jedną, co jeszcze niedawno narzekała, że powodzenia nie ma, i w ogóle, a teraz prosze, z chłopakiem za rączkę jak się patrzy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 04.05.2004 22:02
Post #38 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



Bo widzicie, to jest taki paradoks. Z jednej strony bombarduja nas ciągłymi przekonaniami o tym, ze wygląd nie jest najwazniejszy, ze nie warto dążyc za wszelka cene do bycia 'idealnym' - do perfekcyjnej wagi, wymiarów itp., przestrzegaja przed niezdrowym odchudzaniem pod grozba wpakowania sie w anoreksje czy bulimie, zapewniaja, ze o niebo wazniejsze sa pewnosc siebie, otwartosc i w ogóle przymioty charakteru, a z drugiej strony zewszad - telewizja, prasa itd. - otaczaja nas takie własnie wychudzone szkielety, które lansuja ten absurdalny styl zycia. To one wyznaczaja kanony atrakcyjnosci, synonimem piękna sa własnie anorektyczne modelki, a nie wesoła, pewne siebie grubaski.


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 04.05.2004 22:13
Post #39 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



Hm..Kira, moim zdaniem to zalezy w dużej mierze od charakteru. Jest grubaska pewna siebie, ale i taka, która zamknie się, jest nieśmiała i sama zupełnie nie potrafi walczyc z kompleksami. Takiej osobie rzeczywiście trudno będzie uwierzyć, że ktoś może zwrócić na nią uwagę. Ale tak naprawdę wszystko jest do zrobienia i wszystko tak naprawdę zalezy od nas samych - i to nie jest żadna nowość! To powtarzają wszyscy, na tym forum i nie tylko! Jeśli chcę, jestem usmiechnięta, ćwiczę, nie obżeram się, jesli mi to wisi, to chodze wiecznie nadeta i kolejną pizzę popijam colą. To oczywiście tylko przykład. Warto też pamiętać, że na świecie są jeszcze ludzie, dla których wygląd zewnętrzny rzeczywiście nie jest ważny, a którzy wcale nie musza o tym zapewniać i głośno mówić.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 05.05.2004 18:23
Post #40 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



Neonai podobno są tacy ludzie, ale jak na razie spotykam takich którzy widzą w dziewcznie tylko jej urode- na charakter patrzą potem. Ja mam swoje kompleksy ale nie tylko związane z wyglądem. Nie jestem jakaś gruba, chociaż sprzydałoby sie zrzucic kilo lub dwa=), najbardziej jakby dobija mnie fakt ze mam b.jasną karnację, przez to czuje sie nawet brzydziej, bo za osobę ładną sie nie uważam:) Wiem ze brakuje mi pewności siebie i jestem małomówna jeśli kogoś nie znam. Próbuje nabrac wiary w siebie, ale jakoś mi to nie wychodzi...Dobra nie bede juz o tym ględziła.W końcu jestem jeszcze młoda i wszystko sie moze zmienić. wink.gif - tak trzeba myślec zeby sie nie dołowac i to pomaga=].///A co do tego ze chłopcy tez mają kompleksy to fakt. Tylko mi sie wydaje ze nie gadają o tym tak często. =)


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 05.05.2004 20:52
Post #41 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



Kira, co do telewizji i anorektycznych modelek -> nie oszukujmy się, takie rzeczywiście lepiej się prezentują. niekoniecznie muszą być typowymi szkieletami, ale powinny coś tam wyglądem reprezentować... no przepraszam, ja wcale nie miałabym ochoty patrzeć na jakąś (przykładowo) strasznie grubą lub perfidnie nieładną prezenterkę oglądając wiadomości. popsułaby też efekt ulubionego programu czy teleturnieju.
do tej branży po prostu 'brzydulki' się nie nadają. ale mogą się sprawdzić nie gorzej w innych dziedzinach, w których niekoniecznie trzeba być pięknym. i tyle.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vigga
post 06.05.2004 21:27
Post #42 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 489
Dołączył: 06.07.2003
Skąd: Olsztyn




no w sumie to chodzilo mi o dziewczyny, ktora maja naprawde duze powodzenie, sa ladne, szczuple. wiem ze 'laska' to pojecie wzgledne tongue.gif i dla kazdego znaczy cos innego.ale jak idzie ci taka naprawde ladna dziewczyna i gada jaka to ona jest straszna, gruba i w ogole najgorsza to na serio, mozna zeschizowac =)


--------------------
mądrzejsi mówili nie rób
mówili
trzymaj się z daleka
nie pozwalali mi
sam się dowiedziałem
czym jest kłamstwo
zło i krzywda
dziękuje Wam
za okaleczenie mojej duszy...


all we see or seem is but a dream within a dream
*************
nierealne jak bajka...prawdziwe jak bajka...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zusia =)
post 06.05.2004 22:39
Post #43 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 258
Dołączył: 22.12.2003
Skąd: z jamaici




