Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

5 Strony « < 2 3 4 5 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Dobra Muzyka, co można nią nazwać

BlackOmen
post 12.10.2004 20:44
Post #76 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna





QUOTE
nie ja mówiłem, apropo 'Tutaj zbytnio takowych nie znalazlem. Bardziej ze spieprzonym gustem muzycznym.'. i to miało trochę inny związek, ale nic nie szkodzi.

Voltus ty juz jestes w tej grupie wiem ze chcesz abym do ciebie dolaczyl ale sorry Gregory.

QUOTE
Nie mówie, że tutaj roi się od metalowych ortodoksów. Jednak musisz BlackOmenie przyznać, że w Polsce trochę ich żyje. Podobnie zresztą jak hip - hopfanatyków, którzy tłuką maskę za brzmienie gitary z łokmena. Nie uważam tylko, by solidny metal był w czymkolwiek ambitniejszy od solidnego hip - hopu. Wolę O.S.T.Ra od Nightisha i wolę AC/DC od 18l.

Ay, ale jeszcze musimy wiedziec co jest tym solidnym metalem. Bo niestety czesc metalu nie nadaja sie do sluchania. Hip hop tez ma swoje wyjatki ale niestety wiekszosc z niego jest calkowitym przeciwienstwem dobrej muzyki. Przykladem jest moj bliski kolega ktory nie ma spieprzonego gustu muzycznego a hip hopu slucha.

Nikt normalny nie slucha Najtłisza.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 12.10.2004 20:53
Post #77 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(BlackOmen @ 12.10.2004 20:44)
Nikt normalny nie slucha Najtłisza.
*

tym sposobem obraziłeś klika [-naście?] tysięcy osób - najczęsciej płci mniej brzydkiej ;> - przeca teraz wszyscy słuchają Niteweesha ;p


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 12.10.2004 21:27
Post #78 

Unregistered









QUOTE(BlackOmen @ 12.10.2004 20:44)
QUOTE
nie ja mówiłem, apropo 'Tutaj zbytnio takowych nie znalazlem. Bardziej ze spieprzonym gustem muzycznym.'. i to miało trochę inny związek, ale nic nie szkodzi.

Voltus ty juz jestes w tej grupie wiem ze chcesz abym do ciebie dolaczyl ale sorry Gregory.

QUOTE
Nie mówie, że tutaj roi się od metalowych ortodoksów. Jednak musisz BlackOmenie przyznać, że w Polsce trochę ich żyje. Podobnie zresztą jak hip - hopfanatyków, którzy tłuką maskę za brzmienie gitary z łokmena. Nie uważam tylko, by solidny metal był w czymkolwiek ambitniejszy od solidnego hip - hopu. Wolę O.S.T.Ra od Nightisha i wolę AC/DC od 18l.

Ay, ale jeszcze musimy wiedziec co jest tym solidnym metalem. Bo niestety czesc metalu nie nadaja sie do sluchania. Hip hop tez ma swoje wyjatki ale niestety wiekszosc z niego jest calkowitym przeciwienstwem dobrej muzyki. Przykladem jest moj bliski kolega ktory nie ma spieprzonego gustu muzycznego a hip hopu slucha.

Nikt normalny nie slucha Najtłisza.
*


no dobra kurwa OWiec nie denerwuj mnie nawet. bo widzisz, nie masz argumentu, żeby powiedzieć, że słucham gównianej muzyki, bo czemu Twój kumpel, który słucha hip hopu nie ma spieprzonego gustu, a ja mam? dla mnie Ty masz spieprzony gust muzyczny, tymi pedalski metalowymi zespolikami, ktore śpiewają o smokach, jasności i ciemności i taki pierdołach. wszystko w czarnej obróbce. yo nie jest całkiem spieprzony gust muzyczny, bo ja wiem, że słuchasz w chuj dobrej muzyki. ale bezpodstawne atakowanie innej. tak samo jak ja się zachowujesz, a to nie ładnie.


