Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Percy Weasley, Opinie

Hermiona1900
post 25.11.2006 11:09
Post #26 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 518
Dołączył: 10.06.2006
Skąd: ja to znam??

Płeć: Kobieta



No jak dla mnie, to on nie dostanie za swoje. A przynajniej nie tak bardzo. A to, że go z Ministerstwa wyleją - bardzo prawdopodobe. Jednak nie widzę go w roli kogoś, kto na kolanach prosi o przebaczeie. Ma swoją dumę i już. Ale nie przeczę, że do rodziny wróci.


--------------------
Gryffindor

KLL
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mev
post 27.11.2006 14:33
Post #27 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 8
Dołączył: 27.11.2006
Skąd: Bydgoszcz

Płeć: Mężczyzna



Percy jest za slaby, zeby przejsc na strone Valdusia, na moje to on sie trzymal, trzyma i bedzie trymal strone MM.

Bum.


--------------------
"...Go ahead tell me you'll leave again
You'll just come back running
Holding your scarred heart in hand
It's all the same
And I'll take you for who you are
If you take me for everything
Do it all over again
It's all the same..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 29.11.2006 10:44
Post #28 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



Percy to taki lizusek który jak rzep psiego ogona uczepił się Ministerstwa magii i zdobywania nowych stanowisk


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Drigi
post 05.12.2006 20:32
Post #29 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 5
Dołączył: 05.12.2006
Skąd: Inowrocław

Płeć: Mężczyzna



Jest napompowany pychą jak balonik. Ale myślę że jednak pokona sam siebie i przeprosi rodzinę(Fred, Gorge i Ginny raczej mu tego nie zapomną)


--------------------
Moje prywatne gg: 9520759
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Renegate
post 05.12.2006 20:35
Post #30 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 17
Dołączył: 04.12.2006
Skąd: Inowrocław

Płeć: Mężczyzna



Percy hmm... pupilek Ministerstwa Magii. Nie potrafi przyznać się do własnego błędu i przeprosić rodziny ehhh...
Mam nadzieję, że kiedys to nastąpi. Zgadzam się z użytkownikiem powyżej, że rodzeństwo mu tego nie zapomni.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Josephine
post 06.12.2006 01:19
Post #31 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 49
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: Z piekła rodem...

Płeć: Kobieta



Percy? Masakra... Lizusowaty nadęty bufon nic dodac nic ująć. Odciąc sie od tak wspaniałej rodziny po tym co dla niego zrobiła... Idiotyzm totalny. A nich se siedzi w tym MM i sie nie pokazuje zrównowazonym ludziom bo to tylko wstyd i hańba... smile.gif U mnie Percy plasuje sie razem z Umbridge na 3 miejscu czarnej listy. Na pierwszym jest oczywiśce wujaszek Voldi z rodzina a na 2 minister a potem cała reszta jego zawszonej bandy biggrin.gif

Poprawka: Percy wraz z Ropucha zalicza sie do zawszonej bandy ministra na 2 miejscu smile.gif Pozdrowionka tongue.gif


--------------------
Nie należy sądzić, że diabeł kusi jedynie ludzi genialnych. Gardzi zapewne głupcami, ale nie lekceważy ich pomocy. Przeciwnie, pokłada w nich wielkie nadzieje.

[ Charles Baudelaire ]

http://s10.bitefight.pl/c.php?uid=73129
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alice
post 10.12.2006 20:31
Post #32 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 22
Dołączył: 09.12.2006
Skąd: GRYFINDOR

Płeć: Kobieta



Hmm... no sama nie wiem.. w sumie wydaje się taki grzeczny , że cięzko jest mi sobie wyobraźić go po złej stronie ale byc może autorka Nas zaskoczy? pozdrawiam :*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Josephine
post 10.12.2006 23:10
Post #33 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 49
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: Z piekła rodem...

Płeć: Kobieta



Ale po co Voldkowi taka nic nie znaczaca miernota czepiająca się MM jak mucha lepu? I zapewne nie posiadająca żadnych ważniejszych informacji.


