Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> O Emmie

Ania*
post 14.10.2004 17:22
Post #1 

Unregistered









O Emmie W, przetłumaczone z mugglenetu

Ma wypryski!
Jestem jak każda inna nastolatka czyli jestem daleka od ideału. I mam wielkie pryszcze na środku nosa!

Uwielbia filmy i książki!
"Niedawno obejrzałam "To właśnie miłość" i bardzo mi się podobał! Ostatnia dobra książka, którą czytałam - mówię o tym wszystkim wokół - to "Noughts and Crosses" Malorie Blackman.Najlepsza książka na świecie, ale takie smutne zakończenie! Jest super.

Ma wielkie sny!
"Mam takie ambicje! Chciałabym grać w angielskiej reprezentacji hokeja - to byłoby super. Chciałabym dostać Oscara, ale nie wiem, czy do tego dojdzie. Chciałabym zwiedzić cały świat - odwiedzić każdy kraj, bo uwielbiam zwiedzanie."

Zabawia się z przyjaciółkami!
"Mam wspaniałą grupę przyjaciółek, z którymi jestem bardzo blisko. Jest nas cztery czy pięć. Jeśli nie jesteśmy w szkole, idziemy do kina, kupujemy CD, gadamy, odwiedzamy się w domach - zwykłe, dziewczęce sprawy!"

Denerwuje się przy chłopcach!
"O Boże! Jestem taka okropna! Jestem straszna! Pewnie wszyscy myślą, że jeśli jestem aktorką, to poradzę sobie, ale nie! Zwłaszcza przed i po spotkaniu tak się stresuję..."

Uwielbia dekorować swój pokój!
"Gdy pierwszy raz weszłam do swojej garderoby, były tam tylko wielkie, białe ściany. Więc jedną z nich pomalowałam wielkim obrazem, który pokazywał,, co lubię! Mam tam modne torebki, mój ulubiony samochód (Mini) lody, czekoladę! Cała ściana jest zapełnona. Jest bardzo duża, bardzo kolorowa i bardzo wesoła, czyli.. super! Kupiłam też masę plakatów. Teraz to bardzo swojski i przytulny (i kolorowy) pokój.

Walczy w szkole!
"Nie rozumiem nic z matmy i nauki! Chemia jest po prostu... okropna! Nie moge jej polubić! I matmy też. Nienawidzę cyfr! Jestem w tym słabiutka! Z matmy chciałabym się poprawić, bo doprowadza mnie do szaleństwa.

Został 1 rok do "Czary Ognia".
"Nie moge się doczekać Turnieju Trójmagicznego, bo w książce został opisany wspaniale i magicznie! nie mogę się doczekać, by zobaczyć, jak wygląda to na dużym ekranie! Myślę że będzie super.

Ten post był edytowany przez Ania*: 14.10.2004 20:10
Go to the top of the page
+Quote Post
Anulcia
post 14.10.2004 18:05
Post #2 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 116
Dołączył: 17.09.2004
Skąd: Radom...->taka dosyć duża wioska




QUOTE
"Nie moge się doczekać Turnieju Trójmagicznego, bo w książce został opisany wspaniale i magicznie! nie mogę się doczekać, by zobaczyć, jak wygląda to na dużym ekranie! Myślę że będzie super!"

Mmmm....zapowiada się ciekawie...Ja też nie mogę sie już doczekać!! happy.gif happy.gif happy.gif


--------------------
Facet z natury swej cierpi na nieuleczalne upośledzenie emocjonalne :]

---------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 14.10.2004 18:20
Post #3 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Denerwuje się przy chłopcach!
"O Boże! Jestem taka okropna! Jestem straszna! Pewnie wszyscy myślą, że jeśli jestem aktorką, to poradzę sobie, ale nie! Zwłaszcza przed i po, tak się stresuję..."

Buahahahahahahhahahahahahahahahahahahhahaaaaa - bo sie udusze :wielki jenzor:
Nie ma co hehehe
QUOTE
Uwielbia filmy i książki!
"Niedawno obejrzałam "To właśnie miłość" i bardzo mi się podobał!

Wait one God damm minute! Przeciesz w Love Actually są sceny erotyczne!!!
Jestem zbulwersowany mad.gif mad.gif
czarodziej.gif

edit
sciety quote

Ten post był edytowany przez kubik: 14.10.2004 18:21


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 14.10.2004 18:27
Post #4 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Nie wiem, kto tłumaczył ten wywiad, czy ty, Aniu, czy ktoś inny.... bo nie wiem, czy to wina tłumacza, czy taki już był ten wywiadzik... (nie chce mi się szukać w tej chwili) ale Emma się zachowuje co najmniej... dziwnie blink.gif

Te jej wypowiedzi są takie... nienaturalne, takie... ech, przypominają mi pewną dziewczynę z mojej szkoły, której nie znoszę wprost!

