Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony  1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Porwali PolkĘ W Iraku, byli Anglicy,Amerykanie,Włosi.......

Enaj
post 28.10.2004 13:13
Post #1 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 23.08.2004
Skąd: Boat ;)




Dziś w wiadomościach podali że w Iraku organizacja fundamentalistów islamskich porwała Polkę, Jerzy Szmajdziński zapowiedział że Polska nie wycofa wojsk z Iraku.
Artykuł tutaj.

Oby tylko Ją jak najwcześniej wypuścili. A wojska Polskie niech wracają do domu.. I tak nas już USA zrobiła z tą cała wojną i okupacją w konia.

edit:Jak myślice nasi powinni wrócić do domu, czy dalej okupować Irak ?

Ten post był edytowany przez Enaj: 28.10.2004 13:16


--------------------
user posted image <--- drżyjcie dzieci tej ziemi <--- Samhain minął smućcie się niegodziwcy


Dwie dinozaurzyce wybrały się na basen kąpielowy. Jedna kąpie się a druga tylko moczy nogi:
- Czemu się nie kąpiesz?
- Bo mam okres.
- A nie używasz owiec?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 28.10.2004 13:32
Post #2 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




No tak, faktycznie, teraz to już najrozsądniej będzie pakować wlizki, wracać do domu i mieć gdzieś wszystkie zobowiązania.
Okupować Irak?
Tak jestem za tym, zeby nadal okupować Irak.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 28.10.2004 13:52
Post #3 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Jak myślice nasi powinni wrócić do domu, czy dalej okupować Irak

Hehehe, nie ma to jak pytanie z sugestią odpowiedzi...

A może byś tak się zastanowiła, słodka istotko, czym się różni pomoc od okupacji?

A może byś się zastanowiła co by się stało gdyby nasz rząd rzeczywiście wycofał sie z obietnic dotyczących Iraku?

Wtedy takie porwania zdarzałyby się codziennie. I zapewne terroryści nie kończyli by na obcinaniu gowy, poprzedzali by to wieloma wymyślnymi torturami, które później można by znaleźć na filmach w internecie.

Nie ma to jak słodkie, krótkoterminowe rozwiązania.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 28.10.2004 13:58
Post #4 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Co za skundleni ludzie... Najlepiej podkulić ogon i spieeeeeeeprzać gdzie pieprz rośnie. No, jeszcze pochwalić Arafata, zasolidarnościować się z terrorystami i nazwać Busha Wielkim Szatanem. Wtedy z pewnością zostaniemy pupilami Al Kaidy i nikt nas nie ruszy. Czy u was niego tego atawizmu: biją nas i porywają, dokopmy im do jasnej cholery?!? Wasze mózgi tak nie działają? Nie odczuwacie żadnego "sportowego" gniewu że jakieś brudasy porywają naszą rodaczkę? Nic?!? Zero?!? Może jeszcze jesteście pełni zrozumienia za ich heroicznmą walkę w której musieli niestety sięgnąć bo takie radykalne środki?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 28.10.2004 14:49
Post #5 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



wiecie co? mnie nigdy nie jest zal tych co tam siedza ze spluwa przy skroni
dlaczego?
bo po
1 - nikt ich tam na siłę nie wysyłał
2 - oni to zrobili dla pieniedzy i zdawali sobie sprawe ze to sie moze zdarzyc
koniec kropka finito
Moze byc mi zal ich rodzin ewentualnie ale nigdy ich.
Zreszta spodziewac sie trzeba było tego. jak dotat zadego cywila polaka nie zabili... teraz pora na jakis zamach dementi.gif

a to ze nas wszyscy walą [ dementi.gif ] to jest tylko i wyłącznie sprawka polski!!!
Bo nikt kurna nie ma jaj zeby walnąc w stół i powiedzieć Bushowi czego za to chce!

Ten post był edytowany przez kubik: 28.10.2004 14:51


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Enaj
post 28.10.2004 14:52
Post #6 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 23.08.2004
Skąd: Boat ;)




A nie zastanawialiście się nigdy dlaczego oni tam w ogóle pojechali ?????????
Dlaczego USA objęła rolę WIELKIEGO PROTEKTORA ?????????
Nie zastanawialiście się kto na tym najwięcej Traci i Zyskuje ??????


Ja nie jestem za tym, aby KOMUKOLWIEK działa się tam czy TU krzywda. Rozumiem wszystkie aspekty Za i PRZECIW i to właśnie na ich podstawie wyrobiłam sobie takie zdanie.