poza tym, ja Cię nigdzie nie nakłaniam do słuchania hip hopu. ba ja uważa,, że taki buc jak Ty nie powinieneś go słuchać ;p

ale tak mnie zastanawia, skąd wiesz, że mam spieprzony gust muzyczny, jakżeś to powiedział. bo nie słucham manowara, czy zespołó typu metallica. canibal corpse, cradle of fith? co jeszcze chldren of boddom. Kat, Vader. Slayer? ja przez to przechodziłem, nie myśl sobie.
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 12.10.2004 21:49
Post #79 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
tym sposobem obraziłeś klika [-naście?] tysięcy osób - najczęsciej płci mniej brzydkiej ;> - przeca teraz wszyscy słuchają Niteweesha ;p

Czesc z nich mysli ze to dobra muzyka dlatego slucha user posted image

QUOTE
no dobra kurwa OWiec nie denerwuj mnie nawet. bo widzisz, nie masz argumentu, żeby powiedzieć, że słucham gównianej muzyki, bo czemu Twój kumpel, który słucha hip hopu nie ma spieprzonego gustu, a ja mam?

Bo jest roznica miedzy tym co sluchasz ty a tym co slucha on. No ale jak na to nie spojrzec to ty sluchasz hh znacznie wiecej od niego.



QUOTE
dla mnie Ty masz spieprzony gust muzyczny, tymi pedalski metalowymi zespolikami, ktore śpiewają o smokach, jasności i ciemności i taki pierdołach.

To jest wlasnie gej metal (nazwa ogolna bo w roznych rodzajach metalu znajda sie wielbiciele spiewania o duzych facetach i smokach) i tego sie nie slucha tak samo jak nachtwunsza.wszystko w czarnej obróbce. (czajld ile teraz osob obrazilem? user posted image )

A wlasnie z tego powstal bardzo dobry slogan reklamowy:

"Jesli sluchasz Manowaru wstap juz dzis do Blue Oyster Baru" user posted image

QUOTE
yo nie jest całkiem spieprzony gust muzyczny, bo ja wiem, że słuchasz w chuj dobrej muzyki.ale bezpodstawne atakowanie innej. tak samo jak ja się zachowujesz, a to nie ładnie.

Ja o tobie rowniez to moge powiedziec i sadze ze w gruncie rzeczy znasz wiecej muzyki i wiecej jej historii i faktow z nia zwiaznych odemni ale wlasnie odbilem pileczke.
To jednak i tak faktu nie zmienia ze czesc z muzyki jakiej sluchasz mi nie lezy ale jak zapewne jak bys byl na DC z cala muzyka jaka masz to by sie cos ukradlo user posted image

Masz pozdrowienia od mojej Towarzyski T.

Ps. Za te wszystkie pieprzenia forumowe bede musial ci chyba kiedys pifo postawic. user posted image

Ten post był edytowany przez BlackOmen: 12.10.2004 21:51


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 12.10.2004 23:27
Post #80 

Unregistered









khyh. jak miło, wszystko da się załatwić. pozdrawiam tównież Towarzyszkę T.

ja Ci również piwo jestem winny, kiedyś dostaniesz, nie bój się ;]

ale ja pieprze, przesz to, że ja nie chcę na czyimś stawiać, ale mniejsza o to.

poza tym. odrazu mówię wszystkim, że mr.big, edguy są również uznawane przeze mnie na pedalskie, chujowe zespoliki z facetami z mieczykami. o tyle ;p
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 13.10.2004 11:39
Post #81 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



BlackOmenie, z tym solidnym metalem to jest różnie, zależy od definicji. Wielu ludzi uważa, że grunge jest odmianą metalu (ja nie, ale takie twierdzenie nie jest bezpodstawne). W takim razie jednak słucham metalu. A żeby było weselej, spotkałem się z opinią poważnego krytyka, że BloodSugarSexMagic RHCP to płyta funkmetalowa (i też nie mogę z całą stanowczością zaprzeczyć chociaż się nie zgadzam). A Black Sabath? Metal to już czy jeszcze hardrock? Granice są płynne i na tych granicach jest wiele zespołów, które kocham, ale mało który je przekracza. Metal to morze. Tak samo jak hiphop.

