Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony < 1 2 3 4 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Harry Potter A Benedykt Xvi, ;P

Szachrajka
post 21.07.2005 13:09
Post #26 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 108
Dołączył: 25.06.2005
Skąd: Neverland




Usunełam tamte dwa posty i nie było sprawy.
Dyskusja "trochę" nam zeszła z tematu...

Ten post był edytowany przez Szachrajka: 21.07.2005 13:09


--------------------
"Mierz wysoko" - wpajali mu wzniośli nauczyciele. Strzelił im w łeb.

Stanisław Jerzy Lec
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 21.07.2005 13:14
Post #27 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Esz ale po co od razu usuwać? Dyskusje kształcą wink.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 21.07.2005 13:19
Post #28 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



1. Dla mnie sprawa jest poważna i warta dokładniejszego przeanalizowania - Ratzinger to wybitny teolog. Moje wielokrotne i bardzo szczegółowe analizy nie wykazały w Potterze żadnych antychrześcijańskich treści, ale ja jestem teologiem domorosłym i nie przynosi mi ujmu słuchanie mądrzejszych. Tyle, że jak narazie mamy tylko opinię, a nie jakąś analizę, więc nie mam się do czego ustosunkowywać.

2. HP to nie jest książka dla dzieci. Ostatni tom tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że kampania reklamowa nakierowana na 8 - 10latków jest nieuczciwa i przychylam się do licznych głosów krytycznych w tej materii. Już właściwie pierwszego tomu nie dałbym do przeczytania 7latkowi, gdyby ode mnie zależała taka decyzja. A ostatnie trzy tomu to już poprostu książki dla nastolatków i dorosłych. I mówiąc nastolatków mam na myśli tych starszych raczej niż tych młodszych.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 21.07.2005 14:12
Post #29 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(BlackOmen @ 14.07.2005 23:34)
QUOTE(kubik @ 14.07.2005 22:22)
Zbojkotujmy Biblie. ha!
*


Tyle ze Pottera nie omawias zna lekcjach jezyka polskiego a biblje tak user posted image
*


A i owszem, omawiasz smile.gif. HP jest lekturą, i to już od jakiegoś czasu smile.gif.

QUOTE(kubik @ 15.07.2005 14:25)
PapieŻ jako osoba publiczna i oficjalny reprezentant kosiciała nie powinien wyrażac swoich osobistych przekonań publicznie. Bo sam jest osoba publiczną i takie kwestie w jego ustach mogą choc nie musza urosnąc do rangi oficjalnego stanowiska Watykanu. Nie mówiąc juz o grupie oszołomów która na pewno się znajdzie [wide Onet.pl - komentarze nawiedzone] i będzie głosić jaki to HP straszny i szatansky.
*


Wouldn't have put it better myself smile.gif.

QUOTE(Shell @ 19.07.2005 11:29)
Watpie zeby HP stal sie ksiazka dla doroslych, bo niby czemu?
*


O, wypraszam sobie tongue.gif. Było nie było, mam 32 lata, więc chyba za dorosłą mogę się uważać cheess.gif?


PS
Wiem, wiem, nie o to Ci chodziło wink.gif.



merging posts smile.gif

^ Thanks, and I'm sorry blush.gif. No idea how to include multiple quotes from different people in one, though blush.gif.

You can do this in two ways:
Firstly, you click button 'cytuj' it become orange. You click it in every post you would like to quote.
Then you simply click 'odpowiedz' and that's it
Secondly You can copy and paste quotes in your post while writing it. Just don't forget to add quote tags in the beggining and end of the text that you're quoting. It should look like this:
CODE
[quote]some text[/quote]

That's it. Happy posting smile.gif


^ Yay, thanks! smile.gif *runs off to try it*

Ten post był edytowany przez owczarnia: 22.07.2005 03:08


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 21.07.2005 23:28
Post #30 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
A i owszem, omawiasz. HP jest lekturą, i to już od jakiegoś czasu

To chyba w miejscach ktore mozna policzyc na palacach jednek reki i conajwyzej jeszcze jako lektura uzupelniajaca (pewno jest na rowni z Hobbitem, tez jest przeciez lektura uzupelniajaca z tego co koajrze).