--------------------
Nie należy sądzić, że diabeł kusi jedynie ludzi genialnych. Gardzi zapewne głupcami, ale nie lekceważy ich pomocy. Przeciwnie, pokłada w nich wielkie nadzieje.

[ Charles Baudelaire ]

http://s10.bitefight.pl/c.php?uid=73129
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harolcia
post 11.12.2006 14:37
Post #34 

przerażona


Grupa: Prefekci
Postów: 1425
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: wiesz, że żyjesz? <wro>

Płeć: Kobieta



Czy może się przydać Voldkowi??
Myślę, że tak...może zdradzić rodzinę w zamian za obietnicę kariery...Chociaż nie jest chyba aż taką (sorry za wyrażenie) ciotą by na cos takiego się pisać. Ale nie wiem dlaczego Precy kojarzy mi się z Bratem Syriusza. O ile dobrze pamiętam, on był pupilkiem całej roziny - zawsze najlepszy. Potam przyłączył się do Carznego Pana i raczej źle na tym skończył. Może podobnie będzie z Precym?? Może on też zrobi coś głupiego, potem będzie żałował, ale to już będzie za późno...
Chyba wolałabym, żeby nie okazał się dupkiem i wrócił do rodziny...
Mam też pewne przypuszczenia, że w ostatniej części zginie ( w końcu ktoś musi), bo będzie chciał ratować kogoś (może Harry'ego)


--------------------
Prefekt Gryffindoru Członkini KLL

Tekst do wygrawerowania na nierdzewnej bransoletce, noszonej stale na przegubie na wypadek nagłego zaniku pamięci
Barańczak Stanisław
1.) JEŻELI COŚ CIĘ BOLI: - DOBRA WIADOMOŚĆ: ŻYJESZ. - ZŁA WIADOMOŚĆ: TEN BÓL CZUJESZ WYŁĄCZNIE TY.
2.) TO WSZYSTKO DOOKOŁA, CO CIĘ SZCZELNIE OTACZA NIE CZUJĄC TWEGO BÓLU, JEST TO TAK ZWANY ŚWIAT.
3.) UBAWI CIĘ, ŻE JEST ON REALNY I JEDYNY, A LEPSZEGO NIE BĘDZIE PRZYNAJMNIEJ PÓKI ŻYJESZ.
4.) GDY JUŻ SKOŃCZYSZ SIĘ ŚMIAĆ, ODRZUĆ LOGICZNY WNIOSEK, ŻE TAKI ŚWIAT BYĆ MUSI PRZYWIDZENIEM LUB SNEM.
5.) TRAKTUJ GO CAŁKIEM SERIO, JAK ON PRZED CHWILĄ CIEBIE - DOKONUJĄC WYBORU SPECJALNEJ CIĘŻARÓWKI,
6.) BY W OKREŚLONYM MIEJSCU I UŁAMKU SEKUNDY POTRĄCIŁA CIĘ, KIEDY PRZECHODZIŁEŚ PRZEZ JEZDNIĘ.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aina
post 12.12.2006 15:39
Post #35 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 75
Dołączył: 31.08.2006

Płeć: Kobieta



Myślę, że może się przydać Voldemortowi jako szpieg. W końcu będzie miał z tego pożytek.
Co do "nawrócenia" Percy'ego, wątpię że powróci do rodziny. To by było zbyt proste. Gdyby przeszedł na Ciemną Stronę, albo "został" tam gdzie jest byłoby ciekawsze.
Według mnie denerwujące jest, gdy złe charaktery, które wcześniej były węcz aniołkami, nagle powracają do swego dawnego stanu i wszystko jest piękne i kolorowe.


--------------------
"Czas leczy nasze rany, ale zmarszczki są bardziej uparte"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 12.12.2006 17:32
Post #36 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Percy nigdy nie był aniołkiem. Zawsze był patrzącym swego nosa egoistą i karierowiczem. W dodatku głupim, niestety.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
smagliczka
post 12.12.2006 18:42
Post #37 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 638
Dołączył: 21.10.2005
Skąd: Warszawa

Płeć: Kobieta



Czy Percy może zdradzić rodzinę za obietnicę kariery?
Już się jej wyparł, ale dlatego, że rodzina stawała przeciwko ministrowi... a nie dlatego, że walczy po jasnej stronie.

