Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

5 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> ZODIAK ANIMAGICZNY, (szukaj swego zwierzęcia)

Toroj
post 16.02.2004 20:04
Post #1 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 72
Dołączył: 22.12.2003

Płeć: Mężczyzna



Zodiak Animagiczny powstał przy współpracy Mirriel.

Świstak – styczeń – świstaki, jak wiadomo, mają skłonność do sreberek; czarownice urodzone w znaku świstaka często przejawiają przesadne zamiłowanie do biżuterii, natomiast panowie świstaki najczęściej są materialistami, niewielu wśród nich artystów i poetów, natomiast większość z zapałem oddaje się gromadzeniu dóbr materialnych, są oszczędni i przewidujący; naczelna zasada „być to mieć”.
Szczęśliwa liczba: 1
Kamień: Chryzopraz - kamień zalecany jako najszczęśliwszy dla ludzi interesu - kupców, bankierów i osób mających na co dzień do czynienia z dużą ilością pieniędzy.
Drzewo: jodła

Gumochłon – luty – czarodziej spod znaku gumochłona zwykle są bardzo spokojni i refleksyjni (w szkole trafiają najczęściej do Hufflepuffu), romantycy, łatwo się zakochują (wielokrotnie); w życiu zawodowym wolą zajmować niższe stanowiska nie wymagające dużej odpowiedzialności; często wykazują zadziwiającą wrażliwość i wyobraźnię; znak sprzyjający poetom, literatom oraz jasnowidzom.
Szczęśliwa liczba: 4
Kamień:
Beryl - przynosi szczęście w sprawach sercowych. Ten, kto go posiada, może się nie obawiać, że serce ukochanej osoby zwróci się ku innej (innemu). Pozwala też dochować wierności.
Chryzolit - wzmaga siły duchowe i dodaje zdolności przepowiadania przyszłości.
Drzewo: dąb

Chomik – marzec – ludzie urodzeni w znaku chomika odznaczają się optymizmem i wiarą we własne siły oraz niespożytą energią; jako znak patronujący początkom wiosny, chomik symbolizuje odnowę, odmianę i zadowolenie z fizycznej strony egzystencji (czytaj: lubi jeść).
Szczęśliwa liczba: 3
Kamień: Bursztyn - udziela jasności myśli, czystości uczuć i obdarza trudną zdolnością zachowania pogody myśli i wyrozumiałości wśród burz życia. Chroni przed urokami i czarami.
Drzewo: jarzębina

Dziobak – kwiecień – dziobaki to osoby o chwiejnym charakterze, równie dziwaczne i pomieszane jak ich patron, nigdy nie możesz się spodziewać po dziobaku zachowań racjonalnych; jednak wśród dziobaków jest równie wielu psychopatów, jak i osób spontanicznych, które potrafią z dnia na dzień rzucić wszystko i z jedną torbą podróżną złapać najbliższy świstoklik do Australii; jedno jest pewne – z dziobakiem nie sposób się nudzić.
Szczęśliwa liczba: 17
Kamień: Szafir - daje on czystość myśli, polot, zdolność intuicji, bezinteresowność, głębię w rozważaniu zagadnień, wytrwałość, pokorę i pogodę ducha. Z tego powodu jest talizmanem mędrców
Drzewo: jaśmin

Świergotnik – maj – czarownice urodzone w znaku świergotnika są z natury beztroskie i bardzo uczuciowe, wyjątkowo łatwo nawiązują romanse (choć potem zwykle tego żałują); panowie świergotniki bardzo przypominają swoich zwierzęcych patronów czyli „polatują z gałązki na gałązkę”, panie, które zapragną założyć gniazdko ze świergotnikiem, srodze się rozczarują, podobnie jak pracodawcy, próbujący obsadzić świergotnika na kluczowym stanowisku w firmie.
Szczęśliwa liczba: 12
Kamień: Lazuryt - usuwa takie wady charakteru jak lekkomyślność i brak wytrwałości.
Drzewo: jabłoń

