Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony  1 2 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Fotki Z Wa, opisz co widzisz

Hipopotamus
post 24.05.2004 23:12
Post #1 

Hipo Zawsze Czujny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 35
Dołączył: 25.01.2004

Płeć: Mężczyzna



4 czerwca premiera w polskich kinach, a nowojoryczycy oficjalną światową premierę już mają za sobą. Je'rahl wygrzebał w serwisie stopklatka trochę fotek i informacji na ten temat.

W niedzielę odbyła się uroczysta światowa premiera "Harry'ego Pottera i
więźnia Azkabanu". Przed nowojorskim Radio City Music Hall gdzie odbywała
się projekcja filmu z udziałem występujących w nim aktorów zgromadził się
sześciotysięczny tłum.

Wśród stąpających po czerwonym dywanie gwiazd znaleźli się między innymi
Daniel Radcliffe, 14-latek wcielający się w postać nastoletniego
czarodzieja, Emma Watson oraz Rupert Grint grający role jego najlepszych
przyjaciół, a także Robbie Coltrane (Hagrid) i Alan Rickman (Severus Snape).
Wśród widzów dało się wpatrzeć z kolei Christine Aguilerę, Tima Robbinsa i
jego żonę Susan Sarandon oraz rapera LL Cool J-a.

Film przyjęto entuzjastycznie. Szczególną uwagę zwracano przede wszystkim na
to, że bardzo różni się od dwóch poprzednich części serii "Harry'ego Pottera
i kaminia filozoficznego" oraz "Harry'ego Pottera i komnaty tajemnic".
Pojawiły się nawet opinie, że "Więzień Azkabanu" jest najlepszą ze
zrealizowanych dotychczas części cyklu, najbardziej realistyczną i z
najciekawszymi efektami specjalnymi.

Europejska premiera "Harry'ego Pottera i więźnia Azkabanu" obędzie się 31
maja w Londynie. Na ekranach polskich kin film w reżyserii Alfonso Cuarona
zadebiutuje 4 czerwca."

(fotki do obejrzenia w newsie)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dragonica
post 24.05.2004 23:27
Post #2 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 09.02.2004




Powiem tylko dwa krótkie zdanka, na temat zdjęć:
Ron w długich włoskach- miodzio
Draco wygolony na centymetry- odruch wymiotny


--------------------
"... zawsze i wszędzie są sprawy,
rzeczy, zjawiska i istoty, które
trzeba zrozumieć- i takie,
w które wystarczy wierzyć..."
Dorota Terakowska ("Córka Czarownic")
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nimbuska2000
post 25.05.2004 07:54
Post #3 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 166
Dołączył: 13.05.2004

Płeć: Kobieta



Mam nadzieję,że Malfoy nie będzie miał takich włosów w trakkcie kręcenia 4 części. mad.gif


--------------------
-To żałosne. No, mam nadzieję, że będziesz się świetnie bawić. Wiesz co, może zaczniesz chodzić z McLaggenem, wtedy Slughorn mianuje was królem i królową Ślimaków...
-Możemy przyprowadzić gości-powiedziała Hermiona, która z jakiegoś powodu zrobiła się purpurowa na twarzy- i zamierzałam zaprosić ciebie, ale skoro uważasz, że jesteś ponad takie głupoty, nie będę nawet próbowała! (...)
-Zamierzałaś mnie zaprosić?- Zapytał Ron zupełnie innym tonem.
-Wyobraź sobie, że ta.- Odpowiedziała ze złością Hermiona.- Ale jeśli wolisz, żebym chodziła z McLaggenem... (...)
-Nie, nie chcę- powiedział bardzo cicho Ron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Atlashia
post 25.05.2004 10:05
Post #4 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 79
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Ja tu tylko na chwilę.




