Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Ubiór A Muzyka

Kira
post 31.10.2004 14:10
Post #1 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



więc wiadomo ło co chodzi.
czy uważacie, że strój powinien mówić o tym jakiej słucha się muzyki? czy wy sami uzewnętrznacie swoje gusta muzyczne, manifestujecie poprzez swój ubiór to czego słuchacie? jeśli tak to dlaczego. i jeśli nie to też dlaczego. co myślicie o ludziach, którzy słuchają np. rocka a wyglądają jak dresy albo rożowe landrynki ? itd., itd. ..........


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 31.10.2004 15:27
Post #2 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




Temat na czasie. Mam na roku chłopaka, który może robić za chodzącą tablicę informacyjną historii rocka, punku i metalu (kombinacja nad wyraz intrygująca). I pewnie nie przeszkadzałoby mi to, ze chodzi obwieszony jak choinka (cóż jego sprawa), gdyby nie fakt, ze dowieszą do tego jeszcze minę snoba, a rozmową zaszczyca tylko i wyłącznie ludzi swojego pokroju ( kurde, psycholog z krwi i kości...). Nie rozumiem, czy on się przez to naprawdę czuje lepszy czy jest po prostu debilem?
Zawsze mi się zdawało, ze jakoś rozumiem chęć przynależenia do kieś subkultury i demonstrowania tego na prawo i lewo. Teraz jestem przekonana, ze miałam rację. Zdawało mi się. Pewnie dlatego, ze sama odbieram muzykę jako coś prywatnego, ubiór natomiast, jako rzecz na pokaz. Ni jak mi się to nie wiąże. Co kogo obchodzi czego słucham? Podam, dajmy na to Sex Pistols, teoretycznie najbardziej znane, a odpowiedzą będzie jak zwykle – „He?”
A i zdefiniuj Kira pojęcie różowej landryny smile.gif . Bo mi ktoś już ktoś kiedyś do mnie z takim określeniem wystrzelił i poważnie się zaczynam zastanawiać. Co ja poradzę, ze zwiewna jasno różowa sukienka świetnie się komponuje z czerwonymi glanami? Osobiście mam dziwną słabość do pasteli i ciuchów nad wyraz kobiecych. Ani myślę tego zmieniać, zwłaszcza, ze na odpowiednich facetach robią odpowiednie wrażenie...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 31.10.2004 16:19
Post #3 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Ubieram sie roznie. Czase zaloze bluze lub koszulke ulubionego zespolu. czasem normalne ciuchy ktore zupelnie nie wskazuja na to jakiej muzyki slucham. Ale jednak dlugie wlosy sa rzecza ktora ludzie od razu kojarza z metalami i punkami. Ja zaczalem zapuszczac wlosy po namowie znajomych sam bylem sceptycznie do tego nastawiony i w zaden sposob nie robilem tego aby byc jakims tru metalem tylko zobaczyc czy bede wygladal fajnie czy beznadziejnie. Wlosy przeciez zawsze mozna obciac jak sie znudzi user posted image . Z reszta jak moja kolezanka z Opola powiedziala ze 'dupa w dlugich wlosach wyglada lepiej' to chyba sie na szybkie obcinanie nei zanosi user 

posted image
Na czarno i w takim 'meatlowym' sytlu ubieralem sie na poczatku 2giej klasy aby zamanifestowac innosc od tego calego gowna od ktorego roilo sie w mojej szkole. Czulem sie lepszy od takich jak oni. Takie nastawienie mialem mniej lub wiecej do polowy 3 klasy. Pozniej juz nie przywiazywalem do tego taiej wagi. Teraz zaloze sobie bluze ulubionego zespolu bo podoba mi sie dany zespol i podoba mi sie ta bluza/koszulka np. moja bluz exploiteda. Chociaz juz sfatygowana to i tak lubie ja sobie nalozyc user 

posted image . Owszem ludzie mnie idemtyfikuja z tym czego slucham OK ale niech nie twierdza ze nie slucham niczego oprocz metalu i ze jestem jakis tam brudasem. Bo sie robi juz niezdrowo.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 31.10.2004 17:01
Post #4 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Ja nie lubie sie jednoznacznie definiowac, ale staram sie miec chociaz w moim ubraniu zawarta mala informacje o tym, czego sluchuje. A poza tym lubie swoj gust bo podobaja mi sie akurat te rzeczy, ktore z lekka zakrawaja o styl tego, czego slucham. Zbieg okolicznosci? Nie wiem ;d Latem na czarno i w glanach nie chodze, bo wyrobic nie mozna, wiec od kolorow tez nie stronie.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 31.10.2004 18:09
Post #5 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