Percy po stornie Voldka?

Eee... nie pasuje mi to do niego - w każdym razie nie zrobiłby tego świadomie. Percy to przykład piramidalnej głupoty. Jest karierowiczem zapatrzonym na czubek własnego nosa, to fakt, ale nie popiera ciemnej strony. Chociaż, wydaje mi się, że byłby dziecinie łatwym celem dla Voldemorta. Percy'ego łatwo zmanipulować, łatwo go podejść, omotać, prawiąc mu ideały - a on byłby święcie przekonany, że działa wciąż po jasnej stornie, w rzeczywistości działając na niekorzyść tych, który... cóż... wciąż go kochają.

Percy wierzy w paragrafy, w system prawny, jest ślepo przekonany o słuszności niektórych osób tylko dlatego, że są to osoby medialne, zajmujące ważne pozycje w społeczeństwie. On nie myśli samodzielenie, myślą za niego jego autorytety, które, dla wnikliwego obserwatora, wiele pozostawiają do życzenia.

Jeśli Percy wpadnie w bagno to tylko dlatego, że nie zauważy podstępu, ale nie wierzę, by zdradził jasną stronę z pełną świadomością tego co robi.

Ten chłopak może być wspaniałym narzędziem w rękach Waldemara - bo jest slepy i naiwny.

Ale nie jest zły... choć nie przeczę, że nigdy aniołkiem nie był.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harolcia
post 13.12.2006 21:18
Post #38 

przerażona


Grupa: Prefekci
Postów: 1425
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: wiesz, że żyjesz? <wro>

Płeć: Kobieta



Mnie ciekawi jeszcze jedna sprawa... Jakim cudem wytrzymała z nim jako dziewczyna ta Penelopa Clearwater?? Chociaż każda potwora znajdzie swego amatora, ale jednak jakoś sobie nie mogę tego wyobrazić :/


--------------------
Prefekt Gryffindoru Członkini KLL

Tekst do wygrawerowania na nierdzewnej bransoletce, noszonej stale na przegubie na wypadek nagłego zaniku pamięci
Barańczak Stanisław
1.) JEŻELI COŚ CIĘ BOLI: - DOBRA WIADOMOŚĆ: ŻYJESZ. - ZŁA WIADOMOŚĆ: TEN BÓL CZUJESZ WYŁĄCZNIE TY.
2.) TO WSZYSTKO DOOKOŁA, CO CIĘ SZCZELNIE OTACZA NIE CZUJĄC TWEGO BÓLU, JEST TO TAK ZWANY ŚWIAT.
3.) UBAWI CIĘ, ŻE JEST ON REALNY I JEDYNY, A LEPSZEGO NIE BĘDZIE PRZYNAJMNIEJ PÓKI ŻYJESZ.
4.) GDY JUŻ SKOŃCZYSZ SIĘ ŚMIAĆ, ODRZUĆ LOGICZNY WNIOSEK, ŻE TAKI ŚWIAT BYĆ MUSI PRZYWIDZENIEM LUB SNEM.
5.) TRAKTUJ GO CAŁKIEM SERIO, JAK ON PRZED CHWILĄ CIEBIE - DOKONUJĄC WYBORU SPECJALNEJ CIĘŻARÓWKI,
6.) BY W OKREŚLONYM MIEJSCU I UŁAMKU SEKUNDY POTRĄCIŁA CIĘ, KIEDY PRZECHODZIŁEŚ PRZEZ JEZDNIĘ.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hermiona1900
post 15.12.2006 20:36
Post #39 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 518
Dołączył: 10.06.2006
Skąd: ja to znam??

Płeć: Kobieta



Może jeszcze wtedy nie był na tyle zepsuty...to przez Ministerstwo tak się zmienił. Chociaż nie przeczę,że był ZUPEŁIE innyprzez dostaniem się do Ministerstwa... dry.gif


--------------------
Gryffindor

KLL
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
abstrakcja
post 23.08.2007 19:44
Post #40 

Reborned. Siódma z O6.