A ten drugi rudowłosy i długowłosy to jeden z aktorów grający bliźniaków? =D
Mdleję *pac*. B. podoba mi się.
Rupert też niczego sobie. Emmie troche ta sukienka nie pasuje, aktor grający bodajże Seamusa wygląda jakby umoczył włosy w czymś wyjątkowo tłustym. Felton 'na jeża' mi się wybitnie nie podoba. Dan chyba utył.
A Rickman jak zwykle boski. *ale i tak najbardziej jej się podobał w Dogmie^^*

I fotki skomentowane=D.


--------------------
Poszła, aha! ;D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sihaja
post 25.05.2004 10:52
Post #5 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: czysta krew..
Postów: 1716
Dołączył: 12.06.2003
Skąd: Z Nibylandii

Płeć: Kobieta



Właśnie zleciałam z krzesła. Ron i pół bliźniaka wymiatają z tymi włosami. A Malfoy tak źle wcale nie wygląda, co chcecie smile.gif
Ginny ma śliczną sukienkę. Bo Hermiona wygląda troszkę jak bombka, ale tak tragicznie też nie...

Boshhh nie mogę się doczekać już tego filmu ^^'


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kallafiorr
post 25.05.2004 11:52
Post #6 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 13
Dołączył: 25.05.2004




Istnieja podejrzenia ze w IV czesci to do rona molly ma sie zwracac aby cos zrobił z włosami... bill miał za mała role aby go wkrecic do filmu... ee tam fajnie wyglada...
zgadzam sie z atla co do emmy [biedna emmus znów beda jej dokuczac...]
dan troche za sztywno wygladał ale e tam XD
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eden_ka
post 25.05.2004 13:34
Post #7 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 149
Dołączył: 08.05.2003
Skąd: Neverland




Mi sie Rupert nie podoba w takiej fryzuze... na poczatku to go w ogole nie poznalam... tak samo z blizniakiem (dosyc to dziwne, bo normalnie uwazam sie za zwolenniczke dluzszych wlosow u facetow XD) Dan wyjatkowo dobrze wyszedl na tych zdjeciach... Jak dla mnie to Emma "zbyt doroslo" sie ubiera...

Ten post był edytowany przez Eden_ka: 25.05.2004 13:36


--------------------
user posted image
"While I crawl into the unknow - cover me
I'm going hunting for mysteries - cover me
I'm going to prove the impossible really exists" - Bjork
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katsumi
post 25.05.2004 13:58
Post #8 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 22.03.2004




Hermiona wyrasta na kolejną "gwiazdę", która więcej odsłania niż zakrywa. Ja nie wiem, dlaczego Ginny mogła ubrać się normalnie? Dan to już był "utyty" od drugiej części. (tak, tak, bogaty jest to się spasł) Ron mógłby nie mieć tych rudych kłaczków, a Malfoy wygląda jak cegła porośnięta na górze trawką, haha.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Angelina_Jonson
post 25.05.2004 14:23
Post #9 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 25.05.2004




A wg. mnie Emma wyszła w całości po prostu okropnie. Ta sukienka ją strasznie pogrubiła, a buty jak dla babci. W całości wygląda na trzydziestolatkę. Ginny wyszła bardzo ładnie...... a Malfoya pozostawię lepiej bez komentarza, bo wygląda jak królik.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 25.05.2004 14:51
Post #10 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




Zaczęłam piszczeć jak zobaczyłam Ruperta biggrin.gif !!! Przyrzekam, normalnie nie mam tego w zwyczaju! Słodki jest i taki misiowaty biggrin.gif Mniam! 100 pomysłów na minutę, co bym z nim zrobiła, jakby mi w łapki wpadł. Że większa część z nich podpina się pod pedofilię, lepiej się juz zamknę i pójdę sobie poszukać kogoś mniej ryzykownego do zaspokojenia mych nędznych żądzy.
A na serio, to niech oni Rona zdala od kosiarek trzymają! Jemu te włosy ( niestety w przeciwieństwie do pół-bliźniaka dry.gif ) tylko służą.
Ron i mała Gin wymiatają smile.gif Aaa, i niech ktoś jeszcze powie Emmie, że młodość jest ostatnio w cenie i ta tona tynku czym prędzej zniknąć winna...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
p_padma
post 25.05.2004 14:55
Post #11 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 7
Dołączył: 31.03.2004
Skąd: Szprotawa




