Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony  1 2 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Zew Krwi, Nie liczcie na happy end

Alexandra
post 10.09.2008 20:47
Post #1 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 91
Dołączył: 04.09.2008

Płeć: Kobieta



Proszę o usunięcie tego opowiadania jak i wszystkich moich postów

Ten post był edytowany przez Alexandra: 02.09.2011 16:20


--------------------
I choćby na tysiąc czarnych kruków jeden był biały, obala to tezę, że wszystkie kruki są czarne...

"...Wzorzec żeński to podstawowa matryca przyrody. Wszyscy mężczyźni są w istocie przekształconymi kobietami, ich przemiana dokonała się w macicy - dokładnie na odwrót, niż twierdzili średniowieczni teologowie, których zdaniem kobieta była niedoskonałym mężczyzną..." Anne Moir, David Jessel - "Zbrodnia rodzi się w mózgu"

Człowiek za dużo myśli, a za mało robi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Serena van der Woodsen
post 10.09.2008 21:01
Post #2 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 80
Dołączył: 14.04.2008

Płeć: Kobieta



Spodobało mi się. Intryguje. Czekam z ogromną niecierpliwością na następną część. Pozdrawiam blush.gif


--------------------
Wiesz, że mnie kochasz...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gosiaczkowa_
post 11.09.2008 08:30
Post #3 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 9
Dołączył: 22.08.2008
Skąd: Wrocław

Płeć: Kobieta



No proszę, zapowiada się bardzo ciekawie.
Zaintrygowałaś mnie.
Wspaniale wszystko jest opisane.
Błędów nie zauważyłam.
Czekam z niecierpliwością na kolejną część

czekolada.gif - no wiesz, w razie co, na wenę smile.gif .


--------------------
A man can be destroyed, but not defeated.

Fotograficznie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sareczka
post 11.09.2008 14:01
Post #4 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 82
Dołączył: 13.07.2007




Bardzo ciekawe!
Nowa uczennica w Hogwarcie. Wątek popularny, ale Twoja bohaterka nadrabia osobowością. Okropnie mi sie spodobało jak potraktowała Malcolma - chiromantę biggrin.gif
Czyżby ten przystojny blondyn miał na imię Draco? tongue.gif
Fajny byłby to paring. Zastanawia mnie jeszcze pochodzenie dziewczyny.
Ogólnie jestem jak najbardziej na tak i czekam z niecierpliwością na kolejna część.
sars
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexandra
post 12.09.2008 14:23
Post #5 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 91
Dołączył: 04.09.2008

Płeć: Kobieta



Bardzo dziękuję za komentarze. Nie spodziewałam się, że moje opowiadanie zostanie tak dobrze przyjęte. Kurczę... Teraz wypadałoby napisać następną część.
Do sareczki - masz rację, że to Draco tongue.gif


--------------------
I choćby na tysiąc czarnych kruków jeden był biały, obala to tezę, że wszystkie kruki są czarne...

"...Wzorzec żeński to podstawowa matryca przyrody. Wszyscy mężczyźni są w istocie przekształconymi kobietami, ich przemiana dokonała się w macicy - dokładnie na odwrót, niż twierdzili średniowieczni teologowie, których zdaniem kobieta była niedoskonałym mężczyzną..." Anne Moir, David Jessel - "Zbrodnia rodzi się w mózgu"

Człowiek za dużo myśli, a za mało robi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mary_czerwona_czarownica
post 08.10.2008 17:55
Post #6 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 14
Dołączył: 06.09.2007
Skąd: Łódź

Płeć: Kobieta



Też je bardzo dobrze przyjęłam i z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg biggrin.gif Mam nadzieję, że pojawi się jak najszybciej. Masz niezły styl i potrafisz budować atmosferę, błędów nie wykryłam (bo zazwyczaj nie rzucają mi się w oczy chyba, że jakieś ortograficzne).

Weny życzę czekolada.gif nutella.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jess
post 10.10.2008 15:52
Post #7 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 28
Dołączył: 23.07.2006

Płeć: Kobieta



Bardzo mi sie podoba, masz dobry styl i opowiadanie (mimo że to dopiero prolog) wciąga.. więc pisz dalej chętnie poczytam:)


--------------------
Jeśli potrafisz spojrzeć na świat oczyma "plastyka" to Twoje życie będzie bardziej kolorowe
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jess
post 12.10.2008 00:40
Post #8 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 28
Dołączył: 23.07.2006

Płeć: Kobieta



Jaka ja jestem ostatnio nadwrażliwa... niech mi ktoś wyjaśni czemu sie poryczałam??