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 801
Dołączył: 27.07.2007
Skąd: Wszędzie

Płeć: Kobieta



Percy to juz taki typ człowieka, który stawia na wartosci przyziemne. Dla niego wazniejszy jest stołek, opinia i pieniądze, aniżeli rodzina i jakiekolwiek uczucia wyższe. I tak bylo od zawsze, nie pamiętacie jak się zachowywał jako prefekt? :> Ta jego duma, te ambicje, ten brak wyczucia, kiedy przesadza.. Zszokowalo mnie jednak jego odwrocenie sie od rodziny. Mysle, ze.. mysle, ze raczej juz nie wroci, zabraknie mu odwagi by wypowiedziec magiczne slowo 'przepraszam' i tym samym przyznać się do błędu. Mysle, ze dalej bedzie trzymał się twardo swojego, wspolpracowal z ministrem , a od rodziny trzymał z daleka.


--------------------
Jedyną stałością jest zmiana.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
horror_kitty
post 25.08.2007 16:23
Post #41 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 126
Dołączył: 17.08.2007
Skąd: śląsk

Płeć: Kobieta



Ależ nie można Percy'ego oceniać tak negatywnie i surowo... Ma swoje za uszami i ja także nie popieram jego zachowania; podlizywania sie Ministrowi czy zaniechania kontaktów z rodzina. Jednak warto popatrzeć na to z innej strony. Percy wywodzi sie z niezamożnej rodziny, owszem z przemiłej rodziny ale nadal biednej. Być może uważał, że może liczyć tylko na siebie i dzięki swojej pracy może osiągnąć wymarzone stanowisko w Ministerstwie. Każdy w trudnych czasach jakoś sobie radził. Nie trzeba daleko szukać- Fred i George nadrabiali niski statut majątkowy rodziny swoimi żartami i poczuciem humoru, Ginny umiejętnością rzucania niezłych uroków a Ron przyjaźnią z Harrym. A to, że Percy wybrał taką drogę... cóż widać wydawała mu się najodpowiedniejsza wink2.gif

Ten post był edytowany przez horror_kitty: 25.08.2007 16:23


--------------------
Krukonka
Członkini Klubu Luny Lovegood
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harolcia
post 25.08.2007 16:58
Post #42 

przerażona


Grupa: Prefekci
Postów: 1425
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: wiesz, że żyjesz? <wro>

Płeć: Kobieta



horror kitty, nie wiem, czy się z Tobą zgadzam. Ale chyba raczej nie. Rzeczywiście, może i próbował wybić się i nadrobić status majątkowy. Ale zrobił to najgorszym sposobem, jaki był możliwy. Wyrzec się własnej rodziny dla korzyści majątkowych? No sorry bardzo, ale jaki dupek tak postępuje. Widocznie Precy, to zakichana gnida, która widzi tylko czubek własnego nosa, dba tylko o własne korzyści. Oczywiście, wolałabym , żeby kiedyś wrócił skruszony na łono rodziny, przyznał się otwarcie do swoich błędów. Padł do stóp Harry'ego i błagał go o wybaczenie


- Oh, Haryy! Wybacz mi, byłem głupim chłopczykiem, dbającym tylko o siebie Dupkiem przez wielkie D. Wybacz mi, przepraszam Cię....

- Oh, Precy. Dobrze, że wróciłeś...

