Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

8 Strony « < 5 6 7 8 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Jaką Serię Książek Rowling Stworzy Po Hp??

em
post 30.07.2007 08:35
Post #151 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



Przecież te książki nie zostały jeszcze wydane. Podejrzewam, że dla uniknięcia porównań z Potterem pojawią się w księgarniach po pseudonimem.


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
blaha
post 30.07.2007 09:28
Post #152 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 14
Dołączył: 16.11.2005

Płeć: Mężczyzna



Jo już chyba kilkakrotnie mówiła, że chciała by stworzyć coś dla młodszych czytelników, jakieś krótsze historyjki. A co do pseudonimu też mi się tak wydaje, że będzie chciała aby te opowiastki czytano dlatego, że są dobre a nie dla samego Jej nazwiska.

Wiadomość z Onetu:

J.K. Rowling pracuje nad nowymi książkami

J.K. Rowling pracuje już nad dwiema nowymi powieściami, chociaż jej najnowsze dzieło dopiero od kilku dni zajmuje pierwsze miejsca na listach bestsellerów książkowych.
Autorka tomu "Harry Potter i śmiertelne relikwie" stała się dzięki magicznej sadze multimilionerską, ale nie jest jeszcze gotowa na zawodową emeryturę.
- Obecnie pracuję nad dwiema książkami. Jedna z nich jest adresowana dla dzieci, a druga dla dorosłych. To dziwne, ale podobnie zaczęła się historia Harry’ego. Przez rok pisałam równocześnie dwie powieści, aż wreszcie jedna z nich całkowicie mnie zaabsorbowała. Przypuszczam, że teraz będzie tak samo: jeden z moich projektów umrze śmiercią naturalną i będę wiedziała, co jest moim następnym zadaniem - wyjaśnia Rowling.

Ten post był edytowany przez blaha: 07.08.2007 10:19
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 30.07.2007 12:43
Post #153 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



QUOTE(emoticonka @ 30.07.2007 09:35)
Przecież te książki nie zostały jeszcze wydane. Podejrzewam, że dla uniknięcia porównań z Potterem pojawią się w księgarniach po pseudonimem.
*



Jaaasne. I myślisz, że nikt kompletnie nie będzie wiedział, że to autorki HP? tongue.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Amellive
post 30.07.2007 17:42
Post #154 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 18
Dołączył: 28.07.2007
Skąd: Zza rogu

Płeć: Kobieta



Mam szczerą nadzieję, że Rowling niebędzie ciągnąć w nieskończoność serii o HP. (Chociaż na premierze 7 tomu nie wykluczyła, że napisze coś jeszcze na ten temat)
Ale myślę, że na pewno coś jeszcze wyda, sama wspominała o powieści kryminalnej (jestem za! smile.gif Z resztą z jej talentem i sławą... Byłoby dziwne, gdyby nie wykorzystała szansy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
obi
post 06.08.2007 15:23
Post #155 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 55
Dołączył: 23.07.2007

Płeć: Mężczyzna



ja gdzieś czytałem (chyba na onecie), że już zaczęła pracę nad dwoma nowymi powieściami. jedna będzie przeznaczona dla dorosłych a druga dla dzieci


--------------------
jeśli komuś niepodoba się moje zachowanie to niech pisze PW do mnie lub na mój nr koma 697910850
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PrZeMeK Z.
post 06.08.2007 15:25
Post #156 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



Też gdzieś o tym słyszałem.
No i ma zamiar napisać encyklopedię HP, która będzie zawierać dodatkowe informacje o postaciach, losy tych, które przeżyły ostatni tom itp.


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
obi
post 06.08.2007 15:37
Post #157 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 55
Dołączył: 23.07.2007

Płeć: Mężczyzna



to bardzo ciekawe (z tą encyklopedią) ja gdziś nawet znalazłem księgę zaklęć do trzeciej klasy w hogwarcie


--------------------
jeśli komuś niepodoba się moje zachowanie to niech pisze PW do mnie lub na mój nr koma 697910850
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Miętówka
post 07.08.2007 09:15
Post #158 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 558
Dołączył: 08.02.2007
Skąd: z górnej półki

Płeć: arbuz



QUOTE(Amellive @ 30.07.2007 16:42)
Mam szczerą nadzieję, że Rowling niebędzie ciągnąć w nieskończoność serii o HP. (Chociaż na premierze 7 tomu nie wykluczyła, że napisze coś jeszcze na ten temat)
Ale myślę, że na pewno coś jeszcze wyda, sama wspominała o powieści kryminalnej (jestem za! smile.gif Z resztą z jej talentem i sławą... Byłoby dziwne, gdyby nie wykorzystała szansy.
*


Ale o czym to by miało być, ten ósmy tom?! Syriusz nie żyje ( muszę przeczytać do końca DH smile.gif ), Dumbledore'a nie ma, Hogwart się skończy, o czym tu pisać?!
Ale popieram pomysł z kryminałem. Dlaczego Jo zawsze pisze to, co ja uwielbiam!
Pozdro dla Hermionci13 i dla Przemka Z.
Miętówka wink2.gif


--------------------
"In the Internet nobody knows you're a dog"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 07.08.2007 12:06
Post #159 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



ósmy tom? Taki tezaurus napisany przez samą Rowling.