Prawdopodobnie Polka od dawna mieszka w Iraku i ma obywatelstwo Irackie. Czyli jest Polką czy Irakijką pracująca W Iraku dla Amerykanów?????

W Iraku porywają zwykłych ludzi nie po to żeby Poruszyć rządy ale tylko po to żeby Poruszyć społeczeństwo tak jak było we WŁOSZECH i jak było po zamachu W Mediolanie (po tym zamachu wynik wyborów był inny i Hiszpania wycofała wojska) i tak jak to widać obecnie dlatego ja Uważam że nasi w ogóle nie powinni tam jechać.


Teraz to niech nam Amerykanie pomogą zobaczymy co zrobią DLA NAS ? My im pomogliśmy a oni nam ?

Aa i zapomniałam ROPA RULESSSSSS....


--------------------
user posted image <--- drżyjcie dzieci tej ziemi <--- Samhain minął smućcie się niegodziwcy


Dwie dinozaurzyce wybrały się na basen kąpielowy. Jedna kąpie się a druga tylko moczy nogi:
- Czemu się nie kąpiesz?
- Bo mam okres.
- A nie używasz owiec?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 28.10.2004 14:59
Post #7 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Widzisz właśnie słonko udowodniłaś że nic nie rozumiesz.

Oczywiście że ropa rządzi. A chciałabyś codziennie chodzić do szkoły / do pracy pieszo? Albo na rowerze? Wierz mi, jakbyś miała do pracy 60 km to by ci się szybko znudziło.

I oczywiście ropa jest jednym z głównych powodów dla których USA wzięło się za akcje w Iraku. I co z tego?

Dlaczego to właśnie USA objęło rolę protektora? Hmm... Bo to kraj o największej sile militarnej na świecie? A co, wolałabyś żeby to Polska ze swoim śmiesznym wojstewkiem była Wielkim Protektorem?

Najwięcej traci Bush. Najwięcej zyskuje Irak. Bush przez tę wojnę traci poparcie i ryzykuje życie, bo nie myśl że na niego zamachów też nie ma. Irakijczycy zyskują to o co wielu z nich walczyło od bardzo dawna. Myślisz że im podobał się reżim jaki panował przed ingerencją USA? Można go w prostu sposób porównać do tego co było w polsce zanim nadano chłopom jakiekolwiek prawa. I wierz - wtedy szlachta też się burzyła przeciw temu. Tak samo jak teraz burzą się terroryści w Iraku.

I co włochy na tym zyskały? To że jeśli zdarzyłby się teraz atak zbrojny na Włochy to kto im pomoże? Rosja? Pusty śmiech. Bo nikt nie bedzie chciał się układać z krajem który łamie umowy międzynarodowe.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 28.10.2004 15:08
Post #8 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



Jeżeli to jest Polka, ale z irakijskim obywatelstwem to trochę zmienia to sytuację. Nie wiem czy rząd w takim wypadku nadal będzie negocjował. Czy WOGÓLE będzie negocjował. To wszystko jest jeszcze w fazie wstępnej. Decyzji żadnych nie podjęto.

QUOTE
A nie zastanawialiście się nigdy dlaczego oni tam w ogóle pojechali ?


jacy oni, Polacy czy Amerykanie?

A moje zdanie co do wycofania naszych wojsk jest jedno narazie - NIE.
Wzięliśmy na siebie odpowiedzialność a takim zachowaniem destabilizuje sie jeszcze bardziej sytuację.

QUOTE
Nie zastanawialiście się kto na tym najwięcej Traci i Zyskuje ??????


A ja jestem ciekawa twoich wniosków na ten temat.


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dajmond
post 28.10.2004 15:25
Post #9 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 356
Dołączył: 29.06.2003
Skąd: nie wiem




Cóż... Można się było spodziewać, że w końcu porwą Polkę.
Nie, wojska polskie nie powinny się wycofywać, takie jest właśnie działanie terrorystów. Chcą zastraszyć.


--------------------
.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 28.10.2004 15:29
Post #10 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



Oczywiście, że nie powinniśmy się wycofywać.
My jesteśmy od stawiania warunków i zastraszyć się nie damy..

