Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

9 Strony < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Anime, Porozmawiamy?

Katon
post 10.06.2003 18:42
Post #26 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



A ja pójdę dalej. To oczywiście nie był żart. Lubię se bajki pooglądać, nawet te dla dzieci wybitnie (chociaż te na Kartonie takie znów dla dzieci nie są) i nie uwłacza to mojemu zacnemu wiekowi, wręcz przeciwnie. Dziecinny wydaje mi się wstyd przed oglądaniem kreskówek, no bo "jakże to tak"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Emma_HP
post 10.06.2003 18:51
Post #27 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 39
Dołączył: 05.04.2003




Green. nie chodzi o to ze ogladam cartoona nalogowo, codziennie, ale czasem lubie sobie usiasc i wyluzowac przy takich programach..

a tmy stwierdzeniem ze anime to bajka dla 5 latkow(przynajmniej tak Cie zrozumialam) to narpawde mnei wkurzyles..
wiesz...mysle ze ty nigdy nie obejrzales choc jednego odcinka z jakiejkolwiek anime/mangi,...


--------------------
Miłość jest jak muzyka...z początku kolorowa, romantyczna...poźniej odchodzi w niepamięć...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Itilien
post 10.06.2003 18:58
Post #28 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 42
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z Manill




A ja mam drobne pytanko. Na jakich jescze kanałach po za Hyper'em i tvn7 można oglądać Anime, bardzo mnie to interesuje czy istnieją jeszcze jakieś inny kanały tv gdzie Anime leci.


--------------------
"Nie mogę utrzymać duszy, która o wolność krzyczy"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 10.06.2003 19:00
Post #29 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



Manga i anime... nie znam sie za bardzo, ale bardzo lubie=)
Atmosfera konwentow... miodzio*_*
Z mang najbardziej kocham Eden. Ksiezycowa noc, kubek kakao i czytanie o wirusach i wojnie. Liczenie na ile mang starczy kasy, zlazenie za nimi calego miasta i wreszcie dostanie upragnionej, bądz ew. dostarczenie przez listonosza.
I mangi nie sa trudno dostepne. Moze nie jestesmy w czolowce, gdzie m&a jest najbardziej rozpowrzechniona, ale dla chcącego nic trudnego. Pozycje Egmontu (ww. Eden tez=) sa w 'Klubie mangi' w kazdej prawie ksiegarni. Reszte tez mozna spotkac jak sie szuka, a jak nie to zamowic przez net. Jesli kogos to nie interesuje to nie zamawia, ale jak ktos juz sie wciagnie to zazwyczaj nic go nie powstrzyma=)

Z anime to chyba Slayersow, z wzglądu na sentyment. I na Zella, ktory jest moja ulubiona postacia.
Pozatym to Escaflone, Chobits, Gundam, MKR. Bardzo chcialabym zobaczyc (niekoniecznie po niemiecku==') Angel Sanctuary, DN Angel i Kaikan Phrase.
Uwielbiam patrzec na ta kreske i rysowac mange.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Emma_HP
post 10.06.2003 19:03
Post #30 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 39
Dołączył: 05.04.2003




QUOTE
A ja mam drobne pytanko. Na jakich jescze kanałach po za Hyper'em i tvn7 można oglądać Anime, bardzo mnie to interesuje czy istnieją jeszcze jakieś inny kanały tv gdzie Anime leci.


kiedys widzialam jakas anime na polsacie...


--------------------
Miłość jest jak muzyka...z początku kolorowa, romantyczna...poźniej odchodzi w niepamięć...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 10.06.2003 19:09
Post #31 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



Itilien - Viva niemiecka. Tam w jakiś dniach można obejrzeć wieczorem Angel Sanctuary. Polecam=)


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 10.06.2003 19:09
Post #32 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



QUOTE (Emma_HP @ 10-06-2003 19:03)
QUOTE
A ja mam drobne pytanko. Na jakich jescze kanałach po za Hyper'em i tvn7 można oglądać Anime, bardzo mnie to interesuje czy istnieją jeszcze jakieś inny kanały tv gdzie Anime leci.


kiedys widzialam jakas anime na polsacie...

Ale moim skromnym zdaniem anime lecące na polsacie czy tvn'ie to czysta komercha, podroba pokemonow itp. tylko zeby utrzymac popularnosc tego.

A przez pokemony moja sympatia do m&a i tak sie przez otoczenie nacierpiala...=='


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Emma_HP
post 10.06.2003 19:13
Post #33 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 39
Dołączył: 05.04.2003




ja troche sie zrazilam do anime ogladajac Czarodziejki z Ksiezyca...