Ależ oczywiście że strój winien wskazywać na muzykę słuchaną przez danego osobnika :] i na ogół faktycznie wskazuje - stąd wiemy że ludzie w przydługich i za szerokich spodniach zazwyczaj nie słuchają metalu i że odziani na czarno długowłosy jegomoście bynajmniej nie bawią się na imprezach techno. I wiemy kogo unikać a z kim się zadawać.
Co więcej... ludzie to poniekąd zwierzęta a przynajmniej mają niektóre instynkty zwierzęce i taki np. instynkt stadny każde ludziom ubierać się tak jak to czynią inni (ci którzy sami czują że tak powinni są w mniejszości ;])
Stąd wiemy że w większości są podatni na zdanie większości.

A ja? no cóż - mam taką fajną zółtą koszulę ;] i niebieską.. no koszul mam sporo, lubie nakładać je na koszulki ;] a koszulki we wszystkich kolorach. Spodnie lekko przecierane, dzwonowate. A jak mi się znudzi taki fason to birę czarny sweterek, albo jakiś czarny długo rękawnik itd ;p czyli raczej różnie...

No mam kilka koszulek BR, skórzaną kurtkę i glany ale to tylko akcenty na specjalne okazje ;p
Różnorodność rox
"...P..."


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 31.10.2004 18:19
Post #6 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



QUOTE
Spodnie lekko przecierane, dzwonowate.

To ty seksi chlopczyk jestes ;d

[nie moglam sie powstrzymac, wybaczcie]


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 31.10.2004 18:49
Post #7 

Unregistered









nie.
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 31.10.2004 18:51
Post #8 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



czemu?
(btw. voldius zaszalales dlugoscia posta i jego ambitnoscia)


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 31.10.2004 18:53
Post #9 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Mnie tam rajcuja chlopcy w wytartych poszerzanych spodenkach i koszulach i koszulkach. Ja rozumiem ze ciebie Vold nie musza ;d


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 31.10.2004 19:06
Post #10 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



ano powinien - chyba, że jesteś jak jeden rodzynek w dresiarskim zakalcu, bo wtedy ichnej miłości do siebie nie wzbudzisz :]
zazwyczaj nie widać po mnie, czegotojasłucham - glany wbijają się na ludzkie stopy jak igły w tyłek fakira, ciemny spodeń wisi w każdej szafie. po długości włosów też nie poznałby [turbanu sobie z nich jeszcze nie zaplotę], koszulka schowana pod bluzą/kurtką.
tylko ta naszywka na plecaku. ale piękna jest - nie odpruje :]


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 31.10.2004 19:09
Post #11 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Elvaralinde @ 31.10.2004 18:53)
Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Mnie tam rajcuja chlopcy w wytartych poszerzanych spodenkach i koszulach i koszulkach. Ja rozumiem ze ciebie Vold nie musza ;d
*


Mnie tam tez chlopcy nawet jak sa w powycieranych spodniach i koszulach nie rajcuja.

Czajld niech zgadne naszywka Bodomow?
Kufa mnie sie moja odprowa musze przyszyc ja i Behemotha :/


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 31.10.2004 19:12
Post #12 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Wiesz, teraz sa inne czasy i mezczyzni moga otwarcie mowic ze rajcuja ich meskie tylki w takich cudnych spodenkach ;d Ale skoro nie, to nie..!