Ale to, że porwali Polkę to inna sprawa - to była tylko kwestia czasu porwanie kogośą o polskiej narodowości...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dona
post 28.10.2004 15:46
Post #11 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 28.10.2004




"biją NAS i porywają"
"nie powinniśMY się wycofywać"
Super! MY?? A co MY wiemy o ludziach, którzy tam są ? Łatwo mówić i decydować kiedy to nie nasze rodziny giną, nie naszych bliskich porywają! Od 1 lipca do Iraku nie jadą już żołnierze ochotnicy, tylko każdy który dostanie rozkaz. Bez względu na to czy ma żonę, dzieci i ochotę!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dajmond
post 28.10.2004 15:51
Post #12 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 356
Dołączył: 29.06.2003
Skąd: nie wiem




Po co wysyłasz dwa razy tego samego posta? Na dodatek bez sensu.


--------------------
.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 28.10.2004 15:52
Post #13 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Gdzie wyczytałaś taką bzdurę, dziecko?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Enaj
post 28.10.2004 16:24
Post #14 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 23.08.2004
Skąd: Boat ;)




Ahh.....

Każdy ma swoje zdanie na ten temat matoos i bardzo DOBRZE!!!!!!!!!!


Twoje zdanie już znamy, ale nie mnie uświadamiać bo nie od dziś siedzę w tym temacie słoneczko :]

Jak chcesz mogę ci przytoczyć kilka ciekawych faktów na temat tego jak stoi sprawa i dlaczego to nie toczy się i nie skończy prawdopodobnie dla nas Polski pozytywnie...

ale TY wiesz wszystko i nie potrzebujesz tego wiedzieć biggrin.gif poczekamy aż będzie nabór do woja to będziesz inaczej śpiewał :]

gdybyś poczytał np taki Raport Uthanta z 1969 roku to byś trząsł porami o to co się będzie działo co do ropy za jakieś 25-30 wiosenek biggrin.gif ojj bracie już sobie autkiem na benzynkę nie pojedziesz:]

edit:dość by gadać...

Ten post był edytowany przez Enaj: 28.10.2004 16:26


--------------------
user posted image <--- drżyjcie dzieci tej ziemi <--- Samhain minął smućcie się niegodziwcy


Dwie dinozaurzyce wybrały się na basen kąpielowy. Jedna kąpie się a druga tylko moczy nogi:
- Czemu się nie kąpiesz?
- Bo mam okres.
- A nie używasz owiec?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kelyy
post 28.10.2004 16:25
Post #15 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 202
Dołączył: 23.04.2003
Skąd: Jelenia Góra




Zawsze powtarzałam, że wszytko gdzieś/kiedys się konczy, tylko ludzka głupota nie zna granic. Nie mam absoliutnie nic przeciwko innym religio i wyznaniom, ale fanatyzm muzułmanów i ich nienawiść do wyznawców innych kultur, nie wszytkich, ale jednak dla mnie jest po prostu chora, i jest za zostaniem polskich wojsk w Iraku, bo to nie okupacja tyllko pomoc, tak jak powiedziała słodka istotka, czyli matoos biggrin.gif tongue.gif

BTW mój 200 post wink.gif


--------------------
Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujmy zdefiniować kształt gruszki.
Jaskier, "Czas Pogardy"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 28.10.2004 17:17
Post #16 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Ech... przyszlo nam placic za glupote naszych politykow ktorzy chcieli zrobic z polski kolejny stan Ameryki. Teraz juz zapozno wycofywac wojska z Iraq. Znowu sprawia sie przyszlowie 'Madry Polak po szkodzie'.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 28.10.2004 17:25
Post #17 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Raport Uthanta to przestarzałe bzdury, których już nikt na świecie (poza grupką zielonych świrów) nie traktuje poważnie.

Terroryści nie porywają, żeby PORUSZYĆ (ach jakież to by było wzruszające...) tylko żeby ZASTRASZYĆ. I w Hiszpanii im się udało. Wybrali sobie tego socjalistycznego bałwana, który chce odgórnie wprowadzać rewolucję obyczajową i chyba naprawdę uwierzył w swoją misję.

W Iraku jest wojna. Na wojnie giną ludzie. Fajnie by było gdyby wojen nie było ale są. Może jak wszyscy zamkniemy oczy i tak bardzo bardzo bardzo będziemy sobie wyobrażać żeby nie było to znikną. Trzy czteRY....