Wolę Kalibra od Korna i Iron Maiden od Meza.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 14.10.2004 12:49
Post #82 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



myślałam nad tym niedawno i chyba w ostateczności doszłam do takiego wniosku, że wyznacznikiem tego, czy dana muzyka jest dobra jest poziom jej trudności...


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 14.10.2004 14:02
Post #83 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



A ja w ramach tego, ze Omen mnie mocna zaczyna denerwowac i mimo to, ze lubi Chrono Triggera to napisze:

Ambitny tekst:
QUOTE
Devil
Szatan, Szatan!
Zagładą hien
Zagładą strugi lat
Modlitw na cześć
W krwi skąpanych ciał
Devil
Szatan, Szatan!
Myśl słowa draży łeb
Twój łeb

Szatan, Szatan
Z nim konać
Nawet żyć
Szatan
Szatan i rum

Jam czarna śmierć
Śmierć w oczach wrogich paszcz
Poddajcie się!
Swiat był zawsze nasz!

Szatan, Szatan!

Z nim konać, nawet żyć
Szatan
Szatan i rum

Devil
Szatan, Szatan!
Jest panem zła
W nim rozum tkwi i mądrość
- Mówie wam
Trzy szóstki, szóstki trzy
Mój i ludzi znak

Szatan, Szatan!
Z nim konać
Nawet żyć
Szatan
Szatan i rum!


Nieambitny tekst:

QUOTE
Chorus (x2):
We speak for those who can't speak cause they're afraid/
write for those that can't write their own names/
stand up for those who's sitting in a cage/
and all my people that are suffering today/

We got people living in sewer's, too scared to face the light/
nine to five struggling people, trying to make it right/
Tired of life people, trife people/
live and die by the needle people, crime people/
Open your eye's people, see through the light/
and understand our freedom never can be monopolized/
We're getting minimalized by big brother leaders/
that love to see us treated like shit and cops beat us/
Some of us make money whether it's legal or illegal/
the same syndrome appears we forget about other people/
People who live in million dollar palaces/
doesn't know the bum on the corner and what real life value is/
Is it right that we have to fight for our rights?/
Shouldn't that be the strongest foundation of life?/
Come on light your lighters, all riot fighters/
all fire igniters that are fed up and tired/

Freedom is on sale, how much you got?/
Empty your account, sign the dots and press your luck/
Too many believe in politics instead of themselves/
You gotta check the ingredients before you eat what they sell/
I can feel the smell, it's like a preview from hell/
that's why me and Embee came to revoke the spell/
We're like a sudden interruption, disclose corruption/
cause nowadays I see people this close to nothing/
People without faith, people filled with hate/
People that can't wait to get in other people's way/
This modern day city breeds burned out souls/
and people can't afford to put their career on a hold/
Some feel like their life's worth less than none/
of course they're gonna wild out and invest in guns/
Casual Brothers is on some hippie shit/
so join this caravan of love if you're sick of their shit/

Chorus (x2)

I see people with no dreams end up as dope fiends/
business people take advantage of broke teens/
I clear the smoke screen and set free the cold facts/
set free the people they´re too few to hold back/
they have a lot, still want more, for what need?/
Big head ego's, diseased with greed/
I see the poor man bleed and cry in his own sorrow/
hes prayin´ but can't hope to se tomorrow/
Deceived by thieves and a bunch of lying men/
try to dust himself off and try again/
but he sees no reason, it's below 5 degrees and/
his feet is blue, he's broke and it´s mad-freezing/
When does it stop? Time will tell/
We gotta stop cus crime kill the children/
So look upon the world today with new eyes/
this ain't no re-run, this revolution is live/

Chorus (x2)



spoko?


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 14.10.2004 18:29
Post #84 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Timmy
1) Chyba gdzies pisalem ze Kat Ballady da sie sluchac inne piosenki nie sa zbyt porywcze.

2) Jak chcesz mozemy sie przescigac na ambitnosc i nieambitnosc tekstow ale sadze ze to czysta glupota.