Jednorożec - czerwiec - czarodzieje spod znaku jednorożca są odważni i wierni, ale mają zwykle bardzo wysokie wymagania wobec partnerów życiowych i rzadko zakładają rodziny; co tłumaczy jasno, dlaczego jednorożec jest symbolem dziewictwa.
Szczęśliwa liczba: 9
Kamień: Opal - czyni dobrych lepszymi, u złych zaś potęguje zło. Przynosi szczęście we wszystkich poczynaniach, ale tylko człowiekowi szlachetnemu.
Drzewo: oliwka

Jastrząb – lipiec – drapieżny ptak patronuje najgorętszemu miesiącowi roku; ludzie urodzeni pod znakiem jastrzębia są niespokojnymi duchami, lubią podejmować się trudnych zadań, kochają dalekie podróże. Inteligentni i ambitni, nie zagrzeją miejsca w domu czy na ciepłej posadce. Spośród jastrzębi wywodzi się wielu znanych polityków, aurorów, podróżników i naukowców.
Szczęśliwa liczba: 5
Kamień: Cyrkon - wywiera dodatni wpływ na zdolności umysłowe, budzi pragnienie władzy i poznania prawdy. Idealny dla podróżników (odstrasza dzikie zwierzęta i chroni przed ukąszeniami węży).
Drzewo: klon

Pufek – sierpień – sierpniowe pufki są generalnie osobami sympatycznymi, choć może nieco zbyt żywiołowymi jak na gust niektórych; zgodnie z cyklem natury, która w sierpniu osiąga szczyt energetyczny, pufki uwielbiają wszelkie życiowe przyjemności – w tym dobre jedzenie, wino (śpiew, kobiety i tak dalej), dobre lektury i dobrą sztukę (choć raczej stronią od awangardy). Znak pufka patronuje zielarzom, ogrodnikom i pracownikom branży spożywczej.
Szczęśliwa liczba: 7
Kamień:
Lazuryt - usuwa takie wady charakteru jak lekkomyślność i brak wytrwałości.
Ametyst - chroni od nieszczęść, chorób zakaźnych, wzmacnia nerwy i zdrowie. Pomaga w miłości i interesach oraz chroni przed skutkami pijaństwa.
Drzewo: cedr

Pantera – wrzesień – ludzie spod znaku pantery są nerwowi i nostalgiczni, gdyż urodzili się w niepewnym czasie przejścia lata ku jesieni; nie należy jednak lekceważyć panter, gdyż postawione w sytuacji stresowej umieją się odgryźć; znak sprzyjający zdolnościom animagicznym i talentom do zaklęć.
Szczęśliwa liczba: 14
Kamień: Granat - dla ludzi, którzy łatwo wpadają w depresję jest niezastąpionym towarzyszem. Zawieszony na piersiach przynosi dobre myśli.
Drzewo: grab

Feniks – październik – znak płomienistej jesieni, ludzie urodzeni pod znakiem feniksa spalają się w ogniu swoich pasji, często ze szkodą dla siebie samych, lecz zwykle podnoszą się z upadku, by znów zatopić się w nowym przedsięwzięciu i znów oddać mu cały swój czas i energię; spod znaku feniksa wywodzi się wielu znanych przywódców, polityków i artystów (np. lider zespołu Weird Sisters).
Szczęśliwa liczba: 8
Kamień:
Oliwin - zjednuje sympatię otoczenia i przynosi szczęście w interesach. Strzeże przed ogniem i kradzieżą.
Drzewo: lipa

Thestral – listopad – znak tajemnicy i sentymentalizmu; koniec jesieni skłania do rozmyślań nad sensem istnienia, thestrale są z natury pesymistami. Wrażliwe, smutnawe i słabego zdrowia, rzadko angażują się w życie polityczne i społeczne. Znak sprzyjający artystom oraz naukowcom. Sławne thestrale: Albert Camus, Paracelsus.
Szczęśliwa liczba: 11
Kamień: Selenit - ma silne właściwości tajemne, przyciągając oczy i przemawiając do wyobraźni. Potrafi bowiem osłonic nas przed złem a dobro przyciągnąć. Rozbudza głęboką intuicję, porównywalną z jasnowidzeniem i pomaga rozwiązać trudne problemy.
Drzewo: wierzba płacząca