Vigga, doskonale to ujęłaś.
A tak się składa, że nasza droga założycielka tematu, niejaka Nija vel Bobek vel Frosty vel po prostu Anka jest taką osobniczką.
Piękna, szczupła itd. a nudzi jak diabli. XD
Sis, słuchaj Viggi i pamiętaj, że z Tobą tu zeschizuję... ^^
o właśnie
=*


--------------------
borufki
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nea
post 07.05.2004 07:53
Post #44 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 162
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Kostrzyn

Płeć: Kobieta



A nie uważają panie, że "brzydka" "gruba" "straszna" to też pojęcia względne ? Może dla kogoś X jest brzydka a dla innej osoby nie, bo ma inny obraz brzydoty ?
Hm ?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 07.05.2004 08:26
Post #45 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



to oczywiste. dla Rubensa na przykład piękne były puszyste, a nawet mogłabym zaryzykowac stwierdzenie - grube kobiety. i juz nie chodzi tu o rodzaj jakiegos subiektywnego postrzegania piękna przez poszczególne jednostki, bo przeciez w pewnym okresie wszyscy za piękne kobiety uwazali własnie te o okrąglejszych kształtach, z nadwagą. kiedys spotkałam sie tez z jakims artystą, dla którego obrzydliwe były wychudzone, o idealnych wymiarach i symetrycznych twarzach modelki. on wcale nie uwazał je za piękne, dla niego były banalne, nudne i wszystkie takie same. oczywiscie, ze piekno jest pojęciem względnym. bo piękno to cos co znajduje sie w oku patrzacego, a percepcja jest przeciez czyms subiektywnym i odmiennym dla kazdego człowieka. jednak istnieje cos takiego jak kanony piękna. pospolite, utarte schematy według których ocenia sie to czy ktos jest ładny, brzydki itd. i wiekszosc ludzi kieruje sie własnie takimi ukształtowanymi i zakorzenionymi standradami. jestem pewna, ze gdyby postawic przed dziesięciorgiem ludzi garbata, grubą i na dodatek bezzębną kobietę, to przynajmniej 8 z nich uznałoby ją za brzydką. odpowiedz na pytanie dlaczego akurat podobają nam sie szczupłe osoby jest w taki sam sposób nie do konca jasna jak argumentacja tego, dlaczego obrzydliwe wydają nam sie pająki, a nie na przykład... ptaki? to po prostu siedzi głęboko zakorzenione w nas samych.


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zusia =)
post 07.05.2004 10:31
Post #46 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 258
Dołączył: 22.12.2003
Skąd: z jamaici




QUOTE (Nea @ 07.05.2004 06:53)
A nie uważają panie, że "brzydka" "gruba" "straszna" to też pojęcia względne ? Może dla kogoś X jest brzydka a dla innej osoby nie, bo ma inny obraz brzydoty ?
Hm ?

A oczywiście, że tak jest. Ja się w Viggą nie zgadzam, że tylko ładna może być "laską".Ja jakaś ładna bynajmniej nie jestem, a mówią o mnie "laska" więc to chyba jest określenie ogólne.
A co do grubości- każdy widzi ją inaczej. "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" takie mądre powiedzenie.
Zawsze tak jest.


--------------------
borufki
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
korniszonek
post 07.05.2004 12:45
Post #47 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 65
Dołączył: 16.03.2004
Skąd: W krainie błazna ....

Płeć: Kobieta



Tak mam kompleksy, rosnie mi kaktus na dłoni =='
Nie raczej nie mam, bo po kija mi one?

A swoją drogą to chłopacy mają dużo gorsze biggrin.gif


--------------------
"Kiedy spłonęła pustka, zazieleniły się pola"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 07.05.2004 14:45
Post #48 

Unregistered









a ja jestem brzydki mały gruby i młody. coś jeszcze. hehe kompleksy ? ;>

aha ponoc nie mam penisa, smierdze kupa i nie mam kanalizacji.

Ten post był edytowany przez voldius: 07.05.2004 14:47
Go to the top of the page
+Quote Post
Mysz
post 07.05.2004 15:10
Post #49 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 39
Dołączył: 03.04.2004




Ahh ci chłopcy;>>

Mnie się wydaje, że mam za duży paznokieć u nogi. Ale pewnie tylko mi się tak wydaje. To musi być złudzenie, bo w końcu wszyscy mówią, że jestem laska. unsure.gif


--------------------
user posted image
Jestem jedną z nas.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 07.05.2004 16:00
Post #50 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



wiecie co... mi sie wydaje, ze wiele osób patrzy na siebie zbyt.. fragmentarycznie. a liczy sie ogólne wrazenie, całosc. nikt raczej nie zwraca uwagi na takie szczegółny jak za mały/za duzy/za krzywy paznokiec u nogi itp. ;]


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

23 Strony < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 31.05.2024 03:09