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
abstrakcja
post 09.08.2007 19:04
Post #160 

Reborned. Siódma z O6.


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 801
Dołączył: 27.07.2007
Skąd: Wszędzie

Płeć: Kobieta



Szkur. Mam nadzieje, ze nic NOWEGO nie stworzy. Bo raczej marne szanse, ze przebije to HP, a jesli , wtedy z kolei HP znajdzie sie na tej 'nizszej półce', a tak czy siak będzie to PORÓWNYWANE do HP.

Natomiast bardzo chciałabym, żeby opisała życie Huncwotów w Hogwarcie. (; Marne szanse, wiem.. W ogole kto powiedział, ze Ona zamierza cos tworzyc? Nikt.


--------------------
Jedyną stałością jest zmiana.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 09.08.2007 19:15
Post #161 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Może Tobie nie powiedziała. Ale w wywiadzie skierowanym do innych przedstawiła takie plany. Jak zwykle pewna, jak zwykle bez pojęcia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
abstrakcja
post 09.08.2007 19:24
Post #162 

Reborned. Siódma z O6.


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 801
Dołączył: 27.07.2007
Skąd: Wszędzie

Płeć: Kobieta



QUOTE(Katon @ 09.08.2007 19:15)
Może Tobie nie powiedziała. Ale w wywiadzie skierowanym do innych przedstawiła takie plany. Jak zwykle pewna, jak zwykle bez pojęcia.
*



Skoro był skierowany do innych , to dziwisz się, że nie wiem? ;P Ja nie slucham nawet wszystkich uwag kierowanych do mnie, a co dopiero gdybym miała słuchac to co sie mowi do innych. Dobra Katon nie wiedziałam, zwracam honor , moze poczujesz się lepiej [jeden dobry uczynek na koncie wiecej, haha]. ;P Tak czy siak cokolwiek by nie stworzyla, to moze byc pewna, ze ja to przeczytam. ;P


--------------------
Jedyną stałością jest zmiana.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 09.08.2007 19:29
Post #163 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Czytanie naprawdę nie boli. A ten topic jest na pierwszej stronie.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
abstrakcja
post 09.08.2007 19:33
Post #164 

Reborned. Siódma z O6.


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 801
Dołączył: 27.07.2007
Skąd: Wszędzie

Płeć: Kobieta



EJ ohmy.gif co Ty robisz kobieto! Ja nie czytałam jeszcze części VII! Nie moge, nie powinnam, nie CHCE wiedziec takich rzeczy.


--------------------
Jedyną stałością jest zmiana.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 09.08.2007 19:35
Post #165 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Przepraszam za wyrażenie: posrało Cię?


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginnusia
post 09.08.2007 19:37
Post #166 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 464
Dołączył: 18.07.2007




Chciałam tu ująć subtelniej - przecież tam nic nie ma o VII tomie. smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
abstrakcja
post 09.08.2007 19:38
Post #167 

Reborned. Siódma z O6.


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 801
Dołączył: 27.07.2007
Skąd: Wszędzie

Płeć: Kobieta



No własnie?! Posralo?
A tak poza tym to z łaski swojej mogłabys nie usuwac moich jakze tworczych tematow.. tongue.gif Powinnas zaakceptowac to, ze ja tez mam swoje 3 grosze do dorzucenia, nieprawdaz? tongue.gif A tak ogolnie to jestes wulgarna, niegrzeczna i nieuprzejma. Na stos z Tobą.

Dobra,przepraszam. Ginnusia masz racje , nie ma. Z przerazenia od razu to zamknęłam, po przeczytaniu pierwszego zdania.

Pomyślmy: jestem tu moderatorką, tak? Daję Ci na Forum Głównym link do tematu, który również na tymże Forum Głównym się znajduje, tak? Jak wysokie trzeba mieć IQ żeby wpaść na to, że nie może w nim być żadnych spojlerów siódmego tomu? To ci zagadka.

Ten post był edytowany przez owczarnia: 09.08.2007 19:45


--------------------
Jedyną stałością jest zmiana.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 09.08.2007 19:39
Post #168 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Z łaski swojej usuwanie takich tematów jest moim obowiązkiem niejako. A Twoje trzy grosze, słońce Ty moje jedyne, ruchem jednostajnie przyspieszonym wiodą Cię w kierunku bana.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
abstrakcja
post 09.08.2007 19:41
Post #169 

Reborned. Siódma z O6.


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 801
Dołączył: 27.07.2007
Skąd: Wszędzie

Płeć: Kobieta



Bana? To jednak jest mi pisane poznac tego Waszego... jak-mu-tam-było... dementorka? tongue.gif
To tutaj niewygodnych uzytkownikow się banuje? A-ha!


--------------------
Jedyną stałością jest zmiana.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 09.08.2007 19:46
Post #170 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Niewygodnych - nie. Głupich i złośliwych - i owszem. Próbowaliśmy z Tobą rozmawiać, nie idzie. A ja jestem aktualnie chora i nie mam cierpliwości do Twojej radosnej twórczości. Kapewu?

