Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

23 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> 'wszyscy Ludzie Prezydenta', political thread

vold
post 13.02.2007 22:24
Post #1 

rzygacz pospolity II


Grupa: czysta krew..
Postów: 1190
Dołączył: 25.04.2006
Skąd: Spółdzielnia Osiedlowa

Płeć: Mężczyzna



Dawno nie było żadnych rozmów politycznych [nie wiem czy zagorzali obrońcy Kaczyńskich nie chcą się bawić w tłumaczenie się itd. i ich nie zakładają]. Ja nie mam zamiaru prowokować, tylko zaczynam się mocno bać.

Fotyga, Gosiewski, Macierewicz, Cymański, Kuchciński, Kaczmaerk [do niego mam chyba najmniej zastrzeżeń], pan premier, Lepper, Giertych, Orzechowski [!!!] ...

Cholera, wszędzie spiski, agenci, służby specjalne i paskudni niemcy.

Przecież połowa z tych ludzi to jeden wielki żart. Chyba nie muszę mówić dlaczego, wystarczy poczytać gazety [nie tylko te koszerne wink2.gif] czy pooglądać telewizję [nie tylko prywatną].

O tych wszystkich śmiesznych przepychankach z Gilowską, Marcinkiewiczem, Dornem nie będę wspominał.

O Samoobronie czy LPRze też już nic nie mówię, temat chyba przedawniony [zatrudnimy może kogoś za seks albo zamówimy pięć piwek?].
Opozycja też jest śmieszna. Tusk jest kiepskim politykiem, który siedzi na dupie i krytykuje, zamiast próbować cokolwiek zrobić. Olejniczak jest zakłamany i niemniej cyniczny niż Giertych.

Jak ma się polityczna Polska?


--------------------
Dwudziesta trzecia, dzień jak Kukuczka zleciał.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 13.02.2007 22:26
Post #2 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Żałośnie. Ale jesteśmy w UE, jesteśmy w NATO, gospodarka mimo wszystko idzie w góre, nie ma tu już sowieckich wojsk, są pełne półki i w sumie to jest normalnie. Ale Polacy mają jojczenie w genach. Więc pojojczmy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 13.02.2007 22:33
Post #3 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Oj Mateusz Mateusz, czy przez ta delikatna ironie przemawia polityczna bezkrytycznosc i lapanie sie brzytwy, rowniez politycznej? :P Nie rob mi tego - wierze ze jednak nie.


Btw. zmienily Ci sie od ostatniego razu sympatie czysto partyjne czy nie? Tak gwoli scislosci.. :d

Ten post był edytowany przez Elvaralinde: 13.02.2007 22:34


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 13.02.2007 22:35
Post #4 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Ale czemu? Fakt - uwaga, będzie kontrowersyjna teza, w 'Co z tą Polską' byłbym wybuczany - nie uważam tego rządu za najgorszy w historii III RP.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 13.02.2007 22:36
Post #5 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Raczej w IV, choc to oczywiscie jeden z licznych absurdow, ktory mnie zawsze zadziwia.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vold
post 13.02.2007 22:36
Post #6 

rzygacz pospolity II


Grupa: czysta krew..
Postów: 1190
Dołączył: 25.04.2006
Skąd: Spółdzielnia Osiedlowa

Płeć: Mężczyzna



Katon włączył grubą zbroje i nie da się przebić wink2.gif

Gospodarka jest oczywiście w bardzo dobrym stanie, byle jak najdłużej i byle nie byl to czasowy trend.

Polityka zagraniczna, jest łagodnie mówiąc, kiepska. Wszędzie są spiski, wszędzie są podli niemiasze albo sowieci, a kiedy mamy kompetentnego człowieka na bardzo ważnym stanowisku, to robimy coś, aby się go pozbyć [czyt. Sikorski].

Może półki i są pełne, ale martwi mnie na przykład moja matura. Pf, fajny klopsik z nią strzelili, NIKT NIC NIE WIE. Nie chodzi tu o niekompetencję nauczycieli, dyrektorów czy nawet kuratorium. To idzie z góry.
I nie chodzi tu o bylejakie jojczenie, bo jojczyć to można od parady zawsze. Tylko że sytuacja robi się coraz bardziej krytyczna i tak naprawde nie wiadomo co będzie z tym rządem i jak długo przetrwa.