Tak, kubik, to "przed i po" to normalnie niezłe jest laugh.gif Normalnie to wydaje mi się, że ona się jakoś tak wszystkim.... podnieca blush.gif

QUOTE
Jestem jak każda inna nastolatka - naprawdę! Jestem daleka od ideału! I mam wielkie pryszcze na środku nosa! Naprawdę! Mam je!"


Tak jakby za wszelką cenę chciała udowodnić tę swoją normalność. Przecież to normalne, że w tym wieku można mieć pryszcze i nie musi nas o tym tak gorąco przekonywać tongue.gif

Nigdy nic nie miałam do Emmy... ale może jej rzeczywiście nieco sodówka nieco odbiła??? Czy już może taka jest?

Ten post był edytowany przez kkate: 14.10.2004 18:31


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
porucznik184
post 14.10.2004 19:45
Post #5 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 34
Dołączył: 01.07.2004




biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
nie.... ja nie wytrzymam...
świetny refleks kubik......
a tak właściwie to faktycznie ten wywiad wydaje się taki.... sztuczny blink.gif
QUOTE
QUOTE

Jestem jak każda inna nastolatka - naprawdę! Jestem daleka od ideału! I mam wielkie pryszcze na środku nosa! Naprawdę! Mam je!"

Tak jakby za wszelką cenę chciała udowodnić tę swoją normalność. Przecież to normalne, że w tym wieku można mieć pryszcze i nie musi nas o tym tak gorąco przekonywać tongue.gif

zgadzam się z tobą kkate smile.gif
cały ten wywiad jest tak jak napisałem wcześniej sztuczny...
może to coś typu fotomontaż? tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ania*
post 14.10.2004 20:19
Post #6 

Unregistered









Ponieważ mój news pt. o Emmie, wywołał wiele kontrowersji umieszczam z Veritaserum jego oryginalną wersję.


Emma Watson interview in "Popstar"
Emma Watson - "I'm Just Like You!"
Juicy details of her surprisingly simple life!

She's an international movie star with three enormous blockbusters on her resume, she's become the face of one of the most beloved characters in literary history and she's admired by girls around the globe as a strong role model. But 14-year-old Harry Potter starlet Emma Watson proves that she really is just a normal teenage girl, with typical passions and problems. Of course, she's the only 14-year-old girl who knows the secrets of next year's Harry Potter and the Goblet of Fire!

She gets zits!
"I'm like every other teenager - I really am! I'm far from perfect! And I do get massive spots in the middle of my nose! I do! I do have them!"

She loves movies and books!
"I just watched Love Actually, which I really liked! The last good book that I've read - I've been raving about it everywhere - was Malorie Blackman's Noughts and Crosses! Oh! Best book in the world, but so sad at the ending! Really, really good!"

She has big dreams!
"I have so many ambitions! I thought I'd like to play hockey for England - that would be good! I'd love to win an Oscar, but I don't know whether that will happen! I want to have seen all of the world! I want to have been to pretty much every country just 'cause I love seeing different places."

She hangs out with her friends!
"I have a really good group of friends who are all really close. There's about four or five of us. If we're outside school, we'll go watch a film, hang out at Starbucks, go and choose CDs, talk, go to one of each other's houses - just normal, girly stuff!"

She gets nervous around boys!
"Oh my goodness! I'm really bad! I get so worked up! I really am awful! You'd think because I'm an actress I can get away with it, but no! Especially before and afterwards, I get so stressed out... so worked up!"

She loves decorating her room!
"When I first came into my dressing room, it was just big, white walls. So I painted one of the walls with a massive painting of everything that I like! I've got fashion bags, my favorite car (which is Mini) ice cream, chocolate! It's just covered. It's really big and really colorful and really happy, so that's cool! And I bought loads of posters. It's just a really bright room!"

She struggles in school!
"My thing that I'm awful at in school is math and science! Chemistry is just, like, ah! I can't get my head 'round it! And math I can't either. It's just I hate numbers! I'm really bad at that! Math is a real thing I'd like to be better at because it drives me crazy! It really does!"

Harry Potter and the Goblet of Fire Countdown: 1 year to go!
While we were enjoying the third film in theaters in June, the cast and crew were hard at work getting started on the fourth installment scheduled to hit theaters exactly 12 months from now! "I can't wait to see the Triwizard Tournament because in the book it's described as being so elaborate and great and amazing! I can't wait to see how that's all done! I'd think that will be really cool!" Emma gushes.

Jak widać,ten wywiad jest z Popstaru i Emma tak wykrzyknikowo mówi.


