Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

90 Strony « < 88 89 90 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Piłka Nożna, No zbiorówka do diaska no!

Potti
post 14.12.2008 01:32
Post #2226 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



no nareszcie, ale MEGA!!!


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 24.02.2009 14:52
Post #2227 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



od dziś kolejne - i moim zdaniem o wiele ciekawsze od grupowych rozgrywek - zmagania ligii mistrzów. w tym roku wojna włosko - angielska, pary ogólnie mówiąc ciekawe.
dzisiaj grają: (pogrubiłem moich faworytów)
Inter Mediolan - Manchester Utd. - bo raz, że manchester, a dwa, że ostatnio na fali, a trzy, że manchester
Atletico Madryt - FC Porto - tu raczej podejście mam neutralne, do atletico mam sentyment z dzieciństwa
Olympique Lyon - FC Barcelona - albo dominacja barcelony, albo wielka jej wtopa (jestem optymistą i traktuję ich porażkę ligową z espanyolem [!!] jako przypadek)
Arsenal Londyn - FC Roma
a jutro:
Villarreal CF - Panathinakos - bo nie lubię villarealu ;P
Real Madryt - FC Liverpool - j.w. realu
Sporting Lisbon - Bayern Monachium - bayern zalicza ostatnio wtopę za wtopą w lidze, no i ogólnie mówiąc gra mało ciekawie, więc stawiałbym na sporting
Chelsea Londyn - Juventus Turyn - jedni i drudzy mi wiszą, ale z dwojga złego wolę juventus.

teraz tylko trzeba znaleźć jakiś sopcast czy coś w ten deseń żeby mecz obejrzeć.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 02.05.2009 20:27
Post #2228 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



dopiero włączyłam, a tu co się dzieje, już 3 gole. dobrze, że chociaż Barca prowadzi wink2.gif

edit: 1:3, jaka to piękna drużyna jest ostatnio.

kolejny edit: CO ZA ABSOLUT !!! jeśli ktoś jeszcze kiedyś będzie się przy mnie dziwił, jak można lubić piłkę nożną, to od dziś jako wytłumaczenie podaję ten mecz. gdzieś w okolicach piątego gola przestałam ogarniać, że to tak na serio, od szóstego komentatorzy w katalońskim radiu tak się śmiali, że musieli skrócić swoje golgolgol (i ogólnie, ostatnie minuty cudownie luźne), miny piłkarzy Realu to 10.0, zresztą Henry po swoim drugim golu (o ja głupia, swego czasu wątpiłam w jego karierę w tym klubie) czy uśmiech Guardioli podobnie... a wracając do tego, co istotne, jeszcze przecież ile fantastycznych akcji niezakończonych golem, fakt, że po szóstym golu wciąż Barcelona dyktowała i atakowała, wymiatający początek drugiej połowy itd. już nawet szkoda czasu na wypominanie Realowi jakichś śmiesznych tekścików sprzed spotkania, bo tu wszystko było na boisku. i to wszystko było nawet ładniejsze niż za Ronaldinho.

Ten post był edytowany przez Potti: 02.05.2009 22:18


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 06.05.2009 23:55
Post #2229 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



NIE OGARNIAM, że udało im się strzelić w tak masakrycznie żałosnej sytuacji, ten jeden moment to prawie taki kosmos jak to, co tam wyżej pisałam. a już serio byłam bliska płaczu, jak sobie pomyślałam o minie Puyola siedzącego na trybunach, jak widziałam kolejne 'fantastyczne' dośrodkowania i strzały Alvesa, nie mówiąc o czerwonej kartce dla Abidala.
zresztą, spotęgowały się negatywne emocje przez całą smutną postać Chelsea i jeszcze chwalenie jej inteligentnej gry, co za porażka w ogóle z tym argumentem, że skoro grają mądrze to nie jest to antyfutbol (heh, w sumie ostatecznie pokazali zjawiskową wyobraźnię, każdemu rywalowi takiej życzę). a mało, że samej ich piłce brak uroku, jeszcze są jakimś zimnym, sztucznym antyklubem, właśnie chyba pierwszym tak wyraźnie sygnalizującym, że kibicowanie klubom może kiedyś przestać mieć sens.
(ale patrzenia na w końcu sfrustrowanego Ballacka na nic bym nie zamieniła.)