3)Znowu idziesz stereotypem ze lubie tylko metal i zygam na inna muzyke.

QUOTE
myślałam nad tym niedawno i chyba w ostateczności doszłam do takiego wniosku, że wyznacznikiem tego, czy dana muzyka jest dobra jest poziom jej trudności...

Zalezy jeszcze o jakiej trudnosci mowisz.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 14.10.2004 18:39
Post #85 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(BlackOmen @ 14.10.2004 17:29)
Timmy
1) Chyba gdzies pisalem ze Kat Ballady da sie sluchac inne piosenki nie sa zbyt porywcze.

Nie wiem, nie czytuje topicow o muzyce ostrzejszej niż dobry rock progresywny z lat 70.
QUOTE
2) Jak chcesz mozemy sie przescigac na ambitnosc i nieambitnosc tekstow ale sadze ze to czysta glupota.

owszem, to glupota. ale to taki malutki przyklad.
mozey i nikt by tu nie wygral bo i u mnie i u ciebie zdazaja sie tak czarne owce ze az wstyd mowic, ze sie dany gatunek lubi.
QUOTE
3)Znowu idziesz stereotypem ze lubie tylko metal i zygam na inna muzyke.



CODE
Co sie dzieje z nasza polska muzyka? Czy polska zaczyna sie staczac na dno i staje sie juz praktycznie tylko i wylacznie hip-hopem?? Zespoly sie wypalaja? "Tonacy Krawczyka sie chwyta" ?? Co wy sadzicie o naszej muzyce? Czy jestesmy skazani na kupe popu i hip-hopu?

To odebralem jako jawna niechec do w/w gatunkow muzyki. Przeto niejeden raz dawales do zrozumienia, ze tym wlasnie zygasz.


friendship drogi panie kolego! czarodziej.gif


offtop: a wlasnie slucham osta z chrono triggera i sie jaram.


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 14.10.2004 19:11
Post #86 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
offtop: a wlasnie slucham osta z chrono triggera i sie jaram.

Wersja muzyki ze snesa czy PSXa?

QUOTE
Nie wiem, nie czytuje topicow o muzyce ostrzejszej niż dobry rock progresywny z lat 70.

To Hacketa zapewne kojarzysz i Marilliona. Swoja droga polecam jeszcze troche dalej zajrzec i Dream Theaterem sie zainteresowac. Bardzo dobry zespol.


QUOTE
owszem, to glupota. ale to taki malutki przyklad.
mozey i nikt by tu nie wygral bo i u mnie i u ciebie zdazaja sie tak czarne owce ze az wstyd mowic, ze sie dany gatunek lubi.

Dlatego ja mam inaczej wyrobione pojecie dobrej i zlej muzyki. Muzyke ktora lubie a ktorej nie strawie.

QUOTE
To odebralem jako jawna niechec do w/w gatunkow muzyki. Przeto niejeden raz dawales do zrozumienia, ze tym wlasnie zygasz.

Nie palam miloscia do hh ani Krawczyka. Jako niuansik moge powiedziec ze tekst 'tonacy krawczyka sie chwyta' byl bodajze z wywiadu z pania Chylinska polecam codziennie przegladac gazete.pl duzo ciekawych rzeczy mozna znalezc. Oczywiscie w polskiej muzyce mozna znalezc perelki ale zobacz ze rodzaj polskiej muzyki puszczanej z 6 lat temu jest zupelnie inny niz teraz.

QUOTE
friendship drogi panie kolego!

Ty tez na piwo?


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 15.10.2004 13:23
Post #87 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Tak myślisz Kiro? No nie wiem nie wiem. Równie dobrze można by powiedzieć, że perawdziwy geniusz tworzy dzieła proste. Nakopmplikować wcale nie jest trudno i ambitnie. Mogę napisać miliony takich piosenek. Ale wymyślić ładną melidię, która się na długo wbije do głowy, to jest sztuka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 15.10.2004 21:24
Post #88 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



Katon, mi chodzi o coś takiego... dla mnie dobra muzyka to coś unikatowego, przy tworzeniu czego trzeba trochę pomyśleć, zastanowić się, a nie odwalić ot tak sobie. całe disco polo jest proste i nieskomplikowane, ale czy to oznacza, że jest ambitne i dobre? nie, przynajmniej dla mnie. nie mówię o celowej, zamierzonej prostocie - nie mylić z banalnością - takiej prostocie jaka jest u Myslovitz czy u Katatonii, ale po prostu o trywialności.