Ja na moim plecaczku mam soada, one race human race, markerem bad religion i jakies tam japonskie znaczki oraz moja dume - wyszywane przez mame drzewo *_*


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 31.10.2004 19:13
Post #13 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



jak na to wpadłeś Watsomenie? :>
jakbyś miał miejsce na dokładnie jedną, to też długo byś myślał, którą to zostawić [Hate Me czy Hate Crew].


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 31.10.2004 19:37
Post #14 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Tylko jedno? I jak wygladaja twoje naszywki. Ja mam zwykle wyszywane Children Of Bodom.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 31.10.2004 19:44
Post #15 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



HCD i okładka z singla Hate Me wykonana identyczną metodą - 9x9 cm; nadruk offsetowy, wykonany na usztywnionym materiale; krawędzie obszyte. ;p


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 31.10.2004 19:54
Post #16 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Ej w cipe naszywki! user 

posted image


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 31.10.2004 19:55
Post #17 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



ja miałam kiedyś na torbie naszywki Cradle of Filth, Tool'a i Gunsów.

a ja uważam tak. jeśli ktoś chce, czuje potrzebę uzewnętrzeniania swoich gustów muzycznych, to niech się ubiera tak, żeby było po nim widać, co lubi. a jeśli ktoś nie chce, to nie. proste, prawda? tylko ubieranie się 'pod' jakoms subkulturę jest jakby... no nie wiem. mniej naturalne, bardziej wystudiowane i takie...
ekstrawertyczne. tak, ludzie którzy poprzez swój strój manifestuja to, jakiej muzyki słuchaja sa zdecydowanie ekstrawertykami.

wiem, że ludzie maja we krwi to, zeby oceniac innych po wyglądzie, ubiorze itd. i ja sama jeszcze do niedawna myslałam, ze strój moze wiele powiedziec o człowieku. powiedz mi jak sie ubierasz, a ja powiem ci kim jestes. że ze stroju mozna wyczytac to jakiej muzyki sie słucha, poglądy etc. ale od jakiegos czasu wiem, ze to nie jest do konca prawda... trzeba byc ostrożnym w wydawaniu takich sądów... moze to bedzie troche 'off the point', ale znam osobe, która wygląda nie tyle niepozornie, co po prostu... menelowato ;] ale jest piekielnie mądra, inteligentna i w ogóle. a patrzac na nia odnosi sie zupełnie odmienne wrażenie. poza tym jeszcze jeden przykład, który zawsze podaje. Coma. krótkowłosi, ubierający sie zupełnie normalnie faceci, grający hard rocka. gdybym ich nie znała, a ktos pokazałby mi zdjęcia, to w zyciu bym nie pomyslała, że grają taka muzyke, jaka grają. to jest mylące, naprawdę, oceniać innych po ubiorze. i nie zawsze to sie ze soba pokrywa. nie zawsze ten, który jest fajnie ubrany, jest fajny. jesli wiecie co mam na mysli.

a ja preferuje głównie ciemne kolory. ale nie ze względow ideologicznych ani nic z tych rzeczy. po prostu jakos tak lepiej czuje sie jak jestem ubrana na czarno.

a poza tym... cos jeszcze. wśród ludzi, którzy ubieraja sie w sposób, który wskazuje na słuchanie jakiejs muzyki zdarzaja sie pozerzy... i tak naprawdę nigdy nie wiadomo, czy ktos jest np. hhowcem 'pełną gębą' dlatego, bo taka jest moda czy dlatego, bo naprawde kocha te muzyke. a wsród ludzi którzy mimo tego, ze maja bardzo skonkretyzowane gusta muzyczne, a jednak ubieraja sie zwyczajnie nie zdarzaja sie takie kwiatki. bo czym niby maja szpanowac? pseudo metalowiec zaszpanuje glanami a ten, który ubrany jest normalnie?

nie wiem, komu sie to bedzie kciało czytac, a niech to.