w każdym razie, ten sezon już pod wieloma względami wygrany wink2.gif


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 07.05.2009 00:37
Post #2230 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



komentarz wspollokatora: jak jakis *%$@! Milan


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 07.05.2009 15:52
Post #2231 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



hoho, brawo Hiddink, jeszcze zabawniej sobie poczynasz niż Drogba czy Ballack (bo ta hipokryzja bez usprawiedliwienia kompletnie, niby pleciesz o jakiejś adrenalinie, ale z rażącym spokojem).

no i bramka Barcy z niezastąpionym katalońskim komentarzem (szczególnie biorąc pod uwagę, że Szpakowski się tradycyjnie nie popisał)


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 07.05.2009 16:37
Post #2232 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



nie wiem nie wiem.
kurde uwielbiam barcelone, cieszę się, że przeszli dalej (kurde finał marzeń jak dla mnie biggrin.gif) i w ogole...ale ten mecz powinna wygrac czelsi. >_<

Ten post był edytowany przez GrimmY: 07.05.2009 16:37


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rysiek_Kowal
post 07.05.2009 16:38
Post #2233 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 984
Dołączył: 12.07.2006

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Potti @ 07.05.2009 15:52)
hoho, brawo Hiddink, jeszcze zabawniej sobie poczynasz niż Drogba czy Ballack (bo ta hipokryzja bez usprawiedliwienia kompletnie, niby pleciesz o jakiejś adrenalinie, ale z rażącym spokojem).

http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,658101...a__Hiddink.html
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 08.05.2009 15:29
Post #2234 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



heh, pewnie Chelsea bardziej zasłużyła, jeśli chodzi o ten mecz akurat, ale kiedyś i do Barcelony musiało się tak szczęście uśmiechnąć. w końcu ileż to razy było tak, że niesamowicie dominowała, piękne akcje jedna po drugiej, słupek, poprzeczka, aż w końcu niewykorzystane sytuacje się zemściły albo skończyło się na niczym i wtedy zamiast pochwał słyszało się właśnie coś w stylu "trzeba było strzelić gole" wink2.gif i wróciło, do Hiddinka też.
poza tym przecież Chelsea też miała sporo szczęścia, że mecz wypadł akurat po spotkaniu Barcy z Realem, że brakowało kilku kluczowych zawodników (już nawet nie wspominając o podstawowych obrońcach, Henry nie dość, że w formie, to jeszcze ograny z angielskimi drużynami), co częściowo wymusiło niesprawdzone ustawienie. a jeszcze potem ta niesprawiedliwa przewaga liczebna. żeby choć trochę mniej niefortunne okoliczności się trafiły, a FCB mogłaby zagrać znacznie lepiej.
spoko, mogli się i sami ogarnąć, Guardiola mógł być bardziej przenikliwy, bla bla bla. powinni wypaść lepiej, ale skoro nie wyszło- Chelsea jako tak poukładana drużyna, a w dodatku tak spokojna i pewna siebie (ignorowanie Gran Derbi- lol), szczególnie na własnym boisku, przynajmniej tyle samo wstydu sobie przyniosła nie wykorzystując tego.

a sędziowie i w Londynie, i w Barcelonie, oczywiście w dużym stopniu popsuli widowisko, ale upatrywanie w tym jedynej przyczyny porażki przez kolejnych zawodników Chelsea- równie smutne.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 27.05.2009 22:17
Post #2235 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



Ej serio, kto kufa wystawil sklad sobowtorow zamiast ManU? :<


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

90 Strony « < 88 89 90
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 19.04.2024 10:34