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 22.07.2005 03:10
Post #31 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(BlackOmen @ 21.07.2005 23:28)
QUOTE
A i owszem, omawiasz. HP jest lekturą, i to już od jakiegoś czasu

To chyba w miejscach ktore mozna policzyc na palacach jednek reki i conajwyzej jeszcze jako lektura uzupelniajaca (pewno jest na rowni z Hobbitem, tez jest przeciez lektura uzupelniajaca z tego co koajrze).
*


Nie wiem, na ilu palcach można policzyć takie miejsca, ale u mojego dziecka w szkole lekturą jest smile.gif. I w szkołach kilku innych znajomych dzieci smile.gif. Nie jestem do końca pewna, czy uzupełniającą czy obowiązkową - zapytam Młodego, jak wróci z wakacji smile.gif.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 22.07.2005 20:50
Post #32 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



To jak otrzymas zpotwierdzenie to podziel sie informacjami, bo naprawde ciekaw jestem czy Potter zadomowil sie w polskich szkolach (przynajmniej niektorych)


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Daga
post 22.07.2005 20:53
Post #33 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 295
Dołączył: 07.03.2004
Skąd: Opalenica




nie no, Hobbit jest (przynajmniej u nas) lekturą obowiązkową, w klasie 6, albo 1 gimnazjum. A Potter na pewno nie obowiązuje, uzupełniająca owszem, u nas wystarczy ładnie poprosić ale OCZYWIŚCIE nie chcieliśmy. Przestałabym lubić tę książkę.


--------------------
"Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym"


user posted image
Główny Alchemik (hehehe)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Paulus
post 25.07.2005 00:53
Post #34 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 25.07.2005




Powiem wam jedno:
TEN CZŁOWIEK MA RACJE.


--------------------
Gdy Koloseum stoi, Rzym stać będzie,
Gdy ono padnie - i Rzym się powali.
A z Rzymem legnie i świat w jednym rzędzie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 25.07.2005 02:21
Post #35 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




Ughhrr...wybaczcie, nie chcialam tracic nerwow, wiec nie czytalam wszystkich wypowiedzi, powiem wiec, moze sie powtarzajac,co mi na watrobie lezy.

