Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony < 1 2 3 4 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Blizna Harr'ego

Aida
post 02.01.2004 01:57
Post #26 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 6
Dołączył: 01.01.2004
Skąd: Lublin




A może jeszcze nie dosć,że serduszko to jeszcze w środku różowe biggrin.gif a może jakieś rysuneczki?? Malowidła?? Albo aniołka, który świeci w ciemnościach smile.gif ?? Może Rowling skaleczyła się kiedyś i ją nagle tak natchnęło by napisać coś o chłopcu który miał taka blizne?? smile.gif Albo dawali w kawiarni ciasteczka-błyskawice smile.gif.
A tak na serio to mi się wydaje,że to najbardziej odpowiadało. Takie małe nacięcie no i co to by mogło przedstawiać?? Nie wiem... Jakies głupoty wygaduje smile.gif Chyba czas się położyć sleeping.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spiżobrzuch - Ironbell
post 04.01.2004 12:28
Post #27 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 81
Dołączył: 01.01.2004
Skąd: z koziej dupy




no ba... ja wiem jaka role odegra... ta blizna bedzie najwazniejszym slowem w ksiazce, bo wlasnie jak mowi Rowling to slowo zakonczy ksiazke nr 7 - ale to zabrzmialo, ale no tak bedize ot najpopularniejsze slowo...


--------------------
They were standing in a large, circular room. Everything in here was black including the floor and ceiling; identical, unmarked, handleless black doors were set at intervals all around the black walls, interspersed with branches of candles whose falmes burned blue; their cool, shimmering light reflected in the shining marble floor mad it look as though there was dark water underfoot..
'Someone shut the door,' Harry muttered....

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lousie
post 04.01.2004 13:06
Post #28 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 165
Dołączył: 29.11.2003
Skąd: Z daleka XD




A ja słyszałam dwie wersje.Podobno książka ma się kończyć na słowie blizna, albo będzie pisało coś takiego:

Voldemort wreszcie pokonał chłopca z blizną w kształcie błyskawicy na czole.
Nie jestem pewna, czy to tak szło i czy to miało być zakończenie, ale chyba tak.


--------------------
One day you will ask
me what's more
important, your life or
mine? And I will say,
my life, then you will
walk away, never
knowing that you are
my life.

----------------------------

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cho__Chang
post 04.01.2004 13:30
Post #29 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 04.01.2004




Hymn... według mnie,blizna ma jakąś moc i może w którejś książce pomuc Harry'emu smile.gif.Ale wkońcu dzieki tej bliżnie,Harry Potter,jest rozpoznawany na ulicy itp..wszystcy co chcą zobaczyć Harry'ego,odrazu patrzą na blizne,,wkoncu to dzieło Voldemorta smile.gif.NApewno ma jakąś moc.. Pozdro:) czarodziej.gif


--------------------
"Dziewczyno jak wino uderzasz do głowy,aniele tak wiele dla Ciebie bym zrobił..." - Mezo Rulezz :) & Harry Potter :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
żaba
post 04.01.2004 14:00
Post #30 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 146
Dołączył: 06.12.2003
Skąd: obsypany różanym kwieciem Olsztyn...(pff jasne =P)




A jak sadziecie,gdy Voldio zginie to w Harrym zginie czastka jego mocy.A moze Harry ( sad.gif )zginie tez bo jego organizm nie wytrzyma takich zmian?Jak uwazacie?


--------------------
„I nagle zdałam sobie sprawę, jak bardzo jestem próżna; jak próżni jesteśmy wszyscy i jak wielką wagę przypisujemy sobie samym, naszemu istnieniu w świecie, które tak naprawdę ma znaczenie jedynie dla paru najbliższych. A może nawet i to znaczenie przeceniamy? A nawet jeśli nie, to czymże ono jest wobec milionów tych, którym nasz los jest obcy i najzupełniej obojętny; którzy o tym, że w ogóle jesteśmy, nawet nigdy się nie dowiedzą? Tysiące, miliony takich jak ja dziewcząt i chłopców – tak samo przecież jak ja ważnych i niepowtarzalnych – mogłoby zniknąć w jednej chwili jak jakiś obłok albo tęcza i czy to by cokolwiek zmieniło? Czy świat by przez to przestał istnieć? Wszystko by nadal biegło już utartym torem, a po zimie, jak zwykle, zakwitłyby kwiaty... Z jaką siłą dotarła do mnie ta brutalna prawda! Ta oczywista prawda, którą tak łatwo jest przeoczyć, przez to, że taka oczywista...”
Helena Saniewska –Mały wielki świat