<padaja sobie w objęcia>

cheess.gif


--------------------
Prefekt Gryffindoru Członkini KLL

Tekst do wygrawerowania na nierdzewnej bransoletce, noszonej stale na przegubie na wypadek nagłego zaniku pamięci
Barańczak Stanisław
1.) JEŻELI COŚ CIĘ BOLI: - DOBRA WIADOMOŚĆ: ŻYJESZ. - ZŁA WIADOMOŚĆ: TEN BÓL CZUJESZ WYŁĄCZNIE TY.
2.) TO WSZYSTKO DOOKOŁA, CO CIĘ SZCZELNIE OTACZA NIE CZUJĄC TWEGO BÓLU, JEST TO TAK ZWANY ŚWIAT.
3.) UBAWI CIĘ, ŻE JEST ON REALNY I JEDYNY, A LEPSZEGO NIE BĘDZIE PRZYNAJMNIEJ PÓKI ŻYJESZ.
4.) GDY JUŻ SKOŃCZYSZ SIĘ ŚMIAĆ, ODRZUĆ LOGICZNY WNIOSEK, ŻE TAKI ŚWIAT BYĆ MUSI PRZYWIDZENIEM LUB SNEM.
5.) TRAKTUJ GO CAŁKIEM SERIO, JAK ON PRZED CHWILĄ CIEBIE - DOKONUJĄC WYBORU SPECJALNEJ CIĘŻARÓWKI,
6.) BY W OKREŚLONYM MIEJSCU I UŁAMKU SEKUNDY POTRĄCIŁA CIĘ, KIEDY PRZECHODZIŁEŚ PRZEZ JEZDNIĘ.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 25.08.2007 18:44
Post #43 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



Przepraszać Harrego? Z jakiej racji? Chyba raczej swoich rodziców, i braci.


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 25.08.2007 19:37
Post #44 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



No jak Harry'ego z jakiej racji. Jak najbardziej Harry'ego też.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 25.08.2007 19:51
Post #45 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



Harry'ego też, ale przede wszystkim rodzinę.

Ten post był edytowany przez PrZeMeK Z.: 25.08.2007 22:42


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Golden Phoenix
post 25.08.2007 23:37
Post #46 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 351
Dołączył: 16.07.2004
Skąd: Bydgoszcz / Toruń

Płeć: Kobieta



Przytoczę tu anegdotkę - opowiada profesor od doktryn politycznych o swoim sporze z żoną:
"Moja żona to takie mądre stworzenie, skończyła ekonomię. Zawsze jak się kłócimy to ja jej mówię, że ona jest tylko magistrem, a ja jestem profesorem... No i jak tym razem się kłóciliśmy, to okazało się że ona ma jednak rację... No więc postąpiłem jak prawdziwy mężczyzna - nie przyznałem się..."

Wydaje mi się, że Percy był też po trochu takim "prawdziwym mężczyzną" i że ciężko mu się przyznać, że popełnił jakiś błąd.

A Harry'emu przeprosiny należą się jak najbardziej, bo w końcu to Percy trzymał stronę ministerstwa, gdy ono twierdziło, że Harry to półgłówek, i to Percy przysyłał te obrzydliwe listy do Rona itd.


--------------------
"Nightingale in a golden cage..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zeti
post 26.08.2007 09:56
Post #47 

Potężny Mag


Grupa: Prefekci
Postów: 3734
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Kraków

Płeć: Mężczyzna



Harrego też jak najbardziej musi przeprosić, ale to nie jemu, tylko rodzicom zrobił karczemną awanturę, i niech się im tłumaczy, a później może już padać na kolana przed Harrym czarodziej.gif


--------------------
user posted image user posted image
...Prefekt Gryffindoru...
'Friends are angels who lift us to our feet, when our wings have trouble remembering, how to fly.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
abstrakcja
post 26.08.2007 13:26
Post #48 

Reborned. Siódma z O6.


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 801
Dołączył: 27.07.2007
Skąd: Wszędzie

Płeć: Kobieta



No przede wszystkim powinien zacząć od rodziny, bo to rodzina jest najwazniejsza, a on bezczelnie odwrocil sie od niej w kryzysowej sytuacji, bo mu się zachciało pieniędzy i slawy. Dż. Molly pewnie bedzie wyrozumiala i z placzem rzuci mu się w objęcia, ale ja jako matka chyba predzej trzasnelabym mu drzwiami przed nosem. Dobra. Mialam nie porownywac wszystkiego do siebie, wróc. Harrego tez powinien przeprosic, oczywiscie. Nie tylko za listy do Rona, ale za swoje zachowanie np. podczas przesluchania w Ministerstwie i w gabinecie Dumbledore'a. Dumbledore tez jest jednym z tych, wobec ktorych Percy ma dlug i ktorych jak najbardziej powinien blagac na kolanach o przebaczenie. Ale za pozno, Dumbledore'a juz nie ma. Zginiesz w piekle,Percy! biggrin.gif Hy. No moim zdaniem bieda i nienajlepsza opinia o rodzinie nie usprawiedliwiają zachowania Percego. http://haker.nie-spamuj.eu/prawo.html W zadnym wypadku. Co to w ogole za rozumowanie. Beszczelny dupek i tyle. tongue.gif