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 01.11.2004 00:17
Post #18 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



QUOTE(Kira @ 31.10.2004 19:55)
ja miałam kiedyś na torbie naszywki Cradle of Filth, Tool'a i Gunsów.
*


Ta Gunsow mi sie podobala :]

Jesli o mnie chodzi, to zalezy. Spotkasz mnie jednego dnia i pomyslisz, ze slucham ciezkiej muzyki, innego, ze nie. Co jakis cza ubiore sie 'metalowo', zaloze glany, ale nie codzien. W lato latalam w trampkach. Sukienek nie nosze. Aw mojej szafie przewazaja kolory zielony, brazowy, czarny i szary. Chociaz ostatnio zaszalałam i kupilam sobie zajebiste czerwone buciki sportowe ;P A co, to w koncu niezabronione. Koszulek z zespolami ani naszywek tez nie mam. Chociaz planuje miec chociaz jedna Metallicznych, tak na pamiatke;P.

QUOTE
tak, ludzie którzy poprzez swój strój manifestuja to, jakiej muzyki słuchaja sa zdecydowanie ekstrawertykami

Co dokladnie przez to rozumiesz?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vampirka
post 01.11.2004 00:42
Post #19 

Renia


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 367
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



kurcze tu znowu same sie zebraly metalopodobne istoty etc (sory ale mi nigdy nie idzie odroznianie metali od grunge'ow itp. chociaz sama od tej muzyki nie stronie ;))

generalnie kto ma ochote sie 'obnosic' ze swoim ulubionym gatunkiem muzycznym to czemu nie.
tylko gdzie jest ta granica tego "ze lubie" i pozerstwa?

hm.



ale to i tak jest dla ludzi bardzo ukierunkowanych

ja do takich nie naleze.. i uwierzcie musialabym w zwiazku z tym szufladkowaniem jednego dnia ubrac jakies zbyyyyt duuuuze spodnie i bluze, nastepnego koszule w krate a innego jak .. panienka na dyskotece ;]


i kolejne - a jak ubieraja sie wg was, wg tych 'przynaleznosci' ludzie sluchajacy np.
pozeji spiewanej
bluesa
jazzu
muzyki latynoskiej
muzyki chrzescijanskiej
?

to wszystko kwestia gustu.


--------------------
Morning, sunshine. How do you feel?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 01.11.2004 01:21
Post #20 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
jak ubieraja sie wg was, wg tych 'przynaleznosci' ludzie sluchajacy np.
pozeji spiewanej
bluesa
jazzu
muzyki latynoskiej
muzyki chrzescijanskiej


Nijak ;] bo grupy te nie wykształciły z jakiegoś powodu stroju właściwego tylko sobie :} i chwała im za to.

Po mnie też ciężko powiedzieć że na codzień preferuję BR w dużych ilościach - długie włosy przecież mogę mieć bo sie fryzjerów boję ;] (co jest poniekąd prawdą - nie ufam im ;])

QUOTE
To ty seksi chlopczyk jestes ;d

Tez tak sądze :] i bynajmniej nie dzięki spodniom ;p
"...P..."


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 01.11.2004 02:23
Post #21 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Kira @ 31.10.2004 19:55)
ja miałam kiedyś na torbie naszywki Cradle of Filth, Tool'a i Gunsów.

a ja uważam tak. jeśli ktoś chce, czuje potrzebę uzewnętrzeniania swoich gustów muzycznych, to niech się ubiera tak, żeby było po nim widać, co lubi. a jeśli ktoś nie chce, to nie. proste, prawda? tylko ubieranie się 'pod' jakoms subkulturę jest jakby... no nie wiem. mniej naturalne, bardziej wystudiowane i takie...
ekstrawertyczne. tak, ludzie którzy poprzez swój strój manifestuja to, jakiej muzyki słuchaja sa zdecydowanie ekstrawertykami.