Mój blog
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lousie
post 04.01.2004 16:26
Post #31 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 165
Dołączył: 29.11.2003
Skąd: Z daleka XD




Gdyby Voldzio zginą, to w Harrym w sumie też ta moc Voldzia by zginęła. Ale Potter i bez tego by był wielkim czarodziejem. Poza tym, Voldek nie musi umierać. smile.gif Może się okazać, że on tylko żartował z tym wszystkim biggrin.gif A teraz na poważnie.Jeśli on zginie, to zginie jego moc.tak mi się przynajmniej wydaje.


--------------------
One day you will ask
me what's more
important, your life or
mine? And I will say,
my life, then you will
walk away, never
knowing that you are
my life.

----------------------------

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
żaba
post 04.01.2004 17:40
Post #32 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 146
Dołączył: 06.12.2003
Skąd: obsypany różanym kwieciem Olsztyn...(pff jasne =P)




A jak myslisz Lousie,czy wytrzyma takie zmiany?Napierw pewna czastka mocy w jego ciele(i byc moze w duszy)potem takie gwaltowne zmiany... dry.gif


--------------------
„I nagle zdałam sobie sprawę, jak bardzo jestem próżna; jak próżni jesteśmy wszyscy i jak wielką wagę przypisujemy sobie samym, naszemu istnieniu w świecie, które tak naprawdę ma znaczenie jedynie dla paru najbliższych. A może nawet i to znaczenie przeceniamy? A nawet jeśli nie, to czymże ono jest wobec milionów tych, którym nasz los jest obcy i najzupełniej obojętny; którzy o tym, że w ogóle jesteśmy, nawet nigdy się nie dowiedzą? Tysiące, miliony takich jak ja dziewcząt i chłopców – tak samo przecież jak ja ważnych i niepowtarzalnych – mogłoby zniknąć w jednej chwili jak jakiś obłok albo tęcza i czy to by cokolwiek zmieniło? Czy świat by przez to przestał istnieć? Wszystko by nadal biegło już utartym torem, a po zimie, jak zwykle, zakwitłyby kwiaty... Z jaką siłą dotarła do mnie ta brutalna prawda! Ta oczywista prawda, którą tak łatwo jest przeoczyć, przez to, że taka oczywista...”
Helena Saniewska –Mały wielki świat

Mój blog
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lousie
post 04.01.2004 18:07
Post #33 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 165
Dołączył: 29.11.2003
Skąd: Z daleka XD




Być może nie wytrzyma. To zależy od tego, czy ma silny organizm.Bo jak tak, to powinien wytrzymać.


--------------------
One day you will ask
me what's more
important, your life or
mine? And I will say,
my life, then you will
walk away, never
knowing that you are
my life.

----------------------------

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 04.01.2004 18:12
Post #34 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



Zapytajmy się lekarza
- Panie doktorze czy wymieniony wyżej obiekt znany pod nazwą Potterus Harrus straci cząstkę mocy po smierci obiektu Voldemordus Lordus?
- Całkiem możliwe droga koleżanko. Nie możemy wykluczyć takiej opcji XD

A ja myślę, że mu ta cząstka mocy pozostanie. Bo ją dostał - a nie "dzierżawi" od Voldka. Co jego to jego XD On mu ją ODDAŁ XDDD


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spiżobrzuch - Ironbell
post 04.01.2004 18:55
Post #35 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 81
Dołączył: 01.01.2004
Skąd: z koziej dupy




a wedlug mnie ani voldzio ani potter nie zgina a dzieki temu rowling nie skonczy ani jako: banalne zakonczenie (voldek padnie) ani jakos usmiercanie glownego bohatera. bedzie taki fajny niedosyt i taka tajemnica. ja bym tak przynajmniej zrobil, a co wy o tym sadzicie


--------------------
They were standing in a large, circular room. Everything in here was black including the floor and ceiling; identical, unmarked, handleless black doors were set at intervals all around the black walls, interspersed with branches of candles whose falmes burned blue; their cool, shimmering light reflected in the shining marble floor mad it look as though there was dark water underfoot..
'Someone shut the door,' Harry muttered....

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lousie
post 05.01.2004 20:12
Post #36 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 165
Dołączył: 29.11.2003
Skąd: Z daleka XD




No, ja sądzę, że masz trochę racji.Bo Voldek nie mógłby zginąć, to by się skończyło za dobrze.A gdyby Potter umarł, to by się skończyło źle.Najpier uchodzi z życiem ze wszystkich spotkań z Voldziem, a na końcu pada.