EEEEE Emma wygląda FATALNIE,ładniej by ta sukienka wyglądała, jakby była na całą długość :-).Radcliffe ewentualnie..... A Grint jak baba wygląda, gdyby jeszcze sukienke założył........... Ginny ma ładną sukienkę, a ten Rickman jak taki dziadek wyglądał.


--------------------
p_padma
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Elendil!
post 25.05.2004 16:05
Post #12 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 26
Dołączył: 08.02.2004




Troche dziwne ze wolicie pisać o zdjeciach niz o tekstach...kids. Ale jak juz wzsyscy to są to tez cos powiem o zdjeciach. Emma- sukinka tragiczna ale fajna laska.Rupert- do fryzjera! wyglada jak strach na wróble.Radclife- moze być- taki troche za cukierkowy ale juz nad do tego przyzyczaił. Draco- dobry fryz! nie do filmu o Potterze ale oglonie,w zyciu, swietnie.Snape-lepiej mu w czarnych włosach( ale nie tak tłustych) Ginny- sukinka ładna, ale Hermiona jest ładniejsza cool.gif Neville- swiene włosy.Dean- na luzie.Hagrid-lepiszy był jako Hagrid.Bliźniak- bez komnetarza. z tą fryzurą jak baba z placu. noi taki moj komentarz nic nie wnoszący ale jak wolicie komentowac zdjęcia...


--------------------

Et Earello Endorenna utulien. Sinome maruvan ar Hildinyar tenn' Ambar-metta!

Zza Wielkiego Morza przybywam do Śródziemia i tutaj żyć będziemy ja i moi potomkowie aż do końca świata
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jawa
post 25.05.2004 16:18
Post #13 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 5
Dołączył: 25.05.2004
Skąd: z jawy-snu-mary przybywam, by poznać inne światy




Podobno o gustach sie nie dyskutuje....
Ja uwielbiam jak faceci mają długie włosy, a Rupertowi jest szczególnie ładnie w takiej fryzurze...
Zatem: "Noś, noś bracie długie włosy jak my...
Niech cie rodzina z domu wygania
niech cię fryzjer z nożycami gania,
a ty noś, noś, bracie długie włosy jak my..."


--------------------
"... zawsze i wszędzie są sprawy,
rzeczy, zjawiska i istoty, które
trzeba zrozumieć- i takie,
w które wystarczy wierzyć..."
Dorota Terakowska ("Córka Czarownic")
------
http://ewacialowicz.w.interia.pl
http://dies-irae.mylog.pl
http://jawa-mara-sen.blog.onet.pl
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
.:+Yena+:.
post 25.05.2004 16:44
Post #14 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 29
Dołączył: 15.05.2004
Skąd: Królestwo Cienia




nie no Rupert przeszedł samego siebie biggrin.gif Ginny tesh ładnie wyglada... Za to Emma... eee... kto pozwolił jej założyć ten kawałek szmaty... i te buty bleeee... własnej babci bym tego nie pozwoliła założyć


--------------------
"Wszystko już kiedyś było, wszystko już się kiedyś wydarzyło i wszystko zostało juz kiedyś opisane"

http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=75701
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Vilanda
post 25.05.2004 18:43
Post #15 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 558
Dołączył: 25.05.2004
Skąd: israel

Płeć: Kobieta



Po raz pierwszy Ron wygląda jak człowiek. Może dlatego że za bardzo mu twarzy nie widać. Za to pani Emmie radze nastepnym razem założyć stanik. Oczywiście najlepiej wygląda Alan, naturalnie turned.gif


--------------------
jestem w nastroju nieprzysiadalnym,
FREE percy!
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
illusen
post 25.05.2004 19:29
Post #16 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 21
Dołączył: 03.03.2004
Skąd: Wrocław




Szkoda, że mnie tam nie było smile.gif Mały komentarzyk co do strojów się należy jak już ten temat został poruszony.