wiem, że ludzie maja we krwi to, zeby oceniac innych po wyglądzie, ubiorze itd. i ja sama jeszcze do niedawna myslałam, ze strój moze wiele powiedziec o człowieku. powiedz mi jak sie ubierasz, a ja powiem ci kim jestes. że ze stroju mozna wyczytac to jakiej muzyki sie słucha, poglądy etc. ale od jakiegos czasu wiem, ze to nie jest do konca prawda... trzeba byc ostrożnym w wydawaniu takich sądów... moze to bedzie troche 'off the point', ale znam osobe, która wygląda nie tyle niepozornie, co po prostu... menelowato ;] ale jest piekielnie mądra, inteligentna i w ogóle. a patrzac na nia odnosi sie zupełnie odmienne wrażenie. poza tym jeszcze jeden przykład, który zawsze podaje. Coma. krótkowłosi, ubierający sie zupełnie normalnie faceci, grający hard rocka. gdybym ich nie znała, a ktos pokazałby mi zdjęcia, to w zyciu bym nie pomyslała, że grają taka muzyke, jaka grają. to jest mylące, naprawdę, oceniać innych po ubiorze. i nie zawsze to sie ze soba pokrywa. nie zawsze ten, który jest fajnie ubrany, jest fajny. jesli wiecie co mam na mysli.

a ja preferuje głównie ciemne kolory. ale nie ze względow ideologicznych ani nic z tych rzeczy. po prostu jakos tak lepiej czuje sie jak jestem ubrana na czarno.

a poza tym... cos jeszcze. wśród ludzi, którzy ubieraja sie w sposób, który wskazuje na słuchanie jakiejs muzyki zdarzaja sie pozerzy... i tak naprawdę nigdy nie wiadomo, czy ktos jest np. hhowcem 'pełną gębą' dlatego, bo taka jest moda czy dlatego, bo naprawde kocha te muzyke. a wsród ludzi którzy mimo tego, ze maja bardzo skonkretyzowane gusta muzyczne, a jednak ubieraja sie zwyczajnie nie zdarzaja sie takie kwiatki. bo czym niby maja szpanowac? pseudo metalowiec zaszpanuje glanami a ten, który ubrany jest normalnie?

nie wiem, komu sie to bedzie kciało czytac, a niech to.
*


chcialo sie czytac. dac pani piwa i chlopa na posylki, bo wypowiedz zacna.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anna_maria
post 01.11.2004 09:04
Post #22 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: krózganki-gnief!!!




uwielbiam reggae a jednak nie skrecilam sobie dreadow, nie jaram 4 razy dziennie i nie wieze w reinkarnacje..
lubie rocka ale w mojej szafie jedyna ciemna rzecza jest czarny kapelusz..

wydaje mi sie, ze to nie ma znaczenia jak sie ubieramy. Jezeli po nas nie widac czego sluchamy zawsze jest kolejny temat do rozmowy.. mozemy tez kogos mile zaskoczyc itd.. =)
moze faktycznie troche smiesznie wygloda kolo w szerokich spodniach tanczocy pogo ale zabierzcie kiedys metala na impreze techno:D (naprawde polecam ;p)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 01.11.2004 09:58
Post #23 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
zabierzcie kiedys metala na impreze techno:D (naprawde polecam ;p)

A co wtedy mozemy zobaczyc? U mnie na trzezwo zaden nie pojdzie na techno party.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mara
post 01.11.2004 10:56
Post #24 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 485
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Słupsk ;D




Ubieram sie roznie. Czasami ubiore sie na czarno naloze koszulke ulubionego zespolu i glany. Innym razem zaloze spodnie w kratke dllugie trampki bluzke w paski. Czasem zdarza sie rowniez ogrodniczki. Naprawde roznie.


--------------------
'Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą'
Profesorze Włodku... na zawsze w naszych sercach ;*


Give me a whisper And give me sigh
Give me a kiss before you tell me godbye
Don't you take it so hard now
And please don't take it so bad
I'll still be thinking of you
And the times we had ... Baby

'Don't cry' Guns N'Roses

"Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 01.11.2004 11:28
Post #25 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



Miałam na obozie dwóch kumpli którym w słuchaniu Metallicznych, Nirvany i SOAD'u nie przeszkadzało noszenie szerokich spodni z krokiem w kolanach ani wielkich bluz z kapturami. Jeden miał nawet na takowych spodniach naszywke SOAD'u. Mnie tam to zbytnio nie ruszyło, za to moje co mniej obyte kumpele stwierdziły że 'no jak to wygląda, toż to nie pasuje'. Wplyw stereotypow.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 20.04.2024 16:05