Nawet opinia papieza, gdyby nawet Ratzinger wypowiedzial sie jako Benedykt XVI i tak nie bylaby oficjalnym stanowskiem Kosciola, tzn. nie mozna by bylo mowic o nieomylnosci papieza w tym przypadku. Papiez, kiedy uzwya tego prawa, musi wyraznie stwierdzic,ze ma zamiar to zrobic, uzyc swojego imienia w 3. osobie, a potem taka tresc musialaby przejsc przez Komisje Do Spraw Doktryny Wiary (czy jak jej tam bylo). Mozna powiedziec, ze sam Jan Pawel II uzyl tego prawa tylko raz, wypowiadajac sie w swojej encyklice o aborcji. Tak wiec nie maja racji ludzie, ktorzy mowia w tym przypadku o stanowisku Kosciola. Na szczescie papiez i tak sie nie wypowiedzial w tej sprawie. Natomiast to,ze jako kardynal sie wypowiadal? Jest to tylko i wylacznie jego opinia. Jan Pawel II w zyciu nie zabralby w tej sprawie glosu. Nie zabieral w ogole, nawet o "Pasji", czy innych filmach, ksiazkach itd. Za bardzo opiniotworcza mial pozycje, a i sam nie byl glupi, lepiej nie wywolywac wilka z lasu (patrzcie chocby na kremowki papieskie ;P). Opinia Ratziengera, ze Potter moze byc atychrzescijanski tak naprawde dalaby sie podpasowac pod Tolkiena (a sam biedaczek mowil,ze WP jest na wskros chrzescijanski ;P), cala niemalze fantastyke, "Alicje z Krainy Czarow", a nawet "Sen Nocy Letniej" Shakespeare'a, czy nasza rodzima Balladyne (jakos sie Wojtyla nie oburzal kiedy odgrywal w tych sztukach role). Magia to niebezpieczny grunt, ale tylko brana na powaznie. Kazde dziecko przechodzi etep fascynacji innymi swiatami, magia, itd. Wkurza mnie tylko,ze traktuje sie dzieci jak kompletne przyglupy. Serio, kiedy mial 6-7 lat potrafilam juz odroznic fikcje od prawdy -_-". Takze dorosly ucieka w swiat wyobrazni, aby odetchnac? Poczuc sie znowu dzieckiem? Poza tym w postaci fntastycznej, pewne prawdy sa lepiej przyswajane, a uwierzcie mi, po lekturze czesci VI HP trudnno znalezc druga taka ksiazke fantasy traktujaca o zlu i milosierdziu w iscie...chrzescijanski sposob O_o. Trzeba tylko zdac sobie sprawe,ze HP jest z kazdym rokiem przeznaczony dla starszych, bo dziecko moze wszystkiego nie zrozumiec. I nie w sensie, to mu moze zaszkodzic, tylko moze pewnych rzeczy nie zauwazyc.
Dlatego nie przejmuje sie prywatna opinia czlowieka, ktorego szanuje, ale nikt mnie nie zmusza na zgadzanie sie ze wszstkim co powie ;) Boimy sie nieznanego, prawda? Kto wie? Moze tego tez sie obawial Ratzienger?
Zgadzam sie z Kubikiem calkowicie, wszystko jest ok dopoki nie wypowie sie jako Benedykt XVI, bo to po prostu z racji urzedu nie przystoi. Jest on znakomitym teologiem i myslicielem, stoi tawrdo na ziemi, a jego polityke dotyczaca Doktryny Wiary mysle,ze rozumiem i sie z nia zgadzam. I mysle,ze Ratzienger tez nie twierdzil,ze to grzech czytac te ksiazki (bo to by przeczylo nie dosc,ze zdrowemu rozsadkowi, to jeszcze ladowi watykanskiemu), tylko ze mu sie nie podobaja i ma pewne obawy. Chociaz jezeli mam byc szczera, na tak waznym stanowisku jaki pelnil, takie wypowiedzi tez byly ryzykowne.
No coz, Bogu dzieki mamy wolna wole i potrafimy za siebie myslec ;).

Ten post był edytowany przez Pszczola: 25.07.2005 02:28


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 26.07.2005 00:21
Post #36 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Paulus @ 25.07.2005 00:53)
Powiem wam jedno:
TEN CZŁOWIEK MA RACJE.
*


user posted image


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Berta Griphook
post 26.07.2005 00:25
Post #37 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 57
Dołączył: 25.07.2005




Za bardzo mnie to nie obchodzi , nie rusza , nie przeraża ani tym bardziej nie zniechęca. W mojej osobistej opinii HP to jedna z najlepszych książek wydanych kiedykolwiek. Nie interesuje mnie co mysla o HP przedstawiciele Kościoła. Mój własny system wartości mówi mi że HP nie działa w żaden sposób na moją moralność. Pozdrawiam. czarodziej.gif - Poprawiłam posta ze względu na ostatnie zdanie które było pisane pod wpływem emocji ;] Jeszcze raz Pozdrawiam

Ten post był edytowany przez Berta Griphook: 26.07.2005 21:15


--------------------
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 26.07.2005 13:50
Post #38 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Co Ty pier.....?!?!? Rozumiem, że to forum dla ludzi, którzy mają w dupie co hierarchowie Kościoła sądzą, i Ty nam to właśnie obwieściłaś?!?