Ten post był edytowany przez owczarnia: 09.08.2007 19:46


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
abstrakcja
post 09.08.2007 20:07
Post #171 

Reborned. Siódma z O6.


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 801
Dołączył: 27.07.2007
Skąd: Wszędzie

Płeć: Kobieta



QUOTE(owczarnia @ 09.08.2007 19:46)
Niewygodnych - nie. Głupich i złośliwych - i owszem. Próbowaliśmy z Tobą rozmawiać, nie idzie. A ja jestem aktualnie chora i nie mam cierpliwości do Twojej radosnej twórczości. Kapewu?
*



Głupi i złośliwy czyli niewygodny. Taką mam już naturę, a Wy tego nie zmienicie chocbyscie mnie zbanowali i zarazem zesłali na mnie mafię ruską, binladena i plagi egipskie. Rozmawiac? Probowaliscie mnie skosic niczym trawnik miejski. A ja, przepraszam bardzo nie jestem trawnikiem. I nie dam się. Nie tak łatwo. Jestes chora? Trudno.. Leczenie kompleksow i wyładowywanie swojej złości na innych to tez nienajlepsza, nienajmadrzejsza i nienajmilsza sprawa. Mi akurat jest wesoło, jestem zdrowa, wiec wyrazam towarzyszace temu emocje. ;]

Zauwazylam, ze do wszelkich postow o niedociagnieciach masz podobne podejscie. Uwzglednie to na przyszlosc. ;P

Ten post był edytowany przez abstrakcja: 09.08.2007 20:08


--------------------
Jedyną stałością jest zmiana.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gem
post 10.08.2007 12:40
Post #172 

Magik


Grupa: Prefekci
Postów: 749
Dołączył: 24.07.2005
Skąd: z oślizłego lochu >:]

Płeć: Kobieta



Ano co było o kryminale i książce dla dzieci, ale, jak podkreśliła sama Rowling, prawdopodobnie jedno z nich umrze śmiercią naturalną, tak jak to było w przypadku Harry'ego, który kompletnie zdominował jej prace.

Nie wiem jak jest z pisaniem dwóch i więcej książek na raz, ale jeżeli o czytanie chodzi to nie ma większego problemu... o ile ktoś nie robi tego w tej samej chwili. Mam taki fajny zwyczaj czytania Pratchetta w wannie, Tolkiena w łóżku, bo to przepiękne wydanie Dzieci Hurina jest dla mnie zbyt cenne, (bez kosmatych skojarzeń), a Kuttnera na świeżym powietrzu.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 19.08.2007 20:15
Post #173 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



Gazeta The Sunday Times informuje, że żona słynnego autora kryminałów Iana Rankina, była świadkiem jak w zeszłym tygodniu Rowling pisała coś w jednej z kafejek. Żona pisarza uważa iż Rowling pisze "edynburską powieść detektywistyczną". To wszystko plotki i nie należy brać ich zbyt serio, ale jak znamy historię naszej pisarki, w kawiarni raczej nie odpoczywała, tym bardziej, że od jakiegoś czasu Rowling informuje nas o swoich planach wydania książek- jednej dla dorosłych i jednej dla dzieci, nie związanych z HP.

źródło: www.deptajem.pl


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Xel
post 21.08.2007 00:04
Post #174 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 70
Dołączył: 15.08.2005




Co myslicie jednak o koncepcji rozwiniecia swiata Harrego w wiecej ksiazek ? Nie koniecznie z Harrym w roli glownej ? Rozrosniecie sie swiata jak Pratchetta czy Tolkiena. Szczerze mowiac sam mam do tego mieszane uczucia. Raz uwazam to za bzdure i niepotrzebne marnowanie wspanialej historii, a raz chcialbym poczytac o wyczynach Dumbledora, psotach Huncwotów, a może jakieś podręczniki, z których uczą się młodzi czarodzieje (jeśli wcześniej ktoś wysunał taki pomysł to przepraszam i natychmiast edytuje posta-nie przebrnalem przez srodkowe strony temau biggrin.gif)

A co do ksiazek, ktore pisze. Nie moge sie doczekac zeby je przeczytac. Zobaczyc jak JO poradzi sobie z nowa ksiazka. Czy zostanie zgnieciona przez sławę Pottera, wybije się na niej, a może będzie tak dobra, że HP nie będzie miał nic do rzeczy ?
Ciekawe jak szybko się do wiemy, że autorka XXX YYY to pseudonim Pani Rowling smile.gif


--------------------
Członek "The Marauders" - fanklubu Huncwotów
user posted image
Jacy są ludzie takie są ich marzenia...
Only solution is a mental revolution...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PrZeMeK Z.
post 21.08.2007 00:08
Post #175 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



Wszystko, tylko nie kolejne książki w świecie HP (poza tą całą encyklopedią). Historia się skończyła, pora się z nią pożegnać. Każda kolejna próba byłaby tylko skokiem na kasę.


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

8 Strony « < 5 6 7 8 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 26.05.2024 07:58