To oryginał- Emma mówi tak sztucznie(chyba ), a nie ja sztucznie tłumaczę !
Pozdro

Ten post był edytowany przez kkate: 16.10.2004 19:35
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 14.10.2004 20:35
Post #7 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



W porządku, dzięki. smile.gif

Nie cierpię, gdy ktoś mówi/pisze cały czas wykrzyknikami, dodając "ochy", "achy"!!! A ona właśnie tak robi dry.gif W tym wywiadzie cały czas.

QUOTE
"I have so many ambitions! I thought I'd like to play hockey for England - that would be good! I'd love to win an Oscar, but I don't know whether that will happen! I want to have seen all of the world! I want to have been to pretty much every country just 'cause I love seeing different places."


5 zdań - 4 zakończone wykrzyknikiem....


W ogóle, ładna to może jest (mówię to jako dziewczyna, obiektywnie i bez zazdrości tongue.gif!), ale zachowuje się dziwnie..... blink.gif


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Enaj
post 15.10.2004 08:28
Post #8 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 23.08.2004
Skąd: Boat ;)




Może ten wywiad był przeprowadzany w dziwnych okolicznościach huh.gif smile.gif

Biegła pewnie do pociągu, a jakiś pismak w biegu zrobił jej wywiada wink.gif tongue.gif


--------------------
user posted image <--- drżyjcie dzieci tej ziemi <--- Samhain minął smućcie się niegodziwcy


Dwie dinozaurzyce wybrały się na basen kąpielowy. Jedna kąpie się a druga tylko moczy nogi:
- Czemu się nie kąpiesz?
- Bo mam okres.
- A nie używasz owiec?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
HarrOla
post 15.10.2004 13:12
Post #9 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 36
Dołączył: 07.07.2003




Z tymi wypryskami to naprawde NIE przesadziła. Widziałam jej zdjęcie bez make-upu, jeziiiiiu, kaszana. Jest naprawde straszna, jak się patrzy 23 godziny i 59 minut na dobę na ładną umalowaną buźke to jak sie ją zobaczy w ciągu tej jednej minuty bez makijażu to można z krzesła spaść... dementi.gif Kkate, uwierz mi... ona nie jest ładna! (Ale w pełnym makijazu wygląda ładnie, nie powiem )

Ten post był edytowany przez HarrOla: 15.10.2004 13:15


--------------------
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 15.10.2004 13:58
Post #10 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



QUOTE(HarrOla)
Z tymi wypryskami to naprawde NIE przesadziła. Widziałam jej zdjęcie bez make-upu, jeziiiiiu, kaszana. Jest naprawde straszna, jak się patrzy 23 godziny i 59 minut na dobę na ładną umalowaną buźke to jak sie ją zobaczy w ciągu tej jednej minuty bez makijażu to można z krzesła spaść...  Kkate, uwierz mi... ona nie jest ładna! (Ale w pełnym makijazu wygląda ładnie, nie powiem )



No dobra, ale powiedz, która ze znanych aktorek, piosenkarek itd. się w ogóle nie maluje, jeśli się gdzieś publicznie pokazuje? huh.gif
Zresztą... pryszcze są problemem większości nastolatków... sama coś o tym wiem tongue.gif (nie jest ze mną tak źle, no ale zawsze...). I przecież tak czy owak po paru latach znikają. Więc nie możesz powiedzieć, że ktoś jest ładny czy brzydki, bo ma/nie ma pryszcze. Nie wyglądają one ładnie, no ale... to naturalne. I chyba KAŻDY, jeśli może, to stara się je ukryć! Emmy to też dotyczy!

Tak w ogóle to kiedyś widziałam zdjęcie Toma Feltona, gdzie był bez makijażu i totalnie "zapryszczony". No i co z tego, czy to takie dziwne? Dan, Emma, Rupert, Tom i reszta to ludzie jak wszyscy inni. Ja nie rozumiem, czemu ludzie się tak podniecają, jeśli zobaczą jakąś gwiazdę w nieco gorszym stanie niż widzą ją w mediach dry.gif ???


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vigga
post 15.10.2004 16:52
Post #11 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 489
Dołączył: 06.07.2003
Skąd: Olsztyn




QUOTE
Zabawia się z przyjaciółkami!
"Mam wspaniałą grupę przyjaciółek, z którymi jestem bardzo blisko. Jest nas cztery czy pięć. Jeśli nie jesteśmy w szkole, idziemy do kina, kupujemy CD, gadamy, odwiedzamy się w domach - zwykłe, dziewczęce sprawy!"

cztery czy pięć? może się czepiam, ale jak można nie wiedzieć ilu ma sie przyjaciół...?

QUOTE
Denerwuje się przy chłopcach!
"O Boże! Jestem taka okropna! Jestem straszna! Pewnie wszyscy myślą, że jeśli jestem aktorką, to poradzę sobie, ale nie! Zwłaszcza przed i po spotkaniu tak się stresuję..."

och! ach! jaka ja brzydka jestem! och! nie! nie wyjdę na ulice! brzydal! grubas! bleee...