Cywilizacja Islamu idzie na konfrontacje. Albo Zachód pokaże, że jeszcze ma wolę bronić swojej kultury, albo nie zostanie po nas śladu. Potrzebny jest duch walki. Jeśli chcemy żyć w wolnym świecie to musimy tej wolności strzec. Takie to jest trudne do pojęcia? Musimy być SILNIEJSI, LEPSI, LEPIEJ ZORGANIZOWANI i LEPIEJ ZMOTYWOWANI. I ropę do stu beczek zjełczałej ropy też musimy mieć. I warto się o nią bić. Cała Europa "wisi" na Ameryce i jeszcze ma permanentne pretensje. Gdybym był Amerykaninem z Ohio to bym postulował kompletne wycofanie US Army z Europy i zostawienie jej sobie samej. Wtedy rzeczywistość zweryfikowałaby szybciutko bajeczki o pokoju i Oenzecie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Milka
post 28.10.2004 17:55
Post #18 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 27
Dołączył: 03.01.2004




Moim zdaniem to oni w ogóle niepowinni tam leciec....A teraz jak najszybciej wracać, bo mogą z tego wyniknąć jakies niepotrzebene..komplikacje (chyba wiecie o co mi chodzi) A jestem ciekawaczy Ameryka nam pomoze jak będziemyw potrzebie..... sad.gif


--------------------
PROŚBA!

Błagam..czy moze byc tu wszystko po polsku....


user posted image

www.emma-dupson.blog.onet.pl
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 28.10.2004 18:01
Post #19 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



No jak się wycofamy to raczej nie. W każdym razie nie powinna.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 28.10.2004 18:16
Post #20 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Pytanie czy oni kiedykolwiek nam pomoga. Bo jak narazie to nie chca nam nawet pomoc z wizami.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 28.10.2004 18:28
Post #21 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Cała Polska o tych wizach... Nie da się i JUŻ. Bush to nie dyktator i nie może se zadekretować. Mają swoje prawo w tym względzie, a że Ameryka to państwo prawa, więc się tego prawa trzymają. Koniec bajki. Jak Polacy zaczną spełniać normy to zniosą wizy. Proste.

Nie umiemy wogóle negocjowac. Amerykanie niczego nam nie zapropionują. Trzeba się upomnieć. Zgodzą się albo nie. Jak nie - upomnieć się o co innego. Tak się z nimi negocjuje. a nasi tylko czekają aż Amerykanie rzucą grad propozycji i są strasznie smutni kiedy ten grad nie pada...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 28.10.2004 18:40
Post #22 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Zgadza sie nie umiemy negocjowac. Turcji nawet czec dlugow umozono za wziecie udzial w wojnie. Wiec my za usmiech pana Busha bedziemy walczyc w Iraku o rope dla Ameryki.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 28.10.2004 19:02
Post #23 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



Pff... omen wojna się skończyła, teraz starają się zapanować nad tym się tam porobiło ;]

Polkę porwali - cóż... a co my ludzie mieszkający sobie jak ja w mieście przeworsku możemy zrobić z tym... wyjść przed dom z transparentem - nasi do domu? to że oni tam pojechali było w 90% przypadków ICH decyzją, nie my będziemy im kazać wracać.
Osobiście jako praktykujący katolik będę się modlił w intencji owej porwanej, ale nic więcej robić nie zamierzam.
"...P..."


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 28.10.2004 19:09
Post #24 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



W naszysz żyłach płynie waleczna , sarmacko-słowiańska krew i my zastraszyć się jako naród nie damy , nie ma bata.
Za póżno na wycofanie , tylko wk.waia postawia frajerów zza Atlantyku - polegają na Brytanii , mają nas w nieszlachetnym zakończeniu pleców i zachowują się jakby już olali tą wojnę - wiedzą przecież jak się walczy w Iraku i u ich wojska to nie jest byle 'piechota wybraniecka' XX wieku..
acha , i po części śmieszy mnie gadka pacyfów - ropa , ropa..taak , 'Husar i Hajduk' będzie wybijał sobie codziennie pó narodu - ale ofkoz tego pacyfy nie widzą..

Ten post był edytowany przez Hefaj of Gryffindor: 28.10.2004 19:13


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 28.10.2004 19:16
Post #25 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
W naszysz żyłach płynie waleczna , sarmacko-słowiańska krew i my zastraszyć się jako naród nie damy , nie ma bata.


Jak to mowila kobieta od niemca. 'Bo polacy tacy sa, byle pomachac ta szabelka byle pomachac'


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Strony  1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 26.04.2024 07:10