--------------------
Jeśli potrafisz spojrzeć na świat oczyma "plastyka" to Twoje życie będzie bardziej kolorowe
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kolis
post 12.12.2008 19:59
Post #9 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 41
Dołączył: 14.08.2007
Skąd: Z piekła rodem

Płeć: Kobieta



No cóż, można powiedzieć, że mi się podobało. Dobry styl, opowiadanie potrafi przywrócić uwagę czytelnika.
Razi mnie tylko to, że w prologu zapowiadało się na to iż Anastazja to zuchwała, pewna siebie, złośliwa i samolubna dziewczyna. A już potem zaczęło się wszystko przekręcać, mało zostało w niej tego egoizmu. Nie podobało mi się to, że chciała popełnić samobójstwo. Irytują mnie takie fragmenty dry.gif
Ale ogólnie jestem na tak smile.gif I byłoby ciekawie gdybyś przywróciła jej początkowy charakter biggrin.gif
Pozdrawiam.


--------------------
''Od grzechu zaczął się Mój świat, a że Bóg Mnie stworzył, a Szatan opętał - Jestem więc odtąd po dziś dzień raz grzeszna, a raz święta.''
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kolis
post 13.12.2008 21:46
Post #10 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 41
Dołączył: 14.08.2007
Skąd: Z piekła rodem

Płeć: Kobieta



Noo, teraz było o wiele lepiej. Intrygujące zakończenie;]
Tylko fragment o duszeniu tej całej Elisy był dziwny, tak jakby miała ona wykitować zaraz.
Krew z ust i wogóle. To takie jakieś pacnięte było dry.gif
Dobrze by też było gdyby rozdziały były odrobinę dłuższe, bo tak to raz, dwa i przeczytane już.
Ale reszta bardzo mi się podobała biggrin.gif


--------------------
''Od grzechu zaczął się Mój świat, a że Bóg Mnie stworzył, a Szatan opętał - Jestem więc odtąd po dziś dzień raz grzeszna, a raz święta.''
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Miętówka
post 15.12.2008 21:29
Post #11 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 558
Dołączył: 08.02.2007
Skąd: z górnej półki

Płeć: arbuz



Bardzo, bardzo ładne. Naprawdę interesujące.
Jedyne, do czego mogę się przyczepić to to, że retrospekcje zlewają mi się z teraźniejszością. Szczególnie w 2. części. Nie chodzi o spację, czy jej brak. Ale, szczególnie za pierwszym razem, trochę mało z tego zrozumiałam blush.gif.
Po przeczytaniu drugi raz stwierdzam, że wszystko jest w porządku, aczkolwiek spacje w niektórych miejscach by się przydały.
Fabuła bardzo dobra, wciąga. Postaci o bogatej psychice. Draco kanoniczny.

Anastazja ma jakieś zaburzenia psychiczne. W jednym rozdziale jest melancholijna, w innym pewna siebie i dumna, a w jeszcze innym kompletną "wariatką". (naprawdę nie lubię tego słowa, jest nacechowane b. negatywnie i w ogóle nie przybliżające istoty problemu).
Ale mówisz, że już tak nie będzie, więc sie nie czepiam.

Ten post był edytowany przez Miętówka: 20.12.2008 16:43


--------------------
"In the Internet nobody knows you're a dog"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alison
post 20.12.2008 16:00
Post #12 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 15
Dołączył: 23.11.2008

Płeć: Kobieta



Z reguły unikam opowieści o tajemniczej uczennicy, która nie wiadomo skąd i dlaczego nagle pojawia się w Hogwarcie. Jednak twoje opowiadanie mnie zaintrygowało, gdyby prolog nie był ciekawy nie kontynuowała bym czytania. Dobrnęłam do końca i jestem usatysfakcjonowana. Bohaterka podobała mi się bardziej jako silna i arogancka, pewna siebie. To załamanie i brak chęci życia do niej nie pasuje. Widzę, że planujesz rozwinąć akcję i uczynić ją jedną z podwładnych Lorda Voldemorta... Ta rola zdecydowanie bardziej do niej pasuje, a i po drodze może się zdarzyć jakiś mały romansik z Draconem... Wrażenia bardzo pozytywne. Czekam na kolejny rozdział.


--------------------
"Piękno jest tylko sumą świadomości naszych zboczeń."
Salvador Dali
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alison
post 25.01.2009 01:17
Post #13 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 15
Dołączył: 23.11.2008

Płeć: Kobieta



Rozdział napisany w całkiem niezłym stylu, jednak w innym klimacie niż poprzednie. Traktuję go jako przejściowy, bo taki właśnie jest... nic znaczącego się nie wydarzyło. Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na zwrot akcji. Poza tym... dobrze, że się nie poddałaś i wreszcie coś napisałaś. Pozdrawiam.