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 25.10.2004 15:17
Post #89 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Znalazlem kolejna perelke. Dziwnym trafem czytujac sobie cos o This Mortal Coil znalazlem ze w jednym z albumow pomagali im ludzie z zespolu Dead Can Dance. Nazwa wydala mi sie b znajoma. Faktycznie mialem jeden ich album ale nigdy go nie sluchalem. Po wczorajszym dniu musze stweirdzic: Dead Can Dance i album Aion jest genialny w pyte albumem! Juz pierwsza piosenka zrobila na mnie wielkie wrazenie. Doskonaly kobiecy glos i spiewy choralne momentami slychac bylo uderzenie w wielki beben. Dalej nie bylo gorzej dobra muzyka instrumentalna przypominajaca muzyke bliskiego wschodu. Skojrzayla mi sie rowniez z Goden Sunem ale to juz chyba skrzywienie zawodowe user posted image . Jest to skrzyzowanie roznych muzyk ktore wyszlo wg. mnie naprawde w pyte! Jestem zauroczony tym albumem. Naprawde w naszej muzyce zdarzy sie pare perelek. Az chyba zaloze pozniej temat aby inni podali na co sie natkneli

Ja na koniec jeszcze raz wszystkim goraco polecam Dead Can Dance - Aion user posted image


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 25.10.2004 15:24
Post #90 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



Pixies - where is my mind. Świetne ;] może załapiecie które to - leci przy napisach końcowych Fight Club (czyniąc przy tym TAAAAAKI klimat ;])

A coś starszego... - ostatnio naszło mnie na słuchanie starych kawałków (ale nie żadnych deep purple, doors czy tego typu - szczerze - nie lubie tych podwalin rocka tongue.gif
I tak sobie odwierzyłem folder - Rare & unreleased BR - znalazłem kawałek Billy Gnosis :] świetyny przykład na panujące tendencje ówczesne - gitarka, w tle pianinko, organy itd :] tekst średnio jak na BR poważny, no ale i tak świetny kawałek ;p
ps - fajne solo ;]
endzoj

ps2 - damn, kto nie lubi Manowara? imo grają świetnie :] i teksty też mi się podobają - mają faci taką wizję więc czemu nie? ja uwielbiam sobie posłuchać w chwilach uniesienia duchowego np. Warriors of the world czy Call to arms :] boskie nawet o "Master of the wind" nie wspomne :}

"...P..."

Ten post był edytowany przez Pawelord2: 25.10.2004 15:27


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 25.10.2004 18:48
Post #91 

Unregistered









Manowar strasznie gejowski metal.
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 25.10.2004 19:16
Post #92 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



Cóż, nawet gejowski (wg niektorych) metal lepszy jest znacznie od hiphopu ;]
Co w nim takiego...gejowskiego? skóra? sam sie w nia ubieram czasem, jest sporo ludzi lazacych w skórzanych kurtkach, zespołów wystepujących w skórzanych ubraniach.
Teksty? są o wojnie, walce w jakimś wyimaginowanym świecie, oderwane od rzeczywistości ale co w tym gejowskiego...
Wokal? jeżeli to on jest "gejowski" to tak samo gejowskie jest 90% szanowanych zespołów.
Doprawdy, nawet słowo hiphop jest dla mnie bardziej gejowate niż Manowar ;]
"...P..."