--------------------
mądrzejsi mówili nie rób
mówili
trzymaj się z daleka
nie pozwalali mi
sam się dowiedziałem
czym jest kłamstwo
zło i krzywda
dziękuje Wam
za okaleczenie mojej duszy...


all we see or seem is but a dream within a dream
*************
nierealne jak bajka...prawdziwe jak bajka...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szpieg z lasu Sherwood
post 15.10.2004 17:06
Post #12 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 12.10.2004
Skąd: Las Sherwood




blink.gif Całkowicie zgadzam się z kkate. Co do joty. I widać, że główni aktorzy się tym nie przejmują. Dowodem na to jest chociażby to, że Dan i Emma nie ukrywali swoich uczuć na londyńskiej premierze "Więźnia Azkabanu". A poza tym...Watpię, aby ten wywiad udostępniła fanom nasza Emma. To wogóle nie jest jej styl! Ona ma czternaście lat, a ta wypowiedź wyglądała na 11 lat, na lalunię, która pragnie przekazać wszystkim, że ma wypryski...Na Tolkiena... dry.gif Bez odrazy, ale kto to tłumaczył?Hmpfff...


--------------------
Legenda lasu Sherwood jeszcze się nie skończyła. Robin Hood, Król Złodziei rozoczął tę legendę. A jego córka ją skończy. Księżniczka Złodziei, Szpieg o wielu twarzach, Strażniczka lasu Sherwood...Nikt jej nie powstrzyma przed zwróceniem tronu prawowitemu władcy.

user posted image
user posted imageKK+OB=Loveuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hermiona13
post 15.10.2004 18:00
Post #13 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 113
Dołączył: 14.05.2004
Skąd: Sosnowiec




No mi się wydaje że to nie prawdziwy wywiad...
Ale co do Emmy to nic do niej nie mam ale ona wcale nie jest jakaś piękna.Z makijażem być może ale bez niego to wygląda jak normalna nastolatka nawet trochę gorzej bo ten makijaż zniszczył jej cerę...A tak pozatym to ma zmarszczki...


--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image





Let's go the library! Let's go crazy and omit words to show off how good our English really is! Also, let's put a lot of shiny pictures to irritate the s... out of modem users.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eden_ka
post 15.10.2004 23:45
Post #14 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 149
Dołączył: 08.05.2003
Skąd: Neverland




QUOTE
"Mam wspaniałą grupę przyjaciółek, z którymi jestem bardzo blisko. Jest nas cztery czy pięć.

Ta, tez mi sie to od razu do oczu rzucilo - jak mozna stwierdzic, ze ma sie bardzo bliskich przyjaciol i nie wie sie ile ich tak na prawde jest?! Chore...

Zgadzam sie z wszystkimi piszacymi wczesniejXD Sztuczny wywiad, ktorego pewnie tak na prawde nie bylo - to tylko zlepek roznych informacji ktore kiedys tam mowila Emma...
Ciekawe z jakiej gazety jest net wywiad... nadaje sie do naszego 'Brava'


--------------------
user posted image
"While I crawl into the unknow - cover me
I'm going hunting for mysteries - cover me
I'm going to prove the impossible really exists" - Bjork
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pottero
post 16.10.2004 19:38
Post #15 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 24.04.2003
Skąd: Rybnik




Należy wziąć jeszcze pod uwagę to, kto to spisał. Być może Emma wcale nie używa tyle wykrzyknień, ale coś takiego sugeruje osoba spisująca rozmowę. Dla przykładu: moja siostra niemalże każde zdanie kończy wykrzyknikiem (a żeby tylko jednym!), przeważnie jej rozmowy na GG czy notki na blogu pełne są wykrzykników (np. „hej, jesteś?????!!!!!!!!!!!!!”) – pokemoństwo, stuprocentowe.
No i czasami tłumacze pozwalają sobie na dość swobodne tłumaczenie, jeżeli tłumacz jest pokemonem, będziemy rzygali wykrzyknikami (tak jak ja). Nie mówię teraz oczywiście o osobie tłumaczącej komentowany wywiad.

P.S. Podoba mi się postawa ochrzaniania wyższych rangą redaktorów tych niższych za przewinienia! A ja i tak się tutaj wpiszę smile.gif.


--------------------
„Jeden, dwa - Freddy idzie po ciebie.
Trzy, cztery - zarygluj dokładnie drzwi.
Pięć, śześć - krucyfiks w rękę weź.
Siedem, osiem - czuwaj do późna w noc.
Dziewięć, dziesięć - nie zaśniesz nigdy już!”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matbez
post 22.10.2004 15:36
Post #16 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 8
Dołączył: 08.07.2004




Ten wywiad nie sprawie ze palam do niej wieksza sympatia ... raczej odwrotnie ... :/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 16.04.2024 15:21