Smok – grudzień – maksyma „Draco dormiens nunquam titillandus” dobrze odzwierciedla charakter ludzi zrodzonych pod znakiem smoka – ekstrawertyczni, inteligentni i twórczy, jednocześnie są bardzo drażliwi i źle znoszą krytykę. Znak sprzyjający talentom literackim, sportowym oraz wróżbiarstwu. Sławne smoki: Kassandra Trelawney, Ludo Bagman.
Szczęśliwa liczba: 6
Kamień: Topaz - pomaga w skupianiu uwagi, ułatwia wnikanie w zawiłe problemy. Ożywia umysł, daje słowom siłę wyrazu i przekonywania. Zapewnia życzliwość przełożonych i zsyła dar przewidywania reakcji innych.
Drzewo: figowiec.

Nietoperz – severian – nietoperz patronuje najbardziej tajemniczemu miesiącowi w roku; czarodzieje urodzeni w tym okresie są zwykle osobami małomównymi i stroniącymi od większego towarzystwa, mogą interesować się Czarną Magią, choć niekoniecznie schodzą na złą drogę; znak sprzyjający zdolnościom do warzenia eliksirów, numerologii i astronomii.
Szczęśliwa liczba: 13
Kamień:
Onyks - kamień cierpienia, prób, ale i mądrości. Nazywany "klejnotem władców", gdyż swemu właścicielowi zapewnia władzę nad innymi, pozwala przewidzieć poczynania przeciwników dodatkowo rozjaśnia myśli i wzmacnia pamięć.
Malachit - jest amuletem wzmagającym siły duchowe właściciela, z racji tej idealnie nadaje się dla ludzi nauki. Ponadto strzeże przed depresją i atakami złych mocy.
Drzewo: orzech

W porównaniu z kalendarzem mugolskim, severian przypada na okres od 26 grudnia do 5 stycznia włącznie.


--------------------
I'm snaper, no mercy, no potters
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 16.02.2004 20:13
Post #2 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



Thestral - listopad... Opis zdecydowanie NIE pasuje tongue.gif Ja pesymistą słabego zdrowia? Zdecydowanie zaprzeczę.
Ale sam zodiak bardzo pomysłowy - pogratulować pomysłu biggrin.gif
Severian - czemu mi się to z Severusem kojarzy? XP

peS: Ten cały Paracelsus był alchemikiem, prawda?

Ten post był edytowany przez Child of Bodom: 16.02.2004 20:14


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 16.02.2004 20:13
Post #3 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta





Zodiak bardzo fajny =) i stwierdzam że mój miesiąc - październik - ma najfajniejsze zwierzątko XD (dobra nie rzucać się inne też są fajne...na przykład te no...gumochłony laugh.gif )

QUOTE
spod znaku feniksa wywodzi się wielu znanych przywódców, polityków i artystów

ahhh czyli jest szansa zostać skorumpowanym politykiem..uspokoiłaś moją skołataną duszę XD


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lousie
post 16.02.2004 20:19
Post #4 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 165
Dołączył: 29.11.2003
Skąd: Z daleka XD




Ja jestem jastrzębiem, i co dziwne opis się prawie doskonale zgadza z moim charaktere. Bardzo fajny pomysł.


--------------------
One day you will ask
me what's more
important, your life or
mine? And I will say,
my life, then you will
walk away, never
knowing that you are
my life.

----------------------------

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kasandra Black
post 16.02.2004 20:24
Post #5 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 74
Dołączył: 05.02.2004




Hehe, ja jestem jednorożcem:PPPPPPPPP Jaja jak armaty.