Ten post był edytowany przez Pawelord2: 25.10.2004 19:17


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kelyy
post 25.10.2004 19:19
Post #93 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 202
Dołączył: 23.04.2003
Skąd: Jelenia Góra




QUOTE(Kira @ 15.10.2004 21:24)
Katon, mi chodzi o coś takiego... dla mnie dobra muzyka to coś unikatowego, przy tworzeniu czego trzeba trochę pomyśleć, zastanowić się, a nie odwalić ot tak sobie. całe disco polo jest proste i nieskomplikowane, ale czy to oznacza, że jest ambitne i dobre? nie, przynajmniej dla mnie. nie mówię o celowej, zamierzonej prostocie - nie mylić z banalnością - takiej prostocie jaka jest u Myslovitz czy u Katatonii, ale po prostu o trywialności.
*




Pozwole sobie zacytować Kirę. " Dobra muzyka to cos unikatowego." - świete słowa Kira. Przede wszytskim musi byc tworzona z uczuciem, dla mnie to piosenki biork, sa po prostu niepowtarzalne. Co z tego, że jakaś piosenka mi sie podoba, a takich jest od groma, żeby nazwac ja dobra muzyką, musi miec w sobie to coś, nie może byc pusta. Co z tego, że taka Kate Ryan, której piosenki stały się wielkimi przebojami, chociaż sama nie wiem czemu, skoro ona przerobiła tylko piosenki Mylene Farmer, co z tego, że In-grid śpiewa Milord skoro ta samą piosenkę lata temu śpiewała Edith Piaf...
( a moją ukochana piosenką i tak jest Take My Breath Away, Berlin, z Top Guna biggrin.gif )


--------------------
Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujmy zdefiniować kształt gruszki.
Jaskier, "Czas Pogardy"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 25.10.2004 20:56
Post #94 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



P2 >>> Ludzie wygladaja jak geje (wystapowanie w skorzanych ubraniach OK ale nie w jakis skorzanych stringach i futrzanych buciorow), maja gejowskie teksty (ci muskularni panowie ich cudowne bicepsy ich sila takie wzdychanie do nich), muzyka tez do najfajniejszych nie nalezy. To nie jest fajny zespol. Niestety zdjecia na poparce swoich argumentow nie mam. Po tak dlugim czasie poszlo sie zwyczajnie kochac.

Manowat to teypowy przedstawiciel gej metalu!
Ech komenda [you] tu nie dziala. Jednak niestety P2.
Jesli sluchasz Manowaru wstap juz dzis do Blue Oyster Baru!

Ten post był edytowany przez BlackOmen: 25.10.2004 21:01


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 25.10.2004 22:29
Post #95 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



Zapewniam że twoje zdanie jest odosobnione ;p
Gej metalu nie ma, skoro rajcuje ich pareadowanie w futrzanych butach i śpiewanie w taki sposób to czemu nie. Nic w tym gejowatego nie ma - a że wyglądają jak wyglądają - oni maja własną wizję :] może kiedyś się naćpali i przenieśli się do krainy wiecznych walk :] i tak im juz zostało. Brawa za konsekwencję :]
Nawet nie zgłębiając się w istotę utworów - muzyce nie mozna odmówić stylu. Grają naprawdę nieźle. (przykłądy już podałem...call to arms rox :] ballady w stylu Master of the wind (no to jest wręcz piekne :>) też plasują się na szczycie mojej toplisty)
Ps. Hammerfall też jest gejowski?
"...P..."


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 25.10.2004 22:42
Post #96 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



od Hammerfalla proszę się odstosunkować :] ichne gitary są pikne ;D

betawu - kiedyś spotkałem się oko w czcionkę ze stwierdzeniem Iron Maiden - gej. Judas Preist - supergej. Manowar - megagej. Na pewno pisał to jakiś trvu grim necro - stawiam łupiny orzechów przeciwko dolarom.


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 26.10.2004 07:19
Post #97 

Unregistered









a tam P2 pierdolisz, bo dużo osób uważa ich za gej metal. tak jak Def Lephard [? jak to się pisze ? ;]]
Omen Ci wytłumaczył.
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 26.10.2004 07:23
Post #98 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Czajld neistety Hammerfall to tez geje. Brutalna prawda user posted image

A oto dawny juz artykul z rockmetal ktory przytoczyl Clayman na mangaforums. Jak ktos chce mam 20 stron tej dyskusji. Powiedzcie tylko gdzie wrzucic aby inni tez mieli dostep.