Bonnie Wright- super sukienka, świetnie w niej wygląda, za to jej koleżanka...
Emma Watson- jak zwykle przeszła samą siebie :] radzę zmienić styliste jezeli wogole cos takowego posiada. To, ze zagrala w trzech filmach (co prawda nie byle jakich) nie oznacza ze musi od razu robic z siebie gwiazde i wkladac takie kiecki.
Bliźniak Phelps, nie wiem który- wolałam go/ ich w krótszych włosach, tylko gdzie się podział braciszek...
Daniel Radcliffe- jak zwykle, klasycznie w garniturku, ta moda wyrazne mu sluzy, nie zauwazylam aby przytyl :/
Rupert Grint- on jak zwykle na luzie, nie zapomne jak na jedna premierke czy inna uroczystosc w dresie przybyl, wloski ma calkiem calkiem, jakos mniej blady sie w nich wydaje i nie widac mu workow pod oczami :]
Tom Felton- ten to powinien miec dluzsze wlosy, bo na jezyka to on mi przypomina kibola...
Alan Rickman, Robbie Coltrane, Matthew Lewis, Devon Murray i reżyser- tu nie mam zbytnio co komentowac, garniturki zawsze ok


--------------------
Do you know about his strength of convictions??
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
daigb
post 25.05.2004 19:49
Post #17 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 92
Dołączył: 25.05.2004

Płeć: Mężczyzna



[I][FONT=Geneva][COLOR=green]szczerze mowiac to moj pierwszy post....gdy tak patrzylam na te pieknie wystudiowane buziuchny naszych cudownych aktorow to doszlam do wniosku ze sa okropni...nie dosc ze nie sa jeszcze na takim wysokim stopniu zaawansowania co do strojenia nienaturalnych min do aparatu to straszne sa ich stroje!! popieram zdanie tych ludzi ktorzy uwazaja ze Ronik i Ginny najlepiej wygladaja...jedynie oni wyszli naturalnie....reszta to total wystudiowanie....co do ubioru Harry'ego....bleh!! obryzdlistwo!! kto mu szzl ten garnitur?? chyba niezbyt doswiadczony krawiec!! a Hermiona!! szczyt bezguscia!! rozumiem, gdyby ta sukienka byla dluga to jeszcze jako tako to by wygladalo!! ale cos takiego?? na przyszlosc nie polecalabym jej czegos takiego!! blizniak niczego sobie wzglada...tylko czemu jeden?? tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hermioninka
post 25.05.2004 19:59
Post #18 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 19.05.2004
Skąd: najbardziej magiczny zakątek Warszawy




Heh, Hermiona wygląda jak balon! wink.gif Malfoy trochę dziwnie wygląda, ale może być. Ginny ma super sukienkę!!! Wygląda najbardziej ludzko... biggrin.gif


--------------------
"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Dobrze widzi się tylko sercem."

A. de Saint-Exupéry
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nutella
post 25.05.2004 20:10
Post #19 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 22
Dołączył: 24.03.2004
Skąd: Z Honolulu.




Nooo Rupert z tym fryzem to trochę jest do mnie podobny (też ma taką grzywę jak niektóre pieski co łowiec pilnują). No dobra, mam trochę krótszą grzywkę smile.gif. Daniel jak zwykle szczerzy zęby i oczywiście musiał się pokazac światu w pasiastym garniturku. Sukienka Emmy wygląda jakby poszarzała gdzieś na dnie szafy i dodatkowo spał na niej mój pies, którego hobby jest gniecenie szmat. Jeszcze te białe botki i rozkraczone nogi... Sam szyk po prostu. Dobrze, że nie założyła futrzatego boa na szyję. Ginny jak zwykle naturalnie, bez ukazywania społeczeństwu olśniewająco białych zębów. A musiałam się długo oszukać, niczym znalazłam Malfoya.
Z całego towarzycha chyba tylko Ron i Ginny byli normalni. Reszcie chyba woda sodowa uderzyła do głów.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 25.05.2004 20:35
Post #20 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



Taaa... Emma powinna natychmiast zwolnić bądź zatrudnic jakiegos specjaliste od ubioru bo ten styl który ona prezentuje psuje [delikatnie mówiąc] jej reputacje...