--------------------
Niechaj to Niemcowie wżdy postronni znaja iż dresy nie gęsi iż swoje kije mają...
Jeżeli muszę wybrać, dajcie mi powód...
Jestem jak jasny szczur... Nic mi nie wychodzi...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ellie
post 16.02.2004 20:53
Post #6 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 236
Dołączył: 16.05.2003
Skąd: Nowy Dwór Maz.




Ja tak jak Avalanche jestem feniksem smile.gif Fajne zwierzątko. I opis po części się zgadza. Może jakąś wielką artystką zostanę?


--------------------
As happens sometimes a moment settled...
... and hovered and remained for much more than a moment.
And sound stopped and movement stopped?
... for much, much more than a moment.
And then the moment was gone.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Meave
post 16.02.2004 23:25
Post #7 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 127
Dołączył: 07.07.2003
Skąd: Bydgoszcz

Płeć: Kobieta



QUOTE (Child of Bodom @ 16-02-2004 19:13)
Thestral - listopad... Opis zdecydowanie NIE pasuje tongue.gif Ja pesymistą słabego zdrowia? Zdecydowanie zaprzeczę.

To zupełnie jak ja biggrin.gif Ja i pesymizm? Co to to nie. Za to szczęśliwa liczba się zgadza. Trudno, żeby było inaczej skoro urodziłam się jedenastego dnia jedenastego miesiąca tongue.gif


--------------------
"Nazwanym i bezimiennym, pamiętanym i zapomnianym - wszystkim udała się ta sama sztuczka, niezależnie od tego czy zmarli natychmiast czy minutę czy godzinę póżniej. Hokus-pokus: z żywej istoty w nieboszczyka. Najszybsza przemiana na świecie."
/Robert McLiam Wilson, "Ulica Marzycieli"/

Champagne for my real friends, and real pain for my sham friends!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bieta
post 17.02.2004 12:12
Post #8 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 17
Dołączył: 15.08.2003




Hie hie hie...no pięknie jestem dziobakiem. Ale psychopatką to ja nie jestem...to juz bliżej z tym chwiejnym charakterem ale bez przesady laugh.gif Ja NIE jestem dziobakiem XP
Horoskop nawet, nawet. Ciekawe jest to, że każde "zwierzątko" jest inne od poprzedniego. Ciężko jest znaleźc dwa chocoaż troche do siebie podobne ^^
Gratulacje dla Mirriel i Toroj (heh...ty Cmoku Wawelski =P )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seiya
post 17.02.2004 12:48
Post #9 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 80
Dołączył: 04.01.2004




Eh...Ja styczeń i raczej nie jestem matreialistą, bardziej artysta ^^ Cos nietrafnie oceniłaś Toroj


--------------------
Róże, ich płatki...Nasze matki- matki miłości, matki ludzkości...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 17.02.2004 13:24
Post #10 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Hehehehe, smoki rulez biggrin.gif

I co najdziwniejsze opis się w miarę zgadza, nawet pomimo tego że nie wierzę w takie bzdury jak horoskopy i inne rzeczy (religia zabrania tongue.gif)...

Ale z tym smokiem to nie wiem czy dobry wybór - w końcu nieraz wyrwał mi się jakiś Ryu-ha zan a to trochę nie pasuje... Moim ulubionym magicznym zwierzęciem jest feniks... Ale z kolei opis febniksa niezbyt pasuje do mnie... Dziwny jest ten świat biggrin.gif

Dzięki Toroj - bardzo fajny pomysł. Poprawiłaś mi humor biggrin.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kalamburka
post 17.02.2004 14:02
Post #11 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 15
Dołączył: 08.12.2003
Skąd: Z zza rzeki, zza cienia drzew.