--------------------
One day you will ask
me what's more
important, your life or
mine? And I will say,
my life, then you will
walk away, never
knowing that you are
my life.

----------------------------

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 05.01.2004 20:28
Post #37 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



Ta blizna znaczy więcej niż sobie możecie wyobrazić... biggrin.gif


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lousie
post 08.01.2004 20:25
Post #38 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 165
Dołączył: 29.11.2003
Skąd: Z daleka XD




QUOTE
Ta blizna znaczy więcej niż sobie możecie wyobrazić... 


Uuu. Jaka ty jesteś tajemnicza. biggrin.gif A co do wyobraźnie, to ja mogę sobię wyobraźić duużo biggrin.gif tylko nie wiem, czy to wystarczy. biggrin.gif


--------------------
One day you will ask
me what's more
important, your life or
mine? And I will say,
my life, then you will
walk away, never
knowing that you are
my life.

----------------------------

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ana-Malfoy
post 11.01.2004 10:54
Post #39 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 4
Dołączył: 28.11.2003
Skąd: Z Tajemniczej Strefy...




A ja myślę,że ta blizna zniknie,jak Voldemort umrze..To całkiem możliwe...


--------------------

Nic nie robić..Zupełnie nic nie robić..
[/LIST]
Moje dzieło...Niech każdy w nie zajrzy...user posted imageJak go ktoś dotknie to uduszę!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 11.01.2004 11:14
Post #40 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (Cho__Chang @ 04-01-2004 12:30)
według mnie,blizna ma jakąś moc i może w którejś książce pomuc Harry'emu smile.gif

LOL..dlaczego teraz sobie pomyślałem..:
'Potter był przyparty do muru. Voldemort wyciągnął różczkę , zamachnął się lecz w tej chwili Harry rzucił:
- Nie tak szybko , Vłodek.
po czym z jego blizny zaczęły wyskakiwać Rukakumby które wystrzeliły jak strzała w Voldemorta i przeebijając go na wylot i pokonując go.
Od tej chwili , jako czołowy miotacz i wyrzutnia pocisków oraz zaklęć służyła mu strara , dobra blizna.'
Piękne zakończenie XD


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 11.01.2004 20:12
Post #41 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



QUOTE (Ana-Malfoy @ 11-01-2004 10:54)
A ja myślę,że ta blizna zniknie,jak Voldemort umrze..To całkiem możliwe...

Ja bym nie była tego taka pewna.... choć w pewnym procencie jest to możliwe... blink.gif


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 11.01.2004 20:16
Post #42 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



Blizny pozostają na całe życie, chyba, że usunie się je w magiczny sposób...
A skąd wiesz, że to Vold umrze??


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 11.01.2004 20:26
Post #43 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



Voldemort musi odejść! Voldemort musi odejść! biggrin.gif (zamiast balcerowicza)
Przecież, gdyby Voldek nie odszedł, to Harry nie był by całkowicie bohaterem... tongue.gif


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lousie
post 11.01.2004 21:51
Post #44 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 165
Dołączył: 29.11.2003
Skąd: Z daleka XD




??? dobrze się czujesz??? Voldek ma odejść??? Potter bohater??? Hehe, dobre biggrin.gif Po moim trupie.Voldzio nie może odejść.To by było bez sensu. A Potter napewno nie zostanie bohaterem. Tak przepowiedziały centaury, nie??? biggrin.gif Żartuje oczywiście, ale tylko z centaurami biggrin.gif

Ten post był edytowany przez Lousie: 11.01.2004 21:51


--------------------
One day you will ask
me what's more
important, your life or
mine? And I will say,
my life, then you will
walk away, never
knowing that you are
my life.

----------------------------

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Irwena
post 01.07.2004 18:40
Post #45 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 49
Dołączył: 29.03.2004
Skąd: Lublin




Ja myślę że ta blizna to taki chwyt marketingowy - żeby sie potter wyróżniał laugh.gif


myślę że ten temat nigdy nie był tak ''tajemniczy'' żeby ta cała jego blizna miała sie okazac czyms waznym. Gdyby mu nagle wyskoczyla czy cos takiego - moooże. Ale te jego migreny i widzenia i td to jedyne co mu daje blizna, i wydaje mi sie ze nie zawsze jest to dobre (choćby to ze niby Syriusz .... no co bylo dalej kazdy wie... cry.gif )

I tyle.