Omen, daruj sobie takie obrazki. Paulus ma prawo się na tym forum z nami nie zgadzać, ale Ty nie masz prawa ośmieszania świętości. To się już w granicach wolności słowa nie mieści.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Paulus
post 26.07.2005 20:28
Post #39 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 25.07.2005




No i przyanmniej są normalni ludzie na tym forum.
PS: Kiedy u nas wyjdzie Książe Półkrwi?


--------------------
Gdy Koloseum stoi, Rzym stać będzie,
Gdy ono padnie - i Rzym się powali.
A z Rzymem legnie i świat w jednym rzędzie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Berta Griphook
post 26.07.2005 21:11
Post #40 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 57
Dołączył: 25.07.2005




O ile dobrze mi wiadomo, fora są właśnie po to aby obwieszczać swoje opinie. Ja swoją wyraziłam, a ty mozesz się z nią zgodzić, bądź nie, Twoja sprawa , ale żeby się odrazu rzucać się na kogoś kto ma inne zdanie i chce je wyrazić ??? Za kogo ty się uważasz, że możesz krytykować zdanie innych ? A jeśli chodzi o to czy mam w dupie to co sądzą hierarchowie Kościoła to moja sprawa i guzik ci do tego. Ale to , że nie zgadzam sie z kimś w pewnej kwestii , to nie oznacza, ze mam w dupie co sądzi Kościół. A tak poza tym to będe sobie obwieszczać co mi sie podoba.

Pozdrawiam .

P.S. A co Twój genialny post ma do tematu ???


--------------------
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 27.07.2005 18:01
Post #41 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Napisałem już na tym forum kilka postów na taki czy inny temat, wielu z tych którzy się tutaj ze mną od dawna nie zgadzają może potwierdzić. Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie ustalam dla kogo to forum jest odpowiednie a dla kogo nie. Oczywiście możesz sobie wyrażać swój stosunek do hierarchii. Irytujące jest tylko uogólnienie którego dokonałaś. Usunęłaś je - OK. Nie raz się jeszcze pokłócimy na tym forum, ale mam nadzieję że odtąd już kulturalnie.
Pozdrawiam.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Berta Griphook
post 27.07.2005 19:44
Post #42 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 57
Dołączył: 25.07.2005




Też mam taką nadzieję. Faktycznie, przesadziłam trochę z tym uogólnieniem, przyznaje. Pozdrawiam


--------------------
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 27.07.2005 21:16
Post #43 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(Katon @ 26.07.2005 13:50)
Omen, daruj sobie takie obrazki. Paulus ma prawo się na tym forum z nami nie zgadzać, ale Ty nie masz prawa ośmieszania świętości. To się już w granicach wolności słowa nie mieści.
*


Ekhm, kiedy ten obrazek pochodzi z bardzo znanego (i dobrego) filmu smile.gif. Troszkę luzu, ludzie wink.gif...


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 27.07.2005 22:19
Post #44 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



To, żeś teraz dała Owczarnia [btw jak się do Ciebie zwracać? Owca? OWuCekA? Czy może Sip?]
Taki antywierny film gdzie propagują aborcję. Robią sobie jajca z najwyższego! :evil: Jestem zdruzgotany tym, że TY go oglądałaś. Spodziewałem się, że będziesz osobą bardziej rozwiniętą duchowo. Że tak żenująco niski poziom kultury jakim posługuje się ten film będzie dla Ciebie nie do zniesienia. Ale nie! Widze, że żydzi i masoni już Ciebie w swoje usmalone ogniem piekielnym łapy powzieli. Ale jest jeszcze nadzieja! Wyznaj swe grzechy. Padnij na kolana! Módl się. Niech Margaret White będzie dla Ciebie drogą którą podążysz bez strachu i wątpliwości. Nawróć się na dobrą jedyną drogę. A co do filmu to rujnujmy reżysera tego Kevina pożal się Smitha. Wejdź na www.emule-project.net i ściągnij mesjasza. Nastepnie kliknij tu i tu i w uniesieniu czekaj nadejścia końca!