--------------------
"Piękno jest tylko sumą świadomości naszych zboczeń."
Salvador Dali
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Georgia
post 29.01.2009 09:50
Post #14 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 11
Dołączył: 02.10.2008
Skąd: EM

Płeć: Kobieta



postać Anastazji jest dosyć intrygującą - udało Ci się stworzyć bardzo wieloznaczną postać
tak jak Alison czekam na więcej,
pozdrawiam i życzę weny
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Miętówka
post 31.01.2009 19:37
Post #15 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 558
Dołączył: 08.02.2007
Skąd: z górnej półki

Płeć: arbuz



Miło, że jest kolejna część smile.gif.
Inna, zdecydowanie inna niż poprzednie, co nie znaczy, że gorsza. Przecież nie każde opisywane wydarzenie musi mieć identyczny klimat, prawda? A takim zróżnicowaniem pokazujesz czytelnikowi, że potrafisz opisywać w tekście różne emocje z tak samo dobrym rezultatem.
krowki.gif Masz krówki ode mnie (na zaklejenie szczęki) razem z życzeniamy Wena.

Miętówka

Ten post był edytowany przez Miętówka: 31.01.2009 19:38


--------------------
"In the Internet nobody knows you're a dog"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
escalate_of_scence
post 14.04.2009 13:28
Post #16 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 107
Dołączył: 09.04.2009
Skąd: masz te laczki?!

Płeć: Kobieta



Najbardziej podobają mi się dwie rzeczy:

1. rozmowa Dracona z Anastazją nad brzegiem jeziora o samobójstwie. Nie była ckliwa - za to duuuży plus. smile.gif

2. rozmyślania Anastazji nad artykułem o tej zamordowanej kobiecie. Tak ładnie ujęłaś wtedy dzisiejszą wartość życia smile.gif


Ps.Anastazja jest wampirem, prawda ?? biggrin.gif


Pozdrawiam czekolada.gif nutella.gif


--------------------
whatever you are
whatever you say
however you live
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Miętówka
post 14.04.2009 19:26
Post #17 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 558
Dołączył: 08.02.2007
Skąd: z górnej półki

Płeć: arbuz



Dedykacja... Dla mnie?! Dla mnie! Ale mnie zaszczyt kopnął!
Nie no, serio, to bardzo Ci dziękuję, bo czekałam i czekałam... I w końcu przestałam czekać, a Ty mi tu robisz taką niespodziankę niczym zając wielkanocny.
Ale i tak się będę czepiać, a co! wink2.gif
Na początku powiem, że podobało mi się, ogólne wrażenie pozytywne bardzo jest smile.gif.

QUOTE
Sama poczuła się dziwnie przerywając 30-minutową ciszę.

Po co się rozdrabniać? Mogłaś napisać 'półgodzinną" albo "trwającą od dłuższego czasu" czy "trwającą od początku podróży". Razi mnie.

QUOTE
Dom miał trzy piętra i był szarawego koloru z ciemnoszarym dachem. Posiadał także ogromne okna w stylu wiktoriańskim. Żeby dostać się do budynku trzeba było przemierzyć kilkanaście krętych betonowych [i zapewne szarawych] stopni, które otaczała kaskada małych szarawych kamyków.

No. Powtórzenie jest. Wiem, ma być szare wszystko, ale przecież nie nudne?

QUOTE
Po bokach wielkich drzwi znajdowały się dwie duże, ale i pięknie zdobione kolumny, utrzymujące balkon piętro wyżej.

Tak, bo bez kolumn by spadł na parter wink2.gif

Aha, mogłaś pomóc sobie (co prawda dość ubogim) opisem Malfoy Manor z książki smile.gif.

QUOTE
Kuchnia natomiast miała masę półek i szafeczek. Nawet najbardziej wymagający kucharz byłby z niej zadowolony. Draco stał oparty z wdziękiem o jedną z dość wysokich szafek, trzymając w ręku szklankę z jakimś napojem.

A tutaj mamy mnóstwo "szafek", "szafeczek" i "szafuni". Oj, jak słodko...

No i w drugiej części ta cała masa wyrzutków u Linette. Za Chiny Ludowe do mnie nie przemawia. A le tak ogólnie, to ładnie Ci wyszło. Jak tak się patrzy nie zwracając zbytnio uwagi na szczegóły.