--------------------
Dwudziesta trzecia, dzień jak Kukuczka zleciał.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 13.02.2007 22:37
Post #7 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Nie mam sympati partyjnych. Mam tylko poglądy na konkretne sprawy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PrZeMeK Z.
post 13.02.2007 23:10
Post #8 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



A ja nie mam poglądów.

Ale jakby co - tak sobie kiedyś myślałem - zagłosowałbym na Korwina - Mikkego. Nie wygra, ale przynajmniej jest konkretny i wie, czego chce. I co mówi.

Dobra, chyba przestaję się udzielać w tej dyskusji. Owocnego jojczenia.


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 13.02.2007 23:11
Post #9 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Czy tak do konca wie co mowi to nie bylabym w stu procentach pewna.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 13.02.2007 23:23
Post #10 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



A mnie rozwalil Kuchcinski tym komentarzem - mam wrażenie, że o co go nie spytać, to on i tak musi to sprawdzic, czy aby za tym nie stoi jakis układ. [Jarek z resztą ten sam kierunek prezentuje w sprawie obwodnicy augustowskiej. za dzialaniami ekologow MUSI stac czyjs interes]


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 14.02.2007 12:07
Post #11 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



A ja się dziwie, że praktyka funkcjonowania tego kraju nie nauczyła was jeszcze, że do jasnej cholery tutaj zawsze ktoś za kimś stoi i zazwyczaj jest układ. I nie ironizuje. W tej sprawie zwykle Kaczyńscy mają co do zasady sporo racji. W państwie, w którym NIE DA SIĘ wprowadzić do ustawy zapisu, że odbierający na stacji benzynowej partie paliwa musi pobrać próbkę, żeby ew. wiedzieć skąd pochodziło paliwo lewe. Takie trudne? No to wam oznajmiam, że się nie da. Próbowano kilka razy. Zawsze ten zapis wylatywał. Jakoś dziwnie. Lub inne czasopisma i rośliny. Nie podśmiech..cie się z agentów i KGB. Nie kiedy Zachód w ciężkim (i przez to mimowolnie zabawnym) szoku odkrywa, że u nich Ruscy też mieli i mają agantów na samych szczytach władzy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 14.02.2007 12:52
Post #12 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



QUOTE
- Przypuszczam, że to nie było tak, że córka odeszła. Trzeba się dowiedzieć, z jakich tak naprawdę względów nastąpiło rozstanie


LoL... Mam wrażenie, że Kuchciński to w każdej sprawie ma niemal tą samą gadkę. Tzn "trzeba się dowiedzieć", "trzeba sprawdzić", "trzeba..."...

Najmądrzejszy z nich to chyba Pawlak... Chociaż... Skoro Kaczyniak tak promował się przy pomocy całej rodziny i wartości rodzinne najważniejsze, no to mamy potwierdzenie kolejnego kłamstwa przedwyborczego...


Mnie aktualnie z polityki interesuje jedna jedyna rzecz. A właściwie człek. Mianowicie sir Giertych. Jakby nie patrzeć, jego ministerstwo jest najbliższe dla mnie. I z obawą wysłuch..ę coraz to nowszych jak zwykle genialnych pomysłów dot matur i zera tolerancji...


Polityką jako taką się za bardzo nie interesuję. Odbieram tak jak mówią w telewizji, radiu, prasie. Jakoś nie doszukuję się jakiegoś drugiego dna jak coniektórzy. Po prostu mnie to nie interesuje. Jak coś to zawsze zostaje Irlandia bądź Anglia... tongue.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 14.02.2007 14:58
Post #13 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



QUOTE(vold @ 13.02.2007 23:24)
Jak ma się polityczna Polska?
*



ja nie wiem. nie rozmawiam o tym. znaczy wiadomo, zawsze się cośtam wie. ale nie na tyle żeby o tym dyskutować. jestem apolityczna.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 14.02.2007 16:01
Post #14 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



i przez takich jak Ty mamy taki rząd! <grzmot>


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 14.02.2007 17:29
Post #15 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



user posted image

Ten post był edytowany przez Neonai: 15.02.2007 14:47
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 14.02.2007 18:31
Post #16 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



zapomniałeś dodać 'doktor lepper' vold wink2.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Avery
post 14.02.2007 21:41
Post #17 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 265
Dołączył: 06.07.2005
Skąd: Angband :>