--------------------
Zawiodłam się na nim... Ale z drugiej strony... On nigdy nic nie obiecywał... On nie wie...

TGZK rulezzz XD!!!

Don't you cry... ja chcę tam wrócić!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Koralina
post 01.07.2004 19:14
Post #46 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 155
Dołączył: 14.02.2004
Skąd: Wenus

Płeć: Kobieta



Ja się od jakiegoś czasu zastanawiam, dlaczego blizne Harry'ego przeszył ból, gdy Voldemort dotknął jego policzka. Lily zostawiła na nim [Harrym] ślad swojej ofiary, lecz gdy Voldemort odrodził się z krwi Lily ta tarcza nie powinna już działać miedzy Harrym i Voldem, a jednak Harry odczuł boleśnie dotyk Lorda V. Dlaczego? Może owy triumf w oczach Dumbledora spowodowany był umocnieniem tarczy ochronnej Lily, spowodowane dotknięciem krwi Lily przez wroga, na którego miała działać? Jak myślicie?

Ten post był edytowany przez Koralina: 01.07.2004 19:15


--------------------
user posted image

Tak, zawsze genialna - idealna, muszę być i muszę chcieć. Super luz i już, setki bzdur i już - to nie ja.
I nawet kiedy będę sama, nie zmienię się - to nie mój świat. Przede mną droga którą znam, którą ja, wybrałam sama.
Myslovitz
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Galia
post 01.07.2004 20:41
Post #47 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 249
Dołączył: 28.05.2004
Skąd: *From the land of stars *




Ja myślę, że owy tajemniczy błysk w oczach Dumbledora dotyczył sprawdzenia się jego teorii, na temat tarczy ochronnej Lily (i kilku innych Dumbledor'owskich założeń na dodatek), bo wkoncu Voldi użył krwi Harry'ego właśnie po to, aby zapewnić sobie ochronę, którą Lily dała synowi oddajac za niego życie. Chociaż pewnie na nic mu sie ta ochrona nie przyda. Co z tego, że odrodził się z krwi Potter'a? On nie rozumie magii miłości, więc nie rozumie także istoty tej ochrony,a bez zrozumienia, to nie działa. Harry to rozumie, pamięta, więc...


--------------------
Jestem myślicielką niezależną, wolną poszukiwaczką oazy nieskrępowanych istnień. Przemierzam pustynie w poszukiwaniu sensu... Czy odważysz się pójść za mną?

Myśli, marzenia, złudzenia. Moje życie...

Nie można dostać czegoś, nie tracąc czegoś w zamian.
Żeby coś otrzymać musisz poświęcić coś o podobnej wartości.
To zasada równoważnej wymiany.
To prawda o świecie...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 01.07.2004 21:07
Post #48 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



Proste. Spójrzcie na to okiem Dumbledora: Wiecie o przepowiedni, wiecie, ze Harry ma moc pokonania Volda a jednak Tom wypuszcza [a raczej pozwala na tak długie przeżycie] swoja jedyna przeszkodę swoje nemesis. Czy nie wydaje wam się, że w tej sytuacji Albus pomyślał że jest 1:0 dla Zakonu?


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Puszczyk
post 09.07.2004 16:30
Post #49 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 236
Dołączył: 14.05.2004
Skąd: się biorą dzieci ? :P

Płeć: Mężczyzna



A ja nie rozumiem: Przecież gdy usuniemy Harr'emu blizne no to i tak będzie blizna po usunięciu starej blizny. No chyba, że zrobimy to w magiczny sposób.
Harry zawdzięcza bliźnie swe życie. W przepowiedni było jasno wyjaśnione: "Zostanie naznaczony..." - Voldemort nie musiał użyć Avady, każde inne zaklęcie podziałało by w ten sam sposób - zostawiając blizne. Ale gdyby nie to że miał zostac naznaczony to by umarł od Avady.


--------------------
..user posted image Moje kuly zararzom wasz ptasiatą grypom
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ismena_virgo
post 09.07.2004 18:43
Post #50 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 08.05.2004
Skąd: Dąbrowa Górnicza




Moim zdaniem blizna będzie spełniała takie same zadanie jak w poprzednich książkach, będzie go informowała co czuje Voldemort i czy jest w pobliżu. A w którym momencie Dumbledore powiedział, że nie chce aby ją usuwano?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Strony < 1 2 3 4 >
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 15.05.2024 11:53