I taka ogólna uwaga - coś jest nie tak przy kropkach w dialogach. Nie wiem tylko, co. Może wszystko jest w porządku... Mam problemy z interpunkcją, jak większość chyba (smile.gif). I kurcze nie potrafię sprecyzować o co mi chodzi.

Trochę jakos nie za bardzo wierzę, żeby Anastazja tak wszystko powiedziała Draconowi jednym tchem. Od pewnego momentu - tak, musiała to z siebie wyrzucić. Ale jakoś nie do końca mnie przekonałaś.
Poza tym ma się wrażenie, że już "wszystko" wiemy o bohaterce. Chociaż pewnie i tak czymś zaskoczysz.

Tak więc pisz, pisz, pisz. Powodzenia Ci życzę i Wena.
I nie dostaniesz dzisiaj słodyczy ode mnie, bo się rozleniwisz i znowu będziemy musieli trzy miesiące czekać na następny rozdział wink2.gif

Ten post był edytowany przez Miętówka: 14.04.2009 19:32


--------------------
"In the Internet nobody knows you're a dog"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexandra
post 15.04.2009 18:45
Post #18 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 91
Dołączył: 04.09.2008

Płeć: Kobieta



No proszę! Nie spodziewałam się, że ktokolwiek czeka na kolejną dawkę moich wypocin, ale przyjemnie to połechtało moje „ego”, nie powiem. Jednak pragnę wyjaśnić kilka spraw. Droga Miętówko, szczerze uwielbiam Twoje komentarze i uwagi, bo zawsze poprawiają mi humor. Doczepiłaś się do tych „kolumn podtrzymujących balkon piętro wyżej” i muszę przyznać, że długo myślałam nad tym, jak to zdanie napisać. Chodziło mi o sam przekaz, jak ten element wygląda. No bo jak byś to zapisała? Na pierwszym piętrze był balkon, a pod nim stały kolumny? Na pierwszym piętrze był balkon, a pod nim zwisały kolumny? To zdanie wydawało mi się najbardziej racjonalne, toteż go użyłam. A co do Wyrzutków, to nie pisałabym o nich, gdyby nie mieli odegrać tu ważnej roli. Pozdrawiam i obiecuję, że kolejny rozdział będzie w miarę szybko.


--------------------
I choćby na tysiąc czarnych kruków jeden był biały, obala to tezę, że wszystkie kruki są czarne...

"...Wzorzec żeński to podstawowa matryca przyrody. Wszyscy mężczyźni są w istocie przekształconymi kobietami, ich przemiana dokonała się w macicy - dokładnie na odwrót, niż twierdzili średniowieczni teologowie, których zdaniem kobieta była niedoskonałym mężczyzną..." Anne Moir, David Jessel - "Zbrodnia rodzi się w mózgu"

Człowiek za dużo myśli, a za mało robi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Miętówka
post 03.05.2009 20:04
Post #19 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 558
Dołączył: 08.02.2007
Skąd: z górnej półki

Płeć: arbuz



Pierwsza!
Ale z czego tu się cieszyć, jak nie mam nic do napisania dry.gif
Bo co mam pisać? Że jest super (czyli tak jak zwykle)? Ze przerwałaś w genialnym momencie? Że chcę więcej?...

Tak, myślę, że to dobry pomysł.
Więc:
1. Jest super (czyli jak zwykle).
2. Przerwałaś w genialnym momencie.
3. Chcę więcej.


--------------------
"In the Internet nobody knows you're a dog"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Serena van der Woodsen
post 03.05.2009 23:09
Post #20 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 80
Dołączył: 14.04.2008

Płeć: Kobieta



Kiedyś zaczęłam to czytać. Dzisiaj skończyłam. Świetne. Po prostu cudo. Bardzo wzruszające. Wiele razy nie mogłam powstrzymać łez. Strasznie intryguje mnie postać ciotki. Mam nadzieje, że w dalszych częściach opowiesz nam co się z nią stało. No cóż, nie mogę się doczekać kolejnej części. Pozdrawiam serdecznie


--------------------
Wiesz, że mnie kochasz...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Serena van der Woodsen
post 18.05.2009 13:42
Post #21 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 80
Dołączył: 14.04.2008

Płeć: Kobieta



AAA!!! Jest nowy rozdział! Boski! Oj dzielna Ana... Coraz bardziej tajemniczo... Cudo smile.gif


--------------------
Wiesz, że mnie kochasz...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Casso
post 21.05.2009 17:06
Post #22 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 8
Dołączył: 21.05.2009