Śietny pomysł ! Taki inny.
Jestem z pod znaku chomika(jak miło happy.gif ) i o dziwo w moim horoskopie wszystko się zgadza. A to że lubię jeść to już na 200 %


--------------------
Kto żyje nadzieją, umrze głodny.
Pisanie jest obroną przed szaleństwem.
Komputer to logiczne ogniwo w rozwoju człowieka: inteligencja bez moralności.
Człowiek jest tajemnicą, z tajemnicy przybywa i w tajemnicę odcchodzi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Atina
post 17.02.2004 14:49
Post #12 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 401
Dołączył: 07.04.2003

Płeć: Kobieta



LOL Jestem chomikiem! ^^
Nie żeby mi

się cos nie podobało, kiedyś miałam 10 chomików. ^^"
Nie wszystko

się zgadza, ale nie o to przecież chodzi, nie?


Fajny pomysł z tym

horoskopem (a jednak szkoda, że nie trafił mi się gumochłon, gumochłony

rlz!). Jednak powiem, że się zawiodłam. Tzn, nie to, że mi się nie

podoba. Ale spodziewałam się czegos tryskającego humorem, tak jak Twoje

opowiadanka. Po prostu sie przyzwyczaiłam do ogromnej dawki śmiechu przy

czytaniu twoich dzieł.
Ale podoba mi się.

Ten post był edytowany przez vampirka: 04.02.2019 16:34


--------------------
At the end of the world... or the last thing I see...

user posted image
Enormous amount of people would rather die, than think... in fact they do so.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 17.02.2004 15:00
Post #13 

Unregistered









fajny pomysł, jednak nie pasuje do mnie opis świstaka, ale bywa. spoko pomysł ;P
Go to the top of the page
+Quote Post
Nea
post 17.02.2004 16:18
Post #14 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 162
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Kostrzyn

Płeć: Kobieta



Dokładny Dziobak jestem. Heh, gratuluję.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mintir
post 17.02.2004 17:07
Post #15 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 28
Dołączył: 30.06.2003




A ja jestem gumochłonem tongue.gif Pół na pół się zgadza, ale mam brata świstaka. I tu się wszytko zgadza wink.gif


--------------------
We are what we are

I didn't begin it.
I didn't make the world.
It was always there, this evil.
It was in the shadows and it caught me
and made me part of it.
I didn't make evil.
I didn't make myself

- Lestat de Lioncourt
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Margot
post 17.02.2004 17:41
Post #16 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 21
Dołączył: 16.11.2003
Skąd: Ooo długo by pisać XD




A świstak siedzi i zawija je w te sreberka XD... Heh ja jestem świstaczkiem XD Świstaczki górą biggrin.gif
Więc nie podskakiwać bo zrobię bunt świstaków i nie będzie miał wam kto zawijać milki w sreberka XD...

Pomysł baardzo fajny XD Taki...pomysłowy:D


--------------------
user posted image
user posted image
"Nie bój się cieni... oznaczają one , że gdzieś obok jest jakieś świateło"
"To, że ktoś umarł nie znaczy wcale ,że odszedł"
Come come my lady be my butterfly... SUGAR XD
"Wszystko co ma poczatek ma także i koniec"
Moje życie... porozrzucane w nieładzie kartki papieru
Moje szablony...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mira
post 17.02.2004 22:04
Post #17 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 289
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



ja i Thestral? huh.gif a to ciekawe tongue.gif
hmm.. pesymistka to ze mnie niejest aż taka... słabego zdrowia tesh nie mam... huh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kasandra Black
post 17.02.2004 22:14
Post #18 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 74
Dołączył: 05.02.2004




Ej, ludzie, na razie nikt nie jest jednorożcem poza mną........


--------------------
Niechaj to Niemcowie wżdy postronni znaja iż dresy nie gęsi iż swoje kije mają...
Jeżeli muszę wybrać, dajcie mi powód...
Jestem jak jasny szczur... Nic mi nie wychodzi...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mira
post 17.02.2004 22:23
Post #19 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 289
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



QUOTE (Kasandra Black @ 17-02-2004 22:14)
Ej, ludzie, na razie nikt nie jest jednorożcem poza mną........

nie martw się mam kumpele co się w czerwcu urodziła więc nie jesteś sama wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Siobhan
post 17.02.2004 22:31
Post #20 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 98
Dołączył: 25.01.2004




Świergotnik hm... Faktycznie czasem bywam lekkomyślna. A pomysł na zodiak jest światny. Gratuluję!