Płeć: Mężczyzna



Ja się tego rządu zaczynam po prostu bać... Jak SLD było u władzy to nic się specjalnie nie działo, ani na lepsze ani na gorsze a teraz robi się apokalipsa. Najbardziej przeraża mnie wspomniany wcześniej Roman Giertych i jego genialne pomysły, bo my (czyt. młodzież się ucząca tongue.gif) odczujemy to najmocniej... Religia na maturze, program zero tolerancji w przedszkolach, podstawówkach, gimnazjach i pewnie niedługo na studiach no i najsłynniejsze obowiązkowe wszędzie mundurki od września(jakby to komu potrzebne było). Martwi mnie też to uparte dążenie LPR do całkowitego zakazu aborcji, bo jak im się nie daj Boże uda to w przyszłości będzie ciężko ten nonsens naprawić dry.gif No i oczywiście priorytetowe zajęcia rządu, czyli ustawa o ogłoszeniu Jezusa królem Polski, jakby nie mieli co robić, już nie mówiąc że niezbyt to jest zgodne z konstytucją... Tyle pamiętam, bo było tych bzdur co nie miara.
A tak na poprawe humoru: Jak powstała koalicja biggrin.gif


--------------------
Quidquid agis, prudenter agas et respice finem

user posted image
Z popiołów strzelą znów ogniska,
I mrok rozświetlą błyskawice,
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król tułacz powróci na stolicę




User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 15.02.2007 14:40
Post #18 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Nie. To przez takich jak Avery mamy taki kraj. Czysty populizm, bełkot, tezy zasłyszane, zero merytoryki, zero poglądów tak naprawdę. No chyba, że skrzętnie schowane. Nie lubię Kaczyńskich, bo mi nie odpowiada za bardzo ich filozofia państwa. Ale widzicie misie (to głównie do takich mędrców jak ten powyżej), oni jednak ją mają i bawi mnie wyzywanie ich od debili przez ludzi, którzy z polityki, historii idei, filozofii czy historii administracji nie rozumieją literalnie NIC, a swoją wiedzę czerpią ze szkła kontaktowego i nim się onanizują. Gdzie ta apokalipsa? Wymieniłeś kilka (zazwyczaj głupich) postulatów z których żaden się nijak ma do apokalipsy i co? Ja jednak uważam, że totalne zawłaszczenie państwa jakie się na przestrzeni lat odbywało było dla demokracji zagrożeniem znacznie większym niż pomysły Giertycha z jego promilowym popraciem. Wogóle z diagnozą Kaczyńskich generalnie się zgadzam. Nie zgadzam się za to z receptą na leczenie choroby jaką zdiagnozowali.

Ale wiecie, zabroniono się w Polsce śmiać z czyjegoś dziadka w Wermachcie, chociaż to - summa summarum - wdzięczny temat by sobie nieco poszydzić w knajpie nad piwem. Tzn. nie zabroniono, ale grozi za to ostracyzm niejaki. I ok. Tylko nie rozumiem czemu szydzenie z faktu, że ktoś ma obleśnie brzydką żonę podłe nie jest. Mnie uczono, że to nieładnie.

Wiecie ile Kwaśniewski miał wzrostu? Nie wiecie? To se k.... sprawdźcie.

Ten post był edytowany przez Katon: 15.02.2007 14:42
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 15.02.2007 15:36
Post #19 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Ehehe klamki dla niego obnizali.

Generalnie stoje nieco w politycznej opozycji do Ciebie Katonie (ale tylko nieco, bo Ty madry czlowiek jestes, takze politycznie) ale mowiac szczerze to juz nie moglam sie powstrzymac przed jakims komentarzem ad Avery - ubiegles mnie na szczescie i o wiele lepiej to zrobiles.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Avery
post 15.02.2007 15:40
Post #20 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 265
Dołączył: 06.07.2005
Skąd: Angband :>

