Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Zbieranina Obrazków Z Hp I Hg :), Czyli wszystko, co z nimi związane :D

Hermionciaa
post 27.08.2004 23:17
Post #1 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 28
Dołączył: 22.08.2004
Skąd: Nie wie nikt

Płeć: Kobieta



Mam taka małą propozycję: Jeżeli powstało już wiele ficków w tym mnóstwo zbiorówek o HP i HG, to dlaczego nie możemy otworzyć małej galerii o tej właśnie parze? Więc serdecznie zapraszam do podchwycenia tematu wszystkich fanów tego tematu. Podzielmy się naszymi wyskrobanymi plikami z innymi! Wiem, pozostaje też problem rozmiaru. Ale jesli z tym problemem nie mozna sobie poradzić, topodajmy tylko link do tego rysunku. Zachęcam. Naprawde warto! Ja rozpocznę avatarkiem z dobrze znanej strony o tej parce.

UWAGA nr 1:Jeżeli cię ten temat degustuje, to, proszę nie mów, że Ci już nie pasimy. Skąd wiesz, czy nie dzieli nas tylko to? Wszyscy jesteśmy tacy sami, chociaż ktoś woli tzrymać się faktów, a ktoś lubi sobie pomarzyć. [Jeszcze na tym forum z takim czymś się nie spodkałam, bo tu są za fajni goście ale na wszelki wypadek mówię biggrin.gif]

UWAGA nr 2: Mile są widziane także animacje, filmiki, skórki do Winampa, avatary, layauty, zdjęcia itp. z cyklu nie tylko Harry/Hermiona, ale i Ron/Luna, Ginny/Draco, James/Lilly itd.

Ten post był edytowany przez Hermionciaa: 27.08.2004 23:19

Załączony/e obraz/y
Załączony obrazek


--------------------
user posted imageuser posted image

"- Estelu! Estelu! - krzyknęła, Aragorn zaś ujął jej rękę, ucałował ją i zasnął. Twarz jego zajaśniała niezwykłą pięknością, tak że wszyscy, którzy weszli potem do Domu Królów, patrzyli na niego z podziwem, ujrzeli bowiem Aragorna w uroku młodości i w sile męskich lat, a zarazem w pełni mądrości i w majestacie sędziwego wieku. Długo spoczywał tak i widzieli w nim obraz chwały królów ludzkich w nieprzyćmionym blasku, jak o poranku świata."

J.R.R. Tolkien, Władca Pierścieni: Powrót Króla, Dodatek A

Wejdź, jeżeli sądzisz, że jesteś osobą o silnych nerwach...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 05.05.2024 21:57