--------------------
"So laugh in your loneliness
Child of the wilderness
Learn to be lonely
Learn how to love life that is lived alone
Learn to be lonely
Life can be lived
Life can be loved
Alone."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
KaRoLiNa
post 18.02.2004 17:17
Post #21 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 60
Dołączył: 24.05.2003
Skąd: Łódź




Ja jestem jednorożcem i do mnie ten opis do mnie niezbyt pasuje. Kasandra nie jesteś sama !


--------------------
T.Love - Marzyciele
Życie jest tak wspaniałe, że trzeba przez nie przejść
Czasami w to nie wierzę i myślę, że lepsza jest śmierć
Babilon-System swoją bronią pragnie zniszczyć mnie
Lecz życie jest wspaniałe - kolory czarno-białe
My marzyciele naszego wieku
Dzieci rewolucji pijące mleko
Ja wtedy właśnie żyję, gdy idziesz obok mnie
Dla mojej i dla twojej satysfakcji wszystko dzieje się
Życie jest tak wspaniałe, naprawdę to wiem
A ci, którzy chcą mnie zniszczyć, faszerują nas złem
My marzyciele naszego wieku
Dzieci rewolucji pijące mleko
Na całe ziemi piekło - napompowany świat
Zatruty, zepsuty balon - nienawiść i gwałt
A nasze życie jest, nasze życie trwa
Dla mojej i twojej satysfakcji - dla naszego ja
My marzyciele naszego wieku
Dzieci rewolucji pijące mleko
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kasandra Black
post 18.02.2004 17:24
Post #22 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 74
Dołączył: 05.02.2004




O jak miło..... Mira, ja też ma kumpelę urodzoną w czerwcu. A do mnie opis pasuje:P


--------------------
Niechaj to Niemcowie wżdy postronni znaja iż dresy nie gęsi iż swoje kije mają...
Jeżeli muszę wybrać, dajcie mi powód...
Jestem jak jasny szczur... Nic mi nie wychodzi...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 18.02.2004 18:08
Post #23 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



QUOTE
Świergotnik – maj – czarownice urodzone w znaku świergotnika są z natury beztroskie i bardzo uczuciowe, wyjątkowo łatwo nawiązują romanse (choć potem zwykle tego żałują); panowie świergotniki bardzo przypominają swoich zwierzęcych patronów czyli „polatują z gałązki na gałązkę”, panie, które zapragną założyć gniazdko ze świergotnikiem, srodze się rozczarują, podobnie jak pracodawcy, próbujący obsadzić świergotnika na kluczowym stanowisku w firmie.
Szczęśliwa liczba: 12
Kamień: Lazuryt - usuwa takie wady charakteru jak lekkomyślność i brak wytrwałości.
Drzewo: jabłoń


Daj spokój biggrin.gif Gdzie to znalazłeś biggrin.gif ?? Zupełnie nie pasuje...
Hehe... myślałem, że kwiknę ze śmiechu biggrin.gif

Ten post był edytowany przez Syriusz_Black: 18.02.2004 18:09


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Skejti- dawna Skejtmenka
post 18.02.2004 19:18
Post #24 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 24
Dołączył: 26.10.2003
Skąd: Elbląg




W jedyn miałaś napewno rację: że lubię jeść!! (jeestem chomikiem tongue.gif)


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kasandra Black
post 19.02.2004 17:07
Post #25 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 74
Dołączył: 05.02.2004




Ja też lubie jeść, ale chomikiem nie jestem:P


--------------------
Niechaj to Niemcowie wżdy postronni znaja iż dresy nie gęsi iż swoje kije mają...
Jeżeli muszę wybrać, dajcie mi powód...
Jestem jak jasny szczur... Nic mi nie wychodzi...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 11:56