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aleksja
post 25.05.2004 20:38
Post #21 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 27.03.2004
Skąd: Goleniów




Emma - ma coolowa sukienke chociaz buty takie sobie. Taka teraz moda, z lat 60. Wyglada naprawde fajnie! W przeciwienstwie do Ginny ktora ubrala jakas zwykla wsiorska kiecke blink.gif Daniel - wyglada jak zawsze, wlasciwie prawie wcale sie nie zmienil od roku. Rupert - hmmm nie powiem ze pieknie ale tez nie okropnie. Tom - masakra!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 25.05.2004 20:49
Post #22 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



swietne sa zwłaszcze te zdjecia, na których jest Rupert... ^^ on jest naprawde hm mrau, mrau rolleyes.gif wygląda troche jak hippie :] I luv it *Kira odpłynęła*
a reszta to gnioty ;'D *macha lekceważoco ręką*


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Fauna
post 25.05.2004 20:49
Post #23 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 80
Dołączył: 13.02.2004




No cóż...nie ma co ukrywać, że Emma dała ciała. Wygląda po prostu ochydnie. Zero dobrego smaku. Stara maleńka thumbdown.gif . Daniel nie tak źle , Mi tam podoba się taki styl ubierania u chłopaków. Tylko na jednym zdjątku wyszedł, jakby mu się garnitur ledwo dopinał wink.gif . Draco bardzuej pasuje mi, gdy mu czuprynka na czoło opada, ale w sumie fajnie. Rupert-totalnie inny image! Zaskakujący, mimo to fryzurka z filmu dużo bardziej mi sie podoba. Ginny-ślicznie. Naturalnie, uroczo i dziewczęco. Rickman fajnie, ale w czerni wygląda lepiej. Pewnie dlatego, że wyszczupla tongue.gif . Hagrida prawie nie poznałam. Z burzą czarnych kudełków wygląda jak inny człowiek. i pomyśleć, że on do każdego filmu musi tak się "zapuszczać". A może ma perukę?


--------------------
"Połowy z was nie poznałem i w połowie tak dobrze jak bym chciał. A mniej niż połowę chciałbym znać choć w połowie tak dobrze jak na to zasługują."
/Bilbo Baggins/

(\__/) This is Bunny. Copy Bunny into
(O.o ) your signature to help him
(> < ) on his way to world domination
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ju-chan
post 25.05.2004 22:16
Post #24 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 9
Dołączył: 13.05.2004




O boshe, Rupert, Emma, Draco - co oni z wami zrobili?!?!?!?!?!?!? blink.gif Żal mi was dzieci drogie, że przezywacie ten burzliwy okres dojrzewania, bo wyraźnie wam on nie służy !!! tongue.gif Marsz do fryzjera - Rupert, zeby ściąć, Draco żeby ci włosy doczepili! Emma zmień stylistę, buty wyższe i żadnej sukienki-bombki. Oj dzieci dzieci, jeszcze wiele przed wami. Niech wpoc będzie z wami! tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
HarrOla
post 26.05.2004 14:02
Post #25 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 36
Dołączył: 07.07.2003




JEZUS! Co to za kiecka? Myślałam że Brytyjczycy troche lepiej dobierają stroje normalnie takiego zdjęcia (emma) nie powinno sie publikować... mało mi komputer nie wysiadł dementi.gif


--------------------
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Strony  1 2 >
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 23:35