--------------------
Miłość jest jak muzyka...z początku kolorowa, romantyczna...poźniej odchodzi w niepamięć...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 10.06.2003 19:21
Post #34 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



Masz cos do Sailor Moon?=)
Nie no, czuje do nich sentyment wiekszy niz do Slayersow... Pierwsze anime jakie ogladalam, nie wiedzac nawet, ze to anime. Mialam stosy komiksow, albumow, figurek and komerchy, ale lubilam to. Codziennie o porze emitowania przychodzilam do domu, a jak nie moglam to nagrywalam. Rysowalam maniacko postacie, az znalam na pamiec rysy wszystkich czarodziejek... Jak zapomnialam jak ktos sie nazywa to plulam sobie w twarz. A jak przegapilam jakis odcinek to chcialam skakac z balkonu (no dobra przesadzilam...).
Teraz juz nie sa dla mnie gigant fenomenem, ale z checia bym sobie tak posledzila jeszcze raz po kolei wszystko=)


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aganieszka
post 10.06.2003 19:46
Post #35 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 09.04.2003




jeśli chodzi o anime.. Slayersi ^^ i Vampire Princess Miyu i Rayeart też czasem oglądam... hmm a całe moje zainteresowanie mangą i anime zaczęło się tak niewinnie.. hehe od Sailor Moon..


--------------------
by Aganieszka
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 10.06.2003 19:54
Post #36 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Ja tam nie oglądam żadnych anime. Po prostu uważam, że to już nie dla mnie. W moim wieku filmy animowane schodzą na bok...



Koles nie dobijaj mnie, bo noramlnie jak sie odwine...

Ja mam 21 lat i nie wstydze sie ze ogladam kreskowki. I to nie tylko jakies tam powazne Anime w stylu "Grobowca Świetlików", czy "Akiry". Lubie dextera, Krowa i kurczak to moja ulubiona niejaponska kreskowka. Takich przykladow moglbym mnozyc na peczki...

A jesli chodzi o moje ulubione anime, to jednak Evangelion rulez...


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zanthia
post 10.06.2003 19:58
Post #37 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 130
Dołączył: 07.04.2003




QUOTE (Myśka @ 10-06-2003 19:09)
Itilien - Viva niemiecka. Tam w jakiś dniach można obejrzeć wieczorem Angel Sanctuary. Polecam=)

I jeszcze Candidate for Goddes w niedziele o 18.00 happy.gif


--------------------
;D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Itilien
post 10.06.2003 20:01
Post #38 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 42
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z Manill




A ja to najbrdziej Slayersów, Vison in Escafolwne, Evangelion i kiedyś to DB i Sailor Moon i przyznam się bez bicia, że Pokiemony też kiedyś oglądałam i szczerze mówią zawładneły moim umysłem, a i jescze jest takie anime co się zwie chyb Magic Kinght coś tam, uwielbiam je a szczególnie te wątki miłosne które są tam co chwile tongue.gif

I wielkie dzięki za podanie kanałów.


--------------------
"Nie mogę utrzymać duszy, która o wolność krzyczy"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 10.06.2003 20:07
Post #39 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



QUOTE (Zanthia @ 10-06-2003 19:58)
QUOTE (Myśka @ 10-06-2003 19:09)
Itilien - Viva niemiecka. Tam w jakiś dniach można obejrzeć wieczorem Angel Sanctuary. Polecam=)

I jeszcze Candidate for Goddes w niedziele o 18.00 happy.gif

O! =D To teraz już wiem.. kiedyś mi się zdawało wlaśnie, że dwa różne anime oglądam.. ale po tym niemiecku to nic nie kumam=D


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zanthia
post 10.06.2003 20:09
Post #40 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 130
Dołączył: 07.04.2003




Jak na razie moimi zdecydowanymi faworytami są Utena i Hack//sign ^^ ponaddto wręcz przepadam za anime ze studia Ghibi , Love Hiną i Slayersami .

BTW , kto jeszcze pamięta czasy Yattamana ? =P


--------------------
;D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 10.06.2003 20:14
Post #41 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



Jaaaaa!!!
To był mój hit, zaraz po super śwince i sailor moon!=DDD Jejeje.. i jeszcze muzyczkę pamiętam ^^ I ta babkę co jej się zawsze kostium rodzierał i latał nago='D Ahh!


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 10.06.2003 20:24
Post #42 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



Yataman - włoski był tongue.gif - to tak na marginesie - leciało na Poloni 1 rolleyes.gif ech.....yataman Yataman.......coś tam coś tam coś tam.....yataman yataman trallaaa tongue.gif - też pamiętam tą radosną Piosnkę biggrin.gif


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zanthia
post 10.06.2003 20:25
Post #43 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 130
Dołączył: 07.04.2003




Taaa... to był hit sezonu ^^ Jeszcez strasznie lubiłam "Bię" i "Sally" =D Normalnie mania magical girls =)


--------------------
;D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mia
post 10.06.2003 20:27
Post #44 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 09.04.2003




Ja pamiętam jak się slayersi skończyli(pierwszy raz smile.gif)to wyłam jak bóbr... cry.gif ...
a Sailor Moon hehehe stare dobre czasy...pamiętam jak jeszce we wczesnych latach podstawówki każda dziewczyna była jakąs czarodziejką heheh
lubiem jeszce Evangelion biggrin.gif


--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tak łatffo się nas nie pozbędziecie...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 10.06.2003 20:34
Post #45 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



QUOTE (Zanthia @ 10-06-2003 20:25)
Taaa... to był hit sezonu ^^ Jeszcez strasznie lubiłam "Bię" i "Sally" =D Normalnie mania magical girls =)

Matko! Zupełanie zapomniałam o nich - ja to byłam nałogowiec - uwielbiałam ich!!!!!!!!! tongue.gif


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zanthia
post 10.06.2003 20:38
Post #46 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 130
Dołączył: 07.04.2003




Wyrośliśmy z tych samych korzeni =D


--------------------
;D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Emma_HP
post 10.06.2003 20:57
Post #47 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 39
Dołączył: 05.04.2003




QUOTE
Masz cos do Sailor Moon?=)
Nie no, czuje do nich sentyment wiekszy niz do Slayersow... Pierwsze anime jakie ogladalam, nie wiedzac nawet, ze to anime. Mialam stosy komiksow, albumow, figurek and komerchy, ale lubilam to. Codziennie o porze emitowania przychodzilam do domu, a jak nie moglam to nagrywalam. Rysowalam maniacko postacie, az znalam na pamiec rysy wszystkich czarodziejek... Jak zapomnialam jak ktos sie nazywa to plulam sobie w twarz. A jak przegapilam jakis odcinek to chcialam skakac z balkonu (no dobra przesadzilam...).
Teraz juz nie sa dla mnie gigant fenomenem, ale z checia bym sobie tak posledzila jeszcze raz po kolei wszystko=)


wiem, ja tez to angrywalam, bylam fanka tego, ALE tobylo dawno,...jakt eraz sobie przyominam to to...jakos odechciewa mi sie...
to byla taka jakby pcozatkujaca anime...

QUOTE
Yataman - włoski był  - to tak na marginesie - leciało na Poloni 1  ech.....yataman Yataman.......coś tam coś tam coś tam.....yataman yataman trallaaa  - też pamiętam tą radosną Piosnkę 


Ava, ogladalam to;)pameitam moj brat zawsze rpzychodzil z pracy jadl obaid i sie wkruzal bo ja Yattamany ogladalam:)
pamietam tylko tyle ze tam bylo dwoch ludkow i oni mieli taka fajna machinke, z niej ajkeis stworki wychodzily..juz nie pamietam jak to bylo:)



--------------------
Miłość jest jak muzyka...z początku kolorowa, romantyczna...poźniej odchodzi w niepamięć...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 10.06.2003 21:44
Post #48 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



nawet pamiętam że to zawsze szło jakoś ciurkiem - zaczynało się o 16.00 (Ava leci ze szkoły jak szalona chcąc zdążyc na odcinek tongue.gif ). A Czarodziejki też oglądałam - pamiętam moje koleżanki miały nawet klub czarodziejek (miały nawet takie figurki z domkami - ktoś miał takie cuś? ja oczywiście sobie nie kupiłam tego nigdy bo później minęła moda) - jakieś testy wprowadzały żeby dotać się do klubu - ja oczywiście oblałam rolleyes.gif .....hehhe kiedyś to były czasy........


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Emma_HP
post 10.06.2003 21:58
Post #49 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 39
Dołączył: 05.04.2003




to do mnie rpzychodzily kolezanki to sie zawsze abwilysmy w czarodziejki..
pameitam, ja bylam ta w czarnych wlosach;)


--------------------
Miłość jest jak muzyka...z początku kolorowa, romantyczna...poźniej odchodzi w niepamięć...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zanthia
post 10.06.2003 22:01
Post #50 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 130
Dołączył: 07.04.2003




Ja i moja koleżanka wymyśliłyśmy sobie czarodziejkęz Saturna i ze Słońca i w takie siębawiłyśmy =D < to było jeszcze przed serią S ^^ > .


--------------------
;D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

9 Strony < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 27.04.2024 08:27