Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Fan Fiction, czemu nie wrzucacie już opowiadan na...

jasiek_barca
post 12.05.2005 14:50
Post #1 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 09.05.2005




mam pytanie:
dlaczego nie wrzucacie FF na sam dział? tylko na forum trzeeba włazić, żeby coś fajnego przeczytać?prosze o odpowiedź
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ania*
post 12.05.2005 17:21
Post #2 

Unregistered









Otóż AnBa powierzył mi zadanie- mam znaleźć ciekawe ficki i umieszczać je na hp.org.pl
Jestemw trakcie czytania, jeśli fick mi się spodoba wyślę PM-a autorowi.
Teraz ja będę (jeśli Kkate się zgodzi tongue.gif ) współredagowała ten dział i kodowała ficki. Jeśli autorzy zamieścili ficki na forum, mój mail - ania.skrzynka@wp.pl
Podawajcie swoją ksywę na forum oraz nick, którym chcielibyście być podpisani na stronie.

Wysyłajcie tam ficki

Ten post był edytowany przez Piotrek: 28.09.2005 15:08
Go to the top of the page
+Quote Post
MalGanis
post 13.05.2005 08:18
Post #3 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 174
Dołączył: 12.04.2005

Płeć: Mężczyzna



Powinni zrobić tak jak na Proroku. Ze tam gdzie news jest... Treść krótka - najfajniejszy krótki fragnent. Treść długa - reszta opowiadania. Możnaby zrobić tak, że raz na tydzień by się dodawało opowiadanie. W tytule newsa by pisało, że to jest kolejne opowiadanie i tytuł. A gdy już wejdzie za linijkę, no chodzi mi o to, że jak się już newsy na stronei nie mieszczą, to vhyba idą do archiwum. To opowiadania by szły do osobnego działu. Zajmowała by się nim jedna oddzielna osoba... Tak jak na Proroku jest Strefa Fikcji i w niej władzę sprawuje Valaraukar... smile.gif
Co o tym sądzicie?
huh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ania*
post 13.05.2005 08:23
Post #4 

Unregistered









Dobry pomysł, możnaby było zrobić treść krótką, własnie ten fragment, a w długiej: Jeśli zainteresował cię ten fragment, kliknij "tu".
Muszę jeszcze poczytć ff wink.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 17:12