QUOTE(Clayman_ @ 07.07.2003 16:17)
Heavy metal muzyką dla dyskryminowanych gejów

W czwartek 19 czerwca, kanadyjski premier Jean Chretien, przedstawił plan ustawy zezwalającej na zawieranie małżeństw przez osoby tej samej płci. Spowodowało to obalenie przez sądy w Kanadzie dotychczasowej definicji małżeństwa jako związku między mężczyzną i kobietą.

Joel McConvey z "Toronto`s Eye Weekly" przejrzał wiele utworów dostępną dla dyskryminowanych gejów ii ułożył listę kawałków pasującą do nowozalegalizowanego ślubu.

"Większość ludzi uważa disco za świetny przykład muzycznego stylu, w którym przykłada się dużą wagę do ubioru, jednak nie zdają oni sobie sprawy z tego, że także heavy metal ma wiele przebieranek, skórzanych ciuszków, plisowanych bluz oraz dziwacznych hymnów" - pisze McConvey. "'Painkiller' jest mocnym utworem Judas Priest z 1990 roku, którego wokalista, Rob Halford, przyznał się w 1997 roku do skłonności do dziwacznych, mocnych wrażeń. Jest to idealny numer na wesele gejów. Nie tylko wychwala symbol homoseksualisty, lecz także pozostawia go we krwi przez długi czas po wysłuchaniu".

"Zresztą nie trzeba daleko szukać, Metallica, o której tysiące dzieciaków powiedzą Ci, że zgejowieli, i jej gitarzysta, Kirk Hammet, który podobno uwielbia dziwne niemuzyczne walenie. Utwór "Ride The Lighting" zawiera element podrywu i mógłby równie dobrze być użyty jako propozycja do spotkania pod prysznicem. W refrenie 'Enter Sandman' mowa jest o dotyku i rozbieraniu, co stało się mottem serwisu internetowego dla lesbijek NeverLand.com" - czytamy w artykule McConveya. (Gene, 6.07.2003 16:23)

*



EDIT jednak link jeszcze dziala
http://www.rockmetal.pl/wiesci.html?newsstart=8062

Ten post był edytowany przez BlackOmen: 26.10.2004 07:34


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 26.10.2004 13:23
Post #99 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



Tak się tworzy stereotyp - nidługo nie będzie że metal to ten zły tylko że gej :]

Czy każdy ubierajacy skórzane wdzianka i śpiewajacy na swój sposób jest już przedstawicielem gej metalu... raczej ludzie którzy zbyt mocno przywiązali się do jednego typu muzyki prezentowanego przez kilka jedynie zespołów. I wszystko inne jest już gejowskie. Nic więcej jak uleganie opini społeczeństwa ;p

Albo też uważasz cały gatunek nazywany przez fanów Power Metalem za gejowki - dla mnie gejowski jest hiphop :] i boysbandy, ale nie Manowar :]
"...P..."

Ten post był edytowany przez Pawelord2: 26.10.2004 13:24


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 26.10.2004 13:35
Post #100 

Unregistered









QUOTE
dla nie których może jest to kontrowersyjny temat ( dlamnie nie!)

czyli geje hiphop-owcy i geje raperzy/producenci/raperzy

...

CAUSHUN www.thegayrapper.com 

ale chyba zwróce na gejowski hiphop uwage bo podobno na tej scenie jest dużo battle mc's ( mają miedzy sobą beef-y jest też dużo nagranych dissów na konkurencje)

www.gayhiphop.com sprawdzcie forum a propo dissów

sprawdzcie strone gejowskiego DJ'a KLUSTOR

sympatyka STONES THROW (?)

z jego strony można ściągnąć mp3

www.djklustor.co.uk


no proszę. manowar jest gejowski, ma gejowską obróbkę. a czemu hip hop jest gejowski?
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Strony « < 2 3 4 5 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 02.05.2024 06:21