Ten post był edytowany przez vampirka: 04.02.2019 14:30


--------------------
Jedyną stałością jest zmiana.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harolcia
post 26.08.2007 16:50
Post #49 

przerażona


Grupa: Prefekci
Postów: 1425
Dołączył: 30.07.2005
Skąd: wiesz, że żyjesz? <wro>

Płeć: Kobieta



QUOTE(abstrakcja @ 26.08.2007 14:26)
Dż. Molly pewnie bedzie wyrozumiala i z placzem rzuci mu się w objęcia, ale ja jako matka chyba predzej trzasnelabym mu drzwiami przed nosem.
*



Gdyby teraz przyszedł do mnie z przeprosinami, to bym mu trzasnęła drzwiami przed nosem też. Ale, jak wiadomo, Molly to zbyt kochająca matka, a Precy'ego to chyba wręcz ubóstwiała. Nic więc dziwnego, że zachowała by się tak, jak by się zachowała.

A dlaczego miałby przeprosić Harry'ego? To proste - bo to przez niego głównie od rodziny się odwrócił. To jego uważał za głupka i oszusta. A najlepiej by było gdyby ich wszystkich zebrał w jednym pokoju i na raz przeprosił. Ot! Zajęłoby to mniej czasu i w ogóle... Zabawniej by było smile.gif


--------------------
Prefekt Gryffindoru Członkini KLL

Tekst do wygrawerowania na nierdzewnej bransoletce, noszonej stale na przegubie na wypadek nagłego zaniku pamięci
Barańczak Stanisław
1.) JEŻELI COŚ CIĘ BOLI: - DOBRA WIADOMOŚĆ: ŻYJESZ. - ZŁA WIADOMOŚĆ: TEN BÓL CZUJESZ WYŁĄCZNIE TY.
2.) TO WSZYSTKO DOOKOŁA, CO CIĘ SZCZELNIE OTACZA NIE CZUJĄC TWEGO BÓLU, JEST TO TAK ZWANY ŚWIAT.
3.) UBAWI CIĘ, ŻE JEST ON REALNY I JEDYNY, A LEPSZEGO NIE BĘDZIE PRZYNAJMNIEJ PÓKI ŻYJESZ.
4.) GDY JUŻ SKOŃCZYSZ SIĘ ŚMIAĆ, ODRZUĆ LOGICZNY WNIOSEK, ŻE TAKI ŚWIAT BYĆ MUSI PRZYWIDZENIEM LUB SNEM.
5.) TRAKTUJ GO CAŁKIEM SERIO, JAK ON PRZED CHWILĄ CIEBIE - DOKONUJĄC WYBORU SPECJALNEJ CIĘŻARÓWKI,
6.) BY W OKREŚLONYM MIEJSCU I UŁAMKU SEKUNDY POTRĄCIŁA CIĘ, KIEDY PRZECHODZIŁEŚ PRZEZ JEZDNIĘ.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pomylunka
post 27.08.2007 02:54
Post #50 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 24
Dołączył: 21.08.2007
Skąd: Znikąd

Płeć: Kobieta



Pewnie, że przeprosi, chyba nie będzie mial wyjścia, skoro wszyscy wiedzą już, że Voldemort wrócił itd. Percy zachował się jak idiota, ale myślę, że jakieś szczątkowe sumienie jeszcze posiada a jeśli faktycznie posiada, to ono tak długo będzie go gryżć, aż w końcu coś dotrze przez jego czerep, gruby jak denko kociołka. Poza tym Percy ma wspaniałą rodzinę i nie wierzę, że ani trochę mu jej nie brakuje.
Przed Harrym nie musi padać na kolana ale przeprosić by wypadało, z czystej przyzwoitości. Kiedyś się przecież kumplowali.


--------------------
'fukam i fuckam'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 02.05.2024 12:21