Płeć: Kobieta



Racja, cudo. Dawno nie czytałam czegoś równie dobrego. Teraz każdy fascynuje się jakimś średnio wyrobionym erotykiem, bo tylko taki twór działa na jego móżdżek i potrafi go wciągnąć. Ty natomiast stworzyłaś coś, co niesamowicie działa człowiekowi na psychikę. Czytając Twoje dzieło czuję się, jakbym przenosiła się do zupełnie innego świata. A muszę dodać, że takie odczucia miewam tylko przy naprawdę dobrych książkach. Największymi zaletami tego otóż opowiadania, są niewątpliwie przecudowne opisy otoczenia, jak i targanej cierpieniem bohaterki. Mało komu udaje się zrobić tak wspaniałe wrażenie, jak Tobie. Małolaty opisujące smutek i ból, a także nieudane próby samobójcze, kreują się na emo i takie tam inne pierdoły, natomiast Ty już nie tylko piszesz, w moim odczuciu tworzysz. Czasami, co prawda, czegoś mi tam brakuje. Czasami mam wrażenie, że coś na siłę wciskasz, ale (może to bardzo głupio zabrzmi tongue.gif ) robisz to dyskretnie. I nie to, że Ci jakoś słodzę, tyle, że dla mnie to jest rewelacyjne. Tak więc chwała Ci za to, że tworzysz. Bo nie tylko seksem się można podjarać.

PS Przepraszam, że pytam, ale staciłaś kogoś bliskiego, że tak dobrze opisujesz te uczucia Anastazji po stracie brata?


--------------------
Szczęście jest osobliwą postacią, która rozpoznaje się tylko w negatywie.

G. Cesbron
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexandra
post 21.05.2009 18:45
Post #23 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 91
Dołączył: 04.09.2008

Płeć: Kobieta



Wow, Casso, zamurowało mnie. Jeszcze nikt nigdy nie powiedział (tudzież napisał) mi takiego komplementu. Bardzo dziękuję, chociaż nie wiem czy aż tak mi się należy. A co do Twojego pytania, to szczerze odpowiadam, że nie. Nie umarł ktoś kogo bezgranicznie kochałam, bo w sumie to nie mam osoby, bez której nie wyobrażam sobie życia. To, co piszę jakoś tak samo mi się nasuwa. No i chyba większość uczuć osób piszących jest zwyczajnie zmyślona, chociaż głowy nie dam. Ale za komentarz dziękuję z całego serca blush.gif

Ten post był edytowany przez Alexandra: 21.05.2009 18:48


--------------------
I choćby na tysiąc czarnych kruków jeden był biały, obala to tezę, że wszystkie kruki są czarne...

"...Wzorzec żeński to podstawowa matryca przyrody. Wszyscy mężczyźni są w istocie przekształconymi kobietami, ich przemiana dokonała się w macicy - dokładnie na odwrót, niż twierdzili średniowieczni teologowie, których zdaniem kobieta była niedoskonałym mężczyzną..." Anne Moir, David Jessel - "Zbrodnia rodzi się w mózgu"

Człowiek za dużo myśli, a za mało robi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Casso
post 28.06.2009 12:12
Post #24 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 8
Dołączył: 21.05.2009

Płeć: Kobieta



Alexandro, droga moja, nie chcę być nie miła, ale kiedy weźmiesz dupę w troki i dodasz kolejny rozdział? Jakby nie było, przynajmniej ja na niego czekam dry.gif


--------------------
Szczęście jest osobliwą postacią, która rozpoznaje się tylko w negatywie.

G. Cesbron
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Casso
post 07.07.2009 21:01
Post #25 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 8
Dołączył: 21.05.2009

Płeć: Kobieta



TAK!!! Na reszcie nowy rozdział! Muszę Ci powiedzieć, że i gdy piszesz w takim lekkim, wesołym klimacie i w tym mrocznym robisz to rewelacyjnie. Oczywiście uśmiałam się na niektórych tekstach i nie mogę się doczekać co będzie dalej i aha, zapomniałabym:

QUOTE(Alexandra @ 29.06.2009 23:09)
Gdy wieczorem ostatniego dnia grudnia układał sobie fryzurę na sylwester u Blaise’a, zamiast jednej miał DWIE zniecierpliwione partnerki, a to się liczyło.
*



Od razu skojarzyło mi się z:

W rodzinie są teraz aż DWA nowe maluchy!

Chcę więcej, kochana tongue.gif


--------------------
Szczęście jest osobliwą postacią, która rozpoznaje się tylko w negatywie.

G. Cesbron
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Strony  1 2 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 19.04.2024 18:12