Płeć: Mężczyzna



Aleś mnie Katon zjebał... z góry na dół dry.gif
Tylko bądź łaskaw zauważyć że w naszym pięknym kraju obowiązuje cenzus wieku i ja jeszcze wpływu na rząd nie mam... Wiem że chodzi Ci o poglądy ale wybacz, skąd ty możesz wiedzieć że ja nie mam żadnych poglądów, jestem liberałem i za cholere nie podoba mi się co PiS wyprawia, i nie są to żadne zasłyszane bzdury choć nie powiem, nie wysiliłem się w ostatnim poście i wypisałem te najbardziej znane, tylko że chodziło mi o to że te pomysły mnie bezpośrednio dotycza, ty masz Katon 20 z hakiem więc się nie dziwie że masz głęboko w poważaniu czy będą mundurki czy nie ale to że zamykają szpitale albo że robią z nas debili przed całą Europą powinno cie nieco poruszyć...
Co do apokalipsy, no może troche przesadziłem ale nie powiesz mi chyba że to co się teraz wyprawia jest normalne.

QUOTE
Ale wiecie, zabroniono się w Polsce śmiać z czyjegoś dziadka w Wermachcie, chociaż to - summa summarum - wdzięczny temat by sobie nieco poszydzić w knajpie nad piwem. Tzn. nie zabroniono, ale grozi za to ostracyzm niejaki. I ok. Tylko nie rozumiem czemu szydzenie z faktu, że ktoś ma obleśnie brzydką żonę podłe nie jest. Mnie uczono, że to nieładnie.

Nie chodzi o to że się nie wolno śmiać tylko że Kurski skłamał publicznie w wiadomym celu, bo chodziło o to że rzeczony dziadek został siłą zaciągnięty a nie zgłosił się na ochotnika.

A Kaczyńska to już zupełnie inna sprawa, i nie zachowuj sie Katon jakbyś się wczoraj urodził bo dobrze wiesz że z rządu się zawsze śmieją, nawet o Piłsudskim były kawały...

Ten post był edytowany przez Avery: 15.02.2007 15:41


--------------------
Quidquid agis, prudenter agas et respice finem

user posted image
Z popiołów strzelą znów ogniska,
I mrok rozświetlą błyskawice,
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król tułacz powróci na stolicę




User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 15.02.2007 15:59
Post #21 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Chodzi o to ze niestety zaprezentowales jakies histeryczne bebly, tyle razy juz przewalkowywane, ze zdeformowane nie do poznania. A te Giertychowe pomysly co wymieniles - akurat najmniej szkodliwe zes wybral. Mundurek? I dobrze, nie bedzie wreszcie w szkolach wybiegu i sztucznych podzialow. Ja zaluje ze nie bede mogla sobie go ponosic. Zero tolerancji - nic nowego tam nie wymyslil, a szkoda, bo cos z tym bydlem trzeba zrobic. Matura z religii - moze i absurd, ale nie chcesz, nie musisz. Za to ja musze zrobic w maju wiele rzeczy ktore mi po prostu w perspektywie zaszkodzi.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilith
post 15.02.2007 17:12
Post #22 

non sono sposata!


Grupa: czysta krew..
Postów: 3543
Dołączył: 06.10.2006

Płeć: Kobieta



QUOTE(Avery @ 15.02.2007 14:40)
ale to że zamykają szpitale powinno cie nieco poruszyć...
*



szpitale zamykane są z zupełnie innego powodu, nie z jakiegoś widzimisię i konszachtów i zadnej spiskowej teorii dziejów tu nie ma.
i najczęściej wygląda to tak, ze same plajtują, ale tu wina lezy w NFZ.kompletnym absurdem jest oplacanie operacji. jezeli pacjent ma 3 złamania, to fundusz oplaca 100% od jednego, 60% od drugiego i 30% od trzeciego. szpitale mają przydzieloną określoną sumę roczną i kazdy lekarz moze w ciagu roku wykonac określoną liczbę zabiegów (hahaha, to tak jakby powiedziec, ze w danym rejonie wypadkom może ulec 100 osób, nie wiecej), więc jezeli jest ich więcej, to szpital po prostu nie dostaje za to pieniedzy.


--------------------
user posted image

ha!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 15.02.2007 17:41
Post #23 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Mundurek? I dobrze, nie bedzie wreszcie w szkolach wybiegu i sztucznych podzialow.
Mundurek z buca człowieka nie zrobi


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 15.02.2007 17:43
Post #24 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Ales walnal frazesem ziom :P


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 15.02.2007 17:49
Post #25 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



czymię poziom wink2.gif


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

23 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 29.03.2024 01:44