Katon -> On nie ośmieszył świętości. Bo ten obraz nie przedstawiał nigdy Chrystusa. Prawda ma on SUGEROWAĆ jego oblicze. Ale to nigdy nie był On. Kevin może jest niekonwencjalnym directorem i lubi szokować ale robi to zawsze inteligentnie.


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Marionetka
post 27.07.2005 22:32
Post #45 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 72
Dołączył: 03.04.2004
Skąd: Warszawa




Nie, no, to już jest przegięcie. o.O
Od początku wiedziałam, że będą z tym papieżem problemy.
Czytam Pottera 5 lat i jakoś nie zmieniłam wiary, nie zaczęłam
czcić szatana itp. Ludzie się ciągle czepiają te książki, bo
pewnie uważają, że jest za dobra i trzeba ludzi
jakoś przekonać żeby jej nie czytali. Ja pierdziu,
odwalili by się od tego. Pamiętam, że jeszcze oskarżali Rowling o
plagiat. o.O



--------------------
"... no body is perfect... "

LSM 2003 III Gniew (Animus)
ZSP 2004 (Czerwoni)
LSM 2004 III Gniew (Consilium)
LSM 2005 II Gniew (Animus <winner! :D>)
ZSP 2006

scenka z naszej prezentacji mitologicznej, ten w różowym (hera) to Guziczek xD
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 27.07.2005 23:07
Post #46 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(kubik @ 27.07.2005 22:19)
To, żeś teraz dała Owczarnia [btw jak się do Ciebie zwracać? Owca? OWuCekA? Czy może Sip?]
Taki antywierny film gdzie propagują aborcję. Robią sobie jajca z najwyższego! :evil: Jestem zdruzgotany tym, że TY go oglądałaś. Spodziewałem się, że będziesz osobą bardziej rozwiniętą duchowo. Że tak żenująco niski poziom kultury jakim posługuje się ten film będzie dla Ciebie nie do zniesienia. Ale nie! Widze, że żydzi i masoni już Ciebie w swoje usmalone ogniem piekielnym łapy powzieli. Ale jest jeszcze nadzieja! Wyznaj swe grzechy. Padnij na kolana! Módl się. Niech Margaret White będzie dla Ciebie drogą którą podążysz bez strachu i wątpliwości. Nawróć się na dobrą jedyną drogę. A co do filmu to rujnujmy reżysera tego Kevina pożal się Smitha. Wejdź na www.emule-project.net i ściągnij mesjasza. Nastepnie kliknij tu i tu i w uniesieniu czekaj nadejścia końca!
*


E tam, jakieś lipne te linki dałeś. Nic się nie otwiera (a tak się nastawiłam, no!) sad.gif.

Generalnie Owca poproszę. Ale może być i Owieczka wub.gif.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 27.07.2005 23:11
Post #47 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



a wejszłaś na www.emule-project.net?


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 27.07.2005 23:30
Post #48 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Od razu mówię, że żadnych mesjaszy nie ściągam, nie ma mowy. Dopiero co system przeinstalowałam.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 28.07.2005 14:09
Post #49 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



Benedykto sobie pomyslał że książki pokazują Dumbledora w świetle Jezusa a Voldzia w świetle szatana tongue.gif tak samo było po filmie Matrix gdzie Neo umarł w pozycji krzyża(był także nazywany wybawicielem ludzkości) i już robi się o to wielką awanture. Ja rozumiem że ktoś jest katolikiem i mu to przeszkadza w jakiś sposób,ale przecież filmy czy książki nie odciągną chyba prawdziwych katolików od wiary dry.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 28.07.2005 15:38
Post #50 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Nie ale ludzi którzy się wachają potrafią popchnąć nie w tym kierunku co trzeba.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Strony < 1 2 3